Nuotrauka Nuotrauka

Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Mielas dienorašti...
JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė JackHarer »

Sutinku su Enchanteriu. Ne kainoj esmė, galima padorios žemės 20 litrų ir iki 10 litų sumokėt. O šaknys vystosi labai greitai, man prireikė ne daugiau dviejų savaičių kad pusantro litro vazonas būtų pilnutėlis šaknų... vėliau gal kiek ir pristoja tas augimas, bet pradžioj augimo, manau tai svarbiausias dalykas - duoti šaknims erdvės. Paprastai mėnesiui augimo reikia apie 4l žemių, taigi po 50 dienų vegetavimo reikėtų vos ne 8 litrų ir t.t.
Vis dėlto buvo galima dar drąsiai pavegetuot, tikrai būtų augaliukas atsigavęs... Bet tuo pačiu suprantu šeimininką, nes pats taip pat nekantraudamas mėnesiu anksčiau nei planavau žydint pradėjau :D
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Enchanteris rašė:Jus pasiskaitykit nuo pat pradziu nei jokios čia zems nei kas, ko noreti litriniam vazone islaikyti augala menesi laiko kai saknys jau senu senovej sustojusios augti ir tai kazin ar ten litras buvo, is to litrinio reikejo persodinti po savaites, bet rase kad neturi kaip ir uziemes savo boxo statyba kaip pabaigs tada ir persodins, va o dabar pabaige savo boxa persodino tai toks ir rezultatas :V: pasake kad čia jam bus gera pamoka :)
Ačiū už apibendrinimą, gal pagaliau baigsis šitas detektyvas...
Ne, ten litro nebuvo. Kai perkirpau vazoną, tai ten beveik vien šaknys buvo - pačiam dugne toks beveik mazgas susidares. O dėl žemių atsakymą sužinosiu per sekantį auginimą - jei tada su dideliu vazonu, gera liustra ir trašom vis tiek bus problemų, tada žemės bus pagrindinis įtariamasis.
Dabar augalas po truputį atsigavinėja, pradėjo šakeles auginti ir viršūnė kiek pasistiebė. Savaitgalį įmesiu foto.
Padekim viską ir dingstam velniop...
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Update. Atrodo, pasirodė piestelės.
Padekim viską ir dingstam velniop...
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė Enchanteris »

Jep sveikinu su bobelka ;)
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Update. Pastačiau kompą ir reles lempos valdymui bei šildytuvą.
Padekim viską ir dingstam velniop...
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė Enchanteris »

Tai pala cia su tuo kompu suhimicinai klimato kontrole ? Sujungei termometra ar kaip cia papasakok biski smulkiau. Nustatai laika sakykim nuo tiek iki tiek kad isijungtu ir issijungtu ir kai isijungia esi nustates iki kokios temperaturos fenas isijungs ir issijungs? Ar cia kompas tik kaip taimeris ? :)
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Enchanteris rašė:Tai pala čia su tuo kompu suhimicinai klimato kontrole ? Sujungei termometra ar kaip čia papasakok biski smulkiau. Nustatai laika sakykim nuo tiek iki tiek kad isijungtu ir issijungtu ir kai isijungia esi nustates iki kokios temperaturos fenas isijungs ir issijungs? Ar čia kompas tik kaip taimeris ? :)
Jo, idėja maždaug tokia. Kol kas kompas veikia tik kaip timeris - yra dvi relės valdomos per K8055 plokštę. Viena relė įjungia lempą, kita - šildytuvą. Kompe yra programa, kuri viską junginėja pagal nurodytas valandas (jei konkrečiai - lempą įjungia tarp 9 ir 21 val, o šildytuvą tarp 21:10 ir 8:50). Žinoma, tą patį galėčiau padaryti ir su timeriais (bet prarasčiau malonumą :)).
Tačiau tikras kompo panaudojimas prasidės, kai į trasą eis sensoriai. Jau turiu nusipirkęs temperatūros/drėgmės (dvi funkcijos viename sensoriuje), apšvietimo ir CO2 sensorius. Tada bus galima realizuoti sudėtingesnę valdymo logiką, tipo, jei pakilo temperatūra, įjungi papildomą ventiliatorių, arba išjungi šildytuvą (nors tai nėra būtina, nes jis pats turi termostatą) ir panašiai.
Be to, bus galima rašyti visus sensorių parodymus į failus ir paskui analizuoti, kaip jie kinta dienos eigoje. Pvz, pažiūrėti kaip greitai mažėja lempos pajėgumas (HPS lempos "sensta"), palyginti naujai nupirktą lempą su senąją, sekti temperatūros, drėgmės, CO2 lygio svyravimus ir panašiai.
Dar prie kompo pajungsiu webkamerą, kad galėčiau bet kada vizualiai patikrinti, kaip viskas atrodo. Jau bandžiau ją pajungti, bet neužteko jos ryškumo kompensavimo - beveik visas vaizdas atrodė baltas. Vakar kaip tik nusipirkau tamsios plėvelės, reikės kamerai padaryti "akinius" :)

Ir dar - viską galima valdyti iš betkurio kompiuterio mano namų tinke - spintos kompas turi VNC serverį (a.k.a. "Remote Desktop"). What's cooler than that? %)


Kol nepradėjot manęs kritikuoti už spintos perkrovimą bereikalinga ekeltronika, pinigų ir laiko švaistymą ir t.t., iš karto paaiškinsiu kelis dalykus.
Visų pirma, daugumą komponentų (kompas, K8055 plokštė ir temperatūros sensoriai) aš jau turėjau nuo seniai, jie paprasčiausiai mėtėsi nenaudojami. Likę nėra brangūs: CO2 sensorius - apie 20USD, relės - keli doleriai, šviesos sensoriai ir kiti elektronikos komponentai - kapeikos. Dalį laidų ir tvirtinimo detalių taip pat panaudojau iš savo "rezervų" (jei taip galima pavadinti šlamšto krūvas garaže :D).
Dėl laiko - aš truputį domiuosi elektronika, ir tikrai seniai laukiau progos panaudoti savo žinias kam nors "naudingam". Taigi, man tai tikrai ne laiko švaistymas, priešingai - man tai du gerai praleisti vakarai.

Trumpai tariant, aš visą tai darau ne tiek iš poreikio automatizuoti grow boxą, kiek dėl pramogos.
Padekim viską ir dingstam velniop...
putimelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2011-10-21, 20:49
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė putimelis »

Jau keliuose forumuose pastebejau kad daznai growboxo statyba\tobulinimas augintojam tampa nauju hobiu. Grazu :))
Soul Rebel
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė Enchanteris »

Saunuolis! i love that :D |.|)
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Update. Pajungiau web-kamerą.
putimelis rašė:Jau keliuose forumuose pastebejau kad daznai growboxo statyba\tobulinimas augintojam tampa nauju hobiu.
Jaučiu, čia bus mano atvejis. Jau dabar turiu tiek idėjų, kad turbūt reikės dar vieno grow-boxo - į vieną netilps tiek navarotų :D

Bet rezultatas, aišku, irgi svarbu. Kažko nuojauta kamuoja, kad šitas augalas žydės trumpiau, nei 8 savaites 8)
Padekim viską ir dingstam velniop...
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Beje, jei kam reikės sujungimo schemų ar kokios kitos info - drąsiai kreipkitės. Aš toli gražu ne elektronikos guru, bet padėsiu, kuo galėsiu.
Padekim viską ir dingstam velniop...
JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė JackHarer »

Man ir šitas dalykas patinka ir džiaugiuosi kad netrūksta idėjų, kurias ateity pats galvojau panaudoti :) Įdomu skaityti, tikiuosi kada nors pabendradarbiausim elektronikos srity :) beje pats programėles rašai?
Gerai kad bet kur, nors ir afrikoj esant, ir turint internetą, realiu laiku galima stebėti kaip tavo augintiniai laikosi. Gali naudotis ir LogMeIn programėle, prie kurios gali prisijungti prie savo kompiuterio iš bet kurio kompiuterio su interneto ryšiu, ar netgi su smartphone'u. Bet supratau, kad kažką panašaus ir naudoji, tik kad vietiniam tinkle, ar ne?
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Vikingas rašė:beje pats programėles rašai?
Pats. Kol kas ten tik nedidelis skriptukas - gal pusšimtis eilučių.
Vikingas rašė:Bet supratau, kad kažką panašaus ir naudoji, tik kad vietiniam tinkle, ar ne?
Naudoju x11vnc serverį (ten Linuxas stovi). Saugumo sumetimais padariau, kad prie VNC serverio galima būtų prisijungti tik iš vietinio tinko (kuris yra po ugniasiene), bet iš principo galima būtų iš betkurio kompo prisijungti. Tiesiog man to nereikia.
Padekim viską ir dingstam velniop...
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė Enchanteris »

Siulyciau pasidaryti priesgaisrine signalizacija, o jei pavyktu tai ir as to noreciau ismokti ;) nes esu mates tokiu bejeriu bet ten grynai dacikas stovi, bet gal cia su sencoriais irgi eitu suzaisti?
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Enchanteris rašė:Siulyciau pasidaryti priesgaisrine signalizacija, o jei pavyktu tai ir as to noreciau ismokti ;) nes esu mates tokiu bejeriu bet ten grynai dacikas stovi, bet gal čia su sencoriais irgi eitu suzaisti?
Aš irgi galvojau apie tai.
Kai bus temperatūros daviklis, karštį "pastebėti" bus visai nesunku. Bet ką daryti po to? Sirena tikrai ne variantas. Gana nesunkiai galėčiau pasiųsti pranešimą į savo darbinį kompą, bet aš prie jo nesėdžiu visą dieną. Reikės paieškoti, gal yra kokių beeperių su radijo bangom. Čia bus sekantis projektas :)
Šiaip gera idėja. Dar galima padaryti, kad į beeperį siųstų priminimus, kai laikas laistyti, ar šiaip kyla kokios problemos.

Kol kas su temperatūros davikliu niekaip negaliu "susikalbėti". Jis bjaurybė skaitmeninis, todėl reikia pasiųsti tam tikrą bitų seką, kad gautum duomenis (irgi bitų seka). O tai nėra taip paprasta, kai turi ribotai patirties, ir tik su analoginiais prietaisais... Bet kaip nors susitvarkysiu.
Padekim viską ir dingstam velniop...
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Update. Pirmas bandymas lankstyti (LST).
Padekim viską ir dingstam velniop...
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė Tratagalvis »

Atsigavo augalas, žydėjimo pabaigoje bus visai išsipūtę žiedai.
Per anksti mes nurašėm tavo (buvusį) susliką :)
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Tratagalvis rašė:Atsigavo augalas, žydėjimo pabaigoje bus visai išsipūtę žiedai.
Jei sulauks jis tos "žydėjimo pabaigos" %)
Padekim viską ir dingstam velniop...
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Update. Žydim toliau.
Padekim viską ir dingstam velniop...
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Pasidarė įdomu, kada gi mano žiedai pasidarys "oranžiniai" Pagal veislę (Orange Bud) jie turėtų būti tokios spalvos... Gal į žydėjimo galą? Nes kol kas tai spalva tokia balzganai-gelsvai-žalsva...
Padekim viską ir dingstam velniop...
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas