Nuotrauka Nuotrauka

Outdoor dienoraštis

Mielas dienorašti...
Tema užrakinta
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Banzai! :x: UPDATE :x:
Kaip jau sakiau, nukirtau dwarfę :) Nuotraukos prieš harvest, R.I.Pieces [:)]
[ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ]
cikipaujeje, tau bud mold nuotrauka .\ Yra dar toksai baltas pelėsis, ant lapų susimeta, bet jis retesnis ;)
[ nuotrauka ]
Supercroppinau Monstrę, dar šiandien. iš viso supercroppinau 5 viršūnes. Reikėtų lietuviško žodžio. Nuo šiol sakysiu nulanksčiau :}
[ nuotrauka ][ nuotrauka ]
Matot, su monstre win-win situacija. Jeigu ji sustresuos, tai man vienodai, nes aš laiko turiu. Jeigu nesustresuos, tai irgi gerai, esmė yra pakeisti augimo kryptį. Nes šiandien palenkta ( :!: ) ji sugebėjo pasiekti 1.85. Aišku per daug nelenkiau tada. Dabar palenkiau į kitą pusę gerokai, pamačiau kad ji turi keletą rimtų viršūnių, ne tik tą 1.85.
A tiesa, dar šiandien patręšiau. :X
Myliu komentatorius :angel:
EDIT:
Pamačiau, kad Jėzus prašo, parašysiu kaip aš supercropinu.
Jamam šaką, atskaičiuojam 3-4 narius, kuris labiau tinka ten ir dirbam;
Spaudžiam šaką pirštų pagalvėlėm (stipriai, čia high stress training juk)
Paeinam 90 laipsnių nuo ten kur spaudėm (dabar spausim iš šono);
Spaudžiam ten, irgi stipriai. Spausdami lenkiam pirmyn atgal į tą pusę į kurią norim kad nusilenktų, galima ir į šonus palankstyti.
Jeigu sueižėjo - nieko, užgis.
Jeigu atsivėrė išorinė žaizda - jamam lipnios juostos ir :silent:
Esmė nulenkti taip, kad nusvirtų 90 laipsnių kampu viršūnė. Galima tai atlikti ir žydėjime, kol matom kad augalas turi "parako" ir vegetuoja (kaip mano monstrė '| )
Jezus :)
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2010-12-18, 22:30
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė Jezus :) »

Vogsiu aš iš Tavęs tą monstrę,patikti ji man laabai,o dar skriaudžiama,tai pati ateis pas mane. Hm, čia toks pamąstymas,kadangi daug supercropingu nesidomėjau(išbandžiau prieš 3metus, akivaizdžių skirtumų neįžvelgiau,bet gal dėl kitų faktorių..),bet mano skaityta teorija,sakė,kad s'cropas atneša naudą,nes sužeista ir poto sugijusi vieta perneša daugiau medžiagų.bet juk medžiagų kiekis ateinantis iki jos tas pats?! Pati vieta jos negamina! Pas Tave kolega bumbulas gaunasi ar ne?na ryt pasakysi,jei nesunku ir bus užgijus mažoji mieloji monstrė!
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Jezus :) rašė:Vogsiu aš iš Tavęs tą monstrę,patikti ji man laabai,o dar skriaudžiama,tai pati ateis pas mane. Hm, čia toks pamąstymas,kadangi daug supercropingu nesidomėjau(išbandžiau prieš 3metus, akivaizdžių skirtumų neįžvelgiau,bet gal dėl kitų faktorių..),bet mano skaityta teorija,sakė,kad s'cropas atneša naudą,nes sužeista ir poto sugijusi vieta perneša daugiau medžiagų.bet juk medžiagų kiekis ateinantis iki jos tas pats?! Pati vieta jos negamina! Pas Tave kolega bumbulas gaunasi ar ne?na ryt pasakysi,jei nesunku ir bus užgijus mažoji mieloji monstrė!
Ateina tiek pat, bet matai jos cirkuliuoja, ir užsilaiko tame bumbule, ta prasme jų ten daugiau telpa, automatiškai daugiau jų reikia, automatiškai daugiau jų paima iš žemės, juk valgai kai alkanas, o ne kai sotus :D . Gausis bumbulas, gausis, patinka man tie kulokai kur susiformuoja, ir gerai, geresnis bus medžiagų pernešimas :}
Labai norėčiau polleno, noriu pasidaryti tokių sėklų, ir stabilizuoti veislę - Semi auto monster - anksti parodo lytį ir toliau vegetuoja (per paskutines dvi dienas tikrai paaugo 5cm, plius jau krauna žiedus). Tik gaila breedint nemoku. Genetika labai faina :.
Mr. Green, runkeli ar kiti breederiai, jeigu jūs kažkur aplink, apšvieskit mane šia tema. Amen.
Jezus :)
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2010-12-18, 22:30
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė Jezus :) »

Turėsiu polleno iš od mix ir autodwarfo(pastarasis geras nes šakotas kaip autikas,ne vien stiebinis lolipopas) o jei uždulkinsi,tai kitamet reiktų ankstyvus monstrus atsigimusius į šitą monstrę vėl apdulkint su monstriškais vyrais.na jei outdoore viską darytum, per 2-3metus/crossus išgautum kažką konkretesnio. Runkelis su greenu matyt kartu atostogauja ;D
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Būčiau dėkingas, jei parašytum man į paštą vanduoledas@gmail.com, ir visi kiti, kurie norėtų pollenu pasidalinti, chersnim, ko gero paaukosiu sinsemilla dėl breederio vardo ir nuosavos veislės :D arba pajamsiu nuo savo sativos kloną, jei vyras - gerai, jei pana- ką gi, lytį žinosiu. Jėzau, norint stabilizuot veislę reikia vaikus su tėvais ar brolius su seserim kryžmint?
Jezus :)
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2010-12-18, 22:30
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė Jezus :) »

Mano protas atsisakė išgvildent tavo klausimą o.O :D neapsišvietęs daug šitoj veikloj,bet reiktų pirmą ją apsėklint,tarkim vieną šaką auto,kitą reg dulkėm.kitamet pasodint ir tų ir tų,tada anksti pradėsiančias žydėt ne auto mergaites(kuo panašesnes į dabartinę) apdulkint su taip pat ne mažiuku ankstyvu vyru,dar kitamet jei pagrindinis fenotipas bus dideli semiauto žiūrėsi ar backcrosint su auto(jei semi fenotipas per vėlai žydėt norės) ar daryt hermį iš semiauto dičkės ir tesiog gamintis fem sėklas .per porą kartų ir staf užaugtų ir sėklų pirkt nereiktų ir dar nusistovėtų kažkoks hibridas su keliais fenotipais,kurių pagrindinis duok die,būtų semiautomatas,kuris kraut žiedus pradeda liepą! Visvien stabilaus hibrido neeis padaryt labai,bet bent 60% iš visų manau įmanoma,o 70% pagrindinio fenotipo hibrido būtų fantastika!Aš irgi kryžminsiu visokius tvirtesnius augalus,vdrug fenotipai geri nusistovės. Į šiltnamį porą regų feminizuotų įmeti,kad garantuotai derliaus būtų,o toliau lauke experiments experiments experiments! ! ! Lankstyk,s'croping,skabyk,regeneruok,kryžmink,klonuok,galvok ir žaisk,tik viską su protu!
Manau su semiauto yra pavojingas žaidimas net breederiams,kartais tie semi hibridai būna grynai auto su 10d ilgesne vegetacija,kiti praktiškai reg'ai ir tik dalis tikrai būna semi,kad ir paauga gerai ir krauna žiedus ne per vėlai. Čia man tik taip svaigstasi sėdint verandoj,vėjelis pučia,miškas ošia,aplink lempą drugiai plazdena.nesmerkit labai :x :D
edit: nors pas tave kai nestabili veislė(automatas pagal idėja?) tai gali tų fenotipų būt lb daug bent iš pradžių.bet su laiku tai įveikiama.tik ar vietos bus?!
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Reikės pirma sėklų pasidaryti, ir tada žiūrėsim :D
Paaiškinkit, jeigu yra dominuojantis genas žemumo, ir recesyvinis ūgio pas dwarfus, tai jeigu Monstrė parodė savo recesyvinį geną, tai ji parodžiusi šį geną jį padarė "tvirtesniu", ta prasme dažniau pasitaikysiančiu ateityje? Eina sau kaip čia viskas painu 8E
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

/\ Pasidomėjęs pastebėjau kokią nesąmonę parašiau. Visi recesyviniai pasirodė pas Monstrę, ir su kažkuo sukryžminus ją jie visi pasislėptų gūdumoje :D
Here is what you came for - :x: UPDATE :x:
Aplankytos sativos, didžioji - 2,30 ūgio, sabonĖ :D mažoji irgi rimta jau, 1,6 ir šakota neblogai, matosi rimtas pragriesas nuo praeito karto :] Pastebėtas azoto trūkumas. Šoviau ant viršaus žolės mulčio ir šūdo, pasitaisys :}
Didžiosios stiebas violetinis, ko gero čia genai tokie, ko ko, fosforo netrūksta tikrai :.
Nuotraukų nedariau, labai lijo. Greitu laiku vyksiu pro šalį, galėsiu užsukti ir nufotografuoti :)
hits from the bong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2013-07-08, 09:35
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė hits from the bong »

monstre tai 8[] seip idomus dienorastis, seksiu!
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

AUMAIGAD! :x:UPDATE :x:
Sveiki damos ir džentelmenai, norėjau parodyti savo ispanes.
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
Kitos nuotraukos - "Augintinių problemų" temoje =(
destras
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2013-07-12, 19:15
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė destras »

YraDvidesimtSimboliu kiek apitiksliai nuemiai nuo dwafu gramelių ir , kaip manai kiek dar turėtum nuimt iš likusių? beto gero derliaus :x: :]
Sunkumai parodo, ko žmogus vertas.
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Oi žinok nežinau, kokį 100g, gal mažiau, gal daugiau, pasvert reikės. Matai nesubrendus buvo pilnai, pelijo. Gerai kad tada nukirtau, išvis būtų supelijus :D
Monstrė duos apie 200-300, nesu tikras irgi, pelėsis neturėtų būt problema.
Sativos duos belekiek, net neįsivaizduoju, reik tik sureguliuot medžiagų trūkumą. Aukštoji dabar apie 2,40m, pasieks jaučiu apie 3m, kad tik spėtų sužydėti ;o
LLR2xES nestebina gajumu, bus truputį daugiau nei nuo dwarfės.

Visos mintys sukasi apie ispanes, bet reikės ir Monstrės foto įmesti, jau sugijo nulankstytos vietos :}
destras
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2013-07-12, 19:15
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė destras »

nu jo pagirtina , man nuo maniškiu nuo kiekvienos jei po 30 nuimt bučiau laimingas , o če toks kiekis.. pamokele dometis veislėmis :D
Sunkumai parodo, ko žmogus vertas.
Jezus :)
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2010-12-18, 22:30
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė Jezus :) »

Jau reiktų pradėt žydėt ispanėm,nes kitaip gali tekt nesubrendusią kirsti..
Edit: kokio ūgio dwarfė buvo,kad sakai apie 100 nusiėmei?! Vėl pas tave metro ūgio dwarfas?:D ar pregrow indoor gavęs?
Paskutinį kartą redagavo Jezus :) 2013-07-14, 18:42. Iš viso redaguota 1 kartą.
cikipaujeje
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2013-05-16, 12:04
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė cikipaujeje »

laukiu kada imesi montre kaip atrodo sugijus,jauciu kad ir man teks daryti tai,nes jos daugeja kiekviena diena vis daugiau ir daugiau :D
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

O tai kokio ūgio dwarfai normaliai auga? Ta kirsta tai jo, 1.20 kažkur užaugo, jokio pregrow, visiškas auto, porą dienų vėliau už bachūrą.
Jei čia skaitos daug, tai turiu teoriją, reikės paeksperimentuoti.
Tai va suku galvą su tom satYvom, reiks chemijos pilt ko gero. Ryt ph neutralizuot važiuosiu ir magnio įmest.
Ciki~ nemąstyk, nulankstyk ir viskas. Tai nėra neigiamai augalą veikiantis veiksnys, Monstrė net nesustresavo. Tik nulankstyk šakas viename aukštyje, kad apatinės jas vytis pradėtų, ir tiek.
Jezus :)
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2010-12-18, 22:30
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė Jezus :) »

Hm,nerealu tokie dwarfai,nu šiltnamis savo duoda,bet gal ir genetika,bo pas mane per praktika aukštesnių ~50cm nebuvo,nebent vegetuoja daugiau nei 3-4 sav,bet ir tai dažnai pasiekia ūgio ribą kažkokią ir sustoja augt. Čia gal dėl arbatėlės =] teks man eit vištų vogt
cikipaujeje
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2013-05-16, 12:04
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė cikipaujeje »

gal prie savo dienorascio noretum prijunkti " kaip atliekamas dziovinimas, paruosimas " gal kazkokiu turi gudribiu savu kaip paturbinti visa tai dziovinimo ar pries nuemimo metu .,. butu isvis faina :) :thumbup:
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Jėzau, kol pribrandinsi vištos guaną iki tinkamų savybių, pasensi pats :D Nueini pas ūkininką, ir pasiūlai nemokamai jo vištidę išvalyti - ir turi bulvinį maišą aukščiausios kokybės smarvės turinčio (visom prasmėm :X ) produkto. Mano pažįstamas ūkininkas pamišęs dėl organikos taip pat kaip aš - šeria vištas augintais be pesticidų ir chemijos užaugintais savais grūdais, bei išleidžia pasilakstyti bei žolės pakapoti. 200~ vištų :}
Galiu. Klausk Y20S :D
Prieš derliaus nuėmimą netręšiama niekuo porą savaičių, laistoma švariu vandenuku, o porą-trejetą dienų prieš nukirtimą nelaistoma visai, nebent norima pakeisti skonį - tada 4h prieš augalo kirtimą įpilama sulčių, ar kokio pvz vanilės ekstrakto (tik nebandykit paturbinti diesel skonio :!: naudokit organiškus valgomus pagardus).
Atsinešame rankinį pjūklą, nupjauname kotą ties žeme (čia grubiai, būna, jog augalas subręsta nevienodai, tada atskirai skinamos subrendusios šakos)
Nurenkame didžiausius vėduoklinius lapus rankomis staigiu trūktelėjimu žemyn, ar žirklėmis.
Susipakuojame augalą į šiukšlių maišus (jei reikia - padaliname, aš dažniausiai dalinu jau gryžęs į džiovyklą, jei augalas telpa į du maišus, dedame vieną iš vienos pusės kitą iš kitos ir t.t.)
Vykstam į savo bunkerį/saugyklą/namą/džiovyklą/angarą/daržinę - vietą kurioje džioviname, ten augalą daliname šakomis, Pasidarome vietos trims krūvoms - nukerpame mažesnius vėduoklinius lapus, juos išmetame į pirmą krūvą, kerpame cukrinius lapukus (tuos ant kurių yra trichomos) į antrą, dedame šakas su žiedais be lapų (jau apkirptas) į trečią. Jei jis yra, šaliname pelėsį, jį dedame prie šiukšlių į 1 krūvą (Atskyrus pelėsį dažnai lieka gero bud'o, jo kartu su šakom nededam, geriau darom testuką greitai išdžiovinę :D
Dėl džiovinimo - kabinam šakas ant virvučių, kurios ištiestos skersai džiovinimui paruoštos tamsios vėsios patalpos, taip kad žiedai nesiliestų, užtikriname vėdinimą, kartais patikriname ar nėra pelėsio. Taip išdžiūtų per 5~ dienas. Turi kvepėti šienu, jeigu tvyro pelėsio kvapas reikėtų susirūpinti. Išdžiuvus karpome ir brandiname stiklainiuose, ar jei turime sąlygas brandiname palikdami džiūti toliau, darinėdami gerokai rečiau. Tai tik mano būdas, kiekvienas daro savaip.

Chebra, būtų kažkaip abydna užbaigti šį dienoraštį sezono pabaigoje, juk dienoraštis baigiasi tik kartu su žmogumi...
Kai turiu tokį dienoraštį - life thread'ą, tai nenoriu jo pabaigti dėl naujo, geriau jau pirmoje žinutėje sudėsiu nuorodas į skirtingus sezonus (o jų ko gero bus ir daugiau :}) kad žmonės galėtų pasižiūrėti ką aš auginu, kaip viskas vyksta, kaip tobulėjama ir t.t. Ką manot?
destras
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2013-07-12, 19:15
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė destras »

mes turim talento , stebėsim būtinai :D
Sunkumai parodo, ko žmogus vertas.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas