Nuotrauka Nuotrauka

Growbox projektas bei Grapefruit® ScrOG+LST

Mielas dienorašti...
Tema užrakinta
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė Enchanteris »

klausk gal kas atsakys
PS c99 tai idomiai auga bet man kolkas patinka, lapai dideli ir vesi ir nesistiebia i virsu, tik svarbu kad jis toliau virsutinius lapus skleistu, jeigu skleidzia tai liux. Kolkas tai visai nieko pas tavi viskas :V:
Paskutinį kartą redagavo Enchanteris 2011-09-26, 19:53. Iš viso redaguota 1 kartą.
JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė JackHarer »

Enchanteris rašė:klausk gal kas atsakys
PS c99 tai idomiai auga bet man kolkas patinka lapai dideli ir vesi ir nesistiebia i virsu, tik svarbu kad jis toliau virsutinius lapus skleistu, jeigu skleidzia tai liux. Kolkas tai visai nieko pas tavi viskas :V:
Taip lapai, tai tikrai dideli, daug šviesos susirenka ir dar labiau didėja.
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)
Devotion
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2011-09-26, 15:40
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė Devotion »

Aciu vikingai ir kitiem uz issamu atsakyma. Tai ka siulote. Rusy prasivest elektros laida ir rozete i rekiama vieta? Bet jai nemoku i ka kreiptis kokios islaidos mzdg ? Zinau ,kad lbj nei tema klausiu ,bet zalias ir mane labai sis dalykas domina. Beto lemputes tinka ,bet kokios ar tinka tik toks specialos clf , mh ir t.t :|? ? Paciam auginime/daiginime mazdaug gaudausi ,bet elektros srityje zalias jaigu galite prasau atrasykite be pykciu ir riksmu :V: :bong:
Devotion
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2011-09-26, 15:40
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė Devotion »

Stengiuos ieskau skaitau patikek viska ka galiu ,bet tikrai cia tiek daug informacijos ,kad net nezinai ka atsirinkti ko ne. Todel ir klausiu konkreciu dalyku sioje vietoje. Dbr stengiuos susirasti biblija ,bet jai kam nesunku parasykit :/ Norim kuo greiciau augint ir laukt kaledu :bong:
Devotion
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2011-09-26, 15:40
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė Devotion »

Gerai ,kad nukreipei ties biblija inykau i gilu ilga skaityma ir jauciu kaip prasveseja galvoje ! Aisku ten neatsakyta visgi i mano klausimus del elektros.. Kaip ja prasivesti ir kas geriausiai tai padarytu ir uz kokia kaina. Bet yra tikrai issamios ir tikslios informacijos nenukrypstant i lankas. Informacija biblioje pateikta labai aiskiai ir detaliai viskas puikai suprantama kaip gerai ,kad yra tokiu zmoniu kurie atsidave ir apsiima tokiais dalykais ! :] Bet jai galit padekit del elektros man sis klausimas labai rupi ir bandysiu ryt kazka galvot kaip ja prasivesti kuo daugiau nuomuoniu butu pasiulymu tuo geriau.
JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė JackHarer »

Žmonės aš panikoj ir jaučiu ne be priežasties!!!!!! 8() Pažiūrėkit kas suprantat, pasakykit, kad čia ne hermis? ar vyras? bl staigmena... bet grynai kiaušai pasirodę ar ne?

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)
JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė JackHarer »

Vikingas rašė:Žmonės aš panikoj ir jaučiu ne be priežasties!!!!!! 8() Pažiūrėkit kas suprantat, pasakykit, kad čia ne hermis? ar vyras? bl staigmena... bet grynai kiaušai pasirodę ar ne?

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Blemba gal per daug aš panikuoju... pamažu skaitau, domiuosi ir matau kad plaukeliai moteriški irgi iš tokių kuokelių pradeda kaltis... Bet blemba nuraminkit mane, kad tai tikrai moteriškė :/ Panašu juk į moterį?:
[ nuotrauka ]
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)
JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė JackHarer »

barzas rašė:Vyras , ir vien tokie kiausai pas tave, ar yra dar kur nors pesteles? nes as ju bent jau dabar neiziurejau kaip sakai jai kalasi pesteles palauk tada pas tave bus hermis, nes viriskiai lyti ansciau parodo, dabar kaip tik paskaitinejau tavo aprasima, pas tave del temperaturos galejo i vyra persimesti, nes kuo silciau tuo daugiau sansu kad turesi vyru, pas tau 32 kai stovejo per auksta biski,jau nevienas ilgiau augines sita tendencija yra pastebejas ,kad karstesne temperatura daugiau bernu padaro,

Bl nusivylęs šiek tiek esu... Apskritai galvojau, kad tik į hermį gali persimest. Dabar sunerimęs dėl kitų augaliukų :/ Kaip tik ir aš dabar pasiskaitęs, radau, kad per aukšta ar žema temperatūra skatina vyrišką giminę. Piestelių nesimato dar, tai jaučiu, kad grynas vyras bus. O kad ir hermis, ką man su juo veikt..? 8???
Dar radau, kad iš hermio galima kažką išaugint, nes dažniausiai kiaušai atsiveria pilnai sužydėjus moteriškiems žiedams. Ar tiesa?

Ir šiaip maniau, jog feminizuotoms nėra labai aktualios idealios salygos X(
Paskutinį kartą redagavo JackHarer 2011-09-27, 00:33. Iš viso redaguota 1 kartą.
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)
Anonymous

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė Anonymous »

barzas rašė:Vyras , ir vien tokie kiausai pas tave, ar yra dar kur nors pesteles? nes as ju bent jau dabar neiziurejau kaip sakai jai kalasi pesteles palauk tada pas tave bus hermis, nes viriskiai lyti ansciau parodo, dabar kaip tik paskaitinejau tavo aprasima, pas tave del temperaturos galejo i vyra persimesti, nes kuo silciau tuo daugiau sansu kad turesi vyru, pas tau 32 kai stovejo per auksta biski,jau nevienas ilgiau augines sita tendencija yra pastebejas ,kad karstesne temperatura daugiau bernu padaro,
Prie to pačio pridursiu faktorius kurie įtakoja lyti(ĮSIDĖMĖKIT):
didesne azoto koncentracija skatina daugiau mergeliu,kalis-vyrus;
didesne dregme skatina daugiau mergeliu;
žemesne temperatura skatina daugiau mergeliu;
daugiau melyno spektro šviesos (>6500K) skatina daugiau mergeliu;
mažiau valandu per para šviesos skatina daugiau mergeliu.

Svarbu pradeti šiuos faktorius, kai augalas yra triju poru lapu stadijoje ir testi tai 2-3 savaites. Veliau pereiname prie standartiniu aplinkybiu.
Anonymous

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė Anonymous »

čia tas 100 AR 80% priklauso kaip darysi sėklas. gerai nepamenu bet gal ir šitam forume kalbėta apie tai
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė 4apa »

hmmm. pas greena freebie'ai nekokie.
JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė JackHarer »

4apa rašė:hmmm. pas greena freebie'ai nekokie.
Aha, blemba ir apskritai su dviem Grapefruit sėkliukėm turėjau problemų... Realiai iš 4x Grapefruit Kush ir 3 C99, tik du Grapefruit ir du c99 išsivystė normaliai, kitos arba iš sėkliukės neišsikalė, arba iš žemės neišdygo. Matyt ir pats nemažai klaidų dariau, tačiau viską dariau su visom vienodai, vadinasi buvo ir sėkliukuų ne kokių. Žodžiu, mano ūkelis sumažės iki dviejų augaliukų, o ir tais dar nesu garantuotas, pakolkas nieko neįžiūrau...
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė Enchanteris »

Pasiziurek savo laikmati ar teisingai nustates valandas 18/6
Dar vienas prasymas jeigu ikisi galva ar gali pauostyt gal kuris jau skleidzia koki kvapeli? :) jei jo tai kuris labiausiai
JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė JackHarer »

Enchanteris rašė:Pasiziurek savo laikmati ar teisingai nustates valandas 18/6
Dar vienas prasymas jeigu ikisi galva ar gali pauostyt gal kuris jau skleidzia koki kvapeli? :) jei jo tai kuris labiausiai
Valandas tikrai teisingai nustatęs... Man atrodo C99 labiausiai skleidžia kvapą, silpnas toks, bet yra, citrusinis... G Nr1 irgi lyg jau šioks toks jaučiasi
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)
JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė JackHarer »

Atnaujinta :arrow: Prašau bent į pora man rūpimų klausimų atsakykit 8/ Dėkoju...
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė wauris »

Manau kad nelabai apsimoka dabar sodinti nauju nes tie senieji taip isaugs tau ir uzgos jauniklius,jai dar turetum automatu tai galim butu megint sodinti,gal netgi mazdaug itaikytum kad kartu baigtu zydeti...as taip dariau,sodinau automatus kai kiti buvo apie 20dienu (nepamenu tiksliai) nu tai lyg ir normalei tik neitaikiau kad kartu suzydetu nes automatai si karta pradejo zydet laaabai anksti :|
JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė JackHarer »

wauris rašė:Manau kad nelabai apsimoka dabar sodinti nauju nes tie senieji taip isaugs tau ir uzgos jauniklius,jai dar turetum automatu tai galim butu megint sodinti,gal netgi mazdaug itaikytum kad kartu baigtu zydeti...as taip dariau,sodinau automatus kai kiti buvo apie 20dienu (nepamenu tiksliai) nu tai lyg ir normalei tik neitaikiau kad kartu suzydetu nes automatai si karta pradejo zydet laaabai anksti :|
Gal ir tiesa. Blemba dar pora mėnesių beveik laukt, o keturių vietoj teturiu tik du :/ Reiks automatų nusipirkt ateity, nėra su jais tiek problemų. Turbūt kartais geriau augint 10 mažesnių augaliukų, nei pora didelių. Ar ne?
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)
Anonymous

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė Anonymous »

Vikingas rašė:
wauris rašė:Manau kad nelabai apsimoka dabar sodinti nauju nes tie senieji taip isaugs tau ir uzgos jauniklius,jai dar turetum automatu tai galim butu megint sodinti,gal netgi mazdaug itaikytum kad kartu baigtu zydeti...as taip dariau,sodinau automatus kai kiti buvo apie 20dienu (nepamenu tiksliai) nu tai lyg ir normalei tik neitaikiau kad kartu suzydetu nes automatai si karta pradejo zydet laaabai anksti :|
Gal ir tiesa. Blemba dar pora mėnesių beveik laukt, o keturių vietoj teturiu tik du :/ Reiks automatų nusipirkt ateity, nėra su jais tiek problemų. Turbūt kartais geriau augint 10 mažesnių augaliukų, nei pora didelių. Ar ne?
ilgiau vegetuok dabar esamus kad palnai išplistų dėžėj. čia pagal skynį ar 1 ar 10 augalų nors tą patį derlių nuimsi. užsienio forumusoe prisižiūrėtum kaip ten kas sugalvoja
JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė JackHarer »

Atnaujinta :arrow:
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)
Devotion
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2011-09-26, 15:40
Reputacija: 0

Re: Growbox projektas bei Cinderella99 ir Greipfruit Kush+LS

Standartinė Devotion »

Vikingai jai gali parasyk man i skype. Devotion64 ir atleiskit uz oftopica istrynsit posta veliau. Labai reikia :/
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Growbox ScrOG (be foto)
    eFheM » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    7 Atsakymai
    10985 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Nerukau
  • PROJEKTAS: ScrOG + hidro growboxas?
    Pupulis » » forume DIY
    10 Atsakymai
    9274 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas gilsas
  • Growbox nezinomu seklu projektas.
    bichiuu » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    63 Atsakymai
    29667 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis
  • ScrOG
    senis » » forume Technologijos
    52 Atsakymai
    48401 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas
  • LSD auginimas su SCROG
    Volkas » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    2 Atsakymai
    5739 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.