Nuotrauka Nuotrauka

Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Mielas dienorašti...
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė Tratagalvis »

Ir šitam suslikui 47 dienos? 8|
Pirmasis auginimas nebus labai įsimintinas - gausi geriausiu atveju pora gramelių. Antram auginimui beveik visą įrangą jau turi, atsigriebsi. :)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė Legalus »

Jo augalas tai pavarges, neturi dar seklu? Nes 400w degint del vieno tokio nelb ir apsimoka tuo labiau junkti i zydejima dabar. Tavo vietoi daryciau taip arba dar daiginciau seklu biski pavegetuociau ir tada zydinciau, arba atkacelinciau sita iki normlaus dydzio pagal patalpa ir tada zydinciau, sekmes :V: :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė Enchanteris »

Vienas pastebejimas ir patarimas. Negerai kad reflektoriaus negali reguliuti nusipirk grandines ir reguliuokis auksti su jomis o ne augala kilnok taip zymiai paprasciau kiek reikia tiek pakelis ir nereikes svilinti tau lubu ir kaisioti asbesto kuris kenksmingas sveikatai jeu geriau akmens mases plyteles arba keramikines plyteles kaisiok kur reikia :)
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Tratagalvis rašė:Ir šitam suslikui 47 dienos? 8|
Žinai, sunki vaikystė... :D
Tratagalvis rašė:Pirmasis auginimas nebus labai įsimintinas - gausi geriausiu atveju pora gramelių. Antram auginimui beveik visą įrangą jau turi, atsigriebsi. :)
Patikėk, pirmas auginimas tikrai bus įsimintinas, kaip ir kiti pirmi kartai :). Beje, kaip ir kiti pirmi kartai, įsimintinas jis bus ne dėl rezultato, o dėl padarytų klaidų ir išmoktų pamokų :D
Legalus rašė:Jo augalas tai pavarges, neturi dar seklu? Nes 400w degint del vieno tokio nelb ir apsimoka tuo labiau junkti i zydejima dabar. Tavo vietoi daryciau taip arba dar daiginciau seklu biski pavegetuociau ir tada zydinciau, arba atkacelinciau sita iki normlaus dydzio pagal patalpa ir tada zydinciau, sekmes :V: :)
Nu aš šitą pirmą blyną beveik į nuostolius nurašiau, tai pabandysiu pražydinti tiesiog edukaciniais tikslais, kad mažiau klaidų būtų su sekančiais auginimais. Maždaug už poros savaičių pradedu daiginti White Widow ir Master Kush.
Enchanteris rašė:Vienas pastebejimas ir patarimas. Negerai kad reflektoriaus negali reguliuti nusipirk grandines ir reguliuokis auksti su jomis o ne augala kilnok taip zymiai paprasciau kiek reikia tiek pakelis ir nereikes svilinti tau lubu ir kaisioti asbesto kuris kenksmingas sveikatai jeu geriau akmens mases plyteles arba keramikines plyteles kaisiok kur reikia :)
Aš daug galvojau apie tą reflektoriaus pakabinimą, ir galiausiai nusprendžiau tvirtinti prie lubų ir kilnoti vazoną. Pas mane ten aukščio tik 1.1m, tai nenorėjau nei centimetro metyti tuščiai. Kol kas asbestas su karščiu susitvarko. Ačiū už idėjas su akmens mase ir keramika - būtinai išbandysiu, nes vakar paskaitinėjau nete, tai tas asbestas ne toks ir nekaltas, kaip aš maniau...
Padekim viską ir dingstam velniop...
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė dumtraukis »

del asbesto tai taip, kodel senu namu stogu siferiniu, jei keiti, niekas supirkti nenori, nes asbestiniai jie, uzdrausta prakyba asbestu pagal mane, nes turi kancerogenu
nes pyxas artina ;)
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

dumtraukis rašė:del asbesto tai taip, kodel senu namu stogu siferiniu, jei keiti, niekas supirkti nenori, nes asbestiniai jie, uzdrausta prakyba asbestu pagal mane, nes turi kancerogenu
Ne tai kad "turi kancerogenu", bet pats asbestas gali sukelti vėžį. Jis sudarytas iš labai plonų mineralinių siūlelių, kurie patekę į plaučius juose įstringa ir potencialiai gali sukelti vėžį. Žinoma, kad rizika būtų bent kiek ženkli (tarkim, sulyginama su reguliariu rūkymu), to asbesto prisikvėpuoti reikėtu tikrai daugiau, nei naudojama mano spintoje... Tiesiog kai paskaičiau apie visą tai pasidarė nemalonu būti šalia - kiekvieną karta lenda mintys apie skraidančius asbesto plaušelius :). Todėl ir pakeisiu. Kaip sakoma "dėl šventos ramybės". Kiek tos "ramybės" gali būti, kai kalba eina apie grow-boxa :D

O šiferiai nėra tokie jau pavojingi, nes juose asbestas yra surištas. Bent jau kol niekas jų nejudina (pvz griaunant namą). Tiesiog savo laiku anti-asbesto isterija visus tiek prigasdino, kad pradėjo žmonės šiferių bijoti. Kažin kanalizacijos vamzdžių nebijo? Jie gi irgi ilgus metus iš asbesto gaminami buvo :)

Žinau, kad uždrausta prekiauti asbestu, bet aš žinojau, kas turi jo rezervus susikaupęs, tai ir pasiėmiau porą lapų.
Padekim viską ir dingstam velniop...
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė dumtraukis »

tai ta ir turejau galvoje sakydamas, kad kacerogenai. jie kaip ir vezio sukelejai. nes pamenu kai keitem sau stoga tai, poto teko ne viena siukslyna apskambint ir klausinet kur galima priduot, nes ir imt nlb kas nori
nes pyxas artina ;)
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Update. Ūgtelėjimas po persodinimo ir lempą ant grandinių.
Padekim viską ir dingstam velniop...
Anonymous

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė Anonymous »

ką tu darai kad po 50 dienų toks pyplius? 8E omaigad menkai
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

harmonija rašė:ką tu darai kad po 50 dienų toks pyplius? 8E omaigad menkai
Apmyžu kas antrą dieną, apipilu herbicidais ir dar su mašina pervažiuoju. Savaitgaliais - du kartus! !|
Jei rimčiau, gi dienoraštyje atvirai aprašiau visas padarytas klaidas: per mažas (be to skaidrus) vazonas, maža dėžė, eksperimentai su trašomis. Be to, per pirmą augimo mėnesį baiginėjau gaminti spintą, todėl augalui neskyriui pakankamai dėmesio - vis galvojau, kad "va šį savaitgalį" tikrai baigsiu statybas, persodinsiu ir viskas bus ok. O tas "šis savaitgalis" vis nusikeldavo dėl darbų ir visokių nesąmonių. Taip ir gavosi, kad laikinoje dėžėjė augalas skurdo gerokai ilgiau nei planuota.
Padekim viską ir dingstam velniop...
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė dumtraukis »

tai nematau cia problemos, jei taip gavosi tai gavosi, cia gi ne auto rusis, normalioj dezej, privegetuos tiek kiek noresi dar.
nes pyxas artina ;)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė Legalus »

dumtraukis rašė:tai nematau čia problemos, jei taip gavosi tai gavosi, čia gi ne auto rusis, normalioj dezej, privegetuos tiek kiek noresi dar.
Jau ijungtas zydejimas :idea: !(
vaikai nenarkokit vartotiku.
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Legalus rašė:Jau ijungtas zydejimas :idea: !(
Ei, nu nebegrūzinkit daugiau, o tai apsiverksiu tuoj :D
Gi pirmas auginimas tik. Aš apskritai džiaugiuosi, kad kažkas auga, kad spinta veikia ir t.t. Rezulatų dar spėsiu pasiekti su kitais auginimais.

Ironija - pas mus sugedo elektros skaitliukas, tai tie lochai iš elektros kompanijos išrašo sąskaitas grynai iš lubų - pagal "tipinį" elektros sunaudojimą X asmenų šeimai. Galėčiau dabar kad ir 5 setupus po kilovata turėti, ir beveik už dyką. Tikiuosi skaitliuko greit nesutaisys (jau antras mėnesis šitaip) %)
Padekim viską ir dingstam velniop...
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė Legalus »

As ir negruzinu tiesiog zmogus galvojo kad dar vegetuoja tai pasakiau kad ijungtas, pagal savo situacija tai kaiptik apsimoketu sviest ta lempa ilgiau ir isspaust kazka is to augalo koks skirtumas pirmas nepirmas auginimas, jaigu tau xalevai elektra dabar, tai kam ja degint tik 12 valandu ir zydint toki suslika su toke lempa jau geriau paaugint ir kazka dorai uzssiauginti tuo labiau kad elektra nekainuoja o tu vistiek tik 12 valandu degini tai kur cia logika? :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Gal ir tavo tiesa, bet dabar atgal į vegetaciją tikrai nebejungsiu. Po tiek vargo labai jau norisi rezultato.
Beje primenu, kad aš pastarąjį kartą kanapes rūkiau prieš maždaug 8 metus. Tikiuosi tai paaiškina mano nekantrumą ;)
Padekim viską ir dingstam velniop...
Varna
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2011-10-18, 22:06
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė Varna »

Aš manau, kad problema dirvoje :) Kokia ji? Ką dėjai?
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Varna rašė:Aš manau, kad problema dirvoje :) Kokia ji? Ką dėjai?
No-name žemė gėlėms, a.k.a. "va kastuvas, va žemių krūva, ten maišas - help yourself :). Nieko geresnio kol kas neradau.
Padekim viską ir dingstam velniop...
pamparam
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2011-07-23, 19:52
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė pamparam »

Problema ne zemese , o vazone ;) as ir turiu viena mazesni .. atsilieka .. nes 1 vazono pritrukau .. tai laikiau mazame .. dabar permeciau i kita , bet vistiek nedidelis.
Varna
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2011-10-18, 22:06
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė Varna »

Na aš pasilieku su nuomone, kad žemėse problema :) Savo auginime dariau tris skirtingų žemių mišinius - o rezultatas, kaip ir galvojau:
vieną dariau su brangesnėmis - žemėmis (9lt - 5ltr žemės), perlitas, dolomitas, keramzitas
kitą dariau pusę žemių už 9lt + žemė už 4lt, perlitas, dolomitas, keramzitas
ir paskutinis tas pats tik be brangesnių žemių :)
Rezultatai puikiai matosi dydyje, nes brangesnės žemės buvo puresnės, juodesnės ir su daugiau maisto augalams :)
Na čia mano nuomonė bent :)
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė Enchanteris »

Jus pasiskaitykit nuo pat pradziu nei jokios cia zems nei kas, ko noreti litriniam vazone islaikyti augala menesi laiko kai saknys jau senu senovej sustojusios augti ir tai kazin ar ten litras buvo, is to litrinio reikejo persodinti po savaites, bet rase kad neturi kaip ir uziemes savo boxo statyba kaip pabaigs tada ir persodins, va o dabar pabaige savo boxa persodino tai toks ir rezultatas :V: pasake kad cia jam bus gera pamoka :)
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas