Nuotrauka Nuotrauka

Anglies filtrai

Tobulėjantiems.
Zhiuretojas
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2014-03-24, 19:43
Reputacija: 0

Re: Anglies filtrai

Standartinė Zhiuretojas »

Nu va! Dėkui už atsakymą, kai naujokas, tai ir kylą tokie klausimai. Net gi nudžiugino toks atsakymas, kad nereikia įpūtimo, taip viskas tik dar paprasčiau. :)
Varskius
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2014-08-08, 22:23
Reputacija: 0

Re: Anglies filtrai

Standartinė Varskius »

Sveiki, esu naujokas sio nuostabaus hobio. ir mane domina jusu nuomone ka manote apie toki filtra? gal kas isbandete ar jie patikimi? o gal yra geresniu produktu? http://www.e-senukai.lt//filtras-surink ... ab=actions
alavijas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2012-11-11, 18:55
Reputacija: 0

Re: Anglies filtrai

Standartinė alavijas »

Jo, man irgi idomu butu suzinot, nes kiek ziurejau, tai visur jau baisiai brangus tie filtrai... :/ O savos gamybos bijau daryt, nes jei nelaikys, tai man nekazka, kadangi negali pas mane jokiu budu but kvapo, jei bus kvapas, tai jau geriau isvis negrowint...
Antans
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2016-09-12, 20:22
Reputacija: 0

Re: Anglies filtrai

Standartinė Antans »

Atgaivinsiu primirštą temą :) tai va, bandžiau augint su savadarbiu filtru, kuris neveikia, nes pasirodo neesu gabus ant rankdarbių (pirma klaida) ir kaip tyčia pasirinkau gana kvapnią veislę blueberry cheescake (antra klaida), tad nusprendžiau nebežaist su ugnim ir extractorių su filtru įsigyt. Pirkinių sąraše RAM (rapid air movement) 350m3/h filtras ir vents tt reguliuojamas fenas 220-280m3/h, garsas 33-44db. Ar kokybiškas ir geras mano derinys būtų auginimui gyvenamajame kambaryje stipriau kvepiančiam augalui?
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Anglies filtrai

Standartinė kauptukas »

Antans rašė:Atgaivinsiu primirštą temą :) tai va, bandžiau augint su savadarbiu filtru, kuris neveikia, nes pasirodo neesu gabus ant rankdarbių (pirma klaida) ir kaip tyčia pasirinkau gana kvapnią veislę blueberry cheescake (antra klaida), tad nusprendžiau nebežaist su ugnim ir extractorių su filtru įsigyt. Pirkinių sąraše RAM (rapid air movement) 350m3/h filtras ir vents tt reguliuojamas fenas 220-280m3/h, garsas 33-44db. Ar kokybiškas ir geras mano derinys būtų auginimui gyvenamajame kambaryje stipriau kvepiančiam augalui?
Kvapo iki 0 nepaslėpsi, ventiliatorius turėtų būti galigesnis 20-30% nei filtras, jei nori max efektyvumo. 1m kvadratiniam uztenka ir 80 kubu per valanda.
Sumoje veiks, gyvent kaimynam netrukdys tačiau nesitikėk kad pats nejausi jokio kvapo. Oras vaikšto netik per filtrą :)
Pareigūnai klauso.
Antans
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2016-09-12, 20:22
Reputacija: 0

Re: Anglies filtrai

Standartinė Antans »

kauptukas rašė:
Antans rašė:Atgaivinsiu primirštą temą :) tai va, bandžiau augint su savadarbiu filtru, kuris neveikia, nes pasirodo neesu gabus ant rankdarbių (pirma klaida) ir kaip tyčia pasirinkau gana kvapnią veislę blueberry cheescake (antra klaida), tad nusprendžiau nebežaist su ugnim ir extractorių su filtru įsigyt. Pirkinių sąraše RAM (rapid air movement) 350m3/h filtras ir vents tt reguliuojamas fenas 220-280m3/h, garsas 33-44db. Ar kokybiškas ir geras mano derinys būtų auginimui gyvenamajame kambaryje stipriau kvepiančiam augalui?
Kvapo iki 0 nepaslėpsi, ventiliatorius turėtų būti galigesnis 20-30% nei filtras, jei nori max efektyvumo. 1m kvadratiniam uztenka ir 80 kubu per valanda.
Sumoje veiks, gyvent kaimynam netrukdys tačiau nesitikėk kad pats nejausi jokio kvapo. Oras vaikšto netik per filtrą :)
Didelis dėkuj :) na taip, juk nėra auginimo vieta visiškai sandari, man tas ir svarbiausia, kad kaimynai nieko nejaustų ir į kitus kambarius nevaikščiotų kvapas, o tame kambaryje gali būti kanapinio prieskonis. Nebent per auginimo laikotarpį tas kvapas mėgsta įsigerti į audinius (drabužiai, baldai)?
Na paskaičiavau ir tikrai aš per daug čia buvau užsinorėjęs, paimsiu mažesnį 100mm diametro feną, aišku ten bus 184m3/h srautas, bet mastau apie ateitį, jei norėsiu kiek išplėsti savo auginimo plotą. Tik va kitas klausimas, tas mano pasirinktas aparatas neturi greičio reguliavimo, kas manau yra labai gerai norint reguliuoti auginimo patalpos drėgmę ir temperatūrą ir palaikyti mažesnį skleidžiamą garsą (ir žinoma man tiek oro srauto kolkas nereiks). Ar tikų koks nors panašus į šitą aparačiukas tam tikslui? http://www.growell.co.uk/fans-filters-e ... oller.html

mano pasirinktas fenas http://www.onestopgrowshop.co.uk/fans-f ... m3-hr.html
JungleRasta
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 2017-03-22, 00:22
Reputacija: 8

Re: Anglies filtrai

Standartinė JungleRasta »

Prikeliu tema, jeigu atsiras kas nusimano ikelsiu foto. Zodziu pasidariau filtra, funkcija savo atlieka puikiai, taciau po test drive 3h, isemiau patikrint ar viskas gerai, korpusas buvo siltas, palietus ventiliatoriu is vidaus jis buvo ziauriai karstas, ar tai normalu? Bijau nepadegt namu, ventiliatorius vagner kanalinis traukia apie 100, ar nebus taip kad per daug jam apkrovos del to kaista? Ar jis ir siaip turi buti pokarstis? Siuo metu atjungiau, lauksiu atsakymu aciu.
Vartotojo avataras
avoria
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-08-20, 09:51
Reputacija: 22

Re: Anglies filtrai

Standartinė avoria »

Jeigu anglis labai smulki tai pro ją sunkiai praeidamas oras apkrauna ventiliatorių. Pats ventiliatorius neturi būti karštas, šiltas gali.
Ieškok stambesnės anglies arba keisk filtro konstrukciją.
„Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.“ Bob Marley
JungleRasta
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 2017-03-22, 00:22
Reputacija: 8

Re: Anglies filtrai

Standartinė JungleRasta »

Na nera ziauriai kad smulki buti, dariau pagal sita https://youtu.be/Nii_5xzlqnY, anglis is cia http://growing.lt/magento/index.php/ki/ ... s-1kg.html, na karsta buvo ta metaline dalis ant kurios apvijos yra, suprantu kad turi silti, bet man kiek per daug pasirode. Aciu uz pagalba, gal paieskot kokio vento su apsauga nuo perkaitimo? Nesinori rizikuoti....paleidau tuscia eiga padirbo 30min, na karsta ta dalis vistiek, bet ne tiek kiek su filtru.
Update: niekas nepagelbes, tikrai manau kas daresi pats filtrus, ir gali patart galbut?
Obuolys
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2017-05-07, 15:50
Reputacija: 1

Re: Anglies filtrai

Standartinė Obuolys »

JungleRasta rašė: 2017-10-26, 04:34 Na nera ziauriai kad smulki buti, dariau pagal sita https://youtu.be/Nii_5xzlqnY, anglis is cia http://growing.lt/magento/index.php/ki/ ... s-1kg.html, na karsta buvo ta metaline dalis ant kurios apvijos yra, suprantu kad turi silti, bet man kiek per daug pasirode. Aciu uz pagalba, gal paieskot kokio vento su apsauga nuo perkaitimo? Nesinori rizikuoti....paleidau tuscia eiga padirbo 30min, na karsta ta dalis vistiek, bet ne tiek kiek su filtru.
Update: niekas nepagelbes, tikrai manau kas daresi pats filtrus, ir gali patart galbut?
as tai manau pats vagneris yra sh kruva ir jis nenesa dideles apkrovos, del to ir kaista. Nebent bandyti apsukas pareguliuoti? Gal sumazintu ir kaitima...Be to kaip tas rusas klipe sake, turi buti stambi anglis, o tam maisiuke ji neatrodo stambi...
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Anglies filtrai

Standartinė Ciakis »

Na tik sita tema radau :) tad rasau cia.

Nusibaige mano berods 240 k.m./h filtras. Black orchid.
Atlaike 7 menesius prie 180 k.m. istraukimo. Gal reiktu koki sarasiuka padaryti kad visi galetu deti kiek koks filtras laiko.

Mano nusibaigimas t.y. nestiprus kvapas lauke ties ventilecijos anga. :) (Gali buti ir mano paranoja)
Bet darbe mane vadina - Veryga
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Anglies filtrai

Standartinė barzdyla »

Vo, gerą temą čia atkasei :) Esat kas nors keitę aktyviąją anglį pačiam filtre? Nes mano irgi po kažkiek laiko dasibaigs. Tai anglis pigiau, nei pirkt visą naują filtrą. Kaip ten procedūra, sunku pasikeist pačiam?
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Anglies filtrai

Standartinė barzas »

barzdyla rašė: 2019-06-02, 23:24 Vo, gerą temą čia atkasei :) Esat kas nors keitę aktyviąją anglį pačiam filtre? Nes mano irgi po kažkiek laiko dasibaigs. Tai anglis pigiau, nei pirkt visą naują filtrą. Kaip ten procedūra, sunku pasikeist pačiam?
https://www.youtube.com/watch?v=q2tLkDwnDJw
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Anglies filtrai

Standartinė Ciakis »

Anyway :) baigiau gaminti deze filtrams is viso 1000 kubiniu m per h :) planas pradziai iungti viena o antrq nauroti kaip backup jei reik papildimos traukos ar kai nusibaigs pirmasis kol pakeisiu angli.
Nuotrauka
Bet darbe mane vadina - Veryga
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Anglies filtrai

Standartinė Seedman »

Cikis rašė: 2019-06-19, 11:20 Anyway :) baigiau gaminti deze filtrams is viso 1000 kubiniu m per h :) planas pradziai iungti viena o antrq nauroti kaip backup jei reik papildimos traukos ar kai nusibaigs pirmasis kol pakeisiu angli.
Nuotrauka
grazu ir paziuret ,Cikis turi rankas 8) :D :x: As asmeniskai nekada nenaudoju filtru, pas mane viskas y lauka isvesta , boksas sandarus, viduje jokio kvapo, o kad i lauka iseina nesuku galvos , vejelis toj pat isklaido :)
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Anglies filtrai

Standartinė Ciakis »

As tokioj vietoj gyvenu kad man paranoja :) kur spjausti ten kaimynas :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Anglies filtrai

Standartinė Moderatorius »

darausi šiokį tokį projektuką mini, tai įdomu, ar esat užtikę kokių nors vietų keistų, kuriose galima anglies filtrus rast? t.y. turgus koks nors, nepopuliari parduotuvė ir t.t.? aktualiausia lietuvos sostinė.
irr, žema kaina ((;
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Anglies filtrai

Standartinė Ciakis »

Neesu niekur mates kol lt gyvenau. Cia tokia specifine rinka :) paprastiem zmonem kvapas mazai terupi, dideles imones naudoja hepa filtrus visokiausias. Kazkaip lt su kvapu prevencija 0 :) tad skaitau cia nishine preke. tenka paciam pirktis ir kniedint :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
izza
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2019-05-21, 18:53
Reputacija: 0

Re: Anglies filtrai

Standartinė izza »

iskur perkate anglies filtrus lt? buna ju isvis? :)
I'm fresh, i'm fly, i'm always high :]
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Anglies filtrai

Standartinė barzdyla »

growing.lt
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kur gauti aktyvios anglies?
    GAdas » » forume Herbariumas
    17 Atsakymai
    19579 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ma