Nuotrauka Nuotrauka

Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Mielas dienorašti...
Rašyti atsakymą
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė kulturingas »

Ir... LST... gal ir ne itin protinga iskart po persodinimo, bet sitos dvi taip graziai persisodino, kad net neturejo pajusti nieko, tik papildoma vieta saknims.. Tai manau kad atlaikys ir LST tuo paciu. Suksiu aplink vazonus.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Sitie pypkiu valikliai tinka tobulai :)
[ nuotrauka ]
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė ellolt »

malonu skaityti tavo dienoraštį.. taip ir toliau ;) o katinas.. tikrai apsvaigęs atrodo :D
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
dabumss
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2013-05-12, 18:18
Reputacija: 0

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė dabumss »

Pritariu! Labai nuosirdus dienorastis! Tikrai seksiu toliau:)
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė kulturingas »

Aciu ellolt ir dabumss uz komplimentus ;)

Viskas kol kas puiku, Trauma jau turi du aukstus ziedu, turbut butu vienintele verta nuotraukos, bet vis nerandu laiko :) Dvi didziosios mergaites auga puikiai, milijonai ziedu! Ir pradeda matytis "serksnas" (frost) ant lapeliu ties ziedais. Laukiu kol atkeliaus mano mikroskopas, kol kas dar negavau, bet iki sunokimo turetu but jau pas mane. Tiesa, viena is ju ant lapu (kad ir kaip keista butu, bet ne ant didziuju veduokliniu lapu, o ant naujausiu maziausiu lapeliu) pradejo gaminti kazkokias pasviesejusias demeles... Bet kol kas tik kokiose 5-iose vietose ant viso augalo, daugmaz 2-3mm skersmens demeles tokios neryskios, tai nieko nedarau.. Bus matyt arba azoto trukumas (dzin, spes sunokti jau ir be azoto), arba gali buti Ph netinkamas (truputi blogesnis atvejis butu).. Na jei prades plisti tai pasidomesiu tuomet.

Po pirmojo patresimo laisciau tik siandien (velnias zino kiek cia jau laiko, turbut vos ne dvi savaites praejo!). Su 2/3 trasu normos (dvigubai negu pirma karta). Praleidau 1/2 trasu laistyma, nes kad ir kaip karsta butu pas mane balkone, jos kazkaip labai letai dziusta, laistyti reikia labai retai (gal kad paryciais buna 100% oro dregnumas?), tai pagalvojau kad su trasom truputi pameginsiu agresyviau, galvoju uz savaites padaryti 100% rekomenduojamos normos, o tuomet dar sekanti viena ar du laistymus net virsyti norma, ir na, pereiti ant gryno vandens kokios 10 dienu iki derliaus nuemimo.

Pelenes dvi LST'intos, o trecia tai, kaip itariau, gavo stresa persodinant paskutini karta, truputis zemiu nukrito kai traukiau ja is mazo vazono. Tai kol kas tik kotas paaugo kelis cm, lapelius naujus vos tik dabar jau (~10 dienu po persodinimo) galima iziureti... Na bet nieko cia baisaus, tures dar laiko uzaugti ir praaugti mano balkona :D

Nuotrauku idesiu kai rasiu laiko :)

PS. Trauma atrodo WOW! Noreciau tureti kam padovanoti kaip suvenyra kai ziedai sunoks :) Toks grynai 1-2 joint'u augaliukas, bet atrodo labai graziai, pats laikyciau darbe prie kompo pasistates jei galeciau :)
Paskutinį kartą redagavo kulturingas 2013-07-05, 16:29. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Jau buvau pradėjęs nerimauti, neužmatęs jūsų update ir pamokymų naujokams! Džiugu, jog viskas gerai :) Siūlyčiau apsidrausti, ir kurį laistymą įberti į vandenį dolomitmilčių ar pelenų :) pelenai būtų priimtinesnis, greitesnio veikimo variantas.
Nežinau kaip kiti, tačiau aš įžiūriu trichomų prinokimą ir plika akimi, lengva atskirti geltoną nuo balkšvos, turint šiek tiek patirties :)
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė kulturingas »

YraDvidesimtSimboliu rašė:Jau buvau pradėjęs nerimauti, neužmatęs jūsų update ir pamokymų naujokams! Džiugu, jog viskas gerai :) Siūlyčiau apsidrausti, ir kurį laistymą įberti į vandenį dolomitmilčių ar pelenų :) pelenai būtų priimtinesnis, greitesnio veikimo variantas.
Nežinau kaip kiti, tačiau aš įžiūriu trichomų prinokimą ir plika akimi, lengva atskirti geltoną nuo balkšvos, turint šiek tiek patirties :)
Hey! :)

As jeigu neklystu, tai juk dolomitas/pelenai pakelia Ph? O savo atveju kaip tik galvoju kad nuo vandens is krano gali buti per mazas rugstingumas, per aukstas Ph... Vanduo toks bega, kad ispaudus i ji citrinos - suputoja (silpnai, bet akimi matosi CO2 isskyrimas)... Tai man turbut labiau tiktu palaistyti vandenuku su citrina, o ne pelenais uzberti..

Anyway, galvoju kad jeigu situacija nesitaisys, tai reikes kazkur ieskoti Ph matuoklio, ar bent jau lakmuso popieriuku.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė kulturingas »

Na uz tokius nuosirdzius atsiliepimus, privalejau rasti laiko nuotraukom :)

Trauma, 40-a diena. Suvenyrine tokia, bet labai miela :)
[ nuotrauka ]

Mergaites nykstukes, 38-a diena
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Pelenes, 35 diena. Ta pirmoji tai po persodinimo streso, truputi suletejusi, bet jau atsigavo, pradejo toliau augti.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
manjakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2012-12-16, 13:25
Reputacija: 0

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė manjakas »

Rodos kad geras draugas tau pasakotu kaip kas vyksta pas ji, rimtai gera skaityt tavo dienorasti :V:
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė kulturingas »

Hey, viena is LST'intu stai kaip siandien padare:

[ nuotrauka ]

Grynai pries kokia gera valanda dar buvo normaliai viskas.

Tai dabar ne tik i zeme ismeigiau, bet ir uzlenkiau kabliukus, uzkabinau uz vazonu krastu... Gal nebeatlankstys :)
Gerokai as nustebes 8|
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Nieko stebėtino, augalas nėra vielinis, turi standumo :) pasidomėk supercrop, turėsi bonsai meduką su nesveiku derliumi. Storos šakos ir t.t. :) mano nuomone įdomiau už sukimą apie vazoną ;) Taip patiko man, kad Monstrei dar šiandien padarysiu! Siūlau paeksperimentuot su pelene kolega, turit juk 2, bus galima palyginti :)
Jezus :)
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2010-12-18, 22:30
Reputacija: 0

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė Jezus :) »

Man vienam baisu,kad supercropinus gali augalas pastresuot ir vėliau žydėt pradėt(ne auto) ir ar autikus apsimoka s'cropint?logika man sako,kad tas pats ar auto ar ne.ir kiek skaičiau xebra s'cropina ir žydėjime, ar čia man jau vaidenas?nes manau autikam padaryt s'cropa ir tada šalint mažus apatinius žiedus(apie 2sav žydėjime).. Hm ir jau kai taip išsiplėčiau, tai jūs lenkiat ar spustelnant sukant kai darot s'crop?aš ant bx išbandžiau ir taip ir taip,lenkiant,lengviau perlenkt lazdą ir ilgiau recoverinasi,o sukant ir spaudžiant greit užgija ir ne bumbulas, o toks pastambėjimas gaunas. P.s lenkiant tai gaunas kaip ir lst su mini s'cropingu =]
beje augalai gražūs,autikai lb gerai atrodo,o trauma itin fotogeniška!turiu ir aš porą tokių traumų..irgi nuo vaikystės "ypatingos" buvo :) beje,kaip taisyklė, kuo skurdesnėm sąlygom auga augalas,tuo jo vaisiai skanesni,na čia gamta taip patvarkius,tad trauma gali palikt traumą jei neatsargiai elgsies ! ;D
solwai
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2010-10-24, 14:39
Reputacija: 0

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė solwai »

Uzsukau tik issiaiskinti del Out C'99xW.W nes irgi nezinojau ar jos Auto, nors ir zinia ne kokia, nuotaika pakele tavo dienorastis, uzsuksiu dazniau :)
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė kulturingas »

Hey, visi :) Atsiprasau, kad ilgokai neatnaujinau dienorascio! Taigi, auga, auga... :)

Trauma... na... toks gyvas joint'ukas :) Labai norisi ja surukyti, bet tuo paciu ir labai gaila, nes tik vienam kartui :)

Dvi nykstukes... oj oj... turetu kuo pasiskusti :) nutrimintos kiek tik imanoma :D visus lapelius surukiau :D lapeliu skonis ne itin koks, bet poveikis gana malonus. Ant ju tik veduokliniai lapai ir ziedai like. Visa kita nurukiau.....

Peleniu ir W.W. hibridai... Dvi, kurios LST'intos, auga normaliai ir truputi pradeda mane neraminti savo naujomis virsunemis. Bet kol kas viskas ok. LST'insiu ir tas naujas, jeigu prireiks.

Trecia, kuri buvo stresuota, ir palikta augti be LST... Oh... gavo LST :) nebebuvo kur dingti man, isaugo apie 1m i auksti, o as tiek negaliu balkone laikyti. Taigi palenkiau (sumedejusi stieba), ir dabar kelios dienos kaip laukiu reakcijos. Auginsiu as jas balkone. Vazonuose (apie 5 litru). Jei kuria nors isimylesiu tai padarysiu kazka panasaus i hidroponika. Vazone daug skyliu, aplink daug vandens su maisto medziagom, ir be abejo visur tamsa saknims. Na bet tikiuosi kad sito neprireiks, suzydes/nuzydes ir taip.

Nuotraukos... Tikiuosi rytoj :)
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė kulturingas »

Jezus :) rašė:beje,kaip taisyklė, kuo skurdesnėm sąlygom auga augalas,tuo jo vaisiai skanesni,na čia gamta taip patvarkius,tad trauma gali palikt traumą jei neatsargiai elgsies ! ;D
Mano atveju tai 100% taip ir bus, nes as ta trauma tai tobulai priziuriu :) Visos kitos auga, kol auga, kol gyvos tol nesirupinu :) [buvo salotiniai viksrai uzpuole!!! skyles lapuose paliko, dabar atrodo kaip kulkom susaudyti lapai! tai tik trauma isgelbejau, o visos kitos nukentejo].

Ir ta trauma turbut sunoks ilgiausiai, nes abi kitas as jau kasdien kaip tas katinas uostineju :) Gerai kad jos apvaisintos, tenka laukti kol seklytes subres. Kitaip jau butu surukytos ir pamirstos :)
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė kulturingas »

Na va.. lygiai menuo be nuotrauku. Sorry :)

Viena didzioji nykstuke jau nuskinta pries kokia savaite, ziedukai isdziovinti, brandinu nepersvieciamoje dezuteje, kasdien pravedindamas :) Uztruko 9 savaites nuo pasodinimo i zeme iki nuskynimo. Jos nuotrauku neturiu, nes pries nuskinant jau buvo gerokai apskabyta, neatrode itin estetiskai :)

Vakar nuskyniau Trauma (72 dienos)...
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

... ir antraja is didziuju nykstukiu (70 dienu).
[ nuotrauka ]

O stai ir kelios seklos :) is viso pavyko surinkti apie 30 seklu, bet kitos padetos nepatogioje vietoje, dziovinamos dar, tai tingiu traukt vienai nuotraukai :)
[ nuotrauka ]

Ta didziaja nykstuke trim'inau ilgiau negu valanda laiko! Bet uz tai neliko ne vieno lapelio tarp jos ziedu - oj bus skanu :) Traumos gavosi tik vienas bud'as, tai irgi nutrimin'au, o mazuosius lapelius greit padziovinau ir vakare surukiau.. Nesitikejau tokio stiprumo, tai truputi per didelis joint'ukas gavosi, spejau tik iki lovos nueit atsigult :] Isdziovinsiu/subrandinsiu bud'a ir pasiliksiu kokiai progai su gera kompanija paprikolinti jog per vakara galime surukyti "visa kruma" :D

Neturiu svarstykliu, bet sudejus abi didziasias nykstukes gavosi (is akies kiek galiu pasakyti) apie 20-30g tobulai nutrim'intu zieduku. Ir dar tiek pat naudojamu lapeliu. Lapeliai aisku labiau tiktu kokiam sviestui, bet as juos ir parukau kol ziedeliai dziovinami/brandinami. Vien lapeliai veikia daugmaz kaip vidutinis gatveje sutiktas stuff'as. Apie ziedus tai tik galvoju ir svajoju ;)

Cinderella'99 x W.W. liko pas mane balkone, jau matosi kad yra root-bound'intos, bet uz kokiu 2-4 savaiciu turetu prasideti zydejimas, tai manau atlaikys iki to laiko. LST'inu kiek tik galiu. Nuo vazonu virsaus jos pas mane tik apie 20cm kol kas iskilusios :D kadangi ten stipriai dominuoja sativa, tai galite isivaizduoti kiek turiu LST'inti kad taip pavyktu :D Idesiu nuotraukas kokia kita diena, pasistengsiu iki zydejimo pradzios :)
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

s'croppingo neišbandei:) Man labai patiko, daug geriau vieta išnaudojama :D
Sveikinu su pirmu derliumi!
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė kulturingas »

YraDvidesimtSimboliu rašė:s'croppingo neišbandei:) Man labai patiko, daug geriau vieta išnaudojama :D
Sveikinu su pirmu derliumi!
Aciu uz sveikinimus! :)
Super cropping'a gal isbandysiu kita sezona. LST pasirode paprasciau pirmam auginimui :)

Stai trys LST'intos C'99 x W.W. Truputi lapai gelsta (nuotraukose nelabai matosi, nes as juos nuskabau kai praranda ~50% savo zalumo :)), bet manau tai normalu tokiuose miniatiuriniuose vazoneliuose. Kol kas visos turi po 4-5 virsunes, bus idomu paziureti kaip joms seksis zydejimo metu su tiek mazai vietos saknims.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Ir va toks idomus dalykas vyksta. Viena is dwarf'iu atgijo ir is nukirsto stiebo pradejo leisti naujus ziedus :D Idomu kas cia gausis... :|? As visai nepriestarauciau jeigu suhermintu ir padarytu man feminize'intu seklyciu :D
[ nuotrauka ]

Beje, pelenes pradejo siaubingai daug vandens gerti. Kartais atrodo jog ryte palaistytos, vakare jau vel nori vandens. Iki siol laistydavau daugmaz 1 karta per savaite! Dabar kasdien! Is dalies gal del atsilusiu oru, bet manau kad ir gelytes augti sparciau pradejo. Tikiuosi cia taip jau ruosiasi pries zydejima :)

Ir klausimas - kai laistyti tenka kasdien, ar trasas vistiek naudoti kiekvienu laistymu? Nemanau kad geles sugeba isnaudoti pilna doze trasu per para laiko :/ ta prasme, vandeni tai isgarina siluma, o azotas ir kitos medziagos juk lieka zemeje? Tai galvoju gal bent kas antra diena svariu vandenuku tiesiog palieti?
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Mąstai teisingai, jeigu laistai kas dien, drąstiškai mažink tręšimą*. Tame vazone viskas rootbound turėtų būt, todėl viskas iš kart pasiekia šaknis :) Kad to išvengti, reikėjo jamti vazoną variu nupurkštu vidumi (root pruning būtų) taip daug geriau išnaudojama vieta vazone.
Šaknims tikrai reikėtų daugiau vietos, siūlyčiau persodint. Neužauginsi didelio augalo dideliu derliumi mažame vazone, galbūt susikalk kokią plačią dėžę ir sodink į ją:)
Nieko stebuklingo, kad atgijo, dažnai groweriai palieka apatines šakas, kad jos dar pribręstų. Prižiūrėk, ir gal užsiaugins kiaušinius :D
Paskutinį kartą redagavo YraDvidesimtSimboliu 2013-08-11, 00:40. Iš viso redaguota 1 kartą.
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė pompapiras »

Zinau viena buda pasidaryti fem seklu, palieki 1 augala augti po to kai jau butum nuiminejas, ir jei visa laika augalas nebuvo apvaisintas, tai jis pasidarys hermiu is paskutinio bandymo padaryti seklu, tu gali surinkti to hermio ziedadulkes ir jom apvaisint kita jaunesni augala, ir seklos bus fem, ir tokiu budu hermio rizika nedideja. tau gal ir gali kazkas pavykti taip, bet jei is to augalo jau gavai seklu, tai manau tavo augalas ivygde savo misija ir ruosiasi mirti :D

P.S. Ziurek ar neperlaistai, nes perlaistymo ir nelaistymo pozymiai tokie pat, nulinksta lapai, kaskart kai manai kad reik laistyt, ikisk pista kelis cm i zem ir paziurek, jei dregna, nelaistyk, laistyk tik kai zeme bus visai sausa
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Auto Dwarf, C'99xW.W. - balkone

Standartinė kulturingas »

YraDvidesimtSimboliu rašė:Mąstai teisingai, jeigu laistai kas dien, drąstiškai mažink tręšimą*. Tame vazone viskas rootbound turėtų būt, todėl viskas iš kart pasiekia šaknis :) Kad to išvengti, reikėjo jamti vazoną variu nupurkštu vidumi (root pruning būtų) taip daug geriau išnaudojama vieta vazone.
Šaknims tikrai reikėtų daugiau vietos, siūlyčiau persodint. Neužauginsi didelio augalo dideliu derliumi mažame vazone, galbūt susikalk kokią plačią dėžę ir sodink į ją:)
Nieko stebuklingo, kad atgijo, dažnai groweriai palieka apatines šakas, kad jos dar pribręstų. Prižiūrėk, ir gal užsiaugins kiaušinius :D
Apie root pruning buvau skaites, bet neuztaikiau ant tokiu vazonu, o specialiai ieskoti taip ir neprisiruosiau. As galvojau ir apie kitoki varianta - pusiau hydro. Auginti vazonelyje su skylem saknim, viska pamerkus i didesni vazona su hydroponic skysciu ir prune'inant rankomis kai prireikia. Bet ir tam neprisiruosiau :)

Dideliu augalu NENORIU :D uzteks nors ir po 10g nuo augaliuko. Jei butu svarbus derliaus kiekis, tai buciau isneses i pamiske, is C'99 x W.W. hibridu ir po puse kilogramo uzauginti galima - bet man tikrai to nereikia :) Gal kitamet vardan sportinio intereso ir pameginsiu koki monstra pagaminti, bet siemet idomu siaip pasizaisti su mazais augaliukais.

O ta atgijusi dwarf'e jei pasidarytu kiausiukus butu man didziausia dovana :) dar ir nusirinkciau ziedadulkiu sekanciam sezonui - neribotas kiekis fem seklyciu butu nuostabu :)
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas