NuotraukaNuotrauka

Growbox projektas bei Grapefruit® ScrOG+LST

Mielas dienorašti...
Tema užrakinta
JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Growbox projektas bei Grapefruit® ScrOG+LST

Standartinė JackHarer » 2011-09-21, 20:17

Na ką gi, pagaliau ir aš prisiruošiau sukurpti kažką apie savo patirtį.Visų pirma gal pristatysiu auginimo dėžės projektą, o vėliau pereisiu prie pačio auginimo. Tikiuosi nieko tokio, kad pradžioj kalbėsiu iš techninės pusės, nenoriu blaškytis po visą forumą, o manau ir taip bus žmonėm patogiau sekti būtent mano auginimą nuo nulio.Dėžės konstrukcijaIdėja: Taigi, viskas prasidėjo nuo dėžės plano. Ilgai svarsčiau koks būtų optimaliausias dėžės dydis, kad galėčiau laikyti kambaryje ir per daug nekristų į akis. Taip pat dydis priklausė nuo pasirinktų lempų. Nusprendžiau daryti 50x50x60cm dėžę (nors tada, kai pabaigiau montuot dėžę ir daugiau pasidomėjau šituo reikalu, supratau, kad galėjau daryti ir aukštesnę). Galiu iš karto pasakyti, kad kilo problemų (tokių kaip per aukšta temperatūra, blogas aušinimas, šioks toks elektronikos žinių trūkumas ir panašiai) su šiuo projektu tik todėl, jog nekantravau pradėti patį auginimą kuo greičiau :) Turbūt kaip ir neretas, tiesiog „užsikabinau“ už šio projekto.

Pirminė idėja buvo daryti dėžę lauko sąlygom, nes galvojau laikyti lauke, todėl buvo iškilęs klausimas, kaip sulaikyti kuo daugiau šilumos viduje (tai buvo kvaila klaida). Dėžės gamybai naudojau medžio drožlių 10mm storio plokštes. Keli buteliukai alaus ir vienas vakaras, ir dėžės karkasas „gatavas“ :D . Padariau spintelę su durelėmis ir spynele. Visus plyšelius užliejau lipalu.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Kaina: šiuo atveju išsisukau, nes turėjau atliekamų medžiagų.


Aušinimas: Kitas žingsnis buvo ventiliatorių montavimas. Nusipirkau „Lemonoj“ pora 8mm ventiliatorių ir čia vėlgi apsišoviau pirkdamas pigiausius. Pirmas dalykas kaip vėliau minėsiu, jie mano dėžei buvo tikrai per maži, nepakako jų ištraukiamo/įpučiamo oro kiekio, kad atvėsintų kaistančias lempas ir tuo pačiu mikroklimatą dėžėje. Taipogi nusipirkau 10 metrų 0,5mm^2 laido.

Ventiliatorius įmontavau taip: vienas apačioje oro įtraukimui ir vienas viršuje oro ištraukimui. Taip pat įklijavau, kad nebūtų bereikalingų skylučių, per kurias ūžtų nuo ventiliatorių susidaręs vėjas. Sujungiau abu ventiliatorius į vieną sistemą ir laidus išvedžiau į išorę. Stengiausi išvengti laidų jungimų dėžės viduje, dėl galimos per didelės drėgmės ir trumpojo sujungimo grėsmės.
Ventiliatorių maitinimui naudojau reguliuojamo voltažo stabilizuotos srovės maitinimo blokelį (Lemona – 29Lt). Reguliuojamas gerai tuo, jog galima sumažinti ventiliatoriaus apsisukimų skaičių, tuo pačiu ir ventiliatoriaus keliamą triukšmą.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Kaina: Ventiliatoriai 2x11Lt.; Laidas 5Lt; Maitinimo blokelis 29Lt;


Apšvietimas: Priėjau prie apšvietimo klausimo. Paskaičiavau jog maniškei dėžutei reikalingi apie 9000-10000Lm šviesos srauto. Taigi rinkausi lempas. Pirma atsisakiau fluorescensinių vamzdžių varianto dėl labai man nepatogaus montavimo (tiesiog pritrūko elektronikos žinių). Antras dalykas, tai nusipirkau MetalHalidinę 250W lempą. Ir vėlgi mano neišmanymas. Grįžęs namo pasiskaičiau ir tik tada sužinojau, kad šiai lempai reikia dar ir paleidimo mechanizmo, droselio ir taip pat kokio nors reflektoriaus (šviestuvo). Tad gerai apmąstęs, nusprendžiau MH lempą iškeisti į tris 45W Vagner CFL lempas (2700K, 3050Lm vienoj lempoj). Beje už tą pačią MH lempos kainą išėjo CFL lempos, ir taip pat, žemės, trąšos žydėjimui, patronai ir termometras su hidrometru :).

Pradėjau į dėžę montuoti apšvietimo mechanizmą. Kaip ir ventiliatorius, lempų laidus sujungiau į vieną bendrą sistemą, pajungiau prie patronų laidus ir patronus pritvirtinau prie dėžės. Taip pat pajungiau „Senukuose“ pirktą kištuką. 5 metrų laidas, tad patogu – dėžę galima statyti ir toliau nuo elektros prievado. Padariau penkias skirtingas aukščių padėtis lempoms. Tiesiog patronus galima perkabinti aukščiau ar žemiau, priklausomai nuo poreikio.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Kaina: Lempos 3x15Lt; Patronai 3x1,5Lt; apie 5m laido 5Lt;


Reflektorius: kitais žodžiais tariant – atspindinčios šviesą sienos. Pasirinkau termoizoliacinę medžiagą. Blizgi ir labai gerai sulaiko šilumą viduje – pamaniau tuo metu, kai galvojau dėžę lauko sąlygom laikyti. Tad nusipirkau porą kvadratinių metrų 5mm storio medžiagos, kaina apie 10Lt. Tiesiog tą medžiagą prikaliau mažais vinukais ir tiek. Šiuo atveju geriausias variantas būtų buvęs prišaudomos kabės, tačiau neturėjau kabių šautuvo.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Kaina: Termoizoliacinė medžiaga 10Lt; 100g vinukų 2Lt 8) ;

Bendra dėžės kaina: apie 150Lt (neskaičiuojant turėtų medžiagų ir pridėjus kai kurias smulkmenas).

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Na ką, dėžė kaip ir baigta – atėjo testavimo metas.

[ nuotrauka ]

Tiesa sakant prieš sodinant augaliukus net netestavau susidarančio mikroklimato dėžėje. Viską atlikau, jau laikydamas daigelius dėžėje. Taip nekantravau, jog augaliukus išdaiginau dar dėžės nesukonstravęs, o kai jau sumontavau, reikėjo daigelius dėt į dėžę :).


Apie kilusius nesklandumus, susijusius su techninėmis detalėmis, paminėsiu čia:1. Pirma iškilusi problema buvo maitinimo šaltinis ventiliatoriams. Pigūs ventiliatoriai sukosi tik nuo stabilizuotos 12V srovės. Turėjau keletą 9V impulsinių įkrovimo blokelių, tačiau pajungus maniškiai ventiliatoriai nenorėjo užsikurti. Tad teko suktis iš padėties. Pirmasias dvi savaites ventiliatoriai sukosi nuo mašininio akumuliatoriaus. Galiausiai „Lemonoj“ įsigijau stabilizuotos srovės reguliuojamą maitinimo blokelį. Veikia be priekaištų :)

[ nuotrauka ]

2. Iš pat pradžių dėžėje auginau tik pora daigelių, tad nebuvo reikalo jungti visų trijų lempų. Pirma buvo viena ir po kiek laiko, kai daigeliai šiek tiek ūgtelėjo, įsukau antrą. Todėl sekančią problemą atradau, tik tada kai sudėjau visas tris cfl lempas. Taip, tai temperatūra ir santykinė drėgmė. Manau tai labai susiję – kai dėžės viduje labai karšta, tuo pačiu ir išsausėja oras. Pas mane sujungus tris lempas, temperatūra pakildavo iki 35, o kartais net iki 38 laipsnių karščio. Drėgmė nukrisdavo iki 40%.
Pirmiausiai pabandžiau dėžės viduje įtaisyti ventiliatorių oro maišymui. Bergždžias reikalas. Geriausiu atveju nukrisdavo apie vieną laipsnį. Vėliau bandžiau tą patį ventiliatoriuką įmontuoti dėžės viršutinėje sienoje, kad jis trauktų karštą orą lauk. Vėlgi likau nuviltas – temperatūra sumažėjo apie 2-3 laipsnius.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Tikslo dar nepasiekiau, tad teko vėl sukt galvą. Svarsčiau, gal nusipirkti galingesnį ventiliatorių ištraukimui, pavyzdžiui: 12mm 12V 250m^3/h oro ištraukimu, vietoje dabartinių dviejų įmontuotų, kurių ištraukimas apie 100m^3/h sumoje. O čia jau reikalas atsirėmė į pinigus. Tad nusprendžiau imtis drastiškų priemonių. Dėžės viršuje išpjoviau 20x20cm angą ir virš jos sumontavau šiokią tokią uždangą, kad perdaug nekristų į vidų šviesa, kai jos nereikia. Po lempomis pritvirtinau atlikusį ventiliatorių ir nukreipiau išpūtimą pro tą angą. Valio!!! Problema išspręsta. Nuo to laiko temperatūra laikosi tarp 28 ir 30 laipsnių, o santykinė drgmė laikosi ties 55%. Manau tai ganėtinai padorios sąlygos.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Na daugiau techninių nesklandumų kaip ir nebuvo. Džiaugiuosi, padarytu darbu. Vis dėl to smagu kurti dirbtinį klimatą namų sąlygomis 8)
Pagaliau priėjau prie pačio įdomiausio dalyko – Auginimas.Visų pirma, naudotos priemonės:

Žemė: 30 litrų „Senukuose“ pirkto gėlėms skirto durpių substrato (5,5-6,5pH) – kaina 10Lt;
2 litrai agroperlito – kaina 5Lt;
5 kilogramai drenažo akmenukų – 5Lt;

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Trąšos: Vegetavimui – „Agronom“ firmos paparčių ir spygliuočių trąšos su chelatiniais mikroelementais (NPK 7-3-5, boras, geležis, manganas ir kt.) 200ml buteliukas – kaina 4Lt :D;
Žydėjimui – „Schultz“ firmos Plant Food su mikroelementais (NPK 10-15-10, geležis, manganas, cinkas ir kt.) 118ml buteliukas – kaina 20Lt.

Sėklos: Užsakiau 4 Grapefruit Kush Feminized sėkliukes iš Mr.Green‘o. Siuntinukas keliavo apie dvi dienas. Papildomai gavau 3xC99 Feminized, 10xIndoor Mix, 10xOutdoor Mix. Kaip užsisakinėdamas pirmą kartą, likau sužavėtas tokia gausa. Grapefruit sėkliukės perparduotos iš kažkokios olandiškos parduotuvės, nes buvo specialioje pakuotėje su parduotuvės logotipu ir kitais duomenimis. Kaina – 25 GBP (apie 100Lt).

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Viso kaina: apie 150Lt.

Taigi padėjau savo, kaip botaniko, kadensiją :D.Rugpjūčio 31d.
Nusipirkęs apvalių kosmetinių vatos tamponiukų, pradėjau juose daiginti sėkliukes. Nusprendžiau daiginti dvi c99 ir dvi grapefruit kush sėklas. Pirmas kartas, buvo viskas labai įdomu ir tuo pačiu šiek tiek baisu, kad kaip nors nesugadinčiau. Vatos tamponiukus drėkinu apie tris kartus į dieną. Laikau šiltai ant PC dėžės.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Rugsėjo 1d.
Sėkliukės dar neprasikalė, tačiau jau patamsėję. Iš ryto pakeičiu vatos tamponiukus naujais, kad sėkliukės būtų ant kuo minkštesnio ir puresnio paviršiaus.
Apie pietus prasikalė pirmoji Grapefruit‘o sėkliukė (toliau vadinsiu G Nr1!). Šaknelė maždaug 1mm ilgio.


Rugsėjo 2d.
Nupirkau keletą vazonėlių (apie 12x10cm) . Pasodinau viename vazonėlyje sudaigintą G Nr1 sėkliukę. Vazonėlio talpa apie 1 litrą. Daiginimui naudojau tik durpių substratą. Kitos sėkliukės vis dar neišdygę.


Rugsėjo 3d.
Likusios sėkliukės vis dar neprasikalė. Kaip ir kiekvieną rytą pakeičiau vatos tamponiukus ir sudrėkinau. Kambary ganėtinai vėsu. Pakišau tamponiukus po 20W kaitrine lempute. Palaikiau keletą valandų.


Rugsėjo 4d.
Darosi neramu, nes sėkliukės dar neprasikalė. Griebiausi šiaudo, manydamas, kad joms per vėsu, pakišau vėl po kaitrine lempa ir dažnai drėkinau. Po keleto valandų radau prasikalusią C99 sėkliukę. Sudygo tik po penkių dienų, labai keista. Nusprendžiau dar palaikyti po lempa ir padaiginti, kad būtų ilgesnė šaknelė.


Rugsėjo 5d.

Pirmoji G Nr1 vegetacijos diena.

Po nakties išdygo iš žemės G Nr1 daigelis, iškart iškilo apie 2cm. Vazonėlį buvau uždengęs plastikiniu permatomu maišeliu ir prabadęs skylučių kvėpavimui. Taip pat iš ryto įsodinau C99 sėkliukę. Šiandien baigiau sandarint dėžę. Pasirodo daug kur švietė iš tarp durelių tarpų. Pastebėjau pirmasias problemas dėl aukštos temperatūros ir žemos drėgmės. Trys lempos ir 35 laipsniai karščio bei 40% drėgmės. Viduje pastačiau puodelį su vandeniu ir pripyliau dar porą indelių, taip pat pastačiau viduje, tikėdamasis, kad pakils drėgmė. Pamačiau, kad šis būdas niekam vertas. Tikrai tiek neišgaruoja, kad pakiltų bent dešimčia procentų. Palikau įsuktą vieną lempą vienam daigeliui. Temperatūra 27 laipsniai ir 60% drėgmė. Su dviem lempom analogiškai 30 laipsnių ir 50%.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Rugsėjo 6d.

Antroji G Nr1 vegetavimo diena.

Pagalvojau, kad lempas laikau per aukštai nuo daigelio, nes jis labai stiebiasi į aukštį, jau apie 4-5cm ūgio. C99 dar neišdygo. Likusios sėklytės vis dar neišsikalę. Jau praradau viltį, kad išsikals. Tačiau vis dar laikiau tarp tamponėlių. Neturėjau jau ko prarast.
Ventiliatoriai kėlę labai daug triukšmo, tad teko pakeisti dėžės lokacijos vietą.


Rugsėjo 7d.

Trečioji G Nr1 vegetavimo diena;
Pirmoji C99 vegetavimo diena.


Vos per savo žioplumą neiškepiau savo augaliuko dėžėje. Iš vakaro išjungiau ventiliatorius. Tuo metu jie vis dar veikė nuo akumuliatoriaus. Pamiršau, jog lempos pajungtos nuo taimerio, o aš ryte neįjungiau ventiliatorių. Lempos be ventiliavimo švietė apie keturias valandas. Atidaręs dureles vos šoko negavau. Viduje 45 laipsniai karščio ir 40% drėgmė. Ačiū Dievui nieko blogo nenutiko. Augaliukas ištvėrė. Labiau tuo metu susirūpinau tuo jog ant lempų pakuotės rekomenduojama nenaudoti lempų aukštesnėje nei 40 laipsnių temperatūroje. Galimas daiktas, kad galėjau užsidegti. Dar vienas dalykas dėl užsidegimo rizikos. Naudojant akumuliatorių kaip maitinimo šaltinį ventiliatoriukams, reikia būti labai atsargiems ir nuolat juos prižiūrėti. Jei akumuliatorius išsikraus tiek, jog bus žemesnė įtampa nei ventiliatoriaus užkuriamoji įtampa, pastarasis gali nebeužsikurti ir tokiu atveju ventiliatoriukas netrukus užsidega. Tad šiokia tokia rizika.

Beje pasirinkau 18/6 režimą. Apie vidurnaktį lempos išsijungia ir apie 6 ryto įsijungia. Taip išvengiu netyčinio augaliukų apšvietimo.
G Nr1 jau išsiskleidę pirmieji lapeliai ir matosi besiskleidžiantys pirmieji tikri tripirščiai dantyti lapukai.
Pagaliau iškilo ir C99 daigelis iš po žemės.
Likusiom neišsikalusioms sėkliukėms dariau „operaciją“. Su peiliuku bandžiau švelniai šiek tiek įpjauti ir galimai padėti išsikalti. Vėl padėjau tarp vatos tamponų.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Rugsėjo 8d.

Ketvirtoji G Nr1 vegetavimo diena;
Antroji C99 vegetavimo diena.


Temperatūra 33 laipsniai, drėgmė 50%. Drėgmė greičiausiai pakilus dėl to, jog atidarytas langas šalia dėžės, tačiau temperatūra kažkodėl laikosi, nepaisant atidaryto lango ir vėsesnio oro, ateinančio iš lauko. Praradęs viltį dėl tų dviejų neišsikalusių sėkliukių, pradėjau daigint likusias dvi Grapefruit Kush sėkliukes. Šį kartą nusprendžiau daigint kitu būdu. Sėkliukes pirmiausiai sumečiau į stiklinę su vandeniu ir palikau šiltoje vietoje, ant PC dėžės. Taip palikau per naktį.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Rugsėjo 9d.

Penktoji G Nr1 vegetavimo diena;
Trečioji C99 vegetavimo diena.


Kaip ir kiekvieną rytą vanduo buvo išdžiūvęs. Taigi skubėjau palaistyt. Vis dar besvarstydamas ką daryt su aukšta temperatūra, laikiau įjungtas dvi lempas (temperatūra 32 laipsniai, drėgmė – 50%). Pabandžiau pritvirtinti vieną mažą 8mm ventiliatoriuką dėžės viduje, kad maišytų orą. Na rezultatas tik toks, jog nukrito temperatūra apie 1-2 laipsnius.
Atsitiko vienas kuriozas. Belaistant puodeliu G Nr1, vos neišploviau daigelio – jis pradėjo linkti ir parviro ant šono. Greitai reaguodamas, susiradau vielos gabaliuką ir parėmiau daigelį, kad stovėtų vertikaliai. Šiuo metu daigelis jau apie 10cm aukščio, lapelių plotis apie 1,5-2cm. Iš viršūnės pradėjo kaltis antra pora lapelių.
Mažasis C99 dar tik apie 1,5cm ūgio ir 1cm pločio :).
Beje šiandien iš vandens išėmiau naujai daiginamas Grapefruit sėkliukes ir įdėjau tarp vatos tamponiukų.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Rugsėjo 10d.

Šeštoji G Nr1 vegetavimo diena;
Ketvirtoji C99 vegetavimo diena.


Perpiet palaisčiau. Drėgmė ir temperatūra kaip visada ( 32^C, 50%). Prasikalė abi Grapefruit Kush sėkliukės. Praktiškai pamačiau, kad šis daiginimo būdas efektyvesnis, o gal net ir greitesnis, nei iškart daiginant įdėjus tarp vatos tamponų. Taigi sėklytes ilgai nelaukdamas sukišau po žeme, palaisčiau ir padėjau į dėžę.
G Nr1 lyg ir apstojo augt į ūgį, tačiau pradėjo plėstis į šonus. Matosi bekylanti trečia lapelių pora.
C99 vis dar mažas, nors jis jau taip pat leidžia antrą lapukų aukštą. G Nr1 ir C99 vazonėliuose paviršiuje pabėriau drenažo akmenukų, kad prilaikytų drėgmę žemėje. Pabėrus akmenukais, pasikeitė bendras vazonėlių estetinis vaizdas, dabar panašiau į auginamą dekoratyvinį augalą :D.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Dienos pertrauka...


Rugsėjo 12d.

Aštuntoji G Nr1 vegetavimo diena;
Šeštoji C99 vegetavimo diena.


Pora dienų negalėjau prižiūrėt augaliukų, tačiau šiandien vėl grįžau prie režimo. Neseniai įsodinti daigeliai dar neišdygę iš žemės. Šiek tiek neramu. Šiandien taip pat išmečiau dvi nuo pat pradžių daigintas, taip ir neišsidaiginusias, sėkliukes. Per tiek laiko jau matyt supuvo, nes pasidarė minkštokos. Taip ir nesupratau ar aš kažką blogo dariau, ar sėkliukės blogos pasitaikė.
Pirmosios problemos su ventiliatorių maitinimu. Akumuliatorius išsikrovė labai pastebimai. Ventiliatoriai sulėtėjo ir jau nebepajėgė reikiamai ataušint mikroklimato. Pakol kroviau išsikrovusį akumuliatorių, teko naudoti akumuliatorių iš savo mašinos. Taigi, ko nepadarysi dėl savo augintinių, teko pakentėt dienelę be mašinos. Temperatūra dėžėje buvo užkilus iki 35 laipsnių karščio. Kaip bebūtų keista drėgmė nepakito. Matyt dėl to, jog pas mane atidarytas langas, o lauke daug lijo :) Drėgmė 50%. Vakare vėl pajungiau ankstesnį akumuliatorių. Ventiliatoriai veikia visu pajėgumu, net daigeliai linksta.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Rugsėjo 13d.

Devintoji G Nr1 vegetavimo diena;
Septintoji C99 vegetavimo diena.


Na ką, augaliukai pamažu vystosi. G Nr1 krauna trečią aukštą, o iš tarplapių (kaip kas vadina – pažastų :) ) formuojasi naujos poros šakelių. C99 vis dar leidžia tik pirmą aukštą lapelių. Kad ir kaip bebūtų gaila, likusios dvi sėklytės dar glūdi po žeme. Šiek tiek nuliūdino.
Įmontavau antrą ventiliatorių ištraukimui dėžės viršutinėje sienoje. Pratestavau: po 15min – 32-33^C, 50%; po 30min – 34-35^C, 47-48%. Velnias! Ir vėl neišdegė planas.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Rugsėjo 14d.

Dešimtoji G Nr1 vegetavimo diena;
Aštuntoji C99 vegetavimo diena.


Dėžėje vis dar per karšta ir per sausa. Norėdamas nepakenkt augaliukams negrįžtamai, turėjau mąstyt greičiau. Reikėjo daryti geresnį aušinimą arba lupt nuo sienų termoizoliacinę medžiagą, bet tuo pačiu sugadinčiau dėžę, nes nebeliktų atsispindinčios šviesos nuo sienų.
Paskutinieji daigeliai dar neišdygo. Neiškenčiau ir padariau eksperimentą. Labai atsargiai atsikasiau sėklytes ir mano nuostabai, abiejų sėkliukių šaknelės vystėsi, tik kažkodėl labai lėtai. Taip pat kevalas buvo papūstas, tad supratau, kad kūdikėliai dar gyvi ir užkasiau atgal į žemę. Beje vienos sėkliukės šaknelė buvo tarsi pažeista – pats galas šaknelės buvo tarsi apvytęs, tiesiog plonytis siūlelis. Nepaisant to, užkasiau sėkliukė atgal. Pagalvojau, galbūt dėžėje per karšta dygti daigeliams, tad pastačiau vazonus ant palangės ir uždengiau permatomu celofaniniu maišeliu, taip pat prabadžiau skylutes kvėpavimui.
Šiandien nusprendžiau, jog jau derėtų greitu metu G Nr1 ir C99 persodinti į nuolatinę auginimo vietą dėžėje, nes norėjau pradėt LST programą.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Rugsėjo 15d.

Vienoliktoji G Nr1 vegetavimo diena;
Devintoji C99 vegatavimo diena.


Prisiruošiau pagaliau imt ir išspręst per didelės temperatūros klausimą iki galo. Kadangi niekas kitas nepadėjo, o pinigų papildomiems ventiliatoriams nebeliko, pasiryžau naujam įšūkiui. Planas: išpjauti angą dėžės viršuje ir įmontuoti ventiliatorių po lempomis.
Taigi ir vėl kibau prie grąžto ir siaurapjūklio ir pradėjau daryt modifikacijas. Išpjoviau 20x20cm angą. Virš jos uždėjau nepritvirtinamą, laisvai slankiojančią medinę dėžutę. Esant reikalui galima reguliuoti angos plyšio dydį. Po to atlikusį ventiliatorių pririšau po lempomis dėžės viduje, kad nuo lempų sklindančią šilumą pūstų pro išpjautą angą. Vuolia..! :D Problema išspręsta. Temperatūra nukrito iki 28-30 laipsnių šilumos ir drėgmė pakilo iki 50%.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Rugsėjo 16d.

Dvyliktoji G Nr1 vegetavimo diena;
Dešimtoji C99 veegetavimo diena;
Pirmoji G Nr2 vegetavimo diena.


G Nr1 apstojęs augt į ūgį. Vis dar plečiasi į šonus. Pasirodė pirmieji penkiapirščiai lapeliai. C99 dar netgi tripirščiai nepasirodę.
Ir galiausiai išdygo antrasis Grapefruit Kush daigelis ( toliau vadinsiu G Nr2). Jau apie 1cm aukščio. Tačiau trečiasis G Nr3 būsimas daigelis vis dar po žeme. Neįtikėtinai ilgai. Atrodo, kad ir vėl nepasisekė. Teks suktis su trimis augaliukais dėžėje šį kartą. Galbūt taip dar ir geriau, bus daugiau vietos likusiems.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Dienos pertrauka...


Rugsėjo 18d.

Keturioliktoji G Nr1 vegetavimo diena;
Dvyliktoji C99 vegetavimo diena;
Trečioji G Nr2 vegetavimo diena.


Šiandien persodinau G Nr1 ir C99 į nuolatinę ir galutinę jų augimo vietą dėžėje.
Dėžės dugną ištiesiau polietileno plėvele. Ant viso dėžės dugno paviršiaus papyliau apie 2cm sluoksniu drenažo akmenukais. Iš viso sunaudojau apie 5-6 kg akmenukų. Vėliau kibire maišiau durpių substratą ir agroperlitą ir pamažu pyliau į dėžę. Susidarė trys dešimties litrų kibirai. Sunaudojau 2 litrus agroperlito. Augalui teks nuo 8 iki 10 litrų žemių plius drenažo sluoksnis, kuriame manau taip pat šaknys auga.
Galiausiai atsargiai iš vazonėlių išėmiau daigelius vieną po kito. Nustebau, bet per pora savaičių G Nr1 tiek įsišaknijo, jog 1 litro vazonas buvo pilnas šaknų. C99 su šiek tiek kuklesne šaknų sistema (apie pusė vazono). Tačiau sugebėjau su visom tom pačiom žemėm perkelti į naują augimo vietą, nenubarstant beveik nei trupinėlio :).
Bendras žemių lygis dėžėje šiek tiek pakilo, tad teko pakelt lempas. Mikroklimatas normalizavosi (28^C, 50%). Augalėliai atrodo sveikesni. Kaip tik baigiau pirmąjį 5 litrų vandens butelį. Pirkau paprastą geriamąjį vandenį iš Maximos. 5 litrų butelis už 2,25Lt :D. Į tą patį butelį prileidau vandens iš krano ir palikau nusistovėt.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Rugsėjo 19d.

Penkioliktoji G Nr1 vegetavimo diena;
Tryliktoji C99 vegetavimo diena;
Ketvirtoji G Nr2 vegetavimo diena;
Pirmoji G Nr3 vegetavimo diena.


Atrodo persodinti augaliukai priprato prie naujos žemės. G Nr1 ir C99 pradėjo augt kaip ant mielių. G Nr1 jau susikrovęs keturis aukštus lapelių. Galvoju pradėt lankstyt, nes jau stiebas ir taip pakankamai sukietėjo.
Labai netikėtai, tačiau džiuginančiai pradėjo iš žemės lįst trečiasis Grapefruit daigelis. Tik labai neįprastai – pagalbiniai lapeliai skleidžiasi vos tik pasiekę žemės paviršių. Matyt šaknelė išties buvo pažeista. Viliuosi, jog daigelis išgyvens ir pradės kraut pirmuosius lapelius. Vėliau bus tik lengviau, kai medžiagas bus galima pasisavint ir per orą.
G Nr2 niekur neskuba. Ūgis apie 2—2,5cm. Skleidžiasi pirmieji dantytieji lapeliai.
Lempos šiuo metu apie 20-25cm aukšty nuo augalų. Dėl to, kad išlaikyčiau žemesnę temperatūrą. Vakarais tenka privert langą, nes lempos išsijungia, o lauke temperatūra naktį nukrenta iki 6 laipsnių šilumos. Ventiliatoriai savo ruoštu visą šią gaivą traukia dėžės vidun. Ateityje galbūt netgi teks vėl kažkuo uždengti išpjautas papildomas angas, bet jau naktimis. Ypatingai bus aktualus klausimas kai pereisiu prie 12/12 žydėjimo režimo – langą reiks laikyt pravirą, kad išsisklaidytų kvapas, o lempos nešildys net pusę paros.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Rugsėjo 20d.

Šešioliktoji G Nr1 vegetavimo diena;
Keturioliktoji C99 vegetavimo diena;
Penktoji G Nr2 vegetavimo diena;
Antoji G Nr3 vegetavimo diena.


Vėlgi nusėdo akumuliatorius, tad teko laikinai atjungt pora lempų, kad neiškepintų augaliukų. Ventiliatoriai jau vos sukosi. Praradau kantrybę. Išvažiavau į „Lemoną“ ieškot maitinimo blokelio. Suradau maždaug tinkamą (reguliuojamas, stabilizuotos srovės ir dar su daugybe antgalių, tad galėsiu panaudot dar daugybėje situacijų). Tik grįžęs namo greitai prijungiau blokelį prie ventiliatorių ir paleidau į darbą. Super. Viskas puikiai veikia. Nuo šiandien auginimo dėžė funkcionuoja be problemų. Taigi prireikė daugiau nei dviejų savaičių kol viską padoriai ištestavau ir paruošiai dėžę patikimam darbui.
G Nr1 Pradėjo šakotis. Ta prasme iš tarplapių jau matosi ryškios šakelių formos. Ant šio daigelio jų apie keturias. Tai pamatęs, nelaukdamas ėmiausi lankstymo. Pasirinkau variantą, kai smaigstomi vielos galiukai į žemę, pritraukiant augalą prie žemės. Gal ir ne pats geriausias būdas, taip galbūt galima pažeisti šaknis, tačiau neturiu kito pasirinkimo, nes neturiu prie ko raišiot.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Poros dienų pertrauka...


Rugsėjo 23d.

Devynioliktoji G Nr1 vegetavimo diena;
Septynioliktoji C99 vegetavimo diena;
Aštuntoji G Nr2 vegetavimo diena;
Penktoji G Nr3 vegetavimo diena (beveik miręs).


Na ką, po poros dienų tinginiavimo vėl skelbiu augimo proceso naujienas 8)
Temperatūra ir drėgmė laikosi pastovi, nepaisant vis vėstančių orų (primenu, kad prie dėžės atvertas langas).
Šį kartą neturiu daug ką pasakyt, todėl keliu tik nuotraukas apžvalgai.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Dienos pertrauka...


Rugsėjo 25d.

21-oji G Nr1 vegetavimo diena;
19-oji C99 vegetavimo diena;
10-oji G Nr2 vegetavimo diena;
7-oji G Nr3 vegetavimo diena.


Jau daugiau kaip savaitė laiko neturiu su auginimu jokių problemų, netgi kartais užmirštu. kad kažką auginu, nes augaliukai patys auga, beveik nereikia jokios papildomos priežiūros :D
Nusprendžiau, kad šiandien bandysiu jau tręšt G Nr1 ir C99 augaliukus. Nors praktiškai gal dar ir nereikėtų, nes žaliukai auga tikrai gerai, veši, žaliuoja ir daiginasi vis naujas šakeles. C99 - mano gigantas :D Niekur dar apie tai neskaičiau ir neradau aprašyta, tačiau mano atvejis, mane tikrai nustebino. Žinoma dar nežinau tai gerai ar ne, bet C99 beveik nebeauga į aukštį. O iš kiekvieno tarplapio auga po vieną šakelę. Dabar jau yra šešios ganėtinai nemažos šakelės ir vystosi dar dvi ketvirtame aukšte. Dar vienas dalykas, jog pagrindiniai lapai tarsi balastas išsiskleidę apačioje augalo ir renka šviesą, o šakelės likę viršuje, taip pat nevaržomai renkasi šviesą, nes jų beveik neužstoja didieji lapai. Būtų labai įdomu sužinoti kam dar yra taip augę ir koks galutinis rezultatas buvo? Teoriškai vaisių daugiau turėtų būti, nes šakelių daug, ar aš klystu? Svarbiausia jog nereikia augaliuko nei lankstyt, nei karpyt, nes jis ir taip nepakilęs nuo žemės daugiau nei 7-8cm :)
Kitas augaliukas - Grapefruit® taip pat auga neblogai. Nejučiom bėga laikas - jau daugiau nei penkios dienos kaip lankstau G Nr1. Augaliukas apsiprato ir matomai neprieštarauja būti lankstomas. Stiebą sulenkiau jau netoli 180^ kampu. Ar gerai, kad lenkiu beveik palei pat žemę (apie 2-3cm)? Dar vienas neraminantis dalykas tai, jog lapeliai remiasi į dėžės vidinę sieną. Siena atrodo jog labai nekaista, tačiau ji tikrai šiltesnė už aplinkui esantį orą. Kai kur lapeliai, kurie liečiasi, šiek tiek pasilankstę, bet tai tik pora lapelių. Ar dėl šių poros besiliečiančių lapelių gali būti kažkoks poveikis visam augaliukui? Blemba pasirodo ankštoka mano dėžė, net ir taikant LST.
G Nr2 pamažu stiebiasi. Jau dešimtoji diena, o jis dar toks mažiukas, atrodo labai lėtai auga. Tačiau kai prisimenu jos vyresniasias giminaites, tai po tokio pat laiko, taip pat dar buvo nedidukės.
Kad ir kaip bebūtų gaila G Nr3 greičiausiai mirs. Pakolkas tik apie 1cm daigelis, vos išlindęs iš žemės, bandantis leist savo pirmuosius tikrus lapelius. Pagalbiniai lapeliai beveik nudžiūvo, vos tik iškilę iš žemės.
Taigi atsiskiedžiau trąšų tirpaliuko. Maišiau apie 6ml koncentrato į 2,5 litro butelį. Trąšų koncentracija nėra labai didelė - NPK 7-3-5. Ant buteliuko rašo, jog reikėtų skiesti 7ml į 2 litrus vandens. Palaisčiau augaliukus ir palikau toliau daryti savo darbo 8)

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Rugsėjo 26d.

22-oji G Nr1 vegetavimo diena;
20-oji C99 vegetavimo diena;
11-oji G Nr2 vegetavimo diena;
8-oji G Nr3 vegetavimo diena.


Pirmiausiai tai šiandien buvo labiausiai dominantis dalykas, ar trąšos davė kokių nors rezultatų. Galiu pasakyt tik tiek, arba akyse nesimato rezultato, arba trąšos dar nieko nedavė. Šiandien dar palaisčiau. Labai įdomus dalykas: kai pasiskaitau apie kitų auginimą, daug kas sako, jog laisto kas pora dienų ar dar rečiau. Mano atveju, beveik viskas išdžiūsta per naktį. Nors temperatūra laikosi pastovi, o drėgmė šiom dienom netgi pakilus (55%). Apskritai nuo auginimo pradžios jau sunaudojau apie 12-13 litrų vandens, o augaliukai juk dar toki maži. Matyt mėgstantys šiek tiek išlenkt vandenuko :D Matyt kažkokia lietuviška veislė :D
Kalbant apie pačius augaliukus, G Nr1 vis lipa sienom. Nenoriu labai stipriai lankstyt, kad patraukčiau nuo sienos, manau dar savaitukė ir augaliukas pats šiek tiek pasitrauks. Pora besivystančių šakučių likę augalo apačioje ir daugmaž užstoti didesnių lapų ir neturiu jokių idėjų kaip jas ištraukt laukan, didesnių lapų jau nėra kur lankstyt, matyt, teks aukot tas pora šakučių. Nors praktiškai jos auga, tik žymiai lėčiau, gal iškils pačios į paviršių. Suskaičiuoju apie keturias didesnes šakutes. Vis dar norėčiau pasiteiraut, ar ant kiekvienos šakutės turėtų būt žiedų?
C99 auga kaip pašėlęs, vis dar žemas ir platus. Patebėjau naujus darinius, greičiausiai tai kuokelės, kuriose žiedai kraunasi, dar kitaip vadinami preflower'iai. Ar aš teisus (tai tos ataugėlės tarp lapų, tokios pačios jau matosi ir ant šakelių)? Man atrodo, kad augaliukas jau rodo lytį. Štai pora nuotraukėlių, kuriose turėtų matytis:

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Šiandien persodinau į pačią dėžę G Nr2 ir G Nr3. G Nr3 persodinau tik dar vilties neprarasdamas, jog gali atsigaut, kad ir koks mažiukas jau teužaugtų.
G Nr2 persodinęs, iškart pradėjau lankstymą. Dar tik pirmas lenkimas, augimo krypčiai nustatyti. Jau matosi besivystančios šakelės, tad pamaniau, jog jau galiu pradėt LST.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Rugsėjo 27d.

23-oji G Nr1 vegetavimo diena;
21-oji C99 vegetavimo diena;
12-oji G Nr2 vegetavimo diena;
9-oji G Nr3 vegetavimo diena.


Na ką, su blogom naujienom šiandien :/ Teks lupt lauk C99, nes pasirodo jog tapo vyru, ar geriausiu atveju hermiu. Apmaudu, greičiausiai dėl pačio klaidos ir transformavosi. Na pasiguodžiu, jog tai pirmas kartas, nors C99 ir buvo mano numylėtinis. Vakar visiškai atsitiktinai, bežiūrėdamas nuotraukas, pamačiau užaugusius "kiaušus" iš tarplapių. Net keista, kad anksčiau to nepastebėjau, nes visas medis jau užmezgęs tuos nelemtus darinius.
Norėtųsi kaltint prastas sėklas, nes tik keturios iš septynių auga, kaip turi augt, tačiau negaliu atmest ir savo atlaidumo ir tai, jog pora savaičių užtrukau bespręsdamas per aukštos temperatūros problemą !|
G Nr1 - vienintelė man likus paguoda. Būtų malonu, jog pažiūrėję nuotraukas, galėtumėt pasakyt ar bent šis buvo stipresnis ir atlaikė bei nevirto hermiu ar vyru. Tarp lapelių matosi ataugėlės, kurios susijungę atrodo kaip trikampis. Kur tik mačiau, tai dažniausiai rodo moterišką lytį, o kažko panašaus į "kiaušus" nesimato, nepaisant to, jog augaliukas net ir vyresnis.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Jei iškeldinsiu C99, atsiras daug laisvos vietos dėžėje, tad galvoju šiek tiek link vidurio persodint G Nr1, kad bent lapeliai belankstant neliptų sienomis. Kaip manote? Žinoma reikia labai atsargiai, kad nenutraukyčiau šaknų ir taip pat nesugadinčiau augintinio. Pakolkas auga puikiai, nors ir ne taip gerai, kaip C99.
G Nr2 pamažu kraunasi lapelius, tikiuosi po savaitukės bus ne ką prastesnis, nei šiuo metu G Nr1. Viršūnė stiebiasi į šviesą. Leisiu dar šiek tiek pasistiebt, po to vėl prilenksiu.
G Nr3 atrodo leisgyvis. Beveik neauga, bet vis dar žaliuoja.

Dar turiu 10 Indoor mix'o sėkliukių. Turiu tokį planą: sudaigint sėklas, pasodint toje pačioje dėžėje ir po kokių trijų savaičių, kartu su dabartiniais augaliukais, perjungt žydėjimo režimą. Jei bus dauguma moterų, tuomet tiesiog turėsiu kilimą nedidukų augalų, bet nuo visų bus vaisių. Sėklų negaila, tiesiog paeksperimentuočiau. Tik ar verta sodint su senoliais Indoor Mix'us, nepakenks? Galbūt tokiu atveju jau bus per mažai žemės visiems, kaip manot?

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

:arrow: :arrow: :arrow: (žemyn)

.....
Paskutinį kartą redagavo JackHarer 2011-11-17, 16:51. Iš viso redaguota 16 kartus(ų).
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)

JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei C99 hybrid ir Greipfruit auginimas

Standartinė JackHarer » 2011-09-22, 01:50

Tęsinys

Rugsėjo 28d.

24-oji G Nr1 vegetavimo diena;
22-oji C99 vegetavimo diena (iškeldintas);
13-oji G Nr2 vegetavimo diena;
10-oji G Nr3 vegetavimo diena (leisgyvis).


Šiandien turėjau nemažai darbelio. Kadangi beveik niekas nesiruošia atsakyti į man rūpimus klausimus, sprendžiau pats. Nusprendžiau C99 iškeldinti iš dėžės, kad ir kaip bebūtų gaila. Taip imti ir nužudyti nesugėbėjau, tad persodinau į vazoną ir padėjau ant palangės. Pažiūrėsiu kas iš jo išaugs. O jei būtų hermis, tai dar ir kažkiek bus žiedų vėliau. Nuo šiandien praktiškai pradedu C99 žydinimą, nes šiuo metu kaip tik susilyginus naktis su diena (12/12).
G Nr1 pamažu veši. Jau suskaičiuoju apie 5-6 didžiausias šakeles (apie 5cm). Tikiuosi neužilgo išlįs iš tarp didžiųjų lapų ir pradės sparčiau augti, nes ant pačių šakelių taip pat jau daug lapelių. Vis dar negaliu nustatyti lyties, tačiau beveik esu įsitikinęs, jog bus moteris.
G Nr2 jau kraunasi trečiąjį lapelių aukštą. Taip pat jau dygsta pirmoji šakelių pora. Šiaip augaliukas atrodo sveikai.
G Nr3. Manau jau teks raut lauk, nes neišsivystė nei šaknų sistema, nei lapeliai, nėra prasmės ilgiau laikyti dėžėje.
Taip pat likusioje laisvoje dėžės vietoje nusprendžiau pasodinti keletą Indoor Mix‘ų. Nemanau, kad G Nr1 ir G Nr2 išsišakos taip, jog užimtų visą vietą, o noriu užauginti kuo greičiau, negaliu auginti kelis mėnesius, noriu išnaudot kiekvieną centimetrą, nes tuoj namiškiai užsmaugs dėl išnaudotos elektros. Iš kelių augaliukų per tą patį laiką manau galima nuimti daug daugiau stuffo. Naujokus ir dabartinius augaliukus galvoju atskirti kokia nors pertvara, pavyzdžiui plastikine plokštele, kad nesipintų šaknys. Ypač bus aktualu, kai aiškinsiuosi lytis ir galbūt reiks raut ar kirpt vyriškius. Bandysiu Indoor‘us auginti iki keturių savaičių ir perjungti žydėjimo režimą. Tuomet G Nr1 ir G Nr2 bus apie 7-8 savaičių amžiaus. Tuo tarpu LST pagalba bandysiu išrangyt kiek įmanoma kompaktiškiau.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Rugsėjo 29d.

25-oji G Nr1 vegetavimo diena;
23-oji C99 vegetavimo diena (nuo šiandienos išbraukiu iš sąrašo, bet informuosiu apie augimą);
14-oji G Nr2 vegetavimo diena;
11-oji G Nr3 vegetavimo diena (nuo šiandienos išbraukiu iš sąrašo).


Vakar perpiet pradėjau daiginti šešias Indoor Mix'o sėkliukes. Iš ryto radau tris prasikalusias. Tarp daiginamų buvo ir viena pageltusi, kuri atrodė, kad visiškai sudžiūvusi, tačiau viena iš pirmųjų prasikalė. Tris prasikalusias sėkliukes įsodinau dėžėje.
G Nr1 šiandien atlikau operaciją - šiek tiek apkarpiau beveik nereikalingus lapelius. Lapeliai augo vienas po kitu ir taip pat užstojo šviesą šakelėms, kurios negalėjo toliau normaliai vystytis. Nukirpus tik pora lapelių, atsirado erdvės dar keturioms šakelėms, dabar atrodo, jog pilnai apšviestos. Po operacijos patręšiau trąšų tirpaliuku. Taip pat eilinį kartą palenkiau višūnę. Jau beveik apsukau pusę rato, 180^ kampu :).
G Nr2 pamažu, bet juda į priekį. Jau matosi besivystantis ketvirtas lapelių aukštas, taip pat auga keturios šakelės iš "pažastų". Į ūgį nelabai tiesiasi, tad dar nėra reikalo lankstyt.
Apie G Nr3 nustosiu rašyt, kadangi nebesivysto.
Apie C99 laikas nuo laiko informuosiu ir įkelsiu keletą nuotraukų. Pakolkas auga ant palangės ir atrodo ganėtinai sparčiai. Atsiranda vis daugiau "kiaušų". Galbūt atsiras galimybė pasidaryt sėkliukių.

Taigi po keleto dienų laukiu pagausėjimo iš Indoor Mix'ų, pasisektų, jei visos šešios būtų moteriškės :D Viltis - durnių motina :}

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Rugsėjo 30d.

26-oji G Nr1 vegetavimo diena;
15-oji G Nr2 vegetavimo diena;


Pirmiausiai šiandien patikrinau ar neišsikalę Indoor Mix'ai. Nusivyliau, bet dar ne, o jau trečia para eina. Na nėra dar tikrai ko panikuot.
Viskas pakolkas auga tvarkingai, augaliukai atrodo sveiki. Paliejau vandenuku, šiek tiek palanksčiau ir tiek.
C99 bestovėdamas ant palangės labai ištįso, matyt mažai šviesos, tad stiebiasi. O kad tokią moteriškę užsiauginčiau, turėčiau gražaus stuffo :)

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Spalio 1d.

27-oji G Nr1 vegetavimo diena;
16-oji G Nr2 vegetavimo diena;


G Nr1 šakelės kyla aukštyn, pagaliau :) Kadangi lauksiu kol paūgės Indoor Mix'ai, kažin ar nereiks dar ir pačių G Nr1 šakelių lankstyt, kad sutilpčiau į aukštį dėžėje. Pakolkas nei vienas iš trijų pasodintų Indoor mix'ų neišdygęs iš žemės. O trys likę sėkliukės vis dar neprasikalė. Blemba kažkokia nesąmonė. Kažkokios sėkliukės lievos iš Mr.Green'o. Pusė sėkliukių per 24 valandas prasikala, o kita pusė geriausiu atveju penkias dienas kalasi .| Sekantį kartą bandysiu iš kito tiekėjo pirktas sėkliukes. O dar kai iš feminizuotų vyrai pradeda augt. Žodžiu nežinau kiek mano kaltės čia, bet aš šiek tiek nusivylęs sėkliukių kokybe.
G Nr2 be problemų vystosi ketvirtas aukštas, taip pat per naktį neblogai paaugo šakelės.
G Nr1 patręšiau. Jau sunaudojau 2,5l trąšų tirpaliuko. Neatrodo, kad būčiau pertręšęs, labai mėgsta pavalgyt maniškis džiaugsmas.
Apskritai per šį auginimą sunaudojau apie 17-18 litrų vandens. Praktiškai reikia laistyt kasdien, nes žemė greitai išdžiūsta, ypatingai per naktį - veikiantys ventiliatoriai galbūt prisideda prie tokio greito džiūvimo.
Ant palangės augantis C99 neįtikėtinu greičiu stiebiasi į viršų. Per dieną paauga apie 3-5cm, tiesiog akyse kyla. Pora kartų pabandžiau palaistyt žydėjimo trąšomis. Gal tai ir įtakojo spartų augimą.

G Nr1 - [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
G Nr2 - [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
G Nr3 - [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
C99 - [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Bendra - [ nuotrauka ]

Spalio 2d.

28-oji G Nr1 vegetavimo diena;
17-oji G Nr2 vegetavimo diena;
1-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena;


Pirmiausiai tai džiaugiuosi augintinių pagausėjimu. Pagaliau išdygo pirmieji iš Indoor Mix'ų. Viena iš pasodintų sėkliukių vis dar neišdygo. Likusios trys iš šešių daigintų, vis dar nenori prasikalt, tad pabandžiau nepamenu jau kurio kolegos būdą prakandant sėklą. Na pirmas dvi sėkliukes pavyko gražiai praverti, o kita praskilo iš kito galo, tad jaučiu būsiu dar vieną sėkliukę sugadinęs. Vėl sėkliukes sudrėkinau ir palikau lėkštutėse.
G Nr1 akyse auga. Pirmusios šakutės, kurios arčiausiai augalo apačios, jau ne ką mažesnės nei pati viršūnė. Be šių šakelių dar aštuonios mažesnėsė ir kelios besivystančios. Turiu vieną klausimą: koks optimaliausias tų šakelių kiekis būtų, leidžiant augalui augti iki 40cm ūgio (įskaitant ir žydėjimo periodą)? Žinau, kad tiksliai niekas negali pasakyt, tačiau įdomu būtų bet maždaug sužinoti. Ar galiu augint kiek tik man patinka, nors ir visą dėžės plotą užimtų? Iš įvairiausių filmukų supratau, kad galima neribotą skaičių priaugint, priklausomai nuo dėžės matmenų ir laiko.
Manau trąšos pradėjo veikt, kad ir kokios prastos ar pigios bebūtų. Lapai didėja, stiebas pastebimai vis storėja ir šakelės stypsta į viršų.
G Nr2 auga pamažu bet užtikrintai. Nepaisant lankstymo augaliukas jau būtų apie 15cm ūgio. Trys šakelių poros.
Mano dideliai nuostabai, ko jau nesitikėjau, atsigauna G Nr3. Nežinau ar bus pajėgus varžytis net ir su tiką pasodintais Indoor Mix'ais, tačiau kažką išspaust iš jo bus galima. Jau daigelis skleidžia antrą lapukų porą 8)
C99 vyriškis nepaliaujamai stiebiasi aukštyn. Šiuo metu apie 30cm ūgio.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Spalio 3d.

29-oji G Nr1 vegetavimo diena;
18-oji G Nr2 vegetavimo diena;
2-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena;


Pagaliau, šiandien prasikalė dar dvi Indoor Mix'ų sėkliukės. Viena kaip ir minėjau vakar praskilo ne iš to galo, tad nieko iš jos nesitikėdamas ir nelaukdamas, pasodinau ją su kitom likusiom sėkliukėm.
Du vakar išdygė In-Mix'ų daigeliai šiandien jau abu keleto centimetrų ūgio ir matosi beskleidžiantys pirmuosius dantytuosius lapelius. Trečioji vakar sodinta sėkliukė vis dar neišdygo, bijau, kad vėl bus kažkokių komplikacijų. Vienos iš sėkliukių šaknelė juoda 8() Bet manau kad tai tik kažkokia plėvė dar likus, arba kažkokia čia veislė labai įdomi :)
G Nr1 šakojasi kaip pasiutęs :} jau bijau kad netektų kažkaip šakelių lankstyt, belaukiant kol In-Mix'ai pasivys ūgyje. Dar kartą pasikartosiu, jog Indoor Mix'ų nelankstysiu - leisiu paaugt iki kokių 25-30cm ūgio ir jungsiu dėžėje 12/12 žydėjimo režimą.
G Nr1 nukirpau dar pora lapelių. Dabar kur kas daugiau erdvės šakelėms augti.
G Nr2 panašus kaip vakar. Po poros dienų taip pat pradėsiu tręšti.
C99 iš smalsumo pamatavau su rulete - na ir jau 36 centimetrų ūgio :} Per dieną po 5cm. Šiaip iš to naudos mažai, nes augaliukas stiebiasi, tačiau labai praretėjo, atsirado dideli tarpai tarp lapų ir tarp šakelių, tad bendros masės beveik ir nepadaugėjo.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Po apkarpymo - [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Spalio 4d.

30-oji G Nr1 vegetavimo diena;
19-oji G Nr2 vegetavimo diena;
16-oji G Nr3 vegetavimo diena;
3-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena;


Šiandien pagalvojau, jog per daug suspaudžiau dėžėje G Nr1. Ne visada kuo daugiau šakelių mažesniam plote yra gerai. Labai sunku net suprast, kaip augaliukas auga, nes viskas viename kamuoliuky. Galvoju arba šakutes, kurios paaugę, taip pat lankstyt į šonus, arba raišiot ir didint atstumus tarp šakelių. Nukirpau dar vieną lapelį. Prie dėžės sienos augaliukas praktiškai jau nebesiliečia. Taip pat patręšiau. Kartu pradėjau tręšt ir G Nr2. Nors lyg ir ligi šiol augo ganėtinai neblogai, tikiuosi per daug neskubu. Su G Nr2 problemos dėl susigrūdimo stengsiuosi išvengti, duodamas daugiau erdvės, tiksliau lenkdamas didesniu spinduliu.
G Nr3 pradėjo augti. Manau vėl galėsiu įterpti į bendrą sąrašą. Nebebus jau milžinas, bet kokį gramuką sukraus 8)
Išdygo trečiasis Indoor Mix'ų daigelis. Jau tryse draugužiai stiebiasi į šviesą.
C99 tuoj nepakaks vietos ant palangės. Šiandien jau 41cm ūgio. Jau panašu, jog pradeda pereiti į žydėjimo režimą, jei galima taip pasakyt apie vyrą. Reikia kažkaip susisukt, kad spėčiau susirinkt kažkiek žiedadulkių - bandysiu apdulkint porą Grapefruit šakelių.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Na ką, turėjau šiek tiek laisvesnio laiko, tad aptvarkiau truputį augaliukus. Šiek tiek pakarpiau, palanksčiau, bandžiau susigaudyt kiek tų šakučių ant G Nr1 ir kaip jas atskirt iš visos krūvos. Beje vienas Indoor Mix'ų daigelis išdygo dvigubas, negaliu kitaip paaiškint, nuotraukoj matosi. Po aptvarkymo:

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Spalio 5d.

31-oji G Nr1 vegetavimo diena;
20-oji G Nr2 vegetavimo diena;
17-oji G Nr3 vegetavimo diena;
4-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena;


Taigi, G Nr1 apskabiau paskutinius maišančius lapelius. Dabar šakelės gali augti nevaržomai. Su kiekviena diena matau progresą.
G Nr2 kaip ir G Nr1 palaisčiau trąšų tirpalu. Palanksčiau lapelius.
Indoor Mix'ai pamažu taip pat stiebiasi, gal kiek ir lėtokai atrodo, bet greičiausiai jau nebepamenu pirmos ankstesnių daigelių vegetacijos savaitės =(
C99 atrodo jog "kiaušai" atsiveria. Gal kas gali pasakyt kokiu maždaug metu reikėtų žiedadulkes nuo vyro rinkt?

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Spalio 6d.

32-oji G Nr1 vegetavimo diena;
21-oji G Nr2 vegetavimo diena;
18-oji G Nr3 vegetavimo diena;
5-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena;


[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Spalio 7d.

33-oji G Nr1 vegetavimo diena;
22-oji G Nr2 vegetavimo diena;
19-oji G Nr3 vegetavimo diena;
6-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena;


[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Spalio 8d.

34-oji G Nr1 vegetavimo diena;
23-oji G Nr2 vegetavimo diena;
20-oji G Nr3 vegetavimo diena;
7-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena;


[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Dienos pertrauka...

Spalio 10d.

36-oji G Nr1 vegetavimo diena;
25-oji G Nr2 vegetavimo diena;
22-oji G Nr3 vegetavimo diena;
9-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena;


Taigi, kaip ir nieko ypatingo nenutiko per pora dienų. G Nr1 nustojau lenkt viršūnę, leisiu paaugt šiek tiek, nes tiesa sakant augimas šiek tiek pristojęs, gal dėl to jog nemažai lapelių nukarpiau. Beje šiek tiek persistengiau su trąšomis, abiejų G Nr1 ir G Nr2 po pora lapelių nežymiai apdegę, tačiau apskritai augaliukai atrodo sveikai. G Nr2 lapai akyse didėja, jei per pietus palanksčiau lapukus, kad šviesos gautų šakelės, tai vakare jau lapai vėl būna uždengę visą augalą.
G Nr3 juda trečio lapelių aukšto link. Vargšelis tuo bus užklotas draugų stambiais lapais. Greičiausiai reiks kokį nors nupjautą butelį įstatyt aplink G Nr3, kad jam irgi tektų šviesos.
Indoor Mix'ai stabiliai auga tik trys. Iš vienos sėkliukės išsikalę dvyniai beveik nesivysto. Dar vienas daigelis nenori lįst iš žemės, nors jau ir kyšo galva iš po žemės.
C99 netoli 70cm ūgio. Pamažu nurinkinėju žiedadulkes. Domina vienas klausimas: kur laikyti žiedadulkes, kad jos išsilaikytų ilgesnį laiką? Dėkoju už atsakymą ;)

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Spalio 11d.

37-oji G Nr1 vegetavimo diena;
26-oji G Nr2 vegetavimo diena;
23-oji G Nr3 vegetavimo diena;
10-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena;


[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Spalio 12d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 1-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 1-oji žydėjimo diena;
24-oji G Nr3 vegetavimo diena;
11-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena;

Šiandien priėmiau esminį sprendimą - perjungti 12/12 režimą. Kadangi laikas spaudžia, nusprendžiau nebelaukti ir nepaisant to, kiek paaugę daigeliai, pereiti prie žydėjimo. Žinoma gaila Indoor Mix'ų, kurie dar tik pradėjo leisti po antrą ar trečią lapelių aukštus, bet galbūt ir jie duos šiek tiek naudos.
G Nr1 jau manau pakankamai subrendusi žydėjimui. Daugybė šakelių, augančių vienos ant kitų.
G Nr2 taip pat jau nemažas ir tikrai gaila taip anksti pradėt žydinti, tačiau nebeturiu pasirinkimo, turiu maždaug per pora mėnesių suspėt.
Visi kiti daigeliai dar tik pradinėj vegetavimo stadijoj - keli lapeliai, besimezgančios šakelės.
C99 apstojo augęs taip sparčiai. Vis daugiau "kiaušų" atsiveria, tuo pačiu duodami vis daugiau žiedadulkių.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Dienos pertrauka...

Spalio 14d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 3-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 3-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr3 vegetavimo diena;
13-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena;

Pirmosios rimtesnės problemos - per daug patręšiau, todėl kai kurie lapukai apdegė, kai kurie šiek tiek suglebo. Keletą apvytusių lapelių nuskyniau, galbūt nepakenks.
Augaliukai vis dar pereinamajame laikotarpyje, tad žydėjimo žymių dar nematyti.
C99 vyurukas jau vos ne per visą lango aukštį stūgso ant palangės. Kiekvieną dieną aprenku žiedadulkes.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Dienos pertrauka...

Spalio 16d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 5-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 5-oji žydėjimo diena;
28-oji G Nr3 vegetavimo diena;
15-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena;

Svečias dėžėje - Blue Mystic, bet laikinai, reikia kišt po kita lempa, noriu dar pavegetuot.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Spalio 17d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 6-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 6-oji žydėjimo diena;
29-oji G Nr3 vegetavimo diena;
16-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena;

Atliktas kosmetinis apkarpymas. Po keletos dienų bus pakartotinis apkarpymas. Vėduokliniai lapai užstoja daugumą šakų, tad tenka retint lapus.
Vargšelis G Nr3 jau visai pasislėpęs po didesniųjų lapais. Galvoju išpjaut iš butelio cilindriuką ir juo apgaubt mažylį, kad bent kiek šviesos gautų.
Dar nesimato aiškių žydėjimo žymių. Kitą savaitę jau tikiuosi sulaukt pirmų žiedų siūlelių.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Dienos pertrauka...

Spalio 19d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 8-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 8-oji žydėjimo diena;
31-oji G Nr3 vegetavimo diena;
18-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena;

Pagaliau..!!! Pirmieji žydėjimo ženklai 8)

Atrodo augaliukai auga puikiai, sulig kiekviena diena po 2-3cm. Nujaučiu kad turėsiu problemą didelę, nes reiks lankstyt šakas. Šiuo metu iki lempų jau tik apie 10 cm teliko.
Šiandien apkarpiau vėl. Lapai netelpantys į delną ir uždengę vos ne visą apatinę augalo dalį. Apkarpius net gražiau žiūrisi.
Indoor Mix'ai dar nerodo lyties, bet manau, kad bus moteriškės :) Bent jau dvi iš trijų.
Dėžėje praktiškai nebeliko vietos. Dabar pats įsitikinau, kad saviškėj dėžutėj galiu drąsiai ir vieną augaliuką augint. Taikant LST techniką, manau galima neblogų rezultatų pasiekt ir per ganėtinai trumpą laiką. Na laikui bėgant bus matyt, galbūt rasiu laiko ir tokiam eksperimentui :)
Beje C99 baigia perkopt viso lango aukštį :D Nematavau, tačiau netoli metro aukščio. "Kiaušais" aplipęs, nespėjo rinkt žiedadulkių.

Poros dienų pertrauka...

Spalio 22d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 11-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 11-oji žydėjimo diena;
34-oji G Nr3 vegetavimo diena;
21-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena;

Augaliukai auga kaip pasiutę. Tik palikau vieną dieną be priežiūros ir vos ne visa dėžė užsipildė žalia mase :D Jau darosi labai ankšta, darosi labai nepatogu tvarkant augaliukus.
G Nr1 pradėjęs žydėti, tačiau labai lėtai, o gal tiesiog aš labai nekantrus 8) Vos ne ant kiekvienos šakelės jau yra po daugybę piestelių su išlindusiais siūleliais. Nesu tikras ar vadinasi piestelėm tie dariniai, bet nežinau kaip pavadinti kitaip 8/
G Nr2 taip pat spurtuoja. Na galbūt trąšos gerai atlieka savo darbą, nes pokyčiai akyvaizdūs sulig kiekviena diena. Tačiau vis dar nepradėjęs žydėti.
G Nr3 labai netikėtas posūkis jo gyvavime. Jau maniau jog reiks mest lauk, kai neišdygo pora savaičių iš žemės, tačiau atsigavo ir dabar konkuruoja dėl šviesos su vyresniosiomis sesutėmis :)
Indoor Mix'us šiek tiek palanksčiau, kad dėžėje užimtų vietą praktiškiau. Neilgai trukus manau nebeliks laisvo centimetro mano dėžutėje. Jau tenka galvas lenkt, kad lapai nelįstų į ventiliatorių ir kad nebūtų per arti lempų. Planuoju dėti tinklą, nes jau nebesusitvarkau su G Nr1 aukščiu.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Poros dienų pertrauka...

:arrow: :arrow: :arrow: (žemyn)
Paskutinį kartą redagavo JackHarer 2011-11-17, 16:50. Iš viso redaguota 23 kartus(ų).
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)

heartagram
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-08-23, 10:00
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė heartagram » 2011-09-22, 09:16

O tau tie plastmasiniai laikikliai neuzkaista? As del to pirkau keramikinius - jie vos isyla.

As beje irgi kovoju su vagner cfl'ais. Ijungus 3 lempas temperatura ~28 tai dar puse velnio, bet planavau 4 ijungt, bet tada virs 30 sokteleja.

JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė JackHarer » 2011-09-22, 11:30

Tęsinys

Spalio 25d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 14-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 14-oji žydėjimo diena;
37-oji G Nr3 vegetavimo diena;
24-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena;

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Spalio 26d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 15-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 15-oji žydėjimo diena;
38-oji G Nr3 vegetavimo diena;
25-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena;

Augaliukai stiebiasi aukštyn ir aukštyn. Rytoj montuosiu tinklą ir bandysiu talpint galvas.
G Nr1 15-oji žydėjimo diena, t.y. nuo tada, kai perjungiau 12/12 režimą. Plaukelių vis daugiau ir vis ilgesni - atrodo viskas puikiai. Mano naudojamos Shultz trąšos atrodo tikrai veikia, nes pokyčiai akivaizdūs kasdien.
Virš G Nr2 taip pat pakėliau lempą iki aukščiausios pozicijos, tai per pora dienų šiek tiek išstypo, galbūt šiek tiek per anksti pakėliau. Žydėjimo žymių taip pat dar nesimato.
Indoor Mix'ai šėlsta nekantraudami užaugti. Per pastarasias pora dienų paaugo netoli 5cm.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Spalio 27d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 16-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 16-oji žydėjimo diena;
39-oji G Nr3 vegetavimo diena;
26-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena;

Na ką gi šiandien vėl kibau prie darbų ir pasigaminau tinklą. Tiesiog susikaliau rėmą, kuriame kvadratais suraišiojau šniūrą. Tinklas gavosi ganėtinai standus, ne prastesnis, nei vielinis. Teko šiek tiek keisti dėžės komponentų vietas, pavyzdžiui, aušinamojo ventiliatoriaus vietą. Šiek tiek paeksperimentavęs, atradau vietą, kurioje esant, ventiliatorius ataušina lempas iki 28 laipsnių. Manau to pakaks. Ir vėl šiek tiek nepaskaičiavau - nuo tiniklo iki lempų ne daugiau 10 centimetrų, tad teks lankstyt prie tinklo galvas. Pakolkas tik dvi galvos aukščiau tinklo. Taip pat teko apkarpyti mišką, nes nėjo atskirt kur galvos ir kur tik šiaip lapų gumulas.
G Nr1 jau akivaizdžiai matomai sužydėjo, pagrindinė galva jau pamažu baltuoja.
Ant G Nr2 taip pat jau pastebėjau keletą plaukelių. Praktiškai žydėt pradėjo tik nuo šiandien, tai yra, po poros savaičių nuo perjungimo į 12/12 režimą. Pastaruosius augaliukus tręšiu kombinuotu žydėjimo ir augimo trąšų tirpalu. Didesnę konsentraciją naudoju žydėjimo trąšų.
Visi kiti augaliukai dar nežydi. Kartas nuo karto palaistau augimo trąšomis.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Dienos pertrauka...

Spalio 29d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 18-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 18-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena;

Po pirmųjų bandymų su tinklu supratau, jog reikia jį dar nuleist. Taigi nuleidau dar apie 5-7cm. panašiam lygy, kaip turėjau dėti tinklą dar prieš žydėjimą. Poros dienų bėgy planuoju eilinį lapelių apkarpymą. Nuleidus tinklą, apie pusė galvų jau tinklo viršuje.
Dar vienas dalykas. Nusprendžiau, kad reikėtų dar poros ventiliatorių kiekvienai lempai. Pučiant praktiškai tiesiogiai į lempą, augaliukai gali augti ligi pat lempos, t.y. apie 2-3cm nuo lempos. Šiaip nežinau ar nepadarysiu žalos lempoms, jas tiesiog šaldant, galbūt sumažės tarnavimo laikas, tačiau manau verta, išnaudojant daugiau vietos augimui, turint galvoj, jog lempos tikrai pigios.
Jau kaip ir nelabai galiu atskirti G Nr1 ir G Nr2 bei G Nr3. Pastarasis ištįso ir pasivijo kitus aukštyje. G Nr2 kažkodėl vis dar nenori žydėti. Gal kas įsivaizduoja, kokia gali būt problema? G Nr1 bus pirmasis kandidatas Greipfruit rūšies testavimui. Turiu galvoje pačią augaliuko paskirtį mano atžvilgiu - rūkymui :D Pirmasis todėl, nes pirmas sužydėjo, manau pirmas ir pribręs skynimui.
Indoor Mix'ai auga ir auga, pakolkas jokių lyties žymių, arba tiesiog nesugebu dar jų įžvelgti.
Svečias Blue Mystic ilgai tylėjęs, pagaliau parodė kažkokius gyvybės ženklus. Pirmas dalykas tik dabar pradėjo atsigavinėti, galbūt dėl trąšų (priminsiu, jog kai gavau augaliuką, jis vizualiai buvo labai nusilpęs, galbūt gavo streso transportuojant. Tačiau atsigavo, pradėjo leisti šakeles ir tikiuosi jog bus moteriškė, kuri duos produkto bent jau paragavimui, paįvairinimui :)
Taigi tiek žinių šiandien ir iki sekančio karto :x: Beje puikaus likusio savaitgalio bei skanaus užkietėjusiems rūkoriams --==::~~ 8)

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Poros dienų pertrauka...

Lapkričio 1d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 21-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 21-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 3-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 3-oji žydėjimo diena;

Helovyno proga turėjau baisiai daug darbo :) Pagaliau užsiėmiau rimtai augaliukų išvaizdos patvarkymui, tuo pačiu manau bus ir naudos kažkiek. Apkarpiau didžiąją dalį lapelių, kurie praktiškai negavo jau šviesos. Pamažėjus žaliajai masei po tinklu, galima lengviau tvarkytis su lankstymu. Taip pat bus geresnė oro cirkuliacija tarp augaliukų.
G Nr1 ir G Nr2 apkarpyti ir patręšti. Didelė problema dėl dėžės aukščio trūkumo. Vis dar stengiuosi lenkti galvas ir talpinti, tačiau manau, kad po kokios savaitukės prasidės tikras išbandymas. Jau šiuo metu reikia prižiūrėti augimą pora kartų per dieną, kad lapai ir žiedai nepapultų į ventiliatoriaus sraigtą ar nesiliestų prie lempos. Susimąsčiau gal bandyt montuot kokį nors sietą tarp lempų ir tinklo. Sietas neleistų daugiau augti į aukštį, tačiau bijau, kad nepakenkčiau augaliukams.
Tiesa, mano daržiuky tikra šventė - Pakolkas dar vienas iš Indoor Mix'ų neparodęs lyties, visi kiti augaliukai moteriškos lyties. Šeši augaliukai jau žydi - be Grapefruit'ukų, sužydėjo du Indoor Mix'ai iš trijų ir Blue Mystic.
G Nr1 turės bent dvi išsiskiriančias galvas, nes jau dabar matomai skiriasi nuo likusių. Beje žydėt pradėjo nuo tarplapių, o ne nuo viršūnės, kaip galvojau turėtų pradėt žydėti.
Blue Mystic'as jaučiu kenčia, nes turi augti 1,5 litro vazonėlyje, kurio tikrai yra per mažai tokiam augaliukui. Gaila, bet nebeturiu daugiau vietos pačios dėžės žemėje.
Indoor Mix'ai skiriasi nuo Grapefruit'ų. Jie labiau Indicos rūšies, nes lapeliai stori ir platūs.
Taip pat labai skiriasi Grapefruit'ų ir Indoor Mix'ų kvapas. Pastarieji primena kažką panašaus į paprastos žolės kvapą, o Grapefruit'ų kvapas kaip ir priklauso - citrusinis.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Lapkričio 2d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 22-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 22-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 4-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 4-oji žydėjimo diena;

Na ką gi, po'helovyninė nuotaika puiki ir nuotykiai tęsiasi 8) Nerašysiu teorijos, nes kaip ir nieko naujo. Bet nuotraukėlių bus... :V:

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Lapkričio 3d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 23-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 23-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 5-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 5-oji žydėjimo diena;

Taigi nusprendžiau operatyviai reaguoti į iškilusią problemą - dėžės aukščio trūkumą. Pirmiausiai tai nuleidau tinklą dar apie 5cm žemyn. Atrodo turėtų būt paprasta, tačiau teko labai atsargiai dirbt. Leidžiant tinklą augaliukai taip pat linko žemyn. Tad teko vėl prisiminti tai, ką išmokau - LST gudrybių. Gražiai palenkęs šakeles, galėjau lengviau nuleisti tinklą. Vėl tapo panaši situacija kaip ir prieš tinklo leidimą - galvos kyšo virš tinklo. Viena problema su pagrindinėmis viršūnėmis. Šias ir keletą smulkių šakučių teko jau lenkti ir tvirtinti tinklo viršuje. Kaip bebūtų keista, atrodo, jog viskas klostosi kaip ir turi būti, atsilaisvina vietos kaip tik ten kur ir reikia žemesnėms šakelėms augti.
Eilinį kartą likau nustebintas augaliukų kovingumu. Vėlgi iš Blue Mystic nieko gero jau nebesitikėjau, manydamas kad nespės užaugti ir prastai žydės. Tačiau pastarosios dienos buvo reikšmingos. Augaliukas išaugo dar apie 10cm ir labai gražiai sužydėjo. Netgi manau, kad neblogas derlius turėtų būt. Labai anksti atsirado trichiomų ant viršutinių lapelių, net blizgėt pradėjo :)
G Nr1 viršūnė taip pat dabinasi baltomis girliandomis. Tiesa sakant labai smagu stebėti, kaip kiekvieną dieną vis daugiau siūliukų išauga ir galva pučiasi.
Likusieji taip pat žydi, išskyrus vieną užvėlavusį Indoor Mix'ą.
Dar vienas dalykas, tai, kad pakeičiau lempų aušinimo ventiliatoriaus vietą. Drėgmė nukrito 10%. Dabar laikosi netoli 60%. Na ką teks stebėt, kad neįsimestų pelėsis, o ateity reiks paieškot prietaisiuko - drėgmės sugertuvo.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Lapkričio 4d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 24-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 24-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 6-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 6-oji žydėjimo diena;

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Naujiena! Video - [ nuotrauka ] (spausti ant paveiksliuko)

Lapkričio 5d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 25-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 25-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 7-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 7-oji žydėjimo diena;

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Video - [ nuotrauka ]

Lapkričio 6d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 26-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 26-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 8-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 8-oji žydėjimo diena;

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Video - [ nuotrauka ]

Lapkričio 7d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 27-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 27-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 9-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 9-oji žydėjimo diena;

Šiandien apkarpiau šiek tiek lapelių. Nuotraukose ir video matysis nuleipę lapeliai, tad perspėju, nuotraukos darytos po aptvarkymo, karpymų ir lankstymų. Po kiek laiko augaliukai atsigauna.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Video - [ nuotrauka ]

Lapkričio 8d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 28-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 28-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 10-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 10-oji žydėjimo diena;

Ne pirma diena jau stebiu kaip kai kurie žiedukai vysta. Iš pradžių maniau, jog taip ir turi būt, galvojau, kad senesni žiedukai apvysta ir vystosi nauji, tačiau logiškai pagalvojus, taip tikrai neturėtų būti. Gal kas susidūrė anksčiau su tokia problema? Gal naudoju per daug trąšų ir nudeginu? O gal per arti lempų laikau? Tačiau prie viršūnėlių temperatūra nepakyla aukščiau 30 laipsnių. Darosi neramu, kad persimes į visą augaliuką. :/ Čia problema aktuali G Nr1 ir G Nr2.
Visi kiti augaliukai lyg ir žydi be problemų. Ypatingai Blue Mystic labai gražiai žydi. Galva keikvieną dieną matomai didėja ir siūlelių daugėja. Kai kurie žiedukai nustebino - dydžiu ne kaip įprastai būna apie 1mm storio, tačiau išauga stori apie 2-2,5mm storio. Atrodo tikrai įspūdingai :)
Indoor Mix'ams greičiausiai trūksta šviesos, nes žydi ganėtinai pasyviai, labai neryškus kasdieninis pokytis. Beje vienas Indoor Mix'as vis dar nepražydėjo. Bijau, kad gali būt vyras. Stebiu kiekvieną dieną atidžiai ar neatsiranda "kiaušų".
Dar vienas dalykas, pora dienų beveik nelaisčiau. Žemė atrodo vis dar drėgna. Bandau sumažinti drėgmę dėžėje. Nesu tikras, tačiau manau, jog apie 5% nukrito.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Lapkričio 9d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 29-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 29-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 11-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 11-oji žydėjimo diena;
8-oji Blue Mystic'o žydėjimo diena;

Jau kuri diena nelaistau augaliukų. Įdomi situacija. Prieš kelias dienas sumažinau ventiliatorių darbą, patalpoj taip pat šiek tiek pakilo temperatūra. Tačiau pačioj dėžėj dabar jau nebepakyla aukščiau 26 laipsnių. Kitas dalykas dėl drėgmės. Nebelaistau, bet žemėje drėgmė išlieka. Manau dėl to jog temperatūra mažesnė, užtad lėčiau ir garuoja. Įsivaizduoju tik taip: dabar pagrindinė lapija virš tinklo arba šiek tiek po tinklu, tad lempų šviesa, taip pat ir kaitra nepasiekia pačios žemės, to pasekoje, sulėtėjo ir drėgmės mažėjimas. Deje drėgmė ore taip pat nemažėja, svyruoja tarp 70 ir 75% :/
Beje pastebimai per dažnai ir galbūt per daug anksčiau laisčiau, nes jau pamažu augaliukai atsigauna ir nebesimato žiedelių nykimo, ką patebėjau prieš keletą dienų. Gal kažką pramečiau pro akis, bet gal žydėjimo metu reikia mažiau laistyti?
Kaip bebūtų keista tik šiandien atsikvošėjau, jog Blue Mystic'o tik aštunta diena žydėjimo, o jis sukrovęs didžiausią žiedą iš visų :) Man jau darosi smalsu, kaip jis atrodys žydėjimo pabaigoje %)

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Poros dienų pertrauka...

Lapkričio 12d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 32-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 32-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 14-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 14-oji žydėjimo diena;
11-oji Blue Mystic'o žydėjimo diena;

Vakar šiek tiek pakarpiau lapelius. Praktiškai kiekvieną savaitę reikia pakarpyt, nes lapų ties tinklu būna tiek, kad žemė sunkiai matosi pro prieblandą. Tuo pačiu lapai užstoja ir dalį žiedų.
Atrodo, jog drėgė žemėje sumažėjo iki minimumo. Vėl palaisčiau žydėjimo trąšomis. Dabar stengiuosi laistyti po mažiau.
Pradėjo žydėti paskutinysis Indoor Mix'as. Puiku, nes trys iš trijų moteriškės :)
Gaila, jog Blue Mystic'ui tenka augti vazonėlyje, matau, kad potencialas jo didelis, tačiau jam nėra galimybių augti kaip priklauso. Vazonėlio apačioja yra apie aštuonias skyles 1cm skersmens, tad greičiausiai per jas šaknis leidžia į soilbed'ą. Na pakolkas viskas klostosi gerai. Tiesa sakant darosi nuobodu laukt, norisi greičiau ragaut [:)]

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Lapkričio 13d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 33-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 33-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 15-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 15-oji žydėjimo diena;
12-oji Blue Mystic'o žydėjimo diena;

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Lapkričio 14d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 34-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 34-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 16-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 16-oji žydėjimo diena;
13-oji Blue Mystic'o žydėjimo diena;

Na žydėjimas gana lėtokas Grapefruit'ukų, tačiau greičiausiai pats ir kaltas, nes nemažai apkarpiau lapelių ir sukėliau nemažai streso tikriausiai. Vis dar ta pati problema dėl žiedų džiūvimo (arba tik man taip atrodo, kad taip neturėtų būti). Ta nelemta drėgmė dar laikosi netoli 70%. Kaip tyčia dievas davė - vegetavimo laikotarpiu kovojau su sausra, kai drėgmė iki 35-40% nukrisdavo, o dabar su perteklium kovoju.
Blue Mystic'u džiaugiuosi. Atrodo sveikas ir žydi pavyzdingai.
Na, iš Indoor Mix'ų neperdaugiausiai tikėjausi ir prieš jų pasodinimą į bendrą žemę su kitais. Iš karto galvojau, kad bus tiesiog praktikai. Žydi lėtokai, nes negauna pakankamai šviesos, tačiau faktas, jog žydi. Bent keletas gramukų bus paragavimui :)

P.S. Iki šiol iš daug ko susilaukiu kritikos, jog per dažnai atnaujinu dienoraštį ir nebeįdomu stebėti, atrodo, kad niekas per dieną nepasikeičia ir panašiai. Nenoriu kartotis, tačiau pasakysiu dar kartą: tai mano hobis, man patinka stebėti pokyčius kiekvieną dieną ir juos analizuoti. Gal kažkam ir neįdomu, tad tiems patariu užeiti pavyzdžiui kas savaitę ir tada džiūgauti, kaip viskas pasikeitė. Manau naujokams įdomu sekti kaip diena iš dienos keičiasi viskas ir jie taip pat gali pritaikyti mano naudotus metodus, kad pagerintų savo auginimo įgūdžius. Sakau taip dėl to, jog susilaukiau ir gerų atsiliepimų, dėl nuoseklumo ir detalumo.
Tai va, manau susitarsim. Kam per daug informacijos, prašau, mielai kviečiami lankytis rečiau, o kuriems įdomu sekti dienoraštį - ačių už palaikymą ir tuos kasdieninius po 200 peržiūrų per dieną ;) Sėkmės bendraminčiai ir skanaus dūmo
--==::~~

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Dienos pertrauka...

Lapkričio 16d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 36-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 36-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 18-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 18-oji žydėjimo diena;
15-oji Blue Mystic'o žydėjimo diena;

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Video - [ nuotrauka ]
Video kokybę labai apkarpo photobucket'e, gal žinot, kur galima kelti, kad neprastintų kokybės?

:arrow: :arrow: :arrow: (žemyn)

.....
Paskutinį kartą redagavo JackHarer 2011-11-17, 16:49. Iš viso redaguota 30 kartus(ų).
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)

JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Greipfruit LST

Standartinė JackHarer » 2011-09-22, 19:11

Tęsinys...

Lapkričio 17d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 37-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 37-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 19-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 19-oji žydėjimo diena;
16-oji Blue Mystic'o žydėjimo diena;

Šianakt buvo linksma naktelė ne tik man bet ir augaliukams dėžėje :) Atsidaręs dureles net išsižiojau - žiedeliai ko ne trečdaliu padidėję, dauguma lapelių prie žiedų nusėti trichiomomis. Netgi lėtai bežydintys Indoor Mix'ai sužydėjo kaip tikrai nesitikėjau, mažiausiasis iš minėtų, net ūgtelėjo keletu centimetrų. Grapefruit'ukų piestelės aplipę kristaliukais, matosi net nuotraukoje. Blue Mystic'as - tikra Indica (palyginimas) - dideli stambūs ir tamsūs lapeliai. Dabar kiekvieną kartą atvėrus duris net seilė bežiūrint nutįsta :} Laiko liko dar daug, tad manau, kad augintiniai dar ne kartą nustebins.

P.S. Vienas žmogus skundėsi, jog neparašau prie nuotraukų aprašymo, ir todėl beveik neįmanoma atskirt kur ir kuris augaliukas yra. Tiesa sakant, kai fotografuoju Grapefruit'ukus, iš nuotraukų po to kartais ir pats sunkiai skiriu kur kuris. Šakelių daugybė ir dėžėje beveik vientisa masė virš tinklo. Tačiau Blue Mystic'ą manau bent šiek tiek įgudus akis tikrai skiria, nes ryškiai matosi, kad kita rūšis. Indoor Mix'us taip pat nesunku atskirti, nes kas sekė dienoraštį nuo pradžių, žino, kad tai yra keletas daigelių dešiniajame dėžės kampe.
Jei kam nors taip pat kyla keblumų ar tiesiog įdomu žinoti kur kokia veislė ir jei norite, kad atskirčiau nuotraukas pagal rūšį, prašau parašykit, ir bandysiu pasitaisyti.


[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ][ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Video - [ nuotrauka ]

Lapkričio 18d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 38-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 38-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 20-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 20-oji žydėjimo diena;
17-oji Blue Mystic'o žydėjimo diena;

Betvarkant sodelį įvyko nemalonus incidentas - netyčia su savo kreiva ranka nulaužiau vieną Grapfruit'o šakelę. Džiaugiuosi, kad nedidelę. Sudžiovinsim ir bandysim testuot, koks efektas sužydėjus tris savaites.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Šiaip viskas tvarkoj. Maloniai nustebau perbraukęs delnu per Grapefruit'ukų viršūnes ir pasklidus labai saldžiam ananasų kvapui (šakelę nulaužiau ne tada :) ). Praktiškai galėčiau auginti kambary savo vien tik dėl malonaus kvapo. Žinoma jis pasikeis laikui bėgant, bet šiuo metu nuostabus aromatas :}

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Lapkričio 19d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 39-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 39-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 21-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 21-oji žydėjimo diena;
18-oji Blue Mystic'o žydėjimo diena;

Publikai patiko kristaliukai, tad pasistengiau keletą gražesnių kadriukų nufotografuot :V:

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Video - http://www.youtube.com/watch?v=OPSlBAO6U94

Lapkričio 20d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 40-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 40-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 22-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 22-oji žydėjimo diena;
19-oji Blue Mystic'o žydėjimo diena;

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Lapkričio 21d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 41-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 41-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 23-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 23-oji žydėjimo diena;
20-oji Blue Mystic'o žydėjimo diena;

Na ką, su džiugesiu pranešu oficialų tarpinį Smoke Report'ą :}
Išbandyta, apie 0,25g sverianti Grapefruit'uko šakelė. Kaip trijų savaičių žiedukas, manau buvo ganėtinai stiprus. Šiaip lengvas high'us ir aktyvumas. Konsentravimosi problemos, linksmas juokas bei šioki toki laiko nuovokos iškraipymai. Stuff'o kvapas dar priminė agurkų kvapą, tol kol nebuvo pradėtas smulkinti. Tuo metu atsirado lengvas citrusinis kvapas, kas jautėsi ir vėliau betraukiant. Kasekėlis buvo kiek aitrokas, manau dėl trąšų, nes dieną prieš nulaužiant buvo patręšta, ir galbūt dėl šiek tiek naudoto cigaretės tabako, bet tuo pačiu ir pakankamai saldus, kad galėtum rūkyt besimėgaudamas. Toks kiekis veikė kokią valandą ar pusantros. Na ką tiek ir raporto :)

Kalbant apie augimą, tai Blue Mystic'as pučiasi matomai. Jau pagrindiniame bud'e garbanojasi lapeliai ir formuojasi gražus vientisas žiedas.
Grapefruit'ukai gal ne taip pastebimai, tačiau taip pat veši. Jau netgi apatinės šaklelės po tinklu sužydėjo ir tikrai nudžiugino, nes kažkada jas norėjau tiesiog nukirpt.
Vienas Indoor Mix'as jau vos ne remiasi į dėžės lubas, kadangi apsilenkė su kabančia lempa. Manau nieko tokio jei jis ir toliau ten sprausis prie lubų, svarbiausia, kad nenudegtų nuo lempų.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Lapkričio 23d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 43-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 43-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 25-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 25-oji žydėjimo diena;
22-oji Blue Mystic'o žydėjimo diena;

Vakar turėjau darbelio. Nusprendžiau visas viršūnes nuleist kažkur 5 centimetrais žemiau nei buvo prieš tai. Iki lempų buvo telikę gal 2 centimetrai. Iš pirmo žvilgsnio juokingas gal darbas, tačiau užtrukau ilgiau nei valandą kruopščiai lankstydamas ir tvirtindamas prie tinklo kiekvieną šakelę atskirai. Teko taip pat šiek tiek apkarpyt lapelių perteklių.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Keletos dienų pertrauka...

Lapkričio 30d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 50-oji žydėjimo diena; Šešios savaitės
26-oji G Nr2 iki 12/12; 50-oji žydėjimo diena; Šešios savaitės
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 32-oji žydėjimo diena; Keturios savaitės
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 32-oji žydėjimo diena; Keturios savaitės
29-oji Blue Mystic'o žydėjimo diena; Keturios savaitės

Na ką, štai ir prabėgo savaitukė nejučia. Ką galiu pasakyt apie žydėjimą - šiaip esu šiek tiek nusivylęs, jog negaliu susitvarkyt su per didele drėgme ir galbūt per mažu žemių kiekiu. Dėl viso to, žydėjimas vyksta tikrai ne taip sparčiai ir gausiai, kaip turėtų. Na bet vėl gi pasiguodžiu kad tai pirmas auginimas, manau, dar ne taip ir blogai viskas, nes stuff'as nuostabus. Grapefruit'ukas turi puikų skonį ir tiesiog "nuneša stogą" parūkius :)
Blue Mystic'as taip pat tarsi pristojęs žydėt, bet lyg ir kristaliukų vis daugiau matosi, nors dar tik keturios savaitės prabėgo.
Indoor Mix'ai sužydėjo ne vienu metu ir žydi ne vienodu tempu. Manau jie dėžėje užtruks šiek tiek ilgėliau. Žiedukai gražūs ir vis didėja. Tik man nelabai patinka tai, jog augaliukai labai stypsta, nes manau, jog šviesos jiems turėtų pakakti.
Laukiu nesulaukiu, dar keletas savaitukių ir turėsiu tikrai išskirtinio dūmo, bent jau man asmeniškai jisai labai patiko :)

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ][ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Poros dienų pertrauka...

Gruodžio 2d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 52-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 52-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 34-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 34-oji žydėjimo diena;
31-oji Blue Mystic'o žydėjimo diena;

Šiandien padarytas paskutinis manikiūras iki pat skynimo. Pakarpyti keletas lapelių. šiek tiek palankstytos šakutės. Grapefruit'ukus paskutinį kartą paliejau žydėjimo trąšom, liesiu tik vandeniu iki poros dienų prieš pabaigą.
Blue Mystic'ą taip pat nustosiu laistyt trąšomis. Bet kokiu atveju minėtieji augaliukai gaus šiek tiek mineralų iš šono, nes tęsiu Indoor Mix'ų tręšimą dar bent sąvaitę.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Gruodžio 3d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 53-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 53-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 35-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 35-oji žydėjimo diena;
32-oji Blue Mystic'o žydėjimo diena;

Video - http://www.youtube.com/watch?v=gnpSjY8mbtg

Keletos dienų pertrauka...

Gruodžio 8d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 58-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 58-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 40-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 40-oji žydėjimo diena;
37-oji Blue Mystic'o žydėjimo diena;

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Keletos dienų pertrauka...

Gruodžio 12d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 62-oji žydėjimo diena;
26-oji G Nr2 iki 12/12; 62-oji žydėjimo diena;
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 44-oji žydėjimo diena;
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 44-oji žydėjimo diena;
41-oji Blue Mystic'o žydėjimo diena;

Na ką, paskutinioji žydėjimo ir taip pat viso auginimo savaitė. Grapefruit'ukai jau ateinantį savaitgalį kabos ant pakabos :} Stuff'as paskutinėmis savaitėmis pasidarė itin stiprus. Palyginus su tuo, ką rūkiau prieš keletą savaičių, vos pradėjus žydėti, skiriasi radikaliai - dabar parūkius nepaleidžia mažiausiai tris valandas. Taip pat būna apėmusi ganėtinai stipri euforiją, linksmumas, įsiklausymas į muziką, paskendimas savose mintyse - na, tikras hibridinis mixas, high'us su stone'u. Nors nežinau ar tiesa, bet radau informacijos, kad Grapefruit'ukas yra 90% Sativa.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Video - http://www.youtube.com/watch?v=Otw02vfPRUI

Dienos pertrauka...

Gruodžio 14d.

37-oji G Nr1 iki 12/12; 64-oji žydėjimo diena; Pabaiga
26-oji G Nr2 iki 12/12; 64-oji žydėjimo diena; Pabaiga
41-oji G Nr3 vegetavimo diena iki 12/12; 46-oji žydėjimo diena; Pabaiga
28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 46-oji žydėjimo diena;
43-oji Blue Mystic'o žydėjimo diena;

Na va ir pribrendo reikalas :) Teko skinti Grapefruit'ukus šiek tiek anksčiau. Pora valandėlių pažaidęs su manikiūrinėm žirklutėm, pagaliau gavau tai ko laukiau pastaruosius tris mėnesius. Esu labai patenkintas derliumi, netgi sakyčiau pranoko lūkesčius.
Pastebėjimas toks, antrasis Grapefruit'ukas, kaip ir tikėtasi, sukrovė ganėtinai prastą derlių, nuo pat pradžių jis kažkodėl sunkiau augo nei pirmasis. Netgi drįsčiau teigti, jog ant antrojo buvo apie ketvirtadalis viso greifrutukų derliaus. Trečiasis taip pat keliavo į bendrą katilą nors ir pilnai nesužydėjęs.
Dėžėje liko Blue Mystic'as ir trys Indoor Mix'ai. Atsiradus vietos dėžėje, galėjau išlankstyti šakeles po visą plotą. Stebėjęs InMix'ų progresą galiu spėti, jog padorus derlius laukia taip pat - daugybė šakelių su gražiais bud'ais. Na dar kokias tris savaites žydinsiu, tad tikiuosi, jog neklystu.
Blue Mystic'as pagal aprašymą žydi iki 9 savaičių, tad dar mažiausiai pora savaičių liko.
Beje gal dar kam įdomi situacija dėl kvapų. Na paskutiniosiomis savaitėmis likau pats nustebęs stipriu kvapu, nes prieš tai praktiškai nebuvo jokio specifinio kvapo. Tačiau laikui bėgant įsismirdėjo, kodėl sakau įsismirdėjo, todėl, jog atsikėliu ryte jau ne pirmą kartą su skaudančia galva.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ][ nuotrauka ]

Taigi keletas pagrindinių faktų iš Grapefruit'ų derliaus:

Žydėjimo laikotarpis - 8 savaitės;
Bendras žalio svoris (žiedų) - 145,6 gramo;
"Sugar leaves" žalių svoris - apie 50 gramų;
Didžiausiojo žiedo svoris (žalio) - 17,3 gramo;
Mini smoke report'as paskutinių trijų dienų prieš skynimą - stuff'as laikui bėgant darėsi vis stipresnis (kažkur kas savaitę vyko testavimas). Man asmeniškai labiausiai patiko dūmukas po 7 savaičių žydėjimo. Dūmas buvo lengvas, švelnus ir tikrai galiu patikint, jog egzotinis, dar tokio prieš tai neteko ragaut. Pagrinde patiko dėl poveikio parūkius. Ilgai netrukus po kasekėlio arba kamštuko apimdavo lengvas juokas, vėliau pereinantis į norą kalbėtis ir būtinai kžką veikt ir judėt. Paprastai negalėdavai išsėdėt 10 minučių nieko neveikdamas, juokais su kolegomis praminėme stuff'ą "aktyvuoliu" :} Poveikis blėsdavo gal kokį pusvalandį palaipsniui ir pastebimai.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Na, auginimas tęsiasi, pranešiu visas naujienas ir ateityje dar laukia galutinis smoke report'as po curring'o.

Dienos pertrauka...

Gruodžio 16d.

28-oji Indoor Mix'ų vegetavimo diena iki 12/12; 48-oji žydėjimo diena;
45-oji Blue Mystic'o žydėjimo diena;

Blue Mystic'as kažkaip anksčiau rodo subrendimo požymius. Jau daugiau nei pusė siūliukų rudi ir šiaip nelabai jau matosi progresas. Tad greičiausiai daugiau nebelaistysiu ir po dar dienukės skinsiu.
Sprendžiu dar ir klausimą ar apsimoka dėl InMix'ų naudot elektrą. Gaila būtų skint dabar, bet pinigai taip pat svarbu 8/

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

.....
Paskutinį kartą redagavo JackHarer 2011-12-17, 14:02. Iš viso redaguota 13 kartus(ų).
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)

Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 513
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė Enchanteris » 2011-09-22, 19:49

Biski klysti, lankstan iki metro laisvai gali isauginti bet cia jau reikia geru ziniu ir labai myleti ta augala tada skaitau kad kompatiskai isnaudoji plota, as nieko nesakau kad tu cia blogai ka nors darai suprantu tavo galimybes ir tiek bet pats komentuoji kad jau klaida padarei kad per maza deze padarei tai as tau pritariu kad per maza padarei, tik tiek cia paskutinieji dienorasciai neskaitant outdoor visi stealth augina (mazose dezese). Runkelis turejo grazu pradejas dienorasti bet kazkur dienorastis dingo kaip i vandeni :( tai va vikingai augink sekmes darbuotis saunu kad pats isvadas padarai kur blogai kur gerai kad sprendi uzdavinius pats! Ai beje jei tu galvoji kad isauginti augala kuris stiebiasi i virsu tinginiu darbas irgi klysti. NEs gali toki sh isauginti kad baisiau bus nei ant palanges augtu tai va viskas nuo ziniu ir noro. Kol kas matau potenciala turi taip ir toliau! :V: Saip labai laukiu noriu pamatyt c99

runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3282
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė runkelis » 2011-09-22, 21:04

turejau vizita zaliu bereciu :) vizitas pasibaige :) ir dienorasti istryniau nes vizitoriai susirinko visa auginimo xlama... jeigu taip rimtai tai bus kitas :) xlamo daug paliko :) matyt tingejo krauti viska...nes visur buvo pilni kampai primetyti visko..tai susirinko tik tuos kur dalyvavo zaliasis augaliukas,yrenginius :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.

Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė Sokan » 2011-09-22, 21:07

tai dabar busi stebimas?:) jokios baudos/ispejimo negavai?

runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3282
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė runkelis » 2011-09-22, 21:13

susirinko daigtu keleta ir vsio..kaip ir putejui tas pats..nieko nerado tik 16mazu augaliuku :)biskuti savo reikmems parukymui... gali stebeti kiek nori ..as juos stebiu :) procesas vyksta pas mane..jau jei buciau sekamas tai gatvej teko su 6x palmem su masina vaziuoti :) pusmetrio dydzio... :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.

Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė Sokan » 2011-09-22, 21:15

:))))) aisku.

JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė JackHarer » 2011-09-22, 22:38

Enchanteris rašė:Biski klysti, lankstan iki metro laisvai gali isauginti bet čia jau reikia geru ziniu ir labai myleti ta augala tada skaitau kad kompatiskai isnaudoji plota, as nieko nesakau kad tu čia blogai ka nors darai suprantu tavo galimybes ir tiek bet pats komentuoji kad jau klaida padarei kad per maza deze padarei tai as tau pritariu kad per maza padarei, tik tiek čia paskutinieji dienorasciai neskaitant outdoor visi stealth augina (mazose dezese). Runkelis turejo grazu pradejas dienorasti bet kazkur dienorastis dingo kaip i vandeni :( tai va vikingai augink sekmes darbuotis saunu kad pats isvadas padarai kur blogai kur gerai kad sprendi uzdavinius pats! Ai beje jei tu galvoji kad isauginti augala kuris stiebiasi i virsu tinginiu darbas irgi klysti. NEs gali toki sh isauginti kad baisiau bus nei ant palanges augtu tai va viskas nuo ziniu ir noro. Kol kas matau potenciala turi taip ir toliau! :V: Saip labai laukiu noriu pamatyt c99

Supratau ką turi galvoj :) Suprantu ir tai, kad teorija, kartais toli gražu neatitinka praktikai, o tai mano pirmas kartas... Šiaip stengiuosi, prižiūrau, nepalieku be priežiūros ilgiau nei parai.
O dėl C99, tai aš ne ką mažiau laukiu :D neužilgo sukelsiu nuotraukas, įdomu būtų jūsų nuomonę išgirst. Medis auga tiesiog. Į plotį visas ir šakelių begalė... Bus matyt, kas čia gausis, po geros savaitukės tręšt jau bandysiu, tikiuosi pamatyt progresą :)
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)

Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 513
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė Enchanteris » 2011-09-25, 22:53

Ei vikingai kai imeti nuotrauku parasyk savo dienorastyje Atnaujinta :arrow: kad uzsidegtu lempute ir forumo skaytojai matytu kas vyksta pas taves

JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė JackHarer » 2011-09-26, 02:04

Enchanteris rašė:Ei vikingai kai imeti nuotrauku parasyk savo dienorastyje Atnaujinta :arrow: kad uzsidegtu lempute ir forumo skaytojai matytu kas vyksta pas taves


Atnaujinta :arrow:

;D
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)

JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė JackHarer » 2011-09-26, 14:40

Atnaujinta :arrow:
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)

Sernas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2011-09-19, 20:47
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė Sernas » 2011-09-26, 15:39

Visai neblogai atrodo tik nelabai nori pas tave augti G Nr3 :)
Keep it green !

Devotion
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2011-09-26, 15:40
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė Devotion » 2011-09-26, 15:59

Norejau kvaila klausima uzduot. Matai mes su draugu irgi norim uzsiauginti savo medeli saltiem ziemos vakarams. Taigi turiu klausymu tau jai gali atsakyk.

1. Maciau naudoji akuma jo uztenka palaikyti sviesai? Kur krauni kai issikrauna?
2. Kiek mazdaug islaiko akumas prijungus ventiliatorius/lempas kt. ?
3. Tas adapteris kur nusipirkai poto kur jungiasi?

Klausiu tam nes esam zali sitoje srityje ir norime auginti rusy kur nera priejimo prie elektros lizdu jai gali padek aciu :}.

breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė breeze » 2011-09-26, 17:00

Tirkai nemanau, kad jis lempas nuo akumuliatoriaus paleidęs :D Nežinau, kokio akumo tam reikėtų...
Jei atidžiau paskaitytum, jis rašė, kad nuo akumo buvo pajungęs ventiliatorius, kol neturėjo kito 12V maitinimo šaltinio.
Padekim viską ir dingstam velniop...

Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 513
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė Enchanteris » 2011-09-26, 17:41

Yra ir lietuvoj pirkti bet galingumo nzn kaina apie 200 lt

JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė JackHarer » 2011-09-26, 19:11

Sernas rašė:Visai neblogai atrodo tik nelabai nori pas tave augti G Nr3 :)
Tikrai taip, manau jau jis nebeištemps, lyg ir bando dar stiebtis po kokius pusę milimetro į dieną, tačiau manau kad neišsivystė jo šaknų sistema, nes kaip kažkada minėjau, galbūt netyčia pažeidžiau šaknelę besodindamas, o lapeliai labai skurdūs. Galbūt ir padėčiau jam, jei laikyčiau arčiau lempų, bet manau jau neverta vargt...
Devotion rašė:Norejau kvaila klausima uzduot. Matai mes su draugu irgi norim uzsiauginti savo medeli saltiem ziemos vakarams. Taigi turiu klausymu tau jai gali atsakyk.

1. Maciau naudoji akuma jo uztenka palaikyti sviesai? Kur krauni kai issikrauna?
2. Kiek mazdaug islaiko akumas prijungus ventiliatorius/lempas kt. ?
3. Tas adapteris kur nusipirkai poto kur jungiasi?

Klausiu tam nes esam zali sitoje srityje ir norime auginti rusy kur nera priejimo prie elektros lizdu jai gali padek ačiū :}.
Su draugu, tai su draugu %) Na lempų nepajungsi nuo akumo. Kaip kolegos minėjo, nežmoniškai daug kainuotų ir greičiausiai reikėtų kokio nors generatoriaus, kuris krautų akumuliatorių. O tas konverteris į 220V kainuoja taip pat solidžią sumelę, "Lemonoj" tokių daugybė pardavime.
O va ventiliatoriam tai per akis akumo, aišku jeigu pasiruošęs geriausiu atveju kas dvi savaites kraut, bet jau reikia padoriai įkraut.
Blokelį jungt labai paprasta. Mano atveju buvo antgalis su paprasčiausiais dviem kontaktais ( + ir - ). Taigi tiesiog prijungęs pliusą ir minusą, bei nustatęs ant blokelio 12V įtampą, jungi į elektros tinklą. Dažniausiai ventiliatoriai veikia nuo kažkur 6 iki 13,5V diapozone, tad mažindamas įtampą, mažini ir ventiliatoriaus apsukas, tuo pačiu mažindamas keliamą triukšmą. Visur kur nėra elektros įvado, manau padės tik generatorius. Tačiau dažniausiai paprasčiau ir pigiau būna atsivest elektros laidą ar paprasčiausią ilgintuvą, nors ir 50 metrų ilgiu ;)
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)

JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė JackHarer » 2011-09-26, 19:13

Beje, vyrukai, gal kas nors iš veteranų galėtų į keletą iš mano klausimų atsakyt..? :)
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)

Tema užrakinta
 • Panašios temos
  Atsakymai
  Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas
 • Growbox ScrOG (be foto)
  eFheM » 2010-07-21, 18:02 » forume Dienoraščiai (užbaigti)
  7 Atsakymai
  7495 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas Nerukau
  2010-07-27, 23:15
 • PROJEKTAS: ScrOG + hidro growboxas?
  Pupulis » 2014-11-10, 20:45 » forume DIY
  10 Atsakymai
  4413 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas gilsas
  2014-11-20, 14:24
 • Growbox nezinomu seklu projektas.
  bichiuu » 2011-11-08, 16:51 » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
  63 Atsakymai
  18343 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas runkelis
  2012-02-24, 22:55
 • ScrOG
  senis » 2004-08-14, 12:54 » forume Technologijos
  52 Atsakymai
  33483 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas kauptukas
  2016-10-28, 09:06
 • LSD auginimas su SCROG
  Volkas » 2018-06-16, 23:12 » forume Dienoraščiai (užbaigti)
  2 Atsakymai
  2446 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas G.
  2018-06-18, 07:42

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias