Nuotrauka Nuotrauka

Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Mielas dienorašti...
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

2013.06.06
Eisiu iskart prie reikalo, uzvakar pradejau daiginti 5out mix seklas, siandien jau dvi turejo po gero dydzio saknele tai as jas pasodinau stai foto [ nuotrauka ]
atsiprasau uz kokybe skubejau. Dar dvi seklos jau prasidariusios, rytoi tikriausiai ir jas kisiu i zeme. Dar siandien pradejau daiginti 3 auto dwarfus.

Augalelius pradesiu indoore po 45w cfl lempute, ideciau dar sviesos bet tada manau jiem butu per karsta.
Be to mano zemiu mixas pradeti augaleliam: 50% coco, 50% pirktinis misinys daigam(50% durpes, 50%kompostas).


Taigi rytojui planai surasti spota kur auginsiu :)


2013.06.07
Nu tai va nepavyko siandien rasti tinkamo spoto :/ rytoi tesiu savo paieskas :)

2013.06.08
Stai pirmieji 2 lenda is zemes :)
sitas kazkodel su vienu beveik nukirstu lapu
[ nuotrauka ][ nuotrauka ]

2013.06.10
Siandien nuejau i miskeli ir manau radau gera vieta, radau jaunuolyna, kur auga nedideli medeliai ir jie labai tankiai susigrude vienas prie kito, todel jei nori patekt giliau reikia brautis pro spygliuotas sakas taciau kaikur ju auga ne tiek daug tai tose vietose ir manau sodinsiu , dar gal nukirsiu po kelis medelius aplink ir manau bus gerai , tik viena problema, braudamasis as vos nepasiklydau tame jaunuolyne, ir islindau 20m nuo ten kur ilindau tai, tai tikiuos savo augalu ten nepamesiu :D :D :D

2013.06.11
Kolkas seklos man sudygo visos daiginau 8 seklas ir 5is ju jau islinde virs zemes kitus 3 jau siandien i zeme ikisau.
[ nuotrauka ]

2013.06.13
Tai va nors ir augliukai dar mazi , as jau 4 juos nunesiau i spota ir idejau i zeme, dar kad nestresuotu del pokyciu ir kazkas ju nesuestu, uzdengiau juos skyletais buteliais, tik pasirodo zeme tam jaunuolyne apgailetina, vienas smelis, taciau kitoi misko vietoi radau daug gero juodzemio kuri reikes imasyt i ta smeleta zeme, tada manau augalai gales
buti laimimgi, o dabar tegu gamta leidzia jiems isgyventi.
manau man likusiems ir daiginamiems augalams dar reikia pergalvoti auginimo vieta, nes miske prasta zeme labai, kad ja sutvarkyt nera probla keliem augalam, bet as ju turesiu dar daugiau ir dar planuoju klonuoti, manau reiks susirast kokia vieta prie upes ar upelio ten zmeme manau butu gera ir maistinga augalam.
Dar siandien sustojus keliom sekundem pailset aplink mane suspisdavo daug musiu, labai daug ir veliau net einant jos mane sekiojo kokiu 20 min, nesupratau ko cia tokios agresyvios muses pasidare net uodu beveik nebuvo.

2013.06.16
Siandien buvau aplankyti savo augaliuku, ir visa mano paranoja kad jie neisgyvens ar ka isnyko nes jie vivi puikios bukles ir net vienas autodwarfas kurio vos suplesiau sugyjo ir auga sau laimingas, tai nuejau i ta vieta kur yra juodzemio(kesistai ten 1 vietoi einant taku masinoms, takas tada isiskyria i 2 ir vienas is tu atsiskirimu yra pilnas pribertas gero juodzemio lygs jis butu ten atveztas is kazkur) as to juodzemio pririnkau pilna dideli maisa ir nunesiau i spota svelniau augalus su saknim ir zemem supanciom saknis isemiau ir padejau i sali, tada iskasiau gera duobe ir suberiau ta juodzemi ir dar ant virsaus pirktinio komposto, isodinau augaliukus atgal ir biski samanu kaip mulcho uzdejau ir zinodamas, kad jiem dabar viskas bus gerai, ramiai gryzau namo :)

Stai Outdoor Mixai
[ nuotrauka ]
O cia Auto Dwarfai
[ nuotrauka ]

2013.06.21
Siandien pasodinau dar 4 augalus 3 out mixai 1 auto dwarfas dabar isviso yra 5 out mixai ir 3 auto dwarfai, pagaliau didele nasta nukrito nuo mano peciu visi augalai jau lauke ir jais dabar rupinasi motule gamta, tik dar lauksiu kai jie paaugs reiks juos nuklonuoti ir indoore suzydenti ir suzinoti kur paneles kur bachurai ir bachurais atsikratyti is anksto, i pridaryt klonu nuo paneliu ir pasodint tolimesnei vietoi del visa ko. Kadangi skubejau nufotkinau tik 2 outdoor mixus kuriuos buvau pasodines anksciau
[ nuotrauka ]
jie jau augina 3 pora tikruju lapu :) dar neaplankiau auto dwarfu po savaites vel vaziuosiu ju visu aplankyti :)

2013.06.26
Aplankiau augaliukus, vienas is autodwarfu dinges, o kitas biski apkandziotas
[ nuotrauka ]
bet jei jo daugiau nieks nekandzios tai jam turetu but viskas gerai :)

Stai 2 kuriuos pasodinau pirmuosius, nuo praito karto kai juos aplankiau pries 5 dienas jie padare progreso
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
ir likusieji kurie pasodinti pries penkias dienas, atrodo gerai, po savaites turetu ir sie gerai paaugti :)
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
Taip pat jau prasidejo uogu metas! vaiksciodamas po miska radau pilna melyniu ir biski zemuogiu, niam [:)]
[ nuotrauka ]

2013.07.07
Aplankiau dar karta savo augaliukus, jie atrodo laimingi ir grazus,
stai 2 pirmieji pasodinti [ nuotrauka ]
deja vienas is ju patinas, as jo atsikraciau

stai autodwarfas
[ nuotrauka ]
jis atsigaves ir laimingas

o stai likusieji, maziukai, po biski vyjasi kitus
[ nuotrauka ]

Stai tai pradejas su 10 augalu, likau su 6 , 3 mire del mano durnumo, o 1 buvo patinukas, jau atrodo likusiesiems viskas bus gerai, tik dabar reiketu juos man patresti, naudosiu arba komposta, arba vistu mesla.
taip pat su 2 didziausiais, as biski lst panaudojau, su keliom sakelem juos nulenkiau prie zemes, ir viena is ju fiminau.

2013.07.10
Sian nuvaziavau i spota ir pasiemiau 5l maisa su kompostu, ir po augaliukais, paberiau po gera kieki, dar reikes vistu kakuciu i zeme biski ideti, dar gal su blenderiu biski zuvies sukaposiu ir irgi idesiu,
gaila tik pamirsau augalus nufotografuoti, siaip daug nepasikeite, tik ant to fimito augalo pastebiu kad sonuose sakeles jau lenda labiau, manau kompostas sutvarkys viska ir jie paugs normaliai iki kito apsilankymo :)

2013.07.12
Nu va augaliuku foto
stai atodwarfas rodos jis jau zydet pradejo, bet dar nezinau nes piesteles kazkokios tamsios, va stai foto
[ nuotrauka ]

Cia tas augaliukas kuri biski nulenkiau ir fiminau, po to jis pradejo greiciau auginti sonines sakeles :)
[ nuotrauka ]

O cia likusieji maziukai irgi jau pradeda progresuoti, stai jie dabar
[ nuotrauka ]
o cia pries dienas, skirtumas nedidelis, bet yra matomu pokyciu
[ nuotrauka ]

2013.08.08
Nu tai va jau beveik menuo kaip neatnaujinau, buvau aplankyti spota pries 2 sav, bet labai tyngejau updatinti, nu bet si karta turiu geru naujienu.
Nu tai va visi likusieji augaliukai zydi, ir jie visos PANIKES!! (iskyrus, del idomumo imeciau kelias likusias seklas prie augalu tai keli maziukai islindo, vistiek ju jau naudingiau nepanaudosi)

Stai keleta foto:
Stai mano didziausias augalas, juo tikrai dziaugiuosi ir tikiuosi geru rezultatu [:)]
[ nuotrauka ]
as ji bandziau biski nulenkti, ir ilauziau pagrindini stieba, au.. zydejime reiketu atsargiau biski tai daryti

Auto dwarfas
[ nuotrauka ] nieko naujo, tik keli lapai is apacios geltonuoja, keista nes reguliariai pridedu komposto, kaip ir visiem kitiem ir nei vienas kitas nerodo azoto nepakankamumo.

Stai likusieji
[ nuotrauka ]

Sitas atrodo lyg butu patinas, bet geriau isiziurejus pas ji yra piesteles ten, taip pat tie dalykai is kuriu iseina piesteles yra violetinia [ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

Jau nutuokiau kad augalai zydes, tai pasirankiojau nereikalingo popieriaus ji sudeginau, ir imaisiau i zeme aplink augalus, popieriaus pelenai, kitaip nei medzio turi daugiau fosforo, dar kaip visada jiem paberiau komposto.

Dar biski pakapojau aplink esanciu medziu sakas, bet nedaug nes kirvis bukas kaip plaktukas, reiks geresni gaut, arba koki pjukla ir geriau papjaustyt sakas, nes kartais uzstoja jos sviesa.

2013.08.08
Stai kelios foto
cia mano didziausias augaliukas, jis kazkodel zydeti neskuba
[ nuotrauka ]

vienas augaliukas, jau graziai formuoja gelytes
[ nuotrauka ]

autodwarf irgi ja biski turi budu
[ nuotrauka ]

stai likusisis
[ nuotrauka ]

vienas pasirodo hermis tyngiu dabar foto kelt, as ji isroviau, neverta rizikuot, dar augalus pamaitinau popieriaus pelenais

2013.09.16
Sian buvau aplankyti augaliuku, visi jau gerai zydi, jie paauge maziau nei tikejausi, tikriasiai del prastu oru pastaruoju metu, dar jiem liko apie 2 sav, 1 jau lygtais galima nuimineti piesteles tamsiai raudonos ir kristalu kaip prisikta visas augalas violetinis, as nuo jo pati virsu nukirpau, dabar dziovinu jau greit ragausiu [:)] nuo jo tikriausiai, turesiu mazokai, bet bent lapukai aplink budus ir pilna kristalu turi, reiks pasitaupyt lapu, gal ganjos sviesto, ar hasho veliau darysiuos [:)]
Foto neturiu nes telas issikrove :(


2013.09.22

Nu va jau isbandziau, savo pirma augaliuka, stuffas patiko, iprates prie stufo is barygu, o dabar savo turiu, tik tikriausiai dar neisdziovinta iki galo, jaucias dar toks zoletas skonis biski, cia dar tik keli budai pabandymui, likusius reiks, pilnai isdziovint ir curint.
stai keliu mazu budu foto
[ nuotrauka ]


2013.09.27
Del salnu susiruosiau aplankyti savo augaliukus
stai vienas augaliukas kuri jau meginau
[ nuotrauka ]
ji nurinkau iki galo, va apkarpyta siskute
[ nuotrauka ]
dabar as sita augaliuka water curinu
Stai kiti augaliukai, jie zydi biski leciau nei pastarasis augaliukas,
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
del pastaruju dienu salciu jie patyre gana daug streso ir daug neaugo tai as virs ju pastaciau siltnamiuka
[ nuotrauka ]
kaiptik kai pas taciau ir jau grizinejau namo lyti pradejo, tikekimes siltnamis pagelbes :)

2013.10.06
Harvestas
Nu stai siandie atejau i spota ir ziuriu augalai jau visai pagelte
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

tai isitraukiau zirkles ir pasidarbavau
[ nuotrauka ]

Gavos keleta tokiu mazu bet graziu budu
[ nuotrauka ]

Nu tai va biski nusivyliau rezultatais tikejaus bent 1 stiklaini pripildyt, na bet paziurejus kiek darbo cia buvo ideta, tai gal ir neblogai
Jau bandziau savo vieno augalo nepalyginsi su jokiu pirktiniu stufu skonis geras, tik biskuti gal pacurint ilgiau reiketu nes jaucias nezymiai zoletas skonis, daviau draugui pabandyt, kita diena klausia ir kur tokio paroviau :D Is pacio patirties tai stufas labiau linkes link sativa high, nemigdo beveik kad ir kiek rukai, to si auginima ir siekiau, nes jau atsibodo indikos, jos mane migdo uzgruzina, ir viskas ka as darau ju parukes tai einu miegot, o su situ noris kazka veikt.
Taip pat pasigaminau sviesto su lapais nuo budu, dar jo neisbandziau, bet kai isbandysiu butinai padarysiu reporta :)

Gal kas turit patarimu su dziovinimu nes as galiu dziovinyt tik savo rusi, o jame gal 10-15 laipsniu, ir keli lapeliai man ten dziuvo 2.5 savaites, tai gal kaz zinot kaim maza erdve pasildyt keliais laipsniais? elektros naudot negaliu tam

Siam kartui tiek, laukiu kol sudzius :)

P.S. Telefonas sugedo tai su kitu labai prastos foto
Paskutinį kartą redagavo pompapiras 2013-10-06, 18:29. Iš viso redaguota 27 kartus(ų).
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė kulturingas »

sekmes! :) pradzia atrodo gyvybinga! :)
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

Aciu, cia mano pirmas lauko projektas, bet su siuo augalu jau esu pazystamas :D
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

Atnaujinau
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė medelynas »

Nepaklysi ir gėlytes atrasi :D kai jau įprasi vaikščiot pas mergaites po bruzgynus, tai orientuosiesi kaip namie :D
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

Na tikriausiai, bet manau tikrai bus kai nerasius savo augaleliu ilga laika, bet tai manau yra gerai nes tuo labiau ir kiti neras :D
delta9
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-07-11, 17:26
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė delta9 »

vienas grazuolis jau nuo mazumes matos trumpu placiu lapu veisles...
I ♥ northern lights
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

pauliuslt rašė:vienas grazuolis jau nuo mazumes matos trumpu placiu lapu veisles...
Jo tas apacioj viduri irgi pastebejau kad labai link indikos linksta manau gali koks auto bus, kiti biski labiau link satyvu :D
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Čia žiūriu aš vienintelis OD toks ankstyvas. Sveikinu su gera pradžia, linkiu kad viskas ir toliau taip puikiai eitųsi!
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė kulturingas »

YraDvidesimtSimboliu rašė:Čia žiūriu aš vienintelis OD toks ankstyvas. Sveikinu su gera pradžia, linkiu kad viskas ir toliau taip puikiai eitųsi!
Nerandu tavo dienorascio, bet jeigu OD Auto tai turbut kad busi pats ankstyviausias :) Jiems gi reikia dafiga saulutes pamylejimu zydejimo metu, tai geriausia daugmaz sodinti taip, kad per jonines butu kokia pirma/antra zydejimo savaite, kol dienos ilgos :)
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

Atnaujinau :)
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė kulturingas »

ltkipras rašė:Atnaujinau :)
Klaida ivelei data rasydamas :)

O siaip tai gerai atrodo! As jau netgi pavydziu kokie krumai tau is dwarfu uzaugs, palyginus su maniskiais vazoniniais :) Galvoju jei spesiu seklyciu pasidaryti iki rugpjucio pradzios, tai meginsiu dar partizinani viena padaryti siemet :) Rugpjucio pradzioj sudaiginti, vidury pasodinti lauke, tuomet per rugseji paaugtu ir jeigu spalis bus geras tai pabaigoje butu derlius :) Na jei seklu turesiu tai nekainuos, tikrai pameginsiu. Tokia sudina vasara kol kas, vejuota ir debesuota, tikiuosi kad ruduo bus ilgas ir be salnu :)
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

Jo biski praziopsojau data :D na jo as manau jau dabar tureciau monstru, nes jau geguzes vidury turejau indoore augaliukus 5, bet va savaite niekaip negalejau augaliuku aplankyt ir jie visi sudziuvo :/ nu bet nieko, va nauja pradzia gera :)
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

Atnaujinimas :)
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė Tratagalvis »

Liepos mėnesį klonuot augalus, esančius partizaniniam spote? !(
1. Bus ką klonuot liepos viduryje. Kol klonas prigis, praeis dvi savaitės. Augalai pradės žydėti rugpjūčio pradžioje-viduryje, gaunasi tas pats. Kam papildomas darbas?
2. Klonai yra "needy motherfuckers". Tai reiškia, kad jie laaaabai nemėgsta streso. O klonuodamas kažkur lauke, tu jam atimsi bet kokį norą bandyti egzistuoti šiame pasaulyje.
3. Skundiesi, kad namuose laikomi augalai tau sukelia daug problemų. O 24/7 šviečiančios lempos ir hidroponikos sistema nesukels? Ar tikiesi nupjauti šaką, įkišti ją į vazoną ir pastatyti ant palangės? Ne, toks būdas 99,5% nužudys augalą.
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė ellolt »

klysti :) ir tavo prognozės pakankamai pesimistinės :) šiaip tiesa tame, kad klonai prigiję mėnesį paaugs.. na, jei tai satyva dominantas tai... gali užaugti apie 1 metrą aukščio(priklauso nuo tavo suteikiamų vegetacijos sąlygų)... o tai pakankamai nemažai :))
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

Tratagalvis rašė:Liepos mėnesį klonuot augalus, esančius partizaniniam spote? !(
1. Bus ką klonuot liepos viduryje. Kol klonas prigis, praeis dvi savaitės. Augalai pradės žydėti rugpjūčio pradžioje-viduryje, gaunasi tas pats. Kam papildomas darbas?
2. Klonai yra "needy motherfuckers". Tai reiškia, kad jie laaaabai nemėgsta streso. O klonuodamas kažkur lauke, tu jam atimsi bet kokį norą bandyti egzistuoti šiame pasaulyje.
3. Skundiesi, kad namuose laikomi augalai tau sukelia daug problemų. O 24/7 šviečiančios lempos ir hidroponikos sistema nesukels? Ar tikiesi nupjauti šaką, įkišti ją į vazoną ir pastatyti ant palangės? Ne, toks būdas 99,5% nužudys augalą.
Klonavimas nera raketu mokslas, tai yra dalykas kuri zmones dare pries simtus metu ir be hydroponikos, klonams nera reikalinga daug sviesos tik svarbu nuiminejant klona nepazeist jo ir naudot kazka kaip kokoso drozles ir jie be problemu isaugins saknis, patyrusiam augintojui galima taip kiekviena klona isaknyditi, na del laiko tai gali kilt problemma, bet as apie tai biski uzsimirsau, nes kadangi siltnamyje augalai buvo didziaja dali laiko kur buvo 35-38°C kas juos labai suletino ir tik pasodines i zeme leidau jiems normaliai pradet augti, nezinau paziuresiu kaip jie tenais man dabar augs, ir tada spresiu ar klonuoti, nes gera kieki nuklonavus, galeciau susodint i kokia pieva kur daugiau sviesos butu ir jie uzaugtu mazi, bet greit kas manau padidintu bendra derliu nes kiekvienas klonas turetu savo saknis priesingai nei ant saku jie turetu kliautis 1 saknim.

P.S. man indore augalai nesuteikia problemu, jau esu augines indoore ir viskas okei, tik si kart indoore augalai buvo kitoi vietoi kuri man nera visada prieeinama, kas ir sukele problemu
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė ellolt »

teisingai mastai.. o dėl kokoso drožlių - taip, jos geriau, bet jas reikia maišyti su biohumusu ar žemėmis.. taspats kaip ir su durpėmis... vienas dirvožemis turi savų pliusų ir minusų
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

ellolt rašė:teisingai mastai.. o dėl kokoso drožlių - taip, jos geriau, bet jas reikia maišyti su biohumusu ar žemėmis.. taspats kaip ir su durpėmis... vienas dirvožemis turi savų pliusų ir minusų
Na klonavimui kokoso drozles tinka ir vienos nereik jokiu priedu, bet kai isisaknyja reik isodinti jau i kazka kas pamaitins augala, auginau jau kokose be jokiu priemaisu, jei nelaistai per daug ir nustatai tinkama ph tada augalas baisiai greit auga, bet manau imaisius kokio komposto ar ko man butu buve daug paprasciau pradeti, nes pradzioj nemokejau elgtis su trasom ir ph matuoklio neturejau, todel pirmasis bandymas baigesi greit, o antrajame viska susitvarkiau, tik laisciau per daug, nes mat visur sako kad kokoso neimanoma perlaistyti, nu tai as laisciau vos ne kasdien, bet po kazkiek laiko supratau kad perlaistau, ir tada augalas 2x greiciau augt pradejo :D
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė Tratagalvis »

Taip, buvau neteisus sakydamas, kad žemėje nieko neišeis. Gyveni ir mokais! :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas