Nuotrauka Nuotrauka

First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #SOS

Mielas dienorašti...
Vartotojo avataras
eigulis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2018-11-27, 16:22
Reputacija: 7

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #4

Standartinė eigulis »

Pabandyk iš pradžių filtrą surinkti. Gal pas jį praeinamumas bus geras ir užteks turimu ventiliatorių. Paskutini kartą į sistemą buvau pajungęs 120mm kompo ventiliatorių ji palikdavau nakčiai ant kiek efektyviai jis ventiliavo nepasakysiu bet, kad traukė orą iš bokso per https://www.growtent.pl/product-pol-427 ... 125mm.html tokį filtrą tai faktas. Nes anksčiau kai per naktį viską išjungdavau kambaryje jautėsi kvapas bet kai pradėjau palikinėti įjungtą tą ventiliatorių kvapas dingo.
Wiceilas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2020-10-16, 12:20
Reputacija: 7

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #4

Standartinė Wiceilas »

eigulis rašė: 2020-11-20, 08:38 Pabandyk iš pradžių filtrą surinkti. Gal pas jį praeinamumas bus geras ir užteks turimu ventiliatorių. Paskutini kartą į sistemą buvau pajungęs 120mm kompo ventiliatorių ji palikdavau nakčiai ant kiek efektyviai jis ventiliavo nepasakysiu bet, kad traukė orą iš bokso per https://www.growtent.pl/product-pol-427 ... 125mm.html tokį filtrą tai faktas. Nes anksčiau kai per naktį viską išjungdavau kambaryje jautėsi kvapas bet kai pradėjau palikinėti įjungtą tą ventiliatorių kvapas dingo.
Pavandysiu :)
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #3

Standartinė nenaudelis »

eigulis rašė: 2020-11-20, 06:22
Cikis rašė: 2020-11-19, 17:24 tai nasuma taikai pagal turima filtra jei filtras 800 kubu i valanda tai panasu ventiletoriu perki
:D kokie 800? :D tu matei jo dėžutę? Tenai max 0.16kubu iš kur ten filtras 800kubu? Turiu filtra 400m3/h tai jo matmenis 200x400mm isivaizduoju koks būtų 800m3/h :D

Wiceilas manau gali drasiai imti buitini ventiliacijos ventiliatoriu 100mm kaip nenaudelis sakė. Statybų parduotuvėje surasi už kokius 6-8 eur.
Aš tai db apie tokį gavoju https://www.senukai.lt/p/ventiliatorius ... tline/57eq
Tipo tilus. Nes boxas miegamajame stovės
Lygiai toki naudoju savo darzelyj. Kas del tylos - miegamajame tikrai negaleciau uzmigt be geros :x: :) Mano setupui pats tas, bet i sita konstrukcija, manau butu zymiai per didele (turiu galvoj pati filtra, kad ir 180m3/h) ir "vogtu" vieta. Bet jei primazinti apsukas su reguliatorium tai pamanoma. O tokiai dezutei ir nereikia tokio galingumo, manau ir puses uztektu.
Wiceilas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2020-10-16, 12:20
Reputacija: 7

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #3

Standartinė Wiceilas »

nenaudelis rašė: 2020-11-20, 12:33
eigulis rašė: 2020-11-20, 06:22
Cikis rašė: 2020-11-19, 17:24 tai nasuma taikai pagal turima filtra jei filtras 800 kubu i valanda tai panasu ventiletoriu perki
:D kokie 800? :D tu matei jo dėžutę? Tenai max 0.16kubu iš kur ten filtras 800kubu? Turiu filtra 400m3/h tai jo matmenis 200x400mm isivaizduoju koks būtų 800m3/h :D

Wiceilas manau gali drasiai imti buitini ventiliacijos ventiliatoriu 100mm kaip nenaudelis sakė. Statybų parduotuvėje surasi už kokius 6-8 eur.
Aš tai db apie tokį gavoju https://www.senukai.lt/p/ventiliatorius ... tline/57eq
Tipo tilus. Nes boxas miegamajame stovės
Lygiai toki naudoju savo darzelyj. Kas del tylos - miegamajame tikrai negaleciau uzmigt be geros :x: :) Mano setupui pats tas, bet i sita konstrukcija, manau butu zymiai per didele (turiu galvoj pati filtra, kad ir 180m3/h) ir "vogtu" vieta. Bet jei primazinti apsukas su reguliatorium tai pamanoma. O tokiai dezutei ir nereikia tokio galingumo, manau ir puses uztektu.
Turiu dar klausima, o filta kai dedi, tai det reik ant kur veja ispucia ar istraukia? Taprasme is kurios puses :D boxo vidaus ar isores
Vartotojo avataras
eigulis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2018-11-27, 16:22
Reputacija: 7

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #4

Standartinė eigulis »

Šiaip nėra skirtumo. Svarbiausiai, kad išeinantis oras pereitu per filtrą.
nenaudelis tai galvoju naktį mažinti apsukas per dimerį https://www.aliexpress.com/item/32802025086.html
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #4

Standartinė nenaudelis »

Man filtras geriau atrodo vidui dezes kartu su ventiliatoriumi - mazesne tikimybe, kad kvapai iseis i lauka. Bet jei vietos mazai geriau, kad jis butu lauke, tik reikia su kokiu silikonu suhermetint, kad kvapus pustu ne pro sali o per filtra. Na abu variantai geri, jei veikia :)
2eilugis - tas dimeris is valdiklio valdomas. Jei valdiklio laikodis nenusimus, tai visai neblogas variantas. O kad jis nenusimustu yra tokie RTC moduliai su baterijom, o jei dar prideti SSR reliu tai su tuo paciu valdikliu galima visa uki valdyt. Bet man kazkaip rankos nedaeina iki tokio lygio :)
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #4

Standartinė Ciakis »

tai filtra su varikliu galima i atskira dezute uzdaryti ir pravesti ortaki paemimui ir isputimui, buvau pasidares taip
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #4

Standartinė Ciakis »

eigulis rašė: 2020-11-20, 16:12 Šiaip nėra skirtumo. Svarbiausiai, kad išeinantis oras pereitu per filtrą.
nenaudelis tai galvoju naktį mažinti apsukas per dimerį https://www.aliexpress.com/item/32802025086.html
cia ne skaitmeninis dimeris? sitas berods jungiasi prie arduino nes matau +- ir signala
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
eigulis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2018-11-27, 16:22
Reputacija: 7

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #4

Standartinė eigulis »

Jungiamas prie belenko. Kuo tik gali siųsti jam PWM signalą.
Nenaudelis naudosiu valdikli.
Pasirinkau šitą, kad galiečiau pajungti prie wifi. Konkrečiai naudosiu esp32
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #4

Standartinė nenaudelis »

eigulis rašė: 2020-11-20, 20:01 Jungiamas prie belenko. Kuo tik gali siųsti jam PWM signalą.
Nenaudelis naudosiu valdikli.
Pasirinkau šitą, kad galiečiau pajungti prie wifi. Konkrečiai naudosiu esp32
Isigilinau i dimeri ir gana sudetingai gaunasi - valdiklis turi sekt amplitudes (Z-C) isejima ir pagal ja formuot PWM. O jei jis pakibs tai ir sustos. Turetu buti kazkas gudresnio, manau.

p.s. ar moderatoriai musu neapsauks ?

akkmuo: tęskit kitoj temoj, viskas ok (:
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #4

Standartinė Ciakis »

:D biski ne ten rasom :D na tokiam rrikalui galima atskira tema kurti ir isspresti rpm klausoma su valdikliais. Butu visiem lengviau rasti
Bet darbe mane vadina - Veryga
Wiceilas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2020-10-16, 12:20
Reputacija: 7

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #SOS

Standartinė Wiceilas »

SOS PAGELBĖKIT
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #SOS

Standartinė Ciakis »

Speju nei ph piestuko neturi nei ec piestuko. Dar kelias h negalesiu nieko pasakyti. Reik gryzt namo i knyga paziureti
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #SOS

Standartinė Ciakis »

panasu i gelezi bet realiai teik tureti piestukus kad tiksliai zinotum :) sorry :) as bandyciau neperlaistyti ir duoti 450 ppm 6.2 ph :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
eigulis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2018-11-27, 16:22
Reputacija: 7

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #SOS

Standartinė eigulis »

O kiem laistai? Nes kiekvienoje nuotraukoje matau tamsią žemę. Toks įspūdis, kad jinai pastoviai šlapia. Šiaip gerai būtų, kad laistitum kai viršutinis sluokstins pradžiutu apie 2cm
Wiceilas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2020-10-16, 12:20
Reputacija: 7

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #SOS

Standartinė Wiceilas »

Turiu piestuka, bet piestukas nesukalibruotas.. tai naudoju lakmuso juosteles, o siaip laistau tai kas2-3d.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #SOS

Standartinė Operatore »

Laba ;)
As, tai sakyciau uzniurkei savo augaliuka. Jis dar toks mazas, o jau buvo gaves gan stipriu trasu, tau ten kazkas nepatiko - nuflushinai, tipo ka, kiekvienakart kai kazka pamatysi itartino, tai flushinsi.. Veiksmas vyko mazam 3l vazone (nera vietos saknims isvengti elementu/silumos/dregmes koncentracijos), tik ka persodinus (apskritai po persodinimu, tai min savaite ramybes ir vandenuko),
tai cia jam belekas gali buti ir, matyt, problema yra kompleksine.
As dabar jos labai nekaitinciau, kai reikia laistyciau vandeniu ir stebeciau. Kazkada lb nedidele doze trasu ipilciau ir stebeciau. Yra susidares klaidingas poziuris, kad trasu reikia pilti tiek, kiek parasyta ant gamintojo buteliuko..
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #SOS

Standartinė Seedman »

is patirties galiu pasakyt , perlaistei + gal susimovei su trasomis , kaip Operatore pacitavo. dabar ka galeciau patarti, tai jei nori ekspermento tai augink ta pati flusink ir pan , bet tai neduos tau gero derliaus , uzauks gal 5 g, jei turi seklu augink is naujo , laistymas tik tokiu atveju jei augalas to praso , as nzn kaip tau paskyt, bet eigulys pacitavo (kai viršutinis sluokstins pradžiutu apie 2cm)tada laistai ,kanape nereikalauja daug vandens,kaiptik ji meksta pradziuti tada tik gerai prijima vandeni ,jei zeme laikei pastovei dregna tau isibalancavo ph.trasos tik 4 sav pabaigoja ,pirma karta mikro doze,nes tavo plotas mazas taigi tavo kanapei nereike pilnos normos ,nes tokem plote kanape neuzauks didele , vazona rinkis 5 -7l ir vegetacija baik ir pereik y zidejima 15-17 diena. nuo seklos. as taip darau ir rezultatas foto galerijoja, beto musu plotas ir vatai panasus, bet mano led 660nm-450nm.
Wiceilas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2020-10-16, 12:20
Reputacija: 7

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #SOS

Standartinė Wiceilas »

Žodžiu, ateina dvi naujos sėklos, užsisakiau green cracko ir pasiemiau coco coir žemių :D, gal šį kartą kažkas išeis, tai kai bandysiu kelsiu i tapati dienoraštį, nes pasilikau ir šitą augalą, nors beveik visi lapai nurudavo, auga nauji iš šonų :D
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: First time Indoor Kartoninėje dėžėje UPDATE #SOS

Standartinė Ciakis »

Wiceilas rašė: 2020-12-04, 21:47 auga nauji iš šonų :D
tai dar gyvas :) nekamuok ir uzaugs. jei fotoperijodas atsigaus jei autikas kaput [:)]
Bet darbe mane vadina - Veryga
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas