Nuotrauka Nuotrauka

Kurmiai

Apie įvairius augalų kenkėjus.
Rašyti atsakymą
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Kurmiai

Standartinė 4apa »

dalinames patirtimi.
kai pastebejau pirma kurmiarausi darzelyje per daug nepergyvenau. kaiptik apsidziaugiau, vadinasi zeme svari ir derlinga, jei kurmis joje vaikscioja. bet pasirodo jis gyvybingas kazkoks, visa jau darza yra isknises urvais. galvojau bala jo nemate, bet pries keleta dienu atradau du augalus pakrypusius. vetru nebuvo, patys nuo savo svorio negalejo. paskui dar du, siek tiek maziau bet esme ta pati. visus paraisiojau su kuoliukais nes sumasciau kad viena grazia diena atejus galiu rasti visus isvartytus, nelaimingus ir negyvus.
taigi, ar kurmius galime savo uzsiemime laikyti kenkejais? gal kas esate susidure? gal nukenteje?
zinau kad jiems naikinti yra galybe priemoniu ir prietaisu, namuose seimyna naudodavo kazkoki repelenta, kuriame ismirko vatos gabala ir ikisa i urva. humaniska :D ir kiek pamenu veiksminga.
taigi ar verta jaudintis del kurmio tavo darze ir kokius budus renkates jiems naikinti ar nubaidyti?
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Kurmiai

Standartinė badnews »

senoliai sako, kad silkės galvą žemėn pakast reikia, o kai ji pradeda pūt, kurmis bėga nuo jos kuo toliau. dar padeda visokios daržo atliekos, mėšlas ir pan. ten pradeda veistis sliekai ir kurmis kraustosi ten, bo jais minta. aš tai randu kažkokius keistus urvelius( kurmiarausių arti nematyt). neįsivaizduoju kas tai galėtų būt :/
togetha brotha
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Kurmiai

Standartinė 4apa »

gal smulkesnis padaras isitaise, kirstukas ar panasiai. bet jie neprobleminiai manau
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Kurmiai

Standartinė Slow Stone »

4apa rašė: taigi, ar kurmius galime savo uzsiemime laikyti kenkejais?
taigi ar verta jaudintis del kurmio tavo darze ir kokius budus renkates jiems naikinti ar nubaidyti?
Kiek esu girdėjęs iš senesnės kartos, tai pati kanapė veikia kurmius kaip repelentas.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Kurmiai

Standartinė eric »

Slow Stone rašė:
4apa rašė: taigi, ar kurmius galime savo uzsiemime laikyti kenkejais?
taigi ar verta jaudintis del kurmio tavo darze ir kokius budus renkates jiems naikinti ar nubaidyti?
Kiek esu girdėjęs iš senesnės kartos, tai pati kanapė veikia kurmius kaip repelentas.
Yra pirkt tokiu elektriniu prietaisu. Jie kaz kazkiek tai sekundziu pradeda zvimt ir tai juos baido. Kaimyne toki naudoja,ne vieno kurmio nebera,nors seniau ju buvo gyvas velnias...
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Kurmiai

Standartinė 4apa »

Slow Stone rašė:
4apa rašė: taigi, ar kurmius galime savo uzsiemime laikyti kenkejais?
taigi ar verta jaudintis del kurmio tavo darze ir kokius budus renkates jiems naikinti ar nubaidyti?
Kiek esu girdėjęs iš senesnės kartos, tai pati kanapė veikia kurmius kaip repelentas.
gerbiu senaja karta, bet faktas yra tas, kad mano darzas visas isvarpytas urvais. tai manau kurmiams mazai rupi ar ten kanape auga ar ridikai.
be to, jog siemetines vetros keleta augalu isvarte, daugiau problemu nekyla berods. mat bijojau kad jei urvas eitu pro saknis, gali augala ir be audros su viskuom isversti.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Kurmiai

Standartinė Slow Stone »

Et, nebe tie laikai...
Kurmiai nebe tie,
Kanapės nebe tos...
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Rašyti atsakymą