Nuotrauka Nuotrauka

Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Mielas dienorašti...
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

Sveiki, na ka...Pirmas ,normalus (jei taip galima pasakyt :) ) auginimas .
Praeitais metais pabandziau,tik tiek kad nei laiko,nei salygu tam nebuvo,tai gavos nei sis ,nei tas,bet truputi gavos.Esme ,kad susipazinau kazkiek.Dabar ,pagal galimybes pasiruosiau rimciau ir ziuresiu kaip kas.Tikiuosi patarimu is jusu,jei matysit kas ne taip-nesidrovekit pranest :)

Setup,as

1.Palapine -90x90x175
2. Du cirkuliaciniai ventiliatoriai,vienas ant gridu,kitas virsunem.
100mm oro istraukimas i lauka
125mm oro padavimas i vidu

3.Lempa - 240w Samsung+Osram 3000K / 5000K lm301h + 385nm + 660nm + 730nm ( UV+Oslon red+Oslon Far red)
4.Vazonai 2x 12.5 ltr Airpot.
5.Zemes-Gold Label, Special Mix
6.Trasos organines- Biobizz -
Root Juice
Bio Grow
Bio Bloom
Fish Mix
Top Max
Alg-A-Mic
Heaven

7. Seklos- Auto OG Kush (Dynafem)
Crystal M.E.T.H ( Fast Buds)



2021.02.06
Seklos keliauja i stiklines su vandeniu 24 valandom.
Vazonai uzpildomi zemem ir sulaistyti vandeniu (Ph 7) su Root Juice (1/4 dozes nuo minimumo)
Pastatyti siltai po lempa 23 C ,kad suaktyvint mikroorganizmus zemese.
Dabar 36 val laukimo, tada seklos keliaus i vazonus.
Nuotrauka

2021.02.09

Vakar patikrinau seklas -OG Kush turejo apie 6mm sakni, C.M apie 2mm. Palikau dar pagulet.
Siandien patikrinu 8| -OG Kush apie 2 cm , C.M -truputi virs 1 cm.

OG Kush netilpo po mikroskopu :)
Nuotrauka
C.M
Nuotrauka

Laikas sodint..kadangi vazonuose prisotintos zemes-iskasiau viduri ir ten supyliau paprastas zemes
Nuotrauka
Supurskiau lengvai vandeniu+keliais lasais Root Juice.
Dabar po calofanu ,kol islys.
Nuotrauka

Temperatura 23c , dregme ne kazka 30-35 %, net sulaistyti vazonai nepakele. Teks isigyti oro drekintuva. Guodzia tik tai,kad per zydejima nebus problemu.

2021.02.14

Islyst is po zemiu-islindo..OG pirmas,po paros-CM. Nu bet islindo ir para pragulejo galvas be judesio,kas man nelabai patiko.Praejus dar parai vaizdas beveik tas pats-galvos paguldytos ant zemes.. Vakar vakare nutariau truputi pagydit- uzmaisiau 1/4 dozes Root Juice, 1/4 Heaven,1/4 Alg-a-Mic. Palaisciau aplink augalus po 500ml kiekvienam. Is ryto visai kitas vaizdas,abu issitiese ir sove i virsu .CM beveik prisivijo OG.
Dabar ramiau,bet is esmes vistiek letokas augimas .Perziurejau kitus tos pacios rusies auginimus internete,tai mano augimas atsilieka kazkur 2-3 parom. Gal nieko baisaus,tik zinant,kad tai auto ir biologinis laikrodis jau tiksi-noretusi,kad viskas butu be klaidu.Planuose FIM 3 savaites pabaigoj ,jei tures 3-4 nodus ir bendrai bus sveikas. Jei ne -tik LST

2021.02.16

Pirma savaite praejo.
Papildomai ijungta 660nm. padidintas lempu galia ant 10 % , is 24/0 perjungta i 20/4 laika.
Atrodom taip-

OG
Nuotrauka

CM

Nuotrauka


2021.02.23

Na stai ir antra savaite i pabaiga.
OG juda i prieki normaliai, vienu momentu buvo nugazdines kai pamaciau,kad lapai i virsu sukile,na bet truputi Googlo paklausinejau-zodziu viskas gerai...
Gert per savaite sugirdau 1 litra vandens.
Kadangi prasides 3 savaite,tai siandien palaisciau jau truputi su trasom- 0.5ml Fish mix , na ir eilinio dopingo

-1ml root juice
-2ml Algamix
-2 Heaven

Taip atrodo OG
Nuotrauka

Na o su CM naujienos ne tokios linksmos.Augimo visiskai nera, skleidzia naujus lapelius, skleidzia po 3 ir tie patys tuoj pat raukslejasi...zodziu nei i ploti nei i auksti...
Nuotrauka

Tai as su juom atsisveikinau siandien.I jo vieta pasodinau dar viena auto OG Kush.
Gaila tik tiek ,kad si auginima sativos neturesiu.

2021.03.02

Prasideda 4 savaite.Nu augam, cia po paskutinio maitinimo (bent jau taip sutapo)-atsirado keletas rudu demeliu ant apatiniu lapu. Nezinau ar teisus,bet padariau isvada,kad kaltas mazas oro dregnumas,kas galimai issauke magnio trukuma. O dregme krito,nes reikejo pajungti istraukeja,nes sklinda gan malonus augalo kvapas :D .Bandziau sumazint apsukas pajunges per Led dimmer,bet ventiliatoriaus varikliukas idomiai i ji reaguoja,tai pabijojau ,kad neatsitiktu kokia nesamone palikus be prieziuros. Pajungsiu ant laikmacio ir ziuresiu kas bus. Kadangi augalas truputi atsilieka ,tai zadeto topinimo nedariau,pries kelias dienas pradejau LST.
Nuotrauka

Antrasis OG Kush dar tik savaite,viskas kaip ir gerai.Auga tikrai geriau nei aTa CM ar net pirmasis OG Kush.Tai jei su tuom nebus kazkokiu nuklydimu tai plius minus gal prisivysiu...realiai tarp ju skirtumas -2 savaites.
Nuotrauka

2021.03.09

OG Kush-1

Praejo 4 savaites. Per savaite augalas zenkliai paaugo,isstorejo. Buvo ka veikt su juo kiekviena vakara.Padariau klaida,kad per daug uzguldziau kamiena,beveik 90 laipsniu,kas apsunkino LST.Lapu karpyt nesinorejo,taciau teko...pasalinau gal kokius 8-10 lapu.Kad labai nestresuot kirpau po 1-2 lapus per para. Lyti ,jei neklystu ,jau parode,o ziedu dar nematyti ne zenklo,kas dziugina-gal dar savaite pratemsiu augime.per savaite sukeliau laistymo kieki-uztekdavo 1 litro per savaite, dabar jau savaites vidury buvo istroskes. Siandien palaisciau 1.5 litro. Kad nesokinetu PH laistau visada su trasom. Trasu dozes irgi padidinto,bet nezymiai.Praktiskai kas savaite dadedu po 1 ml/l .
Sviesos ant 75 proc, dar papildomai vyresni augala pakeliau nuo zemes 5 cm. Kita savaite kelsiu papildomai 5 cm. nes nenoriu,kad zydejimo metu nukentetu salia augantis jaunesnis augalas.Iki lempos dabar turiu 35 cm.Aisku virs lempos dar vietos daug kelimui jei reikes,bet tas atstumas Veg,inimui-optimaliausias pagal augalo ploti. Atstumai tarp nod'u iki 3 cm.Toks gan kresnas bicas butu ,jei stovetu :D
Keletas nuotrauku eiles tvarka(kelios paskutines paros)

2021.03.06
Nuotrauka
2021.03.07
Nuotrauka
Nuotrauka
2021.03.08
Nuotrauka
Nuotrauka
2021.03.09 Taip pradedam 5 savaite
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

OG Kush -2

Pasibaige 2 savaites.
Viskas su juo kolkas gerai.Auga panasiu tempu kaip viresnis,tik atrodo graziau-neturi deformuotu lapu. Girdau taip pat,kaip OG Kush-1 , Trasos- siandien pirma kart gavo 0.5ml/l Veg trasu,bet siaip sita bandysiu maitint didesnemis dozemis ir jei viskas gerai- FIM pasibaigus 3 savaitem. Bus idomiau LST jam daryt ir siaip matosi atspari veisle,tai why not.

Siandien atrodom taip
Nuotrauka

Na o cia ,kam idomu,galima uzmest aki i mano paruosta maitinimo plana. Susidariau ji dar pries pasirodzius daigams.Kadangi praktikos pas mane -0 . Tai visos dozes surinktos per daugybe forumu,na patikekit,tikrai nemazai laiko praleidau ieskodamas realiu augintoju butent su Biobizz patirties, net nezinau ,ar dar liko kas nors ko neperskaiciau =( .
Gamintojo nurodytas maitinimas tai toks labai abstraktus..o is tokiu idomesniu niuansu ,istrauktu is forumu,pvz ,kad Bloom pradet iskart nuo dideles dozes.Aisku as aklai taip nepulsiu,nes ir veisle veislei nelygu...bet su OG-2 paeksperimentuosiu truputi daugiau.....
Lentele tokia,kad tik as suprasiu dauguma dalyku,nes eigoje vis dar dakoreguoju atsizvelgdamas i tai,kaip reaguoja augalas. Baiges auginima viska perbraizysiu suprantamai ir jei kam idomu-uzklauskit,pasidalinsiu...

Cal-Mag taip ir nepirkau,todel nenaudoju,bet sekancioj savaitej galvoju susimalt kiausiniu lukstu miltu ir pora saukstu granito dulkiu ir padaryt OG-1 Top feed...jei reikes,gales pasmaguriaut...

Nuotrauka

2021.03.16 5 SAVAITES
NuotraukaNuotrauka
NuotraukaNuotrauka
Nuotrauka

2021.03.24

6 SAVAIES

43 diena

Nuotrauka
Nuotrauka

29 diena

Nuotrauka
Paskutinį kartą redagavo Rr4twenty 2021-03-24, 22:08. Iš viso redaguota 13 kartus(ų).
Neptūnas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2019-09-11, 00:00
Reputacija: 1

Re: Nezinoma sekla.Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Neptūnas »

:x:
Paskutinį kartą redagavo Neptūnas 2021-01-15, 18:22. Iš viso redaguota 1 kartą.
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Nezinoma sekla.Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

hipis rašė: 2021-01-15, 14:30 Daryk kaip as..
Dekui uz info :V: ...panasiai ir darau, tikrinau pries pora val- tos kur dameciau,net ne mirkytos,jau leidzia sakni-3mm.. uzteko padet salia radiatoriaus 8) , tai jei jos niekas neaplenks -eis rytoj i vazona. Seklos nera is stuffo, tiesiog dovanotas maisas,zinau tik tiek,kad kas jas man dovanojo -su seklom nelabai ruko :) .
Del konkreciu seklu,tai dabar man neimanoma ju gaut.Siustis su sansu-praeis/nepraeis nerizikuosiu.O kitas sansas psiimt jas fiziskai is parduotuves- uz 3 menesiu...sup..sta corona ir cia koja pakiso :evil: ...zodziu nurasysiu si auginima ant patirties ir tiek :)
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Nezinoma sekla.Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Operatore »

Rr4twenty rašė: 2021-01-15, 17:27
hipis rašė: 2021-01-15, 14:30 Daryk kaip as..
Dekui uz info :V: ...panasiai ir darau, tikrinau pries pora val- tos kur dameciau,net ne mirkytos,jau leidzia sakni-3mm.. uzteko padet salia radiatoriaus 8) , tai jei jos niekas neaplenks -eis rytoj i vazona. Seklos nera is stuffo, tiesiog dovanotas maisas,zinau tik tiek,kad kas jas man dovanojo -su seklom nelabai ruko :) .
Del konkreciu seklu,tai dabar man neimanoma ju gaut.Siustis su sansu-praeis/nepraeis nerizikuosiu.O kitas sansas psiimt jas fiziskai is parduotuves- uz 3 menesiu...sup..sta corona ir cia koja pakiso :evil: ...zodziu nurasysiu si auginima ant patirties ir tiek :)
Tai siuskis, bent zinosi ka augini ir ko tiketis, o tai, paauginsi bernu, ot gera patirtis bus :) dauguma siunciasi, o postu, kad nepraejo - nera.
Daiginant siluma (ne karstis) ir dregme svarbu ;)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Nezinoma sekla.Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė nenaudelis »

Bent man pirmasis auginimas su sitais led'ais buvo labai nevykes ir kad kazkas netaip pastebejau po kokio menesio - augaliukai labai graziai pradejo augti ir stop. Tada skubiai pirkau normalesne lempa ir ta growa siek tiek isgelbejau. Dar kitam jau buvo nupirka kita saule.
Del siuntimo Operatore raso tiesa, ir as galiu patvirtinti, kad korone cia visiskai niekuo deta - siunte ir pries ja ir per ja ir sius po jos ir niekas nesikabineja. Nebent turi kazkokiu savu priezasciu bijot. Man irgi ta paranoja is pradziu buvo :) Is kitos puses gal net ir paprasciau - nereikia niekur per siena be reikalo trankytis. O dabar su tom sienom speju ilgam nesamones tesis.
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Nezinoma sekla.Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

Operatore rašė: 2021-01-16, 08:21 Tai siuskis, bent zinosi ka augini ir ko tiketis, o tai, paauginsi bernu, ot gera patirtis bus :) dauguma siunciasi, o postu, kad nepraejo - nera.
Daiginant siluma (ne karstis) ir dregme svarbu ;)
jo, buvo per salta,viskas tvarkoj dabar :V:
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Nezinoma sekla.Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

nenaudelis rašė: 2021-01-16, 11:06 Bent man pirmasis auginimas su sitais led'ais buvo labai nevykes ir kad kazkas netaip pastebejau po kokio menesio - augaliukai labai graziai pradejo augti ir stop. Tada skubiai pirkau normalesne lempa ir ta growa siek tiek isgelbejau. Dar kitam jau buvo nupirka kita saule.
Del siuntimo Operatore raso tiesa, ir as galiu patvirtinti, kad korone cia visiskai niekuo deta - siunte ir pries ja ir per ja ir sius po jos ir niekas nesikabineja. Nebent turi kazkokiu savu priezasciu bijot. Man irgi ta paranoja is pradziu buvo :) Is kitos puses gal net ir paprasciau - nereikia niekur per siena be reikalo trankytis. O dabar su tom sienom speju ilgam nesamones tesis.
Taip,ziurineju jau kita lempa,panaudosiu pora savaiciu ,kol atkeliaus..po bandymu -per auksta temperatura dezej. Oro cirkuliacija gera mano manymu,bet laikosi apie 28-29C..tai nusprendziau keist..

Del siuntimo- ne LT esu, o ten kur esu gan sugrieztino siuntu skanavima,butent del tos priezasties,kad padidejo kanapiu/seklu tranzitas pastu. Priezastys tokios,kad ,kad ir praleidzia yra galimybe,kad po keliu menesiu uzeis pasilabint.Siaip man reiktu tik siena kirst,kad galeciau legaliai ju nusipirkt..pirmyn/atgal -200km...bet...kirtus siena -karantinuotis reikia ir vel testai,testai...uzkniso jau X( Tai tokie bajeriai...
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Nezinoma sekla.Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Ciakis »

Jei ne paslaptis kurioj parapijoj bazuojiesi? Galima prigalvoti visokiu varijantu su siuntimu, draugui, pastomatui ar panasiai
Bet darbe mane vadina - Veryga
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Nezinoma sekla.Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

Cikis rašė: 2021-01-16, 14:16 Jei ne paslaptis kurioj parapijoj bazuojiesi? Galima prigalvoti visokiu varijantu su siuntimu, draugui, pastomatui ar panasiai
Norgej, pastomatas kaip ir atkrenta :/ ,visur atsiimant ID reikia
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Nezinoma sekla.Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

Dar noriu uzklaust- zemes ,kuriose auginsiu-prisotintos 3-4 savaitem.Sudaiginta sekla galvoju sodint i galutini vazona,be jokiu persodinimu,- ar nenudegins trasos jauno augaliuko? Maciau daro taip-iskapsto panasii stiklines dydzio duobe ir i ja supila paprastu zemiu,be trasu,kol normaliau sudygs...gal taip ir daryt? Laistysiu tik 1/4 rekomenduojamos dozes RootJuice.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Nezinoma sekla.Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Ciakis »

gal daigink paprastose zemese be trasu
Bet darbe mane vadina - Veryga
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Nezinoma sekla.Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

Cikis rašė: 2021-01-16, 18:21 gal daigink paprastose zemese be trasu
dekui
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

Perorganizavau visa auginima, anas pasibaige net neprasidejes :D tikiuosi buvo verta :D
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

small UPDATE
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Ciakis »

nzn ar verta dengti plieve, as niekad nedengiu, toks varijantas manau tik klonuojant
nors galiu klysti
Bet darbe mane vadina - Veryga
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

Cikis rašė: 2021-02-10, 17:40 nzn ar verta dengti plieve, as niekad nedengiu, toks varijantas manau tik klonuojant
nors galiu klysti
Reikia sutvarkyt dregme palapinej..Namie nebunu beveik 14 val.,tai bijau ,kad per daug nenugaruotu. Esu pribades skyluciu orui,tai manau nepakenksiu
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

Cia vakar bandydamas save ramint pradejau filosofuot 🙂.Zodziu pas mane OG Kush -indika ir CM-satyva, tai pradedant nuo saknies isleidimo is seklos OG buvo pirmesnis visa diena,toliau..saknies ilgis irgi dejo per sona sativai kone dvigubai..is zemiu pirmas pasirode irgi OG..,tai idomu ar ir automatuose augimas/zydejimas greitesnis indika vs satyva?...?
Ne panikuoju dar kolkas,tik siaip mastau..🙃
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Operatore »

Rr4twenty rašė: 2021-02-13, 13:25 Cia vakar bandydamas save ramint pradejau filosofuot 🙂.Zodziu pas mane OG Kush -indika ir CM-satyva, tai pradedant nuo saknies isleidimo is seklos OG buvo pirmesnis visa diena,toliau..saknies ilgis irgi dejo per sona sativai kone dvigubai..is zemiu pirmas pasirode irgi OG..,tai idomu ar ir automatuose augimas/zydejimas greitesnis indika vs satyva?...?
Ne panikuoju dar kolkas,tik siaip mastau..🙃
Klausyki, tu taip rasai "bandydamas save ramint", "nepanikuoju dar kol kas", o, tai.. kame problemos?
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė nenaudelis »

Tai kad ir skirtingos indica/sativa veisles skirtinga laika auga. Kaip tik pats susiduriau, nes dabar auga viena labiau sativine kita labiau indica. Ir mano indica atrodo labiau uzaugusi, isiziurejus, skirtumas gal kokia savaite, ne daugiau. Taip, kad pergyvent del to tikrai nera ko.
Rr4twenty
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2018-03-12, 17:55
Reputacija: 7

Re: Auto OG Kush & Crystal M.E.T.H- .Indoor.Pirmas kartas.

Standartinė Rr4twenty »

Operatore rašė: 2021-02-14, 09:28 Klausyki, tu taip rasai "bandydamas save ramint", "nepanikuoju dar kol kas", o, tai.. kame problemos?
Ne nu,dideliu problemu tikiuosi nera 😁,siaip lyginu su aplinkiniais augimais ir tiek... Bus antras ,trecias auginimas,bus kitaip..dabar man viskas nauja.Panikuot tikrai nepanikuoju,bet yra tas toks zyzimas galvoj,kad visiskai saltai i tai reaguot negaliu 🙂. Suprantu,kad prisiziurejes meistru auginimu,kur viskas taip auga,kad net sumirkset baisu,kad ko nors nepraleist 🙂,tas ir daro itaka kazkiek.. O siaip suvokiu,kad kol konkrecios problemos pozymiu nematau-nera ko panikuot.Po vakarykscio judesio daug ramiau..
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas