Nuotrauka Nuotrauka

Critical Kush

Užbaigti auginimo dienoraščiai.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Critical Kush

Standartinė Ciakis »

Sveiki ir vel :) gal truputi ir pavieluotai bet stai auga viena mama, "Critical Kush" po 80w Cob LED 500k. auga jau gal trecia savaite, viena karta FIM daryta. vazonelis gal litrinis ar 2 kad per didele neuzaugtu. foto dar nera idesiu veliau.

busima eiga. uzauginsim mama, nuimsim klonus, desim 6 klonus i hydroponika paauginsim truputi ir desim i zydejima. va kolkas tiek

Cia fotkita pries savaite. Maitinu canna a+b. Apie 500ppm su runoff 20% hydroponika bus maitinama AN perfect PH linija
Nuotrauka
Siandienos foto
NuotraukaNuotrauka
07-11-2019 nera ko updeitinti, auginam dar sakeles.
Nuotrauka
16-11-2019 nuklonavom, pasilaistem. Naudojom vandeni ph 6, temp ~21, clonex geli. Mama tapo panasi i palme :D sviesa 16w dienos sviesos 18/6
NuotraukaNuotraukaNuotrauka
28-11-2019 seniai neupdeitinau :) bet panaujinimas. Klonai saknis isleido per 8-10 dienu. Vandens chileris butinas naudojant fogeri. Tad klonai visi su saknimis. Palauksiu kol ilgesnes uzaugs ir kishiu normaliai po lempom :)
Mamai pasirode trukumas kazkoks. Daviau biski calmag.
Nuotrauka
Nuotrauka
08-12-2019
Em gerai, per greitas persodinimas uzmuse 2 klonus. Tad mamai saknis isploviau ir ikisau augti kartu. Tad db turim 5 CK. Augam, viskas ok
Nuotrauka
12-12-2019 na zadetas updeitas viskas auga be didesniu problemu, tik dregme mazoka auginimo kambaryje
NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka
14-12-2019 pakeiciau vandeni. 60ltr/PH-6.0/ppm(500)-600
20-12-2019 vel pakeiciau vandeni. Gal kita savaitgali 12/12 matysim kaip ten bus. Pora foto kaip progresas. Beja kvepia citrina :)
NuotraukaNuotraukaNuotrauka
25-12-2019 ijungiau sviesas 12/12 ir apkarpiau apacias kad cirkuliuotu oras. atrodo neblogai, isgeria daug vandens, apie 7-10 litru i diena. tiesa, mama ismeciau, taip ir neacigavo po klonu nuemimo.
Nuotrauka
28-12-2019 atostogos leidziamos turiningai. pajungiau automatini vandens papildyma su 30 Ltr papildomo vandens. manau turi uztekti 3 dienom jei ka. beja po 12/12 tai ziauriai suvesejo kad neramu pasidare, is tikro nepatinka kad labai dideli tarpai tarp nodu. sviesos pakankamai EC 0.7 ph 6.1. tai sian vel nukarpiau nemazai
Nuotrauka
01-01-2020 nebetelpa, bandysim truputi lyginti virsunes siandiena kol laiko yra :)
Nuotrauka
13-01-2020 nera ka naujina tai 2 foto.
NuotraukaNuotrauka
17-03-2020
seniaiturejau uzbaigti dienorasti :) sorry tiesiog tingejau. is esmes nusivyles, budai lengvi, gal dar ilgiau reikejo pazydinti nors ir taip per ilgai uzlaikiau. zodziu kekvienas augalas po 50g ir daug trimo. beja visus kartus zydejimo viduryje susiduriu su fosforo trukumu. tad kazkoks fosforo (P) addonas reikalingas aciu @eigulys uz nustatyma :)

Nuotrauka
Nuotrauka

Nuotrauka

visko pasekoje beveik 200g sauso ir 15g bubble hasho (jokio pelesio isejo palaikyti 40% kambaryje)

taip isvados is auginimo kad pakeiciau sviestuvo konfiguracija :D achijenai daba, tolygiai apsviesta, nebekaista, patogiau maziau elektros vartoja
vegetavimui 4x 80w-160w LED diminami Bridgelux vero29 5000k berods
zydejimui 2x+2x 80w-160w LED diminami Bridgelux vero29 1850k + 3500k berods :D nebepamenu
Nuotrauka

net nezinau ar darysiu nauja dienorasti, nezinau ar verta, sau savo irodziau, jau kaip ir patirties biski uz skverno pririnkta :)
visi kiti auginimai bus ant hydroponikos tik ja tobulinant

beja 6x gorilla zkittlez klonai auga jau :D
Nuotrauka

tai va tiek ;) Visiems sekmes ir iki kitu kartu
Paskutinį kartą redagavo Ciakis 2020-03-17, 06:52. Iš viso redaguota 21 kartus(ų).
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Critical Kush

Standartinė Ciakis »

Up
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Critical Kush

Standartinė Ciakis »

up
Bet darbe mane vadina - Veryga
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Critical Kush

Standartinė Operatore »

Stebim, stebim!
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Critical Kush

Standartinė Ciakis »

up
Bet darbe mane vadina - Veryga
bongmeister
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2019-11-18, 14:53
Reputacija: 6

Re: Critical Kush

Standartinė bongmeister »

Šaunus hydro setupas :) Augalai atrodo sveiki ir laimingi. Patiko mintis su mylaru, kadangi apatinės šakos visada stokoja šviesos... O ir solution'o nugaruos mažiau. Bet RH kad pakelti be drėkintuvo, gausi mažinti sistemos sandarumą... Pats augalas daug neišgarina, ypač vegetacijoje. Pagrinde garuoja vazonai.

Kaip Clay Pebbles draugauja su pH? Nešarmina rezervuaro? Kai sunaudosiu paskutinius 12 maišų soilmixo, irgi turbūt pereisiu ant vandens. Atsibodo po kiekvieno harvesto šimtus litrų atliekų tvarkyti :D
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Critical Kush

Standartinė Ciakis »

Jo be drekintuvo niekaip, na padeda langas pradarytas :) lauke juk 70-90% dregme :) bet ir drekintuva naudoju :) jis deik sugalvot gera solution burbuletoriui, man girdisi kaip jis triuksmauja :) nepatinka :)

Atliekos ir mane nervina :) o clay plaploviau, bei jis negauna dregmes realiai nebent patys apatiniai kolkas stabilus 6.1 ph. Tikrinu pradzioj kas diena nes mazai nuciu po truputi kyla link 6.5 bet numusu su ph down.
Siaip daugiau nematau varijantu be clay :) nebent kokius brezinius darytis ir spausdinti paciam bet net neysivaizduoju koks turetu buti kad suportintu augala visa laika

Ir mylair acitiktinainas cia :) labiau kad vanduo nekaistu dariau :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
bongmeister
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2019-11-18, 14:53
Reputacija: 6

Re: Critical Kush

Standartinė bongmeister »

Pas mane be oro sausintuvo niekaip :D ištisai sukasi viskas, ką turiu, tai pavyksta RH sumažinti iki 40-50%.
Norėčiau žydėjimo tente dabar turėti 22% ir leisti mergom švelniai apskrusti prieš harvestą, kad bud'ai traškesni būtų :D
bet net su įranga to padaryti negaliu :)

Aš kur skaičiau apie problemas su clay, ten drip sistemą berods žmogelis turėjo, pamažu pradėjo irti keramzitas ir kelti pH. Išplovė, kitaip tariant. Bet jei daug drėgmės negauna, turėtų būti ok.

Pas tave foto gražūs pebblai, taisyklingos formos ir t.t., bet pavyzdžiui čia kur parduoda, tai netaisyklingos formos dažniausiai pasitaiko ir trupa labai. Tai netiktų. Svarstau, ką čia dar būtų galima naudoti.
Rockwool ir perlitas nelabai man, kadangi nėra gerai sveikatai. Dirbant su šituo š, būtinos akių ir kvėpavimo takų apsaugos.

Glass beads? Hydro esu noobas, bet jeigu tinka molis, stiklas irgi būtų gut, tiesa? Arba keramika? Arba paprasti akmenys? :|?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Critical Kush

Standartinė Ciakis »

as manau tinka bet koks neutralus materealas :) cia tik tam kad islaikytu augala nenusvirusi :) va sian darbe masciau ka cia paciam sugalvojus, nes manau galima ir be peblu issiversti. pas mane berods "canna". nes pamenu anksciau bandziau dangtelius spausdinti bet sudas gavosi.

del dregmes taip. visuose soil ar soil-sub dregme velniskai garuoja. po savo supudito derliaus viskas no no coco ar kitam sub. lengviau dregme pakelti nei jieskoti puveku bei dregme numusineti :) man tiesa prie 50-60 supuvo dideli budai :(

va db sesiu 420 forumus perversiu gal kas ideju pames del laikikliu :)

btw pebbles turi bliusa nes jie daug lengvesni uz glass. svoris nera labai gerai stiebui. reiktu kokio kitokio pakaitalo :) lengvesnio speju zaidimu kauliukai tiktu realiai :) stambesni tokie, plastmasiniai

edit: paziurek Growstones :) idomus varijantas
Bet darbe mane vadina - Veryga
bongmeister
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2019-11-18, 14:53
Reputacija: 6

Re: Critical Kush

Standartinė bongmeister »

Rimtai su puveku problemos? Nesu turėjęs niekados. Kokie dabar budai laukia harvesto... :D šakos nebelaiko svorio, bet pelėsio tikiuosi neturėti, nors drėgmė 50%+ visada laikėsi. Bet pas mane tente darbuojasi 6 ventiliatoriai (mažiausias 125mm), neskaičiuojant sausintuvo :) Tai pelėsiui nėra šansų :D

Kažin kaip medžio drožlės, gal irgi visai sueitų :) Aš į savo soilmixą dedu kaip mikorizės papildymą. :)
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Critical Kush

Standartinė Ciakis »

daug iskarpiau, skaityk 30% situ :) nors pas mane cia vejo mazai virsunese buvo :( gaila buvo labai

Nuotrauka
Bet darbe mane vadina - Veryga
bongmeister
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2019-11-18, 14:53
Reputacija: 6

Re: Critical Kush

Standartinė bongmeister »

Čia Peyote C, jeigu gerai pamenu :) labai gražus augalas, puiki genetika, tie ilgi lapai... :D nepanašu į nieką, ką esu auginęs :] labai gaila, kad teko susidurti su pelėsiu... Bet ir buvo labai vešlus augalas. To paties bijau ir savo Gorilom, nes irgi vešlumas neišpasakytas :]

Sekanty kartą kai uzsakinėsiu sėklas, Peyote mano sąraše top5 stovi, įdomu bus soile paauginti ją :]
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Critical Kush

Standartinė Ciakis »

as sekancia gorila zkitlles auginsiu :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Critical Kush

Standartinė Ciakis »

Up. Idomu kodel mama nepanasi i klonus :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Critical Kush

Standartinė Ciakis »

up
Bet darbe mane vadina - Veryga
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Critical Kush

Standartinė barzdyla »

Gražus grow, nice. :)
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Critical Kush

Standartinė Operatore »

Cikis aukstam lygy! :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
.....
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2019-09-16, 11:47
Reputacija: 8

Re: Critical Kush

Standartinė ..... »

Gražu! :] Ir tanku labai :) Patirčiai augant krūmai riebesni užauga, niek nepadarysi :D

Viršūnėse gerą vėją padaryk, kad nesilaikytų drėgmė ant bud'ų. :V: Žiauriai daug išgeria, tai ir išgarina belekiek, o kai vietos nedaug - greitai ta drėgmė susirenka kur nereikia...
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Critical Kush

Standartinė Ciakis »

Aha darau ka galiu. Dar dadesiu vejo be to oras ateina iskart is sausintuvo. Kambary kaip ir 45 dregmes. Lengviau valdyti ant vandens :) tikiuosi sitie nepelys :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Error
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2018-01-24, 22:34
Reputacija: 4

Re: Critical Kush

Standartinė Error »

Kaip sekasi? Jau pakorei motinas? :D
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas