Nuotrauka Nuotrauka

Pirmas auginimas po CFL lempom

Mielas dienorašti...
Rašyti atsakymą
valakas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2016-03-09, 09:32
Reputacija: 0

Re: Pirmas auginimas po CFL lempom

Standartinė valakas »

tavo boxas kartoninis galvoju pats kartonas ta dregme pritrauke kaskiek .... nenaudoji lupos ar paditkes apzek saknis tos pageltusios ..
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Pirmas auginimas po CFL lempom

Standartinė kauptukas »

Martyska rašė:Su tais kurie zydi viskas ok. Dregme truputi pakeliau dabar buna apie 40 bet mano olandai labai nenoriai auga labai mazi dar ant lapu kaikuriu tokiu mazu juodu taskiuku yra. Pradedu jau parintis biski
Taškuoti lapai žalios spalvos?
Pareigūnai klauso.
Martyska
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2016-01-11, 11:22
Reputacija: 1

Re: Pirmas auginimas po CFL lempom

Standartinė Martyska »

Sveiki visi atsiprasau oaf ubdate nebuvo bet taip gavosi kad interneta kita uzsisakinejau ir ilgai laukiau. Zodziu pirmas auginimas buvo kaip ir vykes. Viskas isaugo nebuvo ispudingo galvos bet isejau tai ziauriai. Tikrai neblogas reikalas aisku gal derliu ir ankstokai nueniau. Bet dabar yra taip kad toi mano naujoi dezei visikai nesilaiko dregme visiskai. Jaigu atjungiu drekintuva krenta iki 20. Dabar isaugo nauja vada 7 augalai. Bet nezinau ka daryt kazkaip jie ten labai prastai man auga senose dezese viskas buvo simta kartu geriau. Ar gali but kad medis surija visa dregme? Gal isklot folija viska? Jau nezinau ko imtis isbandziau daug varijantu o tas drekintuvas man tik pelesi atnes ir viskas. Tai va draugai jaigu galit duokit patarimu :)
Martyska
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2016-01-11, 11:22
Reputacija: 1

Re: Pirmas auginimas po CFL lempom

Standartinė Martyska »

Su dregme problemos sumazejo pajungiau drekintuva ir atjungiau oro itraukima. Pradariau truputi dezes duris tai dregme laikosi apie 50-55.. bet patys augaliukai lyginant su pirma vada toki sausokiatrodo
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Pirmas auginimas po CFL lempom

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Per greitai keičiasi oras. vienintelė didelės drėgmės priežastis. Taip pat patarčiau tau atskirai pasidaryti aušinimą lempoms, taip mažiau įšildysi patalpą ir padidinsi drėgmę.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas