Nuotrauka Nuotrauka

Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor mix.

Mielas dienorašti...
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė 4apa »

dowis rašė:
4apa rašė:tu man apie flusha galesi sneket pamataves soila su ec matuokliu. taip iseina kad visiems čia viska isplauna, o liutys lietuvoj- ne naujiena.
su shultzu neaisku kodel, bet bobutes sneka neina pertresti augalu, nors tu ka. nznau, nepavyko ir man savais laikais. jis apskritai stokoja mikroelementu. gal del to ir nepersitresia :D
butu idomu idet i ta apklausa shultza. jis neabejoju laimetu :D nes lt dar daugumoje zemas auginimo specializacijos lygis. po penkiu, desimties metu pasikeis padetis.
Visko tai neišplauna, bet tik tas neisisavinusias i dirvožemi trašas. Nepavarotnos zinok man tos bobutes. Tai tipo jei neturi tokiu trašu kaip canna ar biobizz tai čia skaitos jau zemas specilizacijos lygis?
taip, butent tai ir norejau pasakyti. o ka, tu nesutinki? jeigu tarkim fabrikas neturi frezavimo stakliu, o sedi dziumbrai ir langu remus su peiliukais drozia, tai kaip tu tai pavadinsi? mokais kurnors isviso? cia turejau omeny tam tikra savoka, termina, o ne tave izeisti.
as nenoriu nieko blogo pasakyti. autdoore mano giliu isitikinimu isviso reikia kuo maziau kistis i augalo egzistencija. gamta viska turi padaryti.
draugas eik paironizuok koki nors lukashenka i baltarusija, bus maziau briedo man skaityti. tiek tau si karta, nieko konstruktyvaus nenusipelnei siandien.
Draugas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-06-20, 18:45
Reputacija: 0

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė Draugas »

Visiskai netinkamas palyginimas. Atsiprasau, kad sugadinau 1 minute tavo brangaus laiko. Siulau mano postu isviso nebeskaityti, ir tau, ir man bus geriau :).

Patikesiu, kad schultzas yra netinkamas auginimui, kai kas nors 2 klonus uzaugins su schultzu ir su kokia biobizz. Beje, sutinku, kad derliaus kokybe ir derliaus kiekis eitu i biobizz puse. Ir dar duodu 100%, kad rezultatai nebutu kokie stulbinami.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė 4apa »

esu mates palyginima ir ne 2 klonu. o viso growboxo vs kitas growboxas, auginta BB su shultzu ir su hesi. ir man gerai. skirtumas buvo akivaizdus ir stulbinamas. gaila kad nebeturiu iliustraciju, galetum tada biski prisiciaupti.
truksta tau dar truksta knygu perskaityt.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė Jah »

4apa, gal bent kiek pameni kur galėtų būti tą grow boxu kova? :) Icmag ar dar kur?
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė 4apa »

nee, seniai seniai kalbejau apie reikalus su kolega, kuris uz mane zymiai daugiau expierenco turi. as tada buvau beginneris. nu ir uzejo kalba apie trasas. sakau shultza pirksiu, tas zvengti dejo. isikalbejom, gavau iliustraciju. budo storis ir apskritai visu krumu tankumas ir veslumas akivaizdziai skiriasi. net penkiametis paziurejes tai pasakytu. ir seip, paziuresim kaip bus rudeniop, gal ir pats pateiksiu siokiu tokiu iliustraciju.
bet cia reikia aiskinti penkiolika kartu tokiems draugeliams kas yra kas. nusisneka pradzioj, paskui bando kazkaip tai issivartyt. kas per zmones..
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė dowis »

4apa nevisi zmones tokie tupi kaip tau atrodo, ir supranta kad biobizz ar canna zymiai geresnes trasos. Uztenka paziuret i sita foto https://www.icmag.com/ic/album.php?albu ... eid=579537 ir pamatyt kad budas nestandartinis, ir pripustas su pagalbinem medziagom.

P.S atnaujinta :arrow:
Draugas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-06-20, 18:45
Reputacija: 0

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė Draugas »

Ok, nustosiu gincytis, nes tu aklas mano postams. Esme, kad as sakau - augintojas gali naudoti bet kokias trasas, kad ir bulvem. Ir VISUOSE postuose sutikau, kad geriausi rezultatai bus pasiekti su geromis trasomis. Esme, kad visos trasos tinka, skiriasi tik galutinis produktas. Man nepatinka, kad iskarto peiki zmones, kurie nenaudoja trasu spec. kanapems. Gal jie augina 1 karta ir jiems idomus yra pats auginimas, o ne visokie maximizuoti derliai. Cia tas pats, kad as nusipirkciau uz 300 svaru CO2 sistema ir visus pradeciau peikti, kad jie tokios nenaudoja. Arba isirengciau hidroponika, pamatyciau, kaip gerai auga augalai ir visiem naujokam sakyciau: "debilai, ka jus darot gi su hidroponika 2x derliu nuimsit". Uzaugins 1,2 karta, supras kaip viskas vyksta ir nusipirks tu trasu tavo mylimuju.

dowi, man tas pats 2010 sezona is LLR#2 buvo :D . Galvojau bus silpnas stuffas. Kai parukiau atrode ,kad i save is sono ziuriu (labai keistas jausmas, nezinau, kaip kitaip paaiskinti), o po 30min nuovargis stiprus paeme, teko prigulti :D .
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė dowis »

atnaujinta :arrow:
Smile4me
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2011-03-16, 23:56
Reputacija: 0

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė Smile4me »

O kokiu tikslu i ta cukraus tirpala merkiamas , kad skonis saldesnis būtu ar kaip?
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė Tratagalvis »

O su tuo cukraus tirpalu pats sugalvojai, ar kažkur perskaitei? Nes kiek skaitau dabar, tai visos temos šiuo klausimu sulaukia tokio pačio atsakymo "Dont Smoke Sugar". Taipogi citata iš cannabis.com forumo: "Sugar will absorb moisture from the air, forever adding more and more weight to the bud untill it reaches it's saturation point. in ratio, a gram of sugar coated bud would weigh around 0.7, around a 35% increase in weight therfore a 35% raise in profit for the seller."
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė dowis »

Tratagalvis rašė:O su tuo cukraus tirpalu pats sugalvojai, ar kažkur perskaitei? Nes kiek skaitau dabar, tai visos temos šiuo klausimu sulaukia tokio pačio atsakymo "Dont Smoke Sugar". Taipogi citata iš cannabis.com forumo: "Sugar will absorb moisture from the air, forever adding more and more weight to the bud untill it reaches it's saturation point. in ratio, a gram of sugar coated bud would weigh around 0.7, around a 35% increase in weight therfore a 35% raise in profit for the seller."
As saknis tik palaikau cukraus tirpale. Pats sugalvojau. Gal ir nelabaj kas pasikeicia :D
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė 4apa »

nu taip, kad dumas i saldainius pavirtsu. paskui atsiranda toks dalykelis kaip savitaiga, tai ima atrodyt lyg ledus laizytum jointa rukant. bergzdzias dalykelis. keletas elementariu pasvarstymu: 1.esat ruke cukru? saldu? 2.jeigu sitas metodas butu veiksmingas, nemanot kad visi taip darytu?
ir apskritai visi tie "dumu pagardinimo" dalykeliai yra bullshitas. visokie vater kuringai, cukrai, zieveles, myzalai... jeigu dauguma rastamanu deklaruoja naturalumo sieki tai kam tada kalbeti apie kazkokius paturbinimus. dumas yra skaniausias toks koks uzaugo, na zinoma dar tinkamai ji isdziovinus. o jei gerklytes per silpnos tai pradekit cigaretes rukyt. nebeskaudes =]
ai dar- cukrus ir kanape asocijuojasi tik 2 pagr. dalykais- barygoms svoris, kanapei- gliukoze.
Draugas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-06-20, 18:45
Reputacija: 0

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė Draugas »

Cukraus nebent reikia mikroorganizmams. Daugelis naudoja melasa (pagooglinkit, jei nezinot kas tai yra :) ), kad pasertu bakterijas, esancias zemeje, o jos savo ruoztu daugiau augalui padetu.

Seip cukrus degdamas saldaus kvapo tikrai neskleidzia :D. Del skonio - nezinau, nerukiau.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė runkelis »

juk mr.green rase siame forume kad visus boosterius galima pakeisti i cukru o cukrus atlieka ta pati ka ir boost hemikalai augalui.del to stuufas saldesnis nebus..o kas istirpines vandenyje cukru sukelia svori suskems tai cia reiskia jau barygavimas.su molases taip pat galima pasigaminti boosterio.info galite uzsienio forumuose susirasti jeigu ka nors domintu.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
GF-Z
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2011-01-21, 17:55
Reputacija: 0

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė GF-Z »

jeigu naudoji schultzus ar koki kita briedą cheminį, tai tie mollases ir carbo prarandą prasmę. :) čia papildymas, kad neklaidint žmonių.
Valstybės priešas, tik kodėl - neaišku...
Pinigai pavergia žmogų, tik protingas žmogus sugeba nepasiduoti pinigų gundomam "high'ui" kuris turi dideles lomkes. Jauni - palūžta pirmi.
Draugas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-06-20, 18:45
Reputacija: 0

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė Draugas »

Apskritai bet kokias chemines trasas. Ypac naudojant zydejimo metu chemines trasas - mirtis daugeliui mikroorganizmu, nes jos dideliu fosforo kiekiu labai nemegsta. Beje, cia informacija is mokslinio straipsnio, o ne gandas :).
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė dowis »

esminis skirtumas yra tas kai palaikai šaknis cukraus tirpale ir kai pati buda pamirkai.Žinoma jei buda cukruje mirkai tai cia barygos daro taip del svorio ir skonio tikrai nesuteiktu degdamas cukrus. Bet mano mintis buvo kad augalas stresuodamas per šaknis pasisavintu kazkokia dali tu karbohidratu ir dumas saldesnis butu. Gal cia ir yra nesamone bet paeksperementuot ir kazka neiprasto padaryt norisi kai atsibosta tas pats per tapati
Smile4me
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2011-03-16, 23:56
Reputacija: 0

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė Smile4me »

Na lauksim tada smoke report. Beje čia dwarfa mirkai?
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė dowis »

Dwarfa ir outdoor mix.
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Guerilla grow. Purple Maroc, Auto Dwarf, Low#1, Outdoor

Standartinė dowis »

atnaujinta :arrow:
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas