Nuotrauka Nuotrauka

Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Mielas dienorašti...
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Orange Bud feminized, indoor, CFL, pirmas auginimas

Standartinė Jah »

Čia kaip kam žinok su tom spalvom, aš daryčiau balta :) labai labai balta.
Beja, ką nepatinka pačiam gamintis viska?
Manau kaip tik idomiau surinkinėt pačiam spinta ir t.t. o įpač pasileidus gera regiuka. :D
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Orange Bud feminized, indoor, CFL, pirmas auginimas

Standartinė Enchanteris »

Siaip turi skirtuma bet nzn nelabai dideli kazkur 10% balta maziau reflektina nei mylar

O del kodel Grw light na turbut todel kad spektras tinkantis augalams ir plius nerealiai daug kazkaip itartinai lumenu :|?
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, CFL, pirmas auginimas

Standartinė wauris »

breeze rašė:
Ką reiškia tas "Grow Light"? Čia gi paprastas CFL... Ar ten spektras kaip nors pakoreguotas? Įtariu, ten chebra tiesiog biznį daro - prisiperka keistos formos lempučių ir pardavinėja kaip "grow lights" :D (beje, idėja nebloga :idea:)
Aš esu tokia rankose laikęs, bet ji man per daug gremėzdiška pasirodė. Galiausiai po visų dvejonių ir ieškojimų, nusipirkau 400W Osram HPS lempą.

O prie dienoraščio tai tokia naujiena - šiandien baigiau dėti spintos duris.. Nežmoniškai užsip*sau kol tuos vyrius pataikiau tiesiai sudėti. Ir kur buvo mano protas nuo nulio spintą daryti?! Tiesiog nusipirkti kokią nebrangią spintą būtų buvę ir pigiau, ir žymiai mažiau laiko sugaišta. Kita vertus, bent jau išmokau šio to (ir sužinojau, kad staliaus profesija tikrai ne man 8)).. Anyway, juodi darbai jau baigti. Teliko vidų išdažyti ir išvedžioti laidus ir ventiliaciją - t.y. linksmoji dalis.
Galvoju vidų tiesiog išdažyti baltai, kad nereikėtų tu tom plėvelėm žaisti. Ar turi tie visi blizgūs paviršiai realų pranašumą (šviesos atspindėjimo prasme) prieš baltus dažus?
Zinok kai as dariausi ta pati ant pabaigos pasakiau sau kad galejau spintele nusipirkti :D :D as asmeniskai daziau baltai :V:
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, CFL, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Jah rašė:Čia kaip kam žinok su tom spalvom, aš daryčiau balta :) labai labai balta.
Aš irgi taip padarysiu.
Jah rašė:Beja, ką nepatinka pačiam gamintis viska?
Manau kaip tik idomiau surinkinėt pačiam spinta ir t.t. o įpač pasileidus gera regiuka. :D
Kartais patinka. Bet su ta spinta jau tikrai per ilgai užsikuičiau. Tiesiog neįvertinau projekto apimties prieš pradėdamas. Be to, ta dalis su švitriniu popierium rankoje tikrai nepatiko :/. Aišku, galėjau betkaip nudažyti, bet man taip kažko nesigauna - jei jau imuosi kokio darbo, turiu jį padaryti teisingai..
Padekim viską ir dingstam velniop...
pamparam
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2011-07-23, 19:52
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, CFL, pirmas auginimas

Standartinė pamparam »

breeze rašė:
Ką reiškia tas "Grow Light"? Čia gi paprastas CFL... Ar ten spektras kaip nors pakoreguotas? Įtariu, ten chebra tiesiog biznį daro - prisiperka keistos formos lempučių ir pardavinėja kaip "grow lights" :D (beje, idėja nebloga :idea:)
Aš esu tokia rankose laikęs, bet ji man per daug gremėzdiška pasirodė. Galiausiai po visų dvejonių ir ieškojimų, nusipirkau 400W Osram HPS lempą.

O prie dienoraščio tai tokia naujiena - šiandien baigiau dėti spintos duris.. Nežmoniškai užsip*sau kol tuos vyrius pataikiau tiesiai sudėti. Ir kur buvo mano protas nuo nulio spintą daryti?! Tiesiog nusipirkti kokią nebrangią spintą būtų buvę ir pigiau, ir žymiai mažiau laiko sugaišta. Kita vertus, bent jau išmokau šio to (ir sužinojau, kad staliaus profesija tikrai ne man 8)).. Anyway, juodi darbai jau baigti. Teliko vidų išdažyti ir išvedžioti laidus ir ventiliaciją - t.y. linksmoji dalis.
Galvoju vidų tiesiog išdažyti baltai, kad nereikėtų tu tom plėvelėm žaisti. Ar turi tie visi blizgūs paviršiai realų pranašumą (šviesos atspindėjimo prasme) prieš baltus dažus?
As su tuom lempom auginu . Patikek geriau nei hps ;) maziau vargo
Anonymous

Re: Orange Bud feminized, indoor, CFL, pirmas auginimas

Standartinė Anonymous »

vargo nebūt ir su hps
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, CFL, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

pamparam rašė:As su tuom lempom auginu . Patikek geriau nei hps ;) maziau vargo
Aš nesiginčiju, kad tos lempos tinka auginimui. Tiesiog nematau, kuo jos iš esmės skiriasi nuo paprastų CFL. Taigi klausimas tau: kuo konkrečiai pasireiškia tu lempų tinkamumas kaip būtent "grow lights", o ne tiesiog "didelė galinga CFL lemputė"?
Vienintelis vargas su HPS yra jas pajungti. Bet tam tereikia sugebėti sujungti grandinę iš 3 komponentų (lempa, droselis, starteris) - manau, kad su tuo kaip nors susidorosiu. Beje mano grandinėje dar bus relė, 12V maitinimo blokas, kontroleris ir kompas :).
Po sujungimo, aš jokio "vargo" HPS naudojime nematau..
Padekim viską ir dingstam velniop...
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Orange Bud feminized, indoor, CFL, pirmas auginimas

Standartinė Enchanteris »

12v matinimo blokas kam jisai ventiliatoriams?, ir kas per kompas ??
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Orange Bud feminized, indoor, CFL, pirmas auginimas

Standartinė Jah »

Nes ventiliatoriai sukasi ant 12V, o tas 12V maitblokis ir suks juos. Dašuto?
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Orange Bud feminized, indoor, CFL, pirmas auginimas

Standartinė Enchanteris »

12 v gali but reikalingas ne tik ventiliatoriams nepagalvojai?
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Orange Bud feminized, indoor, CFL, pirmas auginimas

Standartinė Jah »

Ha ha, žmogau... aš aiškiai pasakiau kad tie 12V SUKS TUOS VENTILIATORIUS, prie ko čia gali būt ar negali. ji gali i šikna susikišt, ir ką žinau gal tau bus reikalingas, yra daug visokiu dalykų kur tu jį gali panaudot. modemas, ventiliatoriai, telefonas(namu pakraunamas) ir t.t. pamastyk, gal tikrai tau kur pravers :)
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Orange Bud feminized, indoor, CFL, pirmas auginimas

Standartinė Enchanteris »

Tai gerai kad tu aiskini paklaust negalim .| ? Nes jei skaitei dienorasti tai jis jau buvo pasijunges ventiliatoriu reiskias turi jau adapteri tai ir klausiu pz hui znj gal kokius ledus dar junks, ar dar koki velnia
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Orange Bud feminized, indoor, CFL, pirmas auginimas

Standartinė Jah »

nenoriu čia aiškint ir t.t. bet forume netoleruojami keiksmažodžiai. Taisykles žinai.
tau trūksta logikos.


"12v matinimo blokas kam jisai ventiliatoriams?"

tu klausei kam jis ventiliatoriams, o ne iš kur jis
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Orange Bud feminized, indoor, CFL, pirmas auginimas

Standartinė Enchanteris »

Jei butu atsakes taip ventiliatoriams tai klausciau kam tau du reikalingi po 12 v sorry uz keiksmazodzius
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Orange Bud feminized, indoor, CFL, pirmas auginimas

Standartinė Jah »

o Dieve.. žiū.. jai tarkim yra 2 ventiliatoriai po 12V, tai jai jungsi 2 po 12V ant 12V maitblokio, jie suksis ant 6V. Kad susitvarkyt su karščiais, reik viso pajegumo. tai ir turi pora tu maitblokiu, kad pajungt vintikus normaliai, aš dienorašti tik viena akim permečiau, nežinau kiek ten jis tu ventiliatoriu turi nei ką. Bet yra dar vienas prikolas.

"12v matinimo blokas kam jisai ventiliatoriams?"

Jai tarp žodžio JISAI ir VENTILIATORIAMS tu norėjai padėt kableli, tada viskas ok. :D bet jai ne, tai tau trūksta logikos
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Orange Bud feminized, indoor, CFL, pirmas auginimas

Standartinė Enchanteris »

Taip :D kablelis ten turi buti!

Plius su maitblokiu 12v gali jungti ir 4 ventiliatorius reikia ziureti watus kokie yra ant maitblokio parasyti jei ventikas yra 2 watu o maitblokis yra 10 watu tai gali jungti 5 vent po 2watus (ir jokie v nemzeja), dar i amperus ziurima
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Orange Bud feminized, indoor, CFL, pirmas auginimas

Standartinė Jah »

ne w o V (W- watts, v voltai) tai tada viskas ok, bereikalo čia mes kalbėjom. iškart galėjai sakyt. bet įspėjimas už keiskmažodžius yra. ateičiai žinok. :)
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Orange Bud feminized, indoor, CFL, pirmas auginimas

Standartinė Enchanteris »

Apie W ir kalbejau Watus. 12 voltu adapteris turi galia kuri zymima W - watais, nuolatine srove A - amperais, voltai V - itampa
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, CFL, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Ta-dam! Teisingas atsakymas yra toks: 12V maitinimo blokas skirtas ventiliatoriams, relėms ir sensoriams maitinti. O kompas skirtas senorių parodymams nuimti, valdyti reles bei pajungti webkamerai. Dabar galit apsikabinti ir susitaikyti :V:
Padekim viską ir dingstam velniop...
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Orange Bud feminized, indoor, pirmas auginimas

Standartinė breeze »

Update. Persikraustymas į naują spintą ir persodinimas.
Padekim viską ir dingstam velniop...
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas