Nuotrauka Nuotrauka

Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Mielas dienorašti...
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

Tratagalvis rašė:Taip, buvau neteisus sakydamas, kad žemėje nieko neišeis. Gyveni ir mokais! :)
Na jo nesvarbu kiek prisiskates esi kol neisbandysi neismoksi, as pats tik is savo klaidu ir ismokau augint :D o klonavima jau isbandziau su savo vienu vazoniniu naminiu augalu paemiau nukirpau sakele biski pabruzinau sonus uztepiau medaus idejau i zeme paprasta, po 2 sav jau buvo sakneles yay :D
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė ellolt »

svarbiausia, kad supranti kai klysti... ir supranti kritiką ne kaip asmeninį įžeidimą, o norą pataisyti tavo klaidą :) taip ir toliau :V:
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

ellolt rašė:svarbiausia, kad supranti kai klysti... ir supranti kritiką ne kaip asmeninį įžeidimą, o norą pataisyti tavo klaidą :) taip ir toliau :V:
Teip, 1 zinksnis arciau pasaulio taikos :D dar liko daaaug tokiuu :D
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

Atnaujinimas :)
manjakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2012-12-16, 13:25
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė manjakas »

jeigu ten tuju primetei kaip mulco man rodos nera labai gerai. Kazka girdejau kad tujos blogai yra ir neauga augalai aplink jas ir panasiai ( istikro atkreipk demesi kartais, daznai po tujom ir aplink jas neauga jas niekas.) bet gal as nusisneku cia ir gal ten net ne tujos pabarstytos ;)
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

manjakas rašė:jeigu ten tuju primetei kaip mulco man rodos nera labai gerai. Kazka girdejau kad tujos blogai yra ir neauga augalai aplink jas ir panasiai ( istikro atkreipk demesi kartais, daznai po tujom ir aplink jas neauga jas niekas.) bet gal as nusisneku čia ir gal ten net ne tujos pabarstytos ;)

Ne ten ne tujos jokios, ten paprasciausios misko samanos kurios uzsiliko po sodinimo, tai uzdejau kaip biski mulcho :D
p2p
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-06-02, 00:32
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė p2p »

pamaciau zemoges taip prajuokino :DDD
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

p2p rašė:pamaciau zemoges taip prajuokino :DDD
Kas juokingo? :D
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė sunus »

Seip toks gamtos vaikis [:)] :V:
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė bigbud »

ltkipras rašė:
p2p rašė:pamaciau zemoges taip prajuokino :DDD
Kas juokingo? :D
nieko cia juokingo, as irgi eidamas is savo spotu zemoges ryju kaip isprotejes :] uodai per maike net kandzioja o as jas vistiek renku renku, uzkabliuoja labai zemuoges ir dar kai ju dafiga yra :D
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

Atnaujinimas :)
Jezus :)
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2010-12-18, 22:30
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė Jezus :) »

Šaunu, kad lst darai,bet kam tada fiminti? mano kažkada skaityta teorija sako,kad fimint ir topint skirtingi dalykai,topinęs pats esu,daugiau nebetopinu,o fimint nebandžiau,kad išaugtų iš ten ne dvi, o daugiau viršūnės.bet gal nusišneku,bala žino kur skaičiau. Šeip man lankstymas > karpymas. Tada dar s'crop jei augalas gajus. Mergos lytį po 6-10d parodys,jei nebus vėlyvų hibridų.tad gali daryt prielaidą,kad likę bus mergiotės,arba kažkoks vėlyvesnis hibridas vyras, iš kurio mažėliau naudos.
Šeip atrodo sveiki ir gyvibingi! Good job
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

Jezus :) rašė:Šaunu, kad lst darai,bet kam tada fiminti? mano kažkada skaityta teorija sako,kad fimint ir topint skirtingi dalykai,topinęs pats esu,daugiau nebetopinu,o fimint nebandžiau,kad išaugtų iš ten ne dvi, o daugiau viršūnės.bet gal nusišneku,bala žino kur skaičiau. šiaip man lankstymas > karpymas. Tada dar s'crop jei augalas gajus. Mergos lytį po 6-10d parodys,jei nebus vėlyvų hibridų.tad gali daryt prielaidą,kad likę bus mergiotės,arba kažkoks vėlyvesnis hibridas vyras, iš kurio mažėliau naudos.
šiaip atrodo sveiki ir gyvibingi! Good job
Fiminimas ir topinimas beveik nesiskiria, abu padaro kad augalas labiau augtu i sonus o ne i virsu, tik fiminimas ismeta daugiau virsuniu ir yra sukelia maziau streso augalui.
Cia outdoor mixas, cia ivarios rusys, tas bernas parodes lyti manau buvo auto, o dar kiti dar neaisku ar auto ar regular iskyrus autodwarfus, tai manau dar ilgiau uztruks lyti parodyt, nes dienos dar palyginus ilgos.
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

Kelios naujos foto :)
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Truputį konkretumo daugiau norėčiau. Augaliukas, mažiukai... :D Kur out mix?
Šiaip tai nieko, matosi po truputį kad augi. Tik sakyčiau vėlokai pradėjai. Gal čia tik man taip :)
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

YraDvidesimtSimboliu rašė:Truputį konkretumo daugiau norėčiau. Augaliukas, mažiukai... :D Kur out mix?
Šiaip tai nieko, matosi po truputį kad augi. Tik sakyčiau vėlokai pradėjai. Gal čia tik man taip :)
na kad velai pradejau tai tikrai, ir siaip buciau juos savaite indoore paaugines geresnem salygom, manau jie butu dabar 2x didesni, bet juos pradejau siltnamyje kur 40C, tai jie visai neaugo ten, ir kai pasodinau outdoorem jie turejo labai maza saknu mase, kas juos labai suletino, bet jau lygtais isitvirtino, situose foto cia pagride out mix ir yra, vienas is mazu augliuku yra auto dwarf, bet nepazymejau kuris ir pamirsau :D
Yra tik 1 dalykas kuris mane kamuoja, tai yra tai kad pas mane tikriausiai visi augalai yra semi auto, nes visas greeno outdooro asortimentas yra tik auto ir semi auto, yra tik c99 kuris yra paprastas , kas reiskia, augalai sustresave, ar nuo kokiu kitu isorniu veiksniu gali betkada pradeti zydeti.
Kitais metais nusipirksiu normaliu seklu, susirasiu ir paruosiu spota kaip galiu anksciau pavasari ir pradesiu augalus anksti pavasari indoore, kad galeciau juos klonuoti ir tokiu budu sutaupyti pinigu neperkant daug seklu.
destras
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2013-07-12, 19:15
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė destras »

ir vitaminu pasirinksi ir gera derlių nuimsi :D , seku sekmes growinge 8)
Sunkumai parodo, ko žmogus vertas.
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė pompapiras »

Ta prasme vitaminu? :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė G. »

Manau, kad apie uogytes kalbėjo :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Out mix, Auto Dwarf auginimo lauke dienorastis

Standartinė kulturingas »

Kokios naujienos, kaip augaliukai? :) Ilgokai neatnaujinta (erm, nors turbut tureciau patyleti pats taip pat elgdamasis :D) butu idomu pamatyt nauju nuotrauku :) Dwarf'as jau turetu buti link pabaigos, ane?
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas