Nuotrauka Nuotrauka

Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Mielas dienorašti...
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

nenaudelis rašė: 2021-02-14, 10:58 Tai kad ir skirtingos indica/sativa veisles skirtinga laika auga. Kaip tik pats susiduriau, nes dabar auga viena labiau sativine kita labiau indica. Ir mano indica atrodo labiau uzaugusi, isiziurejus, skirtumas gal kokia savaite, ne daugiau. Taip, kad pergyvent del to tikrai nera ko.
Kolkas naujoko sindromas cia pas mane 😁,suvokiu,kad skirtinga rusis,genai ir t.t..vistiek randu prie ko prisi3.14st 🙂
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

UPDATE.
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

UPDATE.
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

UPDATE.
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

UPDATE
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

uP
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

gal uzdarykit ta mano dienorasti. Jei kazkam buvi idomu-OG1 -57gr. OG2 - 34gr. Abu nuskinti apie 2 sav per anksti.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Ciakis »

Kodel anksti?
Bet darbe mane vadina - Veryga
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

Cikis rašė: 2021-05-30, 18:44Kodel anksti?
Zodziu likau nesuprates..ziauriai pradejo lapai dziut ir nykt, sakyciau ,kaip ir pries mirti,bet net man pasirode,kad per daug.. antras augalas tas pats,vos tik suejo 8 savaites- prasidejo ta nesamone su lapais...
Pagal trichomas tai 8 savaite visos buvo pienines ,laukiau iki kol ant augalo liko tik sugar leaves ir skyniau, bijojau,kad nepereitu ant ziedu . Zodziu abu nuskyniau 10 savaite. Dar apie dvi savaites galejo pasirpt..

Ieskojau problemos, bet nelabai ka radau,is forumo ir nelabai itikinamos versijos nuskambejo...nezinau, dabar pries 3 dienas ikisau viena ,tokia pat..ziuresiu.
PH tvarkoj, nepertresta, laistydavau pagal svori ir gere iki pat galo .Beja, viena versija buvo,kad per mazai laisciau..sita butu realiausia versija, del kurios negaliu gincytis,nes nezinau.. 8-10 svaites gaudavo 2 ltr,po to 2 dienos be laistymo,trecia diena ryte vazonas jau budavo lengvas ,bet ryte nelaistydavau,laistydavau vakare. Tai tiek...nubegimo palaiscius galima sakyti nebudavo.Isbegdavo 50-100 ml max.
CalMag+ gavo abu.
Bet gerai yra, gaila tik,kad priezastis neaiski, bet 99 proc cia mano klaida kazkur. Juolab,kad ir ziedai visiskai skirtingo phenotipo, abi indikos kaip ir,bet OG2 tokiu vaizdu prikure smegenyse....nesu dar taip mates. Zodziu liux viskas..ir sviesto turiu :)
Va pora vaizdu...

N jau seniai gauna minimaliai,viena kart buvau truputi nukepines, cia OG1 beveik pries skynima
Nuotrauka

cia va OG2 kazkur 3-4 diena su problema. Akyse nyko lapai.
Nuotrauka

Pabaigai kazka linksmesnio :)
Nuotrauka
Barmalejus
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2021-05-10, 08:52
Reputacija: 1

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Barmalejus »

Gal klystu, bet sakyćiau kad nudeginai savo augalus traśomis. Kurios buvo isigėrusios i żemes. Kadangi laistydavai be nubegimo, druskos kaupėsi żemėse t.y. EC. O kai jis tampa labai didelis żemės pradeda traukti vandenį iš augalo.
Galiu ir klysti, tikiuosi kažkas dar pakomentuoti, kad kitą kartą neturėtum tokių bėdų.
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

Barmalejus rašė: 2021-06-08, 06:50 Gal klystu, bet sakyćiau kad nudeginai savo augalus traśomis. Kurios buvo isigėrusios i żemes. Kadangi laistydavai be nubegimo, druskos kaupėsi żemėse t.y. EC. O kai jis tampa labai didelis żemės pradeda traukti vandenį iš augalo.
Galiu ir klysti, tikiuosi kažkas dar pakomentuoti, kad kitą kartą neturėtum tokių bėdų.
Sveikas, siaip kiek domejaus,organinem trasom nubegimo nereikia,drusku nera. Sumazinau zenkliai trasas antrajam,bet nulis reakcijos....

Anksciau neminejau,bet saknys pas abu buvo sveikos. Jokiu parudavimu ir panasiai ir gan smarkiai issipletusios po visa vazona...sunkiai ejo suplesyt zemes.
DanDan
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2019-04-21, 16:09
Reputacija: 6

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė DanDan »

As nubegimo nedarau, bet visada naudoju ec ir ph testerius
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Operatore »

Laba. Tas, kad nyko lapai zydejimo gale, yra naturalu. Is foto nematau kazkokiu ligu. Tik baigiancius zydeti augalus, kuriu nebelabai jau reikia tresti, nes naturaliai is prigimties kanapes zydejimo gale tiesiog siurbte siurbia medziagas is lapu.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

Operatore rašė: 2021-06-09, 06:53 Laba. Tas, kad nyko lapai zydejimo gale, yra naturalu. Is foto nematau kazkokiu ligu. Tik baigiancius zydeti augalus, kuriu nebelabai jau reikia tresti, nes naturaliai is prigimties kanapes zydejimo gale tiesiog siurbte siurbia medziagas is lapu.
O neturetu tada pradet nuo apatiniu lapu? ar nera skirtumo? nes pas mane ne nuo apatiniu visas sitas geris prasidejo..
kitas dalykas -lapai nunyko per 2 savates...o rudu,ar bent parudavusiu trischomu net akyse neregejau..del to ir keista man.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas