Nuotrauka Nuotrauka

Outdoor dienoraštis

Mielas dienorašti...
Tema užrakinta
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Polikarbonato plokštės geriau izoliuoja šilumą, mąstau sodinti kol dar šalnos bus :) šiaurinę sieną nudažysiu juodai, gal padarysiu kokį reflektorių iš lentų, bei vandens pridėsiu butelių, kad sušvelnintų temperatūrų kaitą. GAL netgi nusipirksiu wall-o-water :)
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė Closer »

Lytagroje yra plastikines talpos juodos spalvos, polikarbonato buna visokiu spalvu, nors grynai juodos nemaciau. na bet su plevele tai Daug pigiau, kol dar salta galesi deng viduje papildomai ant mazu augaliuku. kas tas wallowateris?
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Polikarbonatas tai bus permatomas, tik vieną siena nudažysiu juodai. Matai, tas šiltnamis bus ankstyvas pseudo guerrilla grow, tai reikia užtikrinčiau - trigubą polikarbonatą. Bet čia ateitis parodys, gal ant palangių laikysiu.
wall-o-water tai vandens maišas apie augalą, jį saugantis nuo šalnų. Googlėj rasi ir paveiksliukų :)
faraonas
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2013-07-04, 12:11
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė faraonas »

sveikinu ... grazu , galvos big ... ka galiu pasakyti tu nieko nenusileidi uz tuos amerikiecius kurie naudoja imantriausia
chemija ir uzaugina panasu vaizda. o mes Lietuviai ant mociuciu meslo auginam ir tenkinames musu atsiauriu klimatu
;-)
ka gero kito OD sezono ... islik zmogumi.
dzenkutcu
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013-05-22, 08:28
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė dzenkutcu »

Smagu kai kažkam gavos daug ir gero derliaus.. tikrai įspūdingai atrodo.. meginsiu kitais metais ir aš į 20simbolių lygiuotis,nes šių metų projektas LABAI nepavykęs.
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė pompapiras »

faraonas rašė:sveikinu ... grazu , galvos big ... ka galiu pasakyti tu nieko nenusileidi uz tuos amerikiecius kurie naudoja imantriausia
chemija ir uzaugina panasu vaizda. o mes Lietuviai ant mociuciu meslo auginam ir tenkinames musu atsiauriu klimatu
;-)
ka gero kito OD sezono ... islik zmogumi.
Na tikrai ne visi amierikieciai augina su chemija, tie didziausi augintojai kurie tiekia medicinine zole zmonems, jie uszaugina 5kg augalus, naudojant gyvuliu mesla ir dar keleta priedu, kad uzaugint gera derliu reikia tiesiog tinkamai pasiruosti ko daugelis nepadaro, as taip pat padariau daug sprendimu del kuriu mano derlius bus 3x mazesnis, nu tai dabar lieka laukt kito sezono :)
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Turėdamas 10 mėn sezoną aš ir užauginčiau! :D kiprai, kokios problemos tavo fronte? Pasakei, atrodo, kad specialiai mažinai derlių 3x.
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė pompapiras »

Na pirma problema, kad auglus per jaunus pasodinau lauke, jei juos buciau ilgiau indoore paaugines jie butu tikrai pastebimai didesni, nes outdooro salygomis augalui reikia dideles saknu sistemos kad gautu vandens kurio reikia, nu mano augalai saknu sistema nepasizymejo, tai ir uzstabde augima nes saknys dar fofmavos, antras dalykas, nepasiruosiau salnoms jau susiduriau su pelesiu ten bei sian, kas yra daug didesne problema lietuvoi nei maniau, lieka uzbaigt sita sezona irlaukti kito :)
manjakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2012-12-16, 13:25
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė manjakas »

Klausimas man iskilo, kas tavo manymu yra pasiruosimas salnoms? As manau niekaip nepasiruosi nebent agro pleveles uzmesti ir viskas :|? Butu idomu suzinot kazka daugiau, kolkas viena salna isgyveno augalai puikiai, bet neramina prognozes =( nors aisku prognozes ir lieka prognozem. Dar dabar pamenu kaip buvo zadeta nuo rugsejo vidurio +26 ir karstas ruduo, tada atsidziaugt negalejau :D
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė pompapiras »

Na psiruosimas salciui, tai butu pastatyti siltnami virs augalo, kai temperatura krenta zemiau 15C, ka as vakar ir padariau su savo augaliukais
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Dwarfo niekam nesiūlau po plėvele kišt - baisiai greit pelyja jie :/ Nebent rytais nudengiant. Nuėmiau LLR2xES, šnd testuką hašo darysiu, galingas update iš paskos. Tikrai yra galybė naujienų ir nuotraukų, ir daug rašliavos.
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė pompapiras »

na mano dwarfas ir be siltnamio jau pusiau supelyjo :D
hits from the bong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2013-07-08, 09:35
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė hits from the bong »

jau klausiau viena kart, bet atsakymo kaip ir negavau, kaip darai hasha?
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Vintazh. :x: UPDATE :x:
Pagaliau atvykau į savo partizaninius apkasus. Nedaugžodžiaudamas pradėsiu fotoreportažą :D
Štai mano 3 feminizuotos LLR2xES. Reikia padidinti, ir pamatysite slaptas žymes.
[ nuotrauka ]
Teisingai ponios ir ponai, tai - hermafroditas.
[ nuotrauka ][ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]
Štai ir tas, keistasis. Labai jis man patinka savo išskirtinumu :)
[ nuotrauka ]
O šis šio sezono rekordininkas - apie 2m ūgio, realybėj šiek tiek mažiau, nes pasviręs.
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]
Štai apie ką kalbėjau, green'ai. Mano nuomone Izabelą "išbėrė" dėl fosforo trąšų didelėmis dozėmis, laukiu tavo komentaro :.
[ nuotrauka ]
Visiem hater'iam, kuriem neužteko mano žodžio ir nuotraukų. Izabela - panelė.
[ nuotrauka ][ nuotrauka ]
O štai ir "Chuanita". Aš čia apie ją šokinėjau tiek, o ji sezono gale kiaušiniais pamojavo :}
[ nuotrauka ][ nuotrauka ]
Šiek tiek Chuaną palaužė rudeniniai vėjai, nutrauktos jį laikiusios virvės. Esmės nekeičia, tegu pollenas liejasi laisvai!
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
Paliktos kelios apatinės LLR2xES šakos, gal sėklų subrandint spės :) Ne - nesisielosiu. Pasiėmiau polleno maišiukų ir monstrei apvaisinti, įdomu supelijo ji jau galutinai, ar ne... .|
P.S. Nuėmiau pačiu laiku, jau radau porą gramų pelėsio. Sėklos - nė vienos.
P.P.S HFTB, hašą darau karpydamas bud'us - jo lieka ant pirštų ar pirštinių, bei žirklių. Specialiai niekaip negaminu, tik hašo aliejų iš lengvai papelijusių žiedų - į keksiukus sueis.
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Už double post kaltinkit savo neaktyvumą :D
Nuo monstrės nuimta 230g (galima buvo ir dvigubai daugiau buvo:/)
5xESxLLR2- 600g
Ką su tiek veikt?..
Dar Izabela, sėklų bus daug, pažyinsiu dar porą mėnesių ir trichomas tikrinsiu :D
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė PagonisLTU »

YraDvidesimtSimboliu rašė:Ką su tiek veikt?..
[:)] Pirmas eilėje :D
Brand
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-10-22, 10:47
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė Brand »

PagonisLTU rašė:
YraDvidesimtSimboliu rašė:Ką su tiek veikt?..
[:)] Pirmas eilėje :D
Me too. Numesk PM, jei nori
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė G. »

Y20S, iš ~500g išvirk hash oil'o (turėtų išeiti ~60g) ir pabandyk per tris mėnesius suvalgydinti kokiam vežininkui, patikrink ar veikia ir ar padeda lengviau išgyventi :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
dzenkutcu
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013-05-22, 08:28
Reputacija: 0

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė dzenkutcu »

Yra20simboliu,siūlau projektą, prie kurio galėtum prisidėti:
Aš susergu vėžiu ( yra milijonai būdų tai padaryti )
Tu paaukoji kanapės,aš ją vartoju, darausi tyrimus, rašau mokslinį-publicistinį straipsnį apie kanabinoidų įtaką vėžiui :D
juokauju aišku,bet nu ko dėl free-weed nepadarysi :D
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Outdoor dienoraštis

Standartinė Broniusx »

dzenkutcu rašė:Yra20simboliu,siūlau projektą, prie kurio galėtum prisidėti:
Aš susergu vėžiu ( yra milijonai būdų tai padaryti )
Tu paaukoji kanapės,aš ją vartoju, darausi tyrimus, rašau mokslinį-publicistinį straipsnį apie kanabinoidų įtaką vėžiui :D
juokauju aišku,bet nu ko dėl free-weed nepadarysi :D
Tu spjauk per kairi peti taip nusisnekejes...
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas