Nuotrauka Nuotrauka

skruzdelytes

Apie įvairius augalų kenkėjus.
Rašyti atsakymą
DZHY
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2021-03-22, 03:51
Reputacija: 0

skruzdelytes

Standartinė DZHY »

Sveiki, auginu šiltnamyje keliolika berniukų, o netoliese auga ruderalis, ne mano, bet yra taip jog ruderalį jau užpuolė vabzdžiai, pastebėjau griaužia lapus, jie krenta, manau nekažką užaugs, bet labiausiai sunerimęs esu dėl savo berniukų, tačiau pastebėjau kaip aplink laksto skruzdelės, o kiek domėjausi tie vabzdukai yra micro dydžio, kaip manos, skruzdelės galėtų juos naikinti? o jei ne apie jas gal turit patarimų ką naudoti nuo įvairių tipų kenkėjų. Peace.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: skruzdelytes

Standartinė Operatore »

DZHY rašė: 2021-05-16, 12:49 Sveiki, auginu šiltnamyje keliolika berniukų, o netoliese auga ruderalis, ne mano, bet yra taip jog ruderalį jau užpuolė vabzdžiai, pastebėjau griaužia lapus, jie krenta, manau nekažką užaugs, bet labiausiai sunerimęs esu dėl savo berniukų, tačiau pastebėjau kaip aplink laksto skruzdelės, o kiek domėjausi tie vabzdukai yra micro dydžio, kaip manos, skruzdelės galėtų juos naikinti? o jei ne apie jas gal turit patarimų ką naudoti nuo įvairių tipų kenkėjų. Peace.
Sveiks! Yra tema "kenkejai" ar kazkas panasaus, tikrai rasi atsakyma.
O klausimas vat, kam tau tie bernais bus reikalingi?
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
DZHY
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2021-03-22, 03:51
Reputacija: 0

Re: skruzdelytes

Standartinė DZHY »

kam kam, bernai yra bernai [:)] beja buvau ten užsukęs, bet ką radau tai tik neaiškius sąkinius
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: skruzdelytes

Standartinė Operatore »

DZHY rašė: 2021-05-16, 17:07 kam kam, bernai yra bernai [:)] beja buvau ten užsukęs, bet ką radau tai tik neaiškius sąkinius
Tai klausk, kas neaisku, pabandysim padeti. Kurie ten sakiniai tau buvo neaiskus?
Man pvz vis dar neaisku kam tau keliolika bernu ..
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: skruzdelytes

Standartinė quNNcy »

Pameginsiu padeti,pacios skruzdeles dideles zalos tau nedaro,gali iskilnoti zeme ir siektiek stoti augimas,taciau jie daro viena lb negera dalyka augalam,jie velniskai megsta amarus,juos saugo,kadangi jie maitindamiesi isskiria lipnu skysti kurie patinka skruzdelem ir jos saugo amarus butent del jo,tai sis tandemas tikras blogis darzelyje,turi jos ir pliusiu,eda ivairius kenkejus kurie taip pat kenkia augalam,ivairius vabzdzius,vorus,sraiges ir tt.. o budu su jais kovot daug,jei zinai kur ju lyzdas gali tiesiog juos skandinti,esu ta dares,prireike 3-4 kartu,pildavau 3 kibirus vandens,skesdavo,mirdavo,po kurio laiko dali namu atsistatydavo ir katoji procedura,skandini,siais metais vel paskelbiau kara jom,issivaliau,pasidariau zvejybine vieta lynam,kol buvo saltoka dar ju nedaug,vangus,nieko blogo lig nedare,bet atsilus orui ziuriu kad ju ne taip ir mazai,nekreipiau demesio tol kol pacio esti nepradejo,tai i koja,pilva,kakla kas man nepatiko :) (rudosios) nuejau i senukus,pasiemiau nediduke apavali aliumine skardine,jos viduje yra tam tikro sh kuris viliojas skruzdes,privalgo pacios ir ta maista is skardos nesa i savo namus,maitina kitas darbininkes,taip pat ir naujus kiausinelius,o swarbiausiai kad nukeliauja tai iki motineles,galutinis rezultatas mirtis,veikia jis 6-8sav uztenka 12 kvadratiniu metru,prireikus statai dar viena,kaina nuo 2,50 iki 3 euru
DZHY
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2021-03-22, 03:51
Reputacija: 0

Re: skruzdelytes

Standartinė DZHY »

biski sumaisiau high buvau, t.y mergaites ne berniukai
Rašyti atsakymą