Nuotrauka Nuotrauka

Porą "Silver Haze"

Mielas dienorašti...
Anonymous

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė Anonymous »

tu esi stebimas :D
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė KaTiS »

KaTiS rašė: 16 diena (o4.18)
ryte parėjo lempos ir laikmatis, perdariau boso dėžę ir gavosi puikus grow boxas, tik gaila kad ventiletoriu neturiu, nes dėžėje ganėtinai karšta pasidaro :) ir kaip visad foto tiems kas žiūri:
........
aišku čia fotkinau iškarto kaip tik viską sudėjau, vėliau šiek tiek sukėliau lempas ir vieną išjungiau, nenoriu perdaug streso jiems duoti, tik nuėmus nuo palangės ir dar persodinus.. ryt bus matyt ar jau bus galima visu pajegumu dirbti ar ne. Taip pat žadu vegetuoti 18/6 rėžimu, bet kaip po persodinimo tai duosiu jiems 24h šviesos, kad atsigautų po tos varganos palangės :V:
atnaujinimas, stebintiems :D labai tikiuosi, kad čia gausis kažkas gero :x:
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė Moderatorius »

ooo,į gerą pusę judi,taip ir maniau,kad ne tik ant palangės laikysi :D
o 24/0 geriau nedaryk,nepatariu,nemanau,kad bus geriau nei 18/6,kaip tik sustresuot gali :|
bent jau aš to nedaryčiau ;)
dėl ventiliacijos patarčiau kuo skubiau bent ištraukimą padaryt (pc ventiliatorius man puikiai tarnauja 12v ),nes jeigu dėžė uždaroma,tai tikrai temperatūra užkils ir pakenks :)
sėkmės,stebiu tave :D
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė KaTiS »

sėdžiu namie, tai vis pradarau, ir visiškai neuždarau dėžės, neturiu jokio ventiletoriaus, bet pasistengsiu iš kažkur nuraut, nes tikrai nesiruošiu kiekvieną dieną darinėti, tuo labiau kai reikės į koledžą. Šiaip prieš metus kai buvau susiruošęs auginti, turėjau prisirinkęs nemažai ventiletorių, bet kažkaip vietą užemė ir teko atsikratyt.. :)
nesijaudink, šią naktį jau išjungsiu šešiom valandom, ir paliksiu 18/6 rėžimą :V:

Bėje dar vienas dalykas, nežinau gerai neįžiūriu ar nesuprantu, bet ką jūs su tais apverstais buteliukais darot? na iš esmės suprantu kad orą drėkinat, bet kaip tą mechanizmą pasidaryti? :D
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė Marbauskas »

Aukščio nedaug, negalvojai jau dabar 12/12 jungt? Žinok kai žydi labai stiebiasi :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Anonymous

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė Anonymous »

patarčiau nusipirkti taimerį(už 15lt gali padorų nusipirkti didesnėje maximoje) ir palikti truputi praviras dureles. nereikės vargintis :) o šiaip vazonai tūrėtų tūrėti skyles apačioje, kad perteklinis vanduo susigertų, o ne kauptusi vazono dugne
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė KaTiS »

ellolt rašė:patarčiau nusipirkti taimerį(už 15lt gali padorų nusipirkti didesnėje maximoje) ir palikti truputi praviras dureles. nereikės vargintis :) o šiaip vazonai tūrėtų tūrėti skyles apačioje, kad perteklinis vanduo susigertų, o ne kauptusi vazono dugne
na taimerį aš turiu, iš pradžių neveikė jis bet vėliau sutvarkiau, gerai kad užsižiūrėjau ankščiau negu planavau pradėti 18/6 rėžimą :) yra vazonuose skylės :) tiktai nelabai suprantu kodėl ta žemė taip trombuojasi po laistymo, pvz ankstesniuose vazonėliuose išvis ten akmuo buvo pasidares, vandens visiškai nepraleido ir kaupė savyje, tai šaknys net apipeliją buvo.. tik kad dabar taspats darosi ir dedesniuose vazonuose, aišku nebelaistau taip kaip laisčiau ankšiau, bet vistiek šiek tiek papili vandens ir matosi, kad sukrenta žemės.. galvoju gal varmiculito nusipirkti 8??? bet žemės tai lyg ir normalios, tipo pritaikytos daržovėm :D


Marbauskas rašė:Aukščio nedaug, negalvojai jau dabar 12/12 jungt? Žinok kai žydi labai stiebiasi :)
sakai 60+ cm neužteks ? aš apskritai galvoju juos dar ir tipint ir topint ir panašiai, daryti krūmą vienu žodžiu, LTS ir taip toliau, šiandien pradėsiu didijį vynioti aplink tą pagagaliuką.. Bet neesu aš PRO kaip čia kogero daugeliui atrodo, nes niekas nieko nerašo, jokių tipsų.. atviras aš tokiem dalykam tikrai, ir iš esmės tikrai norėčiau sulaukti bent kažkiek tai patarimų :)
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė KaTiS »

ps, kątik atnaujinau foto, su pradėtu lts :) bėje, didžiojo heizio mažieji lapukai gelsta, tie arčiau žemės gal žinot kas jiem galėtų būti?
Anonymous

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė Anonymous »

maži lapukai - kaip vaikams pieniniai dantys. laikui bėgant jie nukris :) šiaip jei nori geresnių rezultatų, patarčiau dasipirkti lempučių :)) nes dabar, atrodo, kad jie stiebiasi labiau į aukštį, nei į plotį :)
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė KaTiS »

ellolt rašė:maži lapukai - kaip vaikams pieniniai dantys. laikui bėgant jie nukris :) šiaip jei nori geresnių rezultatų, patarčiau dasipirkti lempučių :)) nes dabar, atrodo, kad jie stiebiasi labiau į aukštį, nei į plotį :)
o, tai dar geriau, nes galvojau jie trugdys sukti augalą aplink pagaliuką :) dėl lempučių dar sakyčiau kiek ankstoka spresti, nes tik antra diena kaip jie po lempom, beto netrešiau dar niekuo, labai bijau nudeginti šaknis, nes persodinimo metu nusirovė nemažai šaknų :) šiaip nors ir reikalauja namiškiai taupyti elektrą bet galvoju ir pats apie dar vieną ar dvi bent 23w lemputes, tik neįsivaizduoju ką reikės sakyt kai pastebės, nes mamai irgi lb įdomu kaip čia viskas vyksta :D
Anonymous

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė Anonymous »

gerai tau :D na, lempučių reikės/// pasidomėk tinklu ir auginimu su tinklu, tau tiktu
manjakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2012-12-16, 13:25
Reputacija: 0

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė manjakas »

Sviesos kolkas tikrai uztenka ir uzteks visam auginimui jei neperdaugiausiai ruosies uzsiaugint. O patarimas butu toks kad laikyk nuo lempu augaliukus 5cm mazdaug atsumu, po tais padeklais pakisk knygu ar dar kanors. Pas mane dabar kokiu 1,5cm nuo lempu augalai, nuo mazu dienu prie pat prikises laikiau.
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė KaTiS »

ten su tuo tinklu labai kažkaip sudėtingai atrodo, aš paprasčiausiai raišiosiu jaučiu šakas ir tiek :) dėl šviesos tai aš irgi taip pagalvojau, kad galbūt kolkas jos užteks dar ilgam, bet neatmetu galimybės įpusėjus žydėjimui pasidaryti kiek daugiau šviesos. Šiaip lempas nuleidau gal iki 10cm atstumo, bijau vistiek lb žemai leisti, nes jos ganėtinai karštos, o dar kaip oras necirkuliuoja tai kažkaip nežinau...
ps, atnaujinau biškį ^
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė Marbauskas »

Marbauskas rašė:Aukščio nedaug, negalvojai jau dabar 12/12 jungt? Žinok kai žydi labai stiebiasi :)
Gal kvailai atrodo, kad cituoju save, bet noriu pasitaisyt, matyt nepastabus tądien buvau ir visai nusisvaigau kad siūliau jau jungt 12/12. Taip nutiko, nes per žioplumą pagalvojau,kad čia --> http://img836.imageshack.us/img836/6807/d171b.jpg visas tavo box aukštis :D Neatkreipiau dėmesio į aukščiau esančią foto. Būt atidesniam manau man reikia. :) peace
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė Rastafari »

Dabar gali eilinį kartą pervadint savo dienoraštį į maždaug "Pora Silver Haze ir 90W CFL 12/12 from seed" :)
P.S. kaip manai, Marbauskai, užtektų biški daugiau aukščio užaugint vieną nykštuką maždaug 15cmx15cm box'e (12/12 from seed ir su lst žinoma)?
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė KaTiS »

Marbauskas rašė:
Marbauskas rašė:Aukščio nedaug, negalvojai jau dabar 12/12 jungt? Žinok kai žydi labai stiebiasi :)
Gal kvailai atrodo, kad cituoju save, bet noriu pasitaisyt, matyt nepastabus tądien buvau ir visai nusisvaigau kad siūliau jau jungt 12/12. Taip nutiko, nes per žioplumą pagalvojau,kad čia --> http://img836.imageshack.us/img836/6807/d171b.jpg visas tavo box aukštis :D Neatkreipiau dėmesio į aukščiau esančią foto. Būt atidesniam manau man reikia. :) peace
nk tokio, visiem pasitaiko :D o jeigu jau apie stiebimąsi, tai kada maždaug geriausia pradėti žydėjimą, kai vieta ribota? aišku, darysiu dar lst ir cropinsiu, bet gerai būtų žinot kiek vietos pasilikt reikia :)
Rastafari rašė:Dabar gali eilinį kartą pervadint savo dienoraštį į maždaug "Pora Silver Haze ir 90W CFL 12/12 from seed" :)
P.S. kaip manai, Marbauskai, užtektų biški daugiau aukščio užaugint vieną nykštuką maždaug 15cmx15cm box'e (12/12 from seed ir su lst žinoma)?
gal pasipasakosi kaip suprast tave? :D
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė Marbauskas »

Rastafari rašė:Dabar gali eilinį kartą pervadint savo dienoraštį į maždaug "Pora Silver Haze ir 90W CFL 12/12 from seed" :)
P.S. kaip manai, Marbauskai, užtektų biški daugiau aukščio užaugint vieną nykštuką maždaug 15cmx15cm box'e (12/12 from seed ir su lst žinoma)?
Na, nykštuką įmanoma, bet sudėtinga bus labai tau :) jei būtų 20-30 x 20-30cm ir aukštis 30cm tikrai manau sugebėtum be abejonių jei norėtum, bet su 15x15cm tikrai jau reikalaus pastangų. Ar ne labiau apsimoka OD palaukti?
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė Rastafari »

OD tai dar tikrai bus, bet reikia gi su freebiais pasižaist biškuti :idea:
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė bill »

persodink y mazesnius vazonus
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Porą Silver Haze ir 90w CFL

Standartinė KaTiS »

bill rašė:persodink y mazesnius vazonus
a čia man? kodėl?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas