Nuotrauka Nuotrauka

Dimeris ventiliatoriui

Tobulėjantiems.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
eigulis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2018-11-27, 16:22
Reputacija: 7

Dimeris ventiliatoriui

Standartinė eigulis »

Sukuriau šitą temą, kad neteršti Wiceilas dienoraščio.
Nenaudelis tesiu pokalbį. Man nebus sudėtinga kadangi naudosiu jau gatava projektą. Yra toks esphome. O dėl pastrigimo nu žinai tavo kompo aušintuvas gali pastrigti, LED lemputė užsidegti. Pastrigti augalo apšvietimo aušintuvas. Ir šiaip gali užkliniti boxo ištraukimas. Tu gi negalvoji apie tai. Tai ir aš dėl šito stipriai nesiparinu :)
Tūriu namuose pasikuręs torrent siuntimo serveriuką. Tai per jį bus valdomas esp modulis o po to jau tas modulis sius PWM signalą dimeriui

P.s moderatoriai jei galite tai pavalikite Wiceilas dienoraštį nes teniai išsipliečiau ne į temą. Pskutinius mano postus
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Dimeris ventiliatoriui

Standartinė Ciakis »

Esp chipai jo cia arduino tema. Na realiai nera labai sunku viska sumontuoti
Eigulys. Kaip suprantu per wifi darysi? Yra koks nors server side pavizdys? Pas mane kaip tik metosi gatewa y/firewall kompukas gal rasciau laiko pazaisti
Be to ir arduino turiu kalna su ivairiais valdikliais nuo praeitu kartu automatizacijos
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
eigulis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2018-11-27, 16:22
Reputacija: 7

Re: Dimeris ventiliatoriui

Standartinė eigulis »

Bandau dariti kaip ir išmaniuosius namus. Po truputi statau namuose smart jungiklius. Namu serverije veikia home assistant kuris apjungia visus sensorius ir jungiklius.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Dimeris ventiliatoriui

Standartinė Ciakis »

nice :D reikes pasiziuret

NEXT. na susipuciau home assistant ant ubuntu servo, ten nuo ko pradeti realiai?

koks tavo planas monitoringui?
kur jungsi maitinima?
ka naudosi kaip kontrolerius?

pamenu as vis norejau naudoti "wemos d1 mini" su kokiais nors steper motorais sklendem valdyti ar selenoidais tau metosiu dabar kruva kontroleriu :) taip pat ir prie ju galima pajungti kokius aplinkos sensorius ar panasiai tik as net nepradejau nes nuomuojuosi tai net neverta :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas