Nuotrauka Nuotrauka

[Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Mielas dienorašti...
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

[Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė Critical »

Spaudžiamas vidinio sąžinės balso ir ilgai besipriešindamas nutariau, vis delto, atiduoti bendruominiai šiokę tokę praktinio auginimo hidroponikinę dozę. Negražu gi dėl savų tikslų išnaudoti bendruomenę, nesuteikian kažka mainais. :!: Sažiningai prisipažinsiu su dideliu tinginiu visą tai darau; Tad stebėsim ne tik patį auginimą, bet ir mano kova su asmeniniu įgimtu tinginiu, kuris gali biškiuka erzinti ir dienoraščio skaitytojus, pasekejus :D:D:D. Bet kokiu atveju teks stengtis ir dėl bendruomenis ir dėl savęs, nes nesu virtuozas hidroponikoje. Tai mano pirmasis kartas šiame vandens pasaulyje į kurį pastumejo Marimar dienoraštis, kas be ko ir rezultatas pavadinimu '170'. Jei ir vel paatviravus, galutinį žingsnį pradėti dienoraščio rašymą, paremtais praktiniais ir vizualiais veiksmais, pastumejo šiokios tokios problemos-praktines.

TAD let's go

sėkliukės:
Barney farm - Critical Kush [CK] gimimas 27,11,1014
BlimBurn seeds - Grizzly Purple Kush [GPK] gimimas 16,12,2014

Vitaminai:
Canna Aqua linija:
[ nuotrauka ]

TENT:
60*60*140
LEMPA:
vedetuoja po CFL125W kita CFL85
zydėjimas hps400W reguliuojamas digital balastas, tad jei orai šilti mažinsiu kartais iki 250W

----------------------------------
KC šaknelė išlindo iš root riot kubelio apie 8mm tad įdėjau į pot'ą su 900EC ph5.9. Pats daigas dar pasikavojęs kubelyje, tik sekančią dieną oro įkvėps :) berots.

HAPPY BIRTHDAY:
TAd grįžęs iš darbo radau sudygusią. Augalas auga tente be jokių cirkuliacinių ventiliatorių. Žadu prikabinti jį šiandien.PRIKABINAU.

[ nuotrauka ]

---03/00---
[ nuotrauka ]

---08/00---
[ nuotrauka ]

---10/00---
Perkeliau į tentą po 250MH
Pagaminau tirpalą su 1200EC, teko pakelti PH prieš pakeičiant. Nusistovejus su trašom per 24h. patapo PH4.6; Vandenį naudojau su 70EC. Maisant kokteily naudojausi veg stadija pagal rekomenduojama grafiką. Nors šeip kaip toliau pamatysim konkretau grafiko, kaip tokio realybeje, mano atveju, NEEGZISTUOJA. Vanduo maždaug su vazoniko apačia - pot.
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]

---12/00---

prieš
[ nuotrauka ]

po
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]

---13/00---
Radau PH6.2 naudodamas du lašus numušiau iki PH6 dar 2 lašai tirpalo ph padarė ph5.9. Vabndens kiekis 12L nors realiai naudosiu 11 tam kad cemą laikyti tarpa tarp pot'o ir vandens. 1422EC žvėriškai daug.
[ nuotrauka ]

---18/00---
Žiuriai tamsūs žali didieji vėduokliniai lapai???Ka tai reiškia - nežinau. Gal azotas, kalcį blokuos?
Vakar pakeičiau is 250MH į 125CFL. EC radau 1500. Nupyliau 3L vandens ir pripyliau vandens su 10EC. Seip savo reikmems naudoju namuose distiliatorių, kartais panaudoju savam hobiui.
[ nuotrauka ]

---19/00---
Tik vanduo tesco 11L su 160EC + 20ml floracleen

---20/00---
Po 13 dienų pakeičiau tirpalą 1100EC PH5,8
Atsiradinėja taškiukai rudi ant apatinio vėduoklinio didžiojo.
Žiauriai daug laiko praleidinėju nete ieškodamas problemos
[ nuotrauka ]

---26/00---
Tai gali būti kalcio trūkumas tie taškiukai, bet ko tenui sudžiūvo veniniai tarpai taip, ar tik ne po trasu dapylimo
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]

---28/00---
persikalibravau PH matuoklį vietoj 5,8 realiai tebuvo 5,3dapyliau po 5ml A ir B CANNA VEGA sureguliavau PH5.8. LAUKIMAS tebelieka.

---31/00---
Keičiu kokteilį visko(VEGA A; B; CANNAZYM) duodu po 30ml tik RHIZITONIC 24ml į 12L vandens iš tesco su 160EC. Šį kartą distiliuoto nemaišau
BLOGOS naujienos tokios, kad dėl tų taškučių rudų, ant veduoklinių apatinių įtariu root rot'ą. Šaknų kasoje vienoje matosi įsivėlęs geltonumas. Kazkokių gleivių ne kilogramai, bet pirmi ženklai, mano manymu, YRA. Netgi kitoje kanapeleje GPK ir tai kažkokios gleivės, net putos kibire. Rūpesčių yra. 8E
užsisakiau: CAL-MAG; MINERAL MAGIC (marimar kaip priemone nuo root rot;o naudoja , kaip supratau); HYDROGUARD.
blogai tai, kad ateis apie 7-13 sausio. o sendien 28,12,2014
Bet kokiu atvejų augalas auga, apsilapinėja. Šeip neminėjau bet esu daręs defoliaciją ir nekartą, pagal savo nuožiūra.
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]

čia šeip laikinai linką įmetu: http://www.sarmatas.lt/12/ant-proverzio ... miestuose/
Paskutinį kartą redagavo Critical 2015-01-12, 05:14. Iš viso redaguota 7 kartus(ų).
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: [Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė THCholic »

Oho :D Na, jomajo, sėkmės, tas mano rezultatas tikrai ne riba, taip kad viskas tavo rankose :V:
TOR naudojant galima dienoraščius vesti, lai graužia alkūnes valdžiažmogiai skaitydami :twisted: Tikiuosi atsiras ir daugiau norinčių parodyti kad šios idėjos ir hobio neuždrausi.
O dabar pagal temą:
Dėl senų lapų nepergyvenk - gali juos kirsti šalin, jei jie tau nepatinka. Jie jau nebereikalingi šiaip ar taip, augalas juos pats jau kramto prieš nusimesdamas. Svarbiausia nelaistyk nieko iš viršaus, neleisk keramzitui mirkti kompote ir nepersūdyk su trąšom, kasdien prižvelk pH, bet nepulk jo reguliuoti kas 15 minučių, viską daryk palaipsniui, lengva ranka ir mažais žingsneliais, be jokių staigių judesių, pamatysi kaip augalas bujos.
Kas dėl root roto - taip, mineral magic, veliau enzymai - praeitą vasarą išlaikė pas mane nerealų egzaminą, kai kompoto temperatūra per karščius būdavo 26'. Būtų viskas surūgę 5 kartus manau, jei nebūčiau naudojęs nieko.
Žodžiu, puiki pradžia ir sveikinu įstojus į hidroponikos klubą :) Tau čia tikrai patiks, pamatysi :D
Beje, iš kur tu sprendi kad root rotas pas tave? Per anksti jam, jei kas savaitę keiti vandenį - negali jo būti dabar realiai, šaknys net visos dar jaunos ir yrančių nėra jokių. Čia žydėjimo antroje pusėje tikimybė didesnė yra root roto, iki tada jau turėsi priemones. O kol kas kiekviena savaitę keisk viską, o kas 2-3 savaites flush'ą daryk pilną parai laiko. Ir nelandžiok prie šaknų nuolat, nereikia ten tavo nosies niekam :D O tie lapai - tikrai ne root roto požymiai.
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: [Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė Critical »

Dėkui marimar už psichologinę ramybę :V:
Viskas aišku. Su TOR neina man foto talpinti į imgur.com. O dėl rašymo dienoraščio - ne LT gyvenu. Šiek tiek saugiau.
SU lietuviškais mentais kalbėjau, užklausas gali siūsti europos teisėsaugos institucijoms, kas komentavimus liečia - čia dar prieš tą baisųjį įstatymą. Bet kokiu atveju paprasti mentai jau ir seniau galėjo netgi tel pokalbių klausytis, be jokių problemų - šitą žinokit liaudis. Netgi keičiant sim cards, jie atseka pagal pašnekovo seną tel numerį. Tad jokių rizikingu pokalbių negali būti - TABU.
Tvarkoj einu keisti vandenį, padarysiu pora fotkių, ryt įmesiu ryškesnių spalvų y bendrą vaizdą H|

---31/00---
Pakeičiau: 1500EC daug; PH5.8 plius dar išploviau visą kibirą su verdančiu vandeniu, buvo atidirbtų šaknų ant dugno.
[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

Pakankamai gerai su rankinio purškimo buteliuku išsiplovė tas 'nešvarumas' iš šaknų. Laikas parodys.
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: [Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė THCholic »

Viskas gerai bus manau :) Kas savaitę keisk kompotą, kas dvi - flushink, sąžiningai :) Su purškalu irgi gali paplauti, bet tik švariu vandeniu, o jei bud bėdų - su peroksidiniu tirpalu, bet čia jau kraštutinumai, būtinai pasidomėk kaip ir ką tiksliai daryt reikia, man neteko kol kas rūpintis, tai žinau tik kad tai geras vaistas nuo root roto, tik kad po to nuolat reiks jį duoti jau augalui jau, žodžiu augalas "pasėda" ant jo :D
Atnaujink, kaip ten beatrodo šaknelės :) Pas mane irgi spalva skiriasi tos dalies, kuri ore kabo virš vandens, bet tai ten ir bakterijų dar likę ir šiaip, jokios smarvės ar glitėsio. Jei yra pelėsis (root rot) - iš rezervuaro iškart jaučiasi kvapas.
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: [Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė Critical »

34/00---CK 13/00---GPK

Dabar neatsimenu, bet man užsišvietė ir paderinau, mano galva mastant, per riebų mišinuką tiek CK ir GPK.
Atitinkamai CK ir GPK vienetai EC
1500->1200
1400->1100
nupildamas apie 3L skyscio ir pripildamas vandens pirktinio su 150EC
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: [Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė Critical »

35/00---CK
Atsiradinėjant tiems taškučiams ir jų kolonijai ant lapų senesnių vėduoklinių įpyliau CAL-MAG 2ml y bucketa 11L mišinio
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]

17/00---GPK (Grizzly purpple kush)
Manau Ateitį nekelsiu info apie šį augalėlė, daugiau orentuosimės apie pirmojo augalėlio išgyvenimą ekstremaliomis sąlygimos !(

[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: [Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė THCholic »

Jo, truputuką per riebiai pamaitinęs buvai, maniškė irgi gauna 1100ppm, jei daugiau duodu - iškart perdozavimas, tik vėliau jau tikrąjame žydėjime iki 1600 pakils, jei gerai pamenu :D
Ilgai mąstai veginti? Jei vietos turi - laikyk dar :) Kaip tik mažieji paaugs normaliau, po to pervesi visus sykiu į žydėjimą, o tą didesnį turėsi išviso monstrą :D
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: [Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė Critical »

Biškiuką apie Critical Kush - barney farm.... Totalus Šūdas ARBA Blogi kiaušai mas mane - kaip ir pas ta šokėjĄ. Turėjau 10 seeds, ir praktiškai nieko neužsiauginau, kai tuo tarpu automatai daugiau ar mažiau 10 kartų juos lenkė, netgi auginti allMix su biobizz trašomis. KAs tikrai yra man pasisekę tai pirmasis mano auginimas aprašytas dienoraštyje prieš gerus metus. debiutanto sėkmė pavadinkim. Visa kita total shit, na gal pora mergaiciu iki 30-50 meteliu sulaukusios buvo. Biobizz allmix žemės visiskas parakas, neina jose vienose auginti, dega krumas su kiekvienu palaistymu - tikrai patyriau ne viena nusivylimą. Ypatingai tik pervedus žydėjima pirmo menesio vidurį/ antroj pusėj pradeda gelsti lapai, ar magnio ar kokio šudo truksta, ar kas blokuojasi... dega. kas ydomiausia, kad vegetavima dar praeina... o žydėjimas tai lėtos mirties periodas - ypatingai Critical kush rūšiai, kuri net veginant augti nenori ir auga nedidelė - na aisku - ji indica 100%. Bet kokiu atveju turėtų buti750GR/m. - neturiu žalio supratimo kaip nors 50gr tai padaryti.
NETGI DABAR TURIU PORA MERGAIČIŲ soile allmix, tai viena isvis neaugo tas 51ved dienas, kita dar dar.. dabar 18 dienu žydėjime.. ir vėl lapai gelstinėjasi. Šį soil auginima stengiausia retai lieti ir trašų net nedaviau per veginima. Biskiuka skiedžiau su paprasta žeme, kuri irgi su chemikalais sumiksuota, palaisčius ir išbėgusio vandnes 4000EC, kur hydro būna apie 1,1-1,8. tai vakar flušinau, stebiu, trašų po flushinimo nepyles... na tiesiog manau paskutinis mano auginimas soile tad nelabai ir parinuosi.
Netgi hydro CriTIKAL KUSH internaudau trumpi ir tysimo genai silpni - mano manymu.
CriTIKAL KUSH:
Yield: 750gr/m2
Height: 80-90cm
THC: 25%
CBD: 2.1%
rezultate pasibaige auginimai visi kaip ir vartotiko dienoraštyje - sudega konkrečiai. Forumuose iš vis neradau geru atsiliepimų netgi apie trašas biobizz organic, mastovus magnio trukumas žydėjime ir t.t.
Tad rūšis ir visa tas biobizzas man iki gerklės daėjęs - ir tuoj vemsiu :D nors ir automatu pavykę iki 30-50 meteliu paauginti.

PAVYZDUKAI:
Sudėkite mane į šuns dienas ir pasakykit biobizz paslaptis - biobizz fanai:D
tik padėkit
laistytas visą savo varganą susmirdusį gyvenima kas 7-10 dienų
pries tai kazkike ir toliau: 35/00,
42/00,
49/00 1ml/l grow,
51/06 1ml/l bloom,
51/14 3ml/l bloom
51/18 totalus flush nes isbegusiu vandens EC 4000
[ nuotrauka ],
[ nuotrauka ]

TAD žemės ne mano išminčiai - paskutinė galimybė išlieka hydroponica - ydomus dalykas nes reikia pameistrauti, pumpiukes vamzdukai, akmenukai augimas greitas, dar jei be defoliacijos tai duoda kaip reikia, vandenį tai kaip bimbalas 6L ryją :D. Defoliacijos 3 dienas sulėtina augima - tas tikrai jaučiausi. Žemėje taip lėtai auga, kad net nesijaučia stresai :D:D Smagu stebėti visas klaidas visas rekcijas, nes greitai tai vyksta, nemigdo asmeniškai ir bent jau atsimeni ka esi privėlęs iki kokio tai gėrio ar blogio, kurį augaliukas parodo. nors čia kažkoki tai taškiukai rodos pas mane esamuoju momentu... bet ne super kritiskai greitai ir kenksmingai atsiliepia bujojimui
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: [Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė Critical »

CK manau paveginsiu dar kokią gerą savaitę, ryt reiktų flushą daryti, jau dvi savaitės bus praėję. Laukiu tų bakterijų, Tavojo smulkaus ... --==::~~ ... raporto apie jų visų naudojimą išvengiant root rot. :V: Biškiuka sirgau, tai vienu momentu net vos vos prisiverčiau ph mergaičių, po poros dienų, sutikrinti. Root rot gal dar neapsigyveno pas mane, nežinau kaip greitaio jis plinta, smirdėt per daug nesmirda. Dvokia biskiuka, bet jaučiu ta chemija čia. Man dar toks ytarimas, cia gal biskiuka pageltę nuo tų Rhizotonic ar cannzym priedų šaknims. Bet vėlgi, vienur balčiau,kitus priebalčiau !( . Kol kas auga - i tai svarbiausia.
va prisiminiau po valandos berašinedamas ir nuotraukas bekelinėdamas... Palyginu aš tas mergaičių šaknis, pas Tave jos HUGE - afigienai gražiai išsivystę, pas mane kabo pas abi po dvi kasas... ant keletos gyslų ir plečiasi vandenyje. Bet tavios, tai vaizdas ly būtų pirma augę šaknys pirmą savaite o tik po to šalmas nukrito. Supranti ka turiu galvoj? Žiauriai greitai vystosi ir daug :}
Kuom maitini tu jas? o gal glostyt jas reikia su žmonos šepečiu :/ Kažin gali čia įtakot tai, kad po kubeliu mas mane 4 sluoksniai smulkaus keramzinto - tai būtų apie 4 cm iki pot'o apačios? Daviau to rekomenduojamo RHIZOTONIC pirmomis dienomis, bet daugiau nei dvi kasos nesipina :|?
UPD:
su šaknim viskas aišku, ką tik perskaičiau raportėlį. gal dar spėsiu išmeginti ant GPK augaliuko, matysiu, kada pristatys.
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: [Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė THCholic »

Nieko nieko, kokius 2-3 kartus Hidroj paauginsi - pamatysi kaip monstrus pradėsi auginti :D
O jei rimtai - pasidomėk dar Hesi SuperVit bei Superthrive - absoliučiai geri produktai, naudoju jau 3 ciklą juos. Mažiausios pakuotės užtenka ilgam, dozavimas 1 lašelis į 5l kompoto.
Ypač Superthrive, tai puikus stress relieveris, ypač po visokių defoliacijų.
Plius lapams purkšti įsigyk Magnio sulfato (1g / l su distiliuotu vandeniu lapams), bei rekomenduoju - Plagron Vita Race - po šito spalva augalo atsigauna per pusvalandį nuo purškimo, fotosintezė matomai pagreitėja.
Flushams naudok GHE FloraKleen.
ėŠias priemones naudoju pats, veikia,rekomenduoju.
Vartotojo avataras
Supreme
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2015-01-03, 12:15
Reputacija: 8

Re: [Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė Supreme »

PAVYZDUKAI:
Sudėkite mane į šuns dienas ir pasakykit biobizz paslaptis - biobizz fanai:D
tik padėkit
laistytas visą savo varganą susmirdusį gyvenima kas 7-10 dienų
pries tai kazkike ir toliau: 35/00,
42/00,
49/00 1ml/l grow,
51/06 1ml/l bloom,
51/14 3ml/l bloom
51/18 totalus flush nes isbegusiu vandens EC 4000

Paaiškink dar šitoje vietoje, tu apskritai laistai augalą kas 7 -10 dienų ar tiesiog tręši kas tiek laiko? Na pas mane labai gražiai draugauja su biobizz trąšomis, aš maitinu su kiekvienu laistymu - pradėjau nuo 1ml/1l (pirmą kartą), o po to visus sekančius tręšimus dariau jau po 1,5ml/1,5l kiekvienam augalui. Gal pas tave vanduo yra problematiškas? Aš iš čiaupo naudoju, bet jį palieku growbox'e, jog nusistovėtų ir pasiektų optimalią temperatūrą. Taip pat neturiu galimybės matuoti pH, bet kolkas viskas okey ir be to :)
Gamta, kaip didis poetas, sugeba ir menkiausiomis priemonėmis pasiekti didžiausią efektą.
Vartotojo avataras
Supreme
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2015-01-03, 12:15
Reputacija: 8

Re: [Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė Supreme »

Kiek ta hidroponika apskritai kainuoja? Nes kiek pasiskaitau tai visur vien priedai, elementai ir koksas augalo vystimuisi bei apsaugai. Būtų visai įdomu vienoje vietoje apie viską pasiskaityti, jog visi pirkiniai būtų nuosekliai išdėstyti su paskirtimi ir paaiškinimais kaip naudoti :)
Gamta, kaip didis poetas, sugeba ir menkiausiomis priemonėmis pasiekti didžiausią efektą.
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: [Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė THCholic »

Hidroponika tai:
1. Talpa - mažiausiai 10l darbinio tirpalo. Geriausiai kvadratinė. Puikiai tinka sandeliavimo dėžė ar kibiras didelis plastikinis su dangčiu. Kaina tikrai nedidelė.
2. Oro akmenėlis - visokių jų būna, nuo pigių iki brangių, auga su visais.
3. Oro pompa - minimum 150l/h, keliasdešmt litų.
Kas čia dar... Ogi viskas :D
Ai va, hidroj auginti reikia būtinai turėti pH matuoklį, o dar geriau monitorių. Šitas jau kainuoja nepigiai, bet tai jį gerai turėti ir auginant žemėje, taip kad čia prie vien hidros nepriskirsi.
Visa kita kainuoja tiek pat (trąšos, priedai).

P.S. pamiršau dar porą metrų šlangutės ir atbulinį vožtuvėlį, jei pompą laikai žemiau nei talpa.
Vartotojo avataras
Supreme
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2015-01-03, 12:15
Reputacija: 8

Re: [Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė Supreme »

Norėčiau kada išbandyti, bet artimiausiu metu tiesiog nebus galimybės išlaikyti tinkamą vandens temp... :) Critical pasibaigė tavo auginimas ar dar turi ką parodyti? Foto update kaip sekas :)
Gamta, kaip didis poetas, sugeba ir menkiausiomis priemonėmis pasiekti didžiausią efektą.
xdevelo
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 252
Užsiregistravo: 2013-01-24, 04:54
Reputacija: 4

Re: [Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė xdevelo »

Critical rašė:Biobizz allmix

Biobizz allmix yra vienas is geresniu mix, bet y jy reikia permaisyti su perliu kad dregmes butu daugiau, nes kai zeme isdziuna ja sudrekinti nera taip paprasta, o critikal kusk yra vienas is sudetingesniu strain'u, taip kad nesiparink :)
420magazine
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: [Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė THCholic »

Critical, kaip reikalai pas tave? Tikiuosi viskas te gerai su augaliukais hidroje? Maniškė tai veši konkrečiai :)
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: [Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė Critical »

xdevelo rašė:Biobizz allmix yra vienas is geresniu mix, bet y jy reikia permaisyti su perliu kad dregmes butu daugiau, nes kai zeme isdziuna ja sudrekinti nera taip paprasta, o critikal kusk yra vienas is sudetingesniu strain'u, taip kad nesiparink :)
Jo jo dadėjau perlito paskutinį šį kartą ir LIME damečiau, bet dvi mergaites CRITICAL KUSH auginu, tai viena nuo gimimo silpnai augo, kita gan neblogai. Na dėl strain'ų sudėtingumo tai galima ir achuielinti :) tikiuosi hydro pavyks. Nors šeip šis strain'as tikrai lėtai auga, netgi hydroje (gal visi indica 100proc. taip lėtai savą subinę judina). Aišku šaknu sistema "afigiena" lygiai dvi kasytės ir tos susivėlusios !( Na pažiūrėsim gal būsiu geras dirigentas hydro... betkokiu atveju dekui dievui - sėkla paskutinė.

Dėkui už palaikymą - strain'as kaltas - asmeniškai niekuom dėtas :shh:
Paskutinį kartą redagavo Critical 2015-01-09, 02:46. Iš viso redaguota 1 kartą.
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: [Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė Critical »

marimar rašė:Critical, kaip reikalai pas tave? Tikiuosi viskas te gerai su augaliukais hidroje? Maniškė tai veši konkrečiai :)
Marimar viskas normaliai pas mane. I have great enjoyment. Aš tikiu, kad pas Tave veši konkrečiai :)Isivaizduoju: Vienoj rankoj, maloniai nuteikianti gomurį, ledu didžiulė porcija, kitoj ph DOWN o akys atitinkamai pasiskirsčiusios į growbox o kita į kitas tirpstančias, nuo growboxo šilumos, ledų porcijas. Tai juokaudamas pabrėžiu, kad jau jauti ir pats ir ranka kiek, ko, kada ir kaip pamaloninti savąją mergaitę. Su foto neapsileiski. Gi žinai debiutantas esu, vis lyginu savają dvikasę mergaitę, pagal laiko, dydžio parametrus - tik harvesto prisibijau - kad neapsijuokt :D

:V: Išmokysi čia mus visus hydro auginti tai olandams apsipūtusiems beliks dar syk užpūst --==::~~ nuo nuostabos, kaip pas lietuvius mergaičių kolos :x: box;us laužo :]
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: [Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė Critical »

---39/00---

taigi turime ką? ogi kasytes, kurios atrodo visai neblogai - atrodo sveikos. Po 24h. flush'o pakeitėm tirpaliuką.
Stengiausi nedaryti stipraus.
AB - 20ml
RT - 20
CZ - 30
mineral magic arbatytės - nedaug.
lygtai dar damečiau 2ml hydroguard.

Nors gal jo nelabai ir reikia. Kažkaip tikiuosi, kad CANNAZYM pakankamai gerai saugo nuo root rot. Kažkodėl labai esu dėl to užsiciklinęs. Na ir pakeitęs tirpalą atlikau normalią defoliaciją ir atsigavus, po savaitės, augaliukui vesiu į žydėjima. Gal per anksti manyčiau, nes dydis tikrai nėra kritinis, bet ilgiau veginti irgi kantrybės trūksta. Atsižvelgus dar į tai, kad soile žydintis augaliukas nevertas ilgiasniai realibitacijos procedurai, nes nuo prigimties savo ugiu gadino sveikatą :D
Dar ka noriu atkreipti dėmesį, trašų kainos. Jos pakankamai pigiai gaunasi jei pirkti bambaliais po 5L ar 10L. mano paskaičiavimais vienai mergaitiai pamaitinti gaunasi nuo £20-£50. Už 50 jau tikrai galima užsiauginti PAMELĄ ANDERSON tik su naturaliais budais :x:
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]

---42/00---
na ir šendienos
Kazko tie taškiukai ant lapų nelabai jau ir atsiradinėja. Tai galimai atsitiko pateikus silpnesnį tirpalą, gal netgi mineral magic davė savo. Savaime aišku reikia nepamiršti, kad mano ph matuoklio kalibravimo laikas buvo pasibaigęs ir nukrypęs. Kitas dalykas, tai, kad šaknų sistema mažoka, gal nedamaitina, o gal po gero flushu 3ml/L davė savo. Pa kol kas per daug kintamųjų kad išsiaiškinti. Nors va pas GPK ir prasideda ta pati pasaka, nyksta pirmi du aukštai veduokliai pries tai tamsiai žaliai pažaliavią :) ir atsiradinęja tie taškiukai.

[ nuotrauka ]
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: [Critical Kush & Grizzly Purple Kush] - DWC

Standartinė THCholic »

Critical, tai aišku, aš net savo augintinei kartais ir gerą kokį žodį pasakau spintą pradaręs (tikiu kad augalai jaučia, su kokia energija prie jų eini) :D
Dėl tavo augaliuko - palaikyk dar vegoje, po kelių dienų daryk dar vieną defoliaciją ir laikyk dar savaitę, bus krūmas rimtesnis, ką ta savaitė tau pakeis. O augimo tempai didėja progresyviai priklausomai nuo jau esamo augalo dydžio. Tuo pačiu iš šaknys rimtesnės užaugs. O šiaip - gražu žiūrėti, tavo mažylė tikrai puikiai atrodo :)
Nepergyvenk dėl tų šaknų - priaugs dar, čia viena. Antra - čia tavo pirmas hidro bandymas, mano pirmas baigėsi išviso liūdnai - užturėjau hermį tada dėl landžiojimo naktį į spintą su prožiku :D Žodžiu - bus dar tų šaknų :D
Dėl trąšų - pirkau pakuotėmis po 1l, užtenka laisvai 3 auginimams visko, 4 jau baigsis papildai, bet pvz bazinių vegetecijai, PK - ten dar 5 auginimams užteks. Tad reiks papildyti atsargas tik dalinai iki kito ciklo žydėjimo, visko pirkti dar greit nereiks.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas