Nuotrauka Nuotrauka

150w HPS 2- A.Diesel+1-mix+1-bagseed grow

Mielas dienorašti...
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

150w HPS 2- A.Diesel+1-mix+1-bagseed grow

Standartinė wauris »

Sveiki mieli bendraminciai,stai ir as nutariau parasyti dienorasti.cia mano jau nebe pirmas auginimas tad ziniu yra ,patirties irgi siek tiek :) tikiuosi parasyt twarkinga dienorasti ,nes tai darau pirma karta. Na kagi pradekim wardinti ka turim ir ka naudosim siame projektelyje.

Seklos: Mr. Green indor mix,ir pirmame auginime gautos seklytes [ nuotrauka ]

(mamytes nuotrauka ).Taigi is wiso auginsim 4 augaliukus

Zemes: Juodzemis + Zeme katusams + Perlitas,zemiu Ph nuo 5.5 iki 7

Setupas: Pradzioj kol daigeliai bus mini boxe su 2x13w 6500 ir 1x35w 2500 Cfl,na o po to eis 150w HPS+cooltube,boxo matmenys: 40-40-100cm
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]

Trasos: Zalstalapiniams augalams NPK 5-2.5-2.5(vegetawimui), Agronomo patarimas NPK 10-52-17(zydejimui),dar turiu karbamido,ir dolomitmilciu jai prireiks.[ nuotrauka ] vs [ nuotrauka ]



Taigi seklos sudetos daiginti tarp slapiu serweteliu,idejau 2 seklom daugiau nei norejau jai kartais sugalwotu ne wisos sudygti. Taigi siam kartui tiek laukit naujagimiu :V:

Taigi siandien galima sakyti 1 vegetavimo diena visi daigeliai pasirode po 3 dienu bus kisami po HPS lempike

Dienorastis bus skurdus be didesniu komentaru nes didziaja dali jo netycia istryniau,tad meginsiu bent foto sukelti. o sutrumpintai buvo tap; Nr1 is MIx neisgyveno,buvo silpnas Nr2 Hermis Dieseliai puikus kaip matysite is foto o Nr3 dar zydi (bagseed)
[ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ]
[ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]

Prasikale Dieseliai - [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ][ nuotrauka ]

Nr2 augo sparciausiai [ nuotrauka ]
Nr3 pirmosios problemos po tresimo biobizu ir saujeles dolomitmilciu praejo [ nuotrauka ]

Visi kartu [ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ]

Pradeda dieseliai zydeti (auto) [ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ]


Nr2 LST-augam greit [ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ]

Deaseliai isivaziuoja Zydejime atrodo labai graziai ir kvepia skanei-[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ]

Nr2 Nr3 Pradedam zydeti [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Sita foto padidinta pas mane anrt deskopo labai grazi foto man [ nuotrauka ]

Dieseliai valdo,atrodo puikiai problemu su jai nera,neramina klausimas ar Nr2 kartais nebus hermis
Foto[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Nr2 Nr3 Zydi jau neblogai ypac Nr2 mane dziugino iki tol kol nepamaciau ,kad hermis dar meginau laikyti, bet kiausu vis daugejo, tad nutariau kirsti ,jau buvo jaunu zieduku juos isdziovines ir parukes gavau lengva high ir tiek nieko ipatingo
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Tik paziurekit i sias nuotraukas is arciau kokie kristalai super stiprumo budai zydinamos buvo prie 12/12
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Nr3 vis dar krauna ziedus nors is jo nieko gero nesitikejau taciau krauna nemenka didiji zieda su super lipnumu cia foto senos jau, naujesnes idesiu kai baigs zydeti
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]



10.26 HARWEST! Dieseliuku paskutinioji diena buvo 24d o tai buvo del to kad ant vieno pradejo veistis pelesis,prisizaidziau su flushinimu tikriausiai,na nieko nepadarysi teko nurauti apie 4g .Taigi supanikaves emiau zirkles ir padariau ka reikia,nemanau kad nuemiau per anksti jau daug piesteliu uzrudavusios ziedai pilni tik vat norejau dar 2 paras tamsoj palaikyt bet tikrai galvoju nerizikuosiu.Taigi del to eksperimento mano,na zinoma laimejo BIoBIZAS lenke ant 12g isviso svere 55g o kitas 43g (kalba eina apie slapia zolyte nes ji dabar dziuna)
Nr3 dar zydi nors matos kad "Neveisline'' ir daug is jos nesitikiu.Patiko man automatai turbut kita auginima uzsiimsiu su jai ir bandysiu spaust maximaliai juos :V: na ka as laukiu kada isdziu o jum bus smoke reportas apie juos [:)] :bong: --==::~~

[ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ]

Dar norejau paklausti o aprasymuose kur raso kiek g iseina ,cia isdziovintos ar slapios raso?

SMOKE REPORT apie DIESELIUS. Parukius 1 kasekeli iskarto pasijaucia poveikis mane apima gilus stoned jausmas su juoko dozemis jai sedi su linksma kompanija,seip pasineriu i apmastymus,po 1val paimta antra suktine isvis ismuse is veziu pradejo sukti metyti ir dauzyti per galvele. Rukydami ja pasirupinkite uzkandziais,nes sita mazule padarys jumis alkanus o daryti kazka parukius nera sansu [:)]

Laukite tesinio apie nr 3 ir naujo mano dienorascio
P.S. Atsiprasau kas seke mano dienorasti ir uzeje pamate kad didzioji dalis buvo istrinta tai techniniai nesklandumai kompiuteryje ir dar keletas mano zioplu klaidu ir nebera, del to toks negrazus dienorastis dabar gavosi :(

Sveiki mielieji :) Turiu siektiek ziniu apie savo paskutini likusi augaliuka Nr3 is bagseed. Istikro nedaug tikejaus is jos ,nes buvo negrazi augo abejotinai,bet kuo toliau tuo ji mane vis stebino su savo lipnumu ir apipurkstais kristalu lapais (galvojau uztad ziedai bus mazi) bet ne velnio, kuo toliau ,tuo ji didejo ir augo,ziedu struktura visiskai kitokia nei Dieseliu (gal matysis foto). Siandien nupjoviau jai pagrindine galva,seip galima dar buvo laikyti bet norejau ankstyvo derliaus ir beto jau lapukai uzgeltonavo gerai prie ziedu,nenorejau kad ant ziedo tas geltonumas pereitu. Likusi augala dar palikau krauti ziedus ,butinai parasysiu smoke reporta apie ja :V:

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Sveiki,jau senokai zadu dabaigti dienorasti bet vis neprisiruosiu,tai susiemiau siandien ir tarsiu paskutinius zodzius apie nr3 (is mano pasidarytu seklu). Isvis sudziuvusio gavos man apie 40g jauciamas citrusu kvapas dumas lengvas,parukes norisi bendrauti veikti kazka,tiek dau ''neprispaudzia'' kaip dieselis. Sieuo savo auginimu esu patenkintas. Dabar mano svajone pamatyti suzydejusia blue Berry mergyte,apie jas manau dienorascio nekursiu,imesiu tik foto i nuotrauku skilti :) taigi as ziemai pasiruosiau o kaip jus???

[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]

Nezinau gal ir kitur reikejo rasyti bet is siu augalu lapu dariau ISO hasa,o gavosi visai ko nesitikejau.Paziurekim

Taigi mum reikes 99.5% alkoholio (pirkau Lemonoi) kavos filtru kibirelio ir aisku lapu nuo moteriskiu [ nuotrauka ]

suberiam susmulkintus lapus i kibireli ipilam alkoholio ant tokio kiekio butu pakake stiklines bet pyliau daugiau (mano klaida) uzdarom dangciu ir plakam 10min dar 5 lai pastovi [ nuotrauka ]

viska perfiltruojam per kavos filtrus (nebutinai tiktu ir tankus merlius) [ nuotrauka ]

Taigi gavome zaliaji skystimeli [ nuotrauka ]
padedam ji ant radiatoriaus ir per kelias valandas (priklauso nuo kiekio) isgaruoja ir lieka....Man liko ne hasas o hash oil taip gavos nes per kavos filtrus manau ejo jai eitu per merliu gal ir butu hashas. Taigi haso aliejum as aptepiau jointa ir 5 smagiai nuo 0.4g zolytes+aliejuko apsirukem
Paskutinį kartą redagavo wauris 2012-01-04, 01:00. Iš viso redaguota 48 kartus(ų).
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: 150w HPS + cooltube GROW

Standartinė Jah »

Visų pirmą sėkmės.
Antra.. pasiūlyčiau rašyti lietuviškom raidėm. Bus lengviau ir geriau skaityti, nevartok tu W raidžiu.. anglas-lietuvis. Rašyk gimtają kalba.
Malonu bus skaityti, dar patarčiau isigyti rimtesnių trašų. Tokiu kaip canna biobizz hesi ir t.t. :)
SĖKMĖS BIČIULI.
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: 150w HPS + cooltube GROW

Standartinė wauris »

Jah rašė:Visų pirmą sėkmės.
Antra.. pasiūlyčiau rašyti lietuviškom raidėm. Bus lengviau ir geriau skaityti, nevartok tu W raidžiu.. anglas-lietuvis. Rašyk gimtają kalba.
Malonu bus skaityti, dar patarčiau isigyti rimtesnių trašų. Tokiu kaip canna biobizz hesi ir t.t. :)
SĖKMĖS BIČIULI.
Dekui tau,rasyciau lietuviskai jai klviatura butu normalesne,bet W raides vengsiu ;) . del trasu tikrai pagalwosiu,gal zinai patikimu saitu parsisiusti ir kad butu galima nesunkiai per elektronine bankininkyste atsiskaityti..ir Aciu 8)
Draugas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-06-20, 18:45
Reputacija: 0

Re: 150w HPS + cooltube GROW

Standartinė Draugas »

wauris rašė:
Jah rašė:Visų pirmą sėkmės.
Antra.. pasiūlyčiau rašyti lietuviškom raidėm. Bus lengviau ir geriau skaityti, nevartok tu W raidžiu.. anglas-lietuvis. Rašyk gimtają kalba.
Malonu bus skaityti, dar patarčiau isigyti rimtesnių trašų. Tokiu kaip canna biobizz hesi ir t.t. :)
SĖKMĖS BIČIULI.
Dekui tau,rasyciau lietuviskai jai klviatura butu normalesne,bet W raides vengsiu ;) . del trasu tikrai pagalwosiu,gal zinai patikimu saitu parsisiusti ir kad butu galima nesunkiai per elektronine bankininkyste atsiskaityti..ir ačiū 8)
Prajuokino :D

Siulyciau pasiimti ka nors is biobizz laidos is growing.lt . Tuo paciu ir lietuvius paremsi :).
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: 150w HPS + cooltube GROW

Standartinė Jah »

Mane irgi prajuokino, W-NARCOTIC. :D

BioBizz pigios ir geros trašos, griebk BioBizz Grow vegetavimui ir BioBizz Bloom žydėjimui :)
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: 150w HPS + cooltube GROW

Standartinė wauris »

Prigavai mane =( del trasu tikrai pagalvosiu ir manau pasiimsiu :V:
Sniuras2
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2009-05-24, 20:19
Reputacija: 0

Re: 150w HPS + cooltube GROW

Standartinė Sniuras2 »

Nu gerai kad dar puslapis nemires.Sekmes auginime bus idomu pasiziureti
dfdf
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: 150w HPS + cooltube GROW

Standartinė wauris »

Gerai darom eksperimenta,nusipirksiu as Biobiz trasu vegetavimui ir zydejimui o viena is mixo tresiu su tom kurias imeciau,paziuresim ar daug soks i prieki nors sunku bus lygint kai nevienodos rusies bus...taigi pinigeliu butu ant seklu bet ir uzsiliktu tos kurias dovanu gavau,turiu ir A-Diesel bet jau auginau kazkaip nutariau kitka paaugint...ateis laikas paimsim ir rimtesne,grazesne veisle ;) Dekui uz palinkejimus ir palaikyma :V:

o is sodo naujienu tai po paros 2 seklytes praskilusios ir rodo saknele
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: 150w HPS + cooltube GROW

Standartinė Jah »

Patikėk rezultatai bus. PAts šiuo metu auginu Cinderella99hybrid fem ir Power Flower fem. Savaitę gal žydi bet atrodo, lyg kokios 2-3 žydėtu. BioBizz GROW skirtos vegetacijai, kadangi aš jas gavau tada, kai jau buvau ijunges 12/12 ir augalai buvo maži, žemi.. Patrešiau Grow trašom, ir tikrai ryškiai skirias. O BioBizz Bloom žydėjimui, skatiną žydėjimą ir pripumpuoja žiedus. Nepamiršk, tai organika. :)
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: 150w HPS + cooltube GROW

Standartinė wauris »

Tai ar verta daryti eksperimenta,ar iskart viska tresti biobiz? ar butu norinciu paziuret ar visi ir taip zino kas laimetu? :D
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: 150w HPS + cooltube GROW

Standartinė Jah »

Šiaip manau laimėtų BioBizz.
Bet dėl saves ir kitų forumiečių padaryk eksperimentą. +1 :)
Draugas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-06-20, 18:45
Reputacija: 0

Re: 150w HPS + cooltube GROW

Standartinė Draugas »

As tai sakyciau - nekankink to 1 augalo ir jeigu pirksi biobizz, tai tresk visus su biobizz :). Ir taip aisku, kas laimes :D.

Bet eksperimentas ir tau, ir mums butu idomus :D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: 150w HPS + cooltube GROW

Standartinė runkelis »

ten virsuje radau is mr.greeno indoor mix kazka,o kas cia islindo? galejai sias nuotraukas sumesti i pirmaji posta ar cia jos ne prie ko? wauri jei reikes koncultacijos del indoor mix kreipkis nes jos mano gamybos.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: 150w HPS + cooltube GROW

Standartinė wauris »

runkelis rašė:ten virsuje radau is mr.greeno indoor mix kazka,o kas čia islindo? galejai sias nuotraukas sumesti i pirmaji posta ar čia jos ne prie ko? wauri jei reikes koncultacijos del indoor mix kreipkis nes jos mano gamybos.
ten virsuje foto mano pirmo augaliuko is kurio gavau ir parukyti ir sekyciu,o islindo 3 indor mix ir 1 is mano pasidarytu seklyciu . Jai nesunku papasakok kas gali uzaugti is indor mix? ar tai nestabilizuotos rusys ar kaip? gali uzaugti ir satyva dominantis? gali pasitaikyti automatu? :|?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: 150w HPS + cooltube GROW

Standartinė runkelis »

he he gerose rankose ir virve stovi :) pomidoru tikrai neisauginsi ant tu medziu :)f1-f2-f3 dauguma ten siemkiu buvo. bet tiesiog sumeciau i viena maisa visas visas ka turejau. cia kazkas dar ir is situ buvo :) http://i172.photobucket.com/albums/w19/ ... klytes.jpg
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: 150w HPS + cooltube GROW

Standartinė wauris »

runkelis rašė:he he gerose rankose ir virve stovi :) pomidoru tikrai neisauginsi ant tu medziu :)f1-f2-f3 dauguma ten siemkiu buvo. bet tiesiog sumeciau i viena maisa visas visas ka turejau. čia kazkas dar ir is situ buvo :) http://i172.photobucket.com/albums/w19/ ... klytes.jpg
Bus idomu paziuret kas isaugs [:)]
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: 150w HPS + cooltube GROW

Standartinė wauris »

Patarkit ka be Biobizz Bio-Grow paimti is to Growing.lt nes tos prekes nebera :(
Anonymous

Re: 150w HPS + cooltube GROW

Standartinė Anonymous »

Kodėl nesirenki iš http://www.sensigrow.lv ten yra biobizz ir atsiunčia gan greitai. Pats pirkau ir berots atsiuntė per 4 dienas
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: 150w HPS + cooltube GROW

Standartinė 4apa »

nu dabar kaip pats galbut nepastebejai ten vyksta atnaujinimo darbai, shopas uzdarytas kazkuriam laikui.
shudas tas growing.lt. sakykit ka norit. asortimentas nedidelis, visa iranga ir nutes orientuoti i hydro. labai jau daug kas cia ta hydro daro..
o seip tai situacija sunkoka sakyciau jeigu latviai nedirba. teks laukt arba pilt achema
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: 150w HPS + cooltube GROW

Standartinė runkelis »

hidro geriau negu soil.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas