Nuotrauka Nuotrauka

Technologijos: Hidroponika

Tobulėjantiems.
Rašyti atsakymą
hotic3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 112
Užsiregistravo: 2012-07-17, 01:28
Reputacija: 0

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė hotic3 »

L1nas, kai laisto tai esmė tame, kad nebereikia burbuliatoriaus, kad deguonį į vandenį paduotų, nes šaknys nebūna pamerktos vandeny tai jos gauna ir deguonies ir mineralų kai būna laistoma. aeroponiks čia vadinasi, nežinau kas geriau, čia kaip kam labiau patinka greičiausiai :) visa hidroponika man labai patinka :)
nik
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2011-04-03, 16:11
Reputacija: 1

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė nik »

hidroponika ir organinės trąšos yra sunkiai suderinami dalykai - kol neturit patirties ,išbraukit visą organiką iš sąrašo
tindiriuska
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2012-03-17, 12:47
Reputacija: 0

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė tindiriuska »

nik rašė:
hotic3 rašė:
oro kompresorius - 20lt http://www.zoocentras.lt/resun-air1000- ... -1491.html
šitas kompresorius yra vieno kanalo ir pučia tik 72l/h o emasolutions yra dviejų kanalų ir pučia 210l/h,tai jo kaina bus ne mažiau 40-45 lt
ir šiaip - pirmą sistemą darantis ,pigiau, kaip taisyklė, nesigauna, patirtis ir pigumas ateina su laiku,todėl siūlyčiau pradžiai kažką nusipirkti gatavo o paskui jau meistrauti,kopijuoti ir tt.
Nesutinku dėl pirkimo gatavo, aš pirmą kartą auginu. Kibirai statybiniai, pirkau šlangeles, jungtis, kompresorių, siurbliuką,EMAS trašas, media, taimerius, LEDus(18(3W)-3/11/2/2-445nm,660nm,630nm/4000K) atsisiunčiau iš Kinijos. Susimontavau kaip galimybės leido, matuoklių neturiu, vanduo Norvegiškas, na kol kas viskas auga, kaip bus toliau matysim, dienoraščio šį kartą nevesiu, nes pasiruošti reikėtų rimčiau. Ateityje, trašų išvis nenaudosiu(svajonė), sujungsiu hidroponiką su gėlavandeniu akvariumu.
Aš noriu pasakyti, galima pirkti gatavus įrenginius, galima pačiam gamintis, bet prieš pradedant auginti aš visas temas susijusias su auginimu perskaičiau, kai kurias po kelis kartus ir ateityje dar prie jų grįšiu ir naujokams palinkėčiau(labai garsiai X( ) negrūzinkit senių su debiliškais klausimais kaip pvz:...nusipirkau sėklas ko man dar trūksta?... SKAITYKIT TEMAS :V:
http://imageshack.us/photo/my-images/23 ... 75550.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/54 ... 75116.jpg/
Paskutinį kartą redagavo tindiriuska 2012-10-12, 18:04. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
Sensigrowa
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2012-08-16, 01:15
Reputacija: 0

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė Sensigrowa »

tindiriuska rašė:
nik rašė:
hotic3 rašė:
oro kompresorius - 20lt http://www.zoocentras.lt/resun-air1000- ... -1491.html
šitas kompresorius yra vieno kanalo ir pučia tik 72l/h o emasolutions yra dviejų kanalų ir pučia 210l/h,tai jo kaina bus ne mažiau 40-45 lt
ir šiaip - pirmą sistemą darantis ,pigiau, kaip taisyklė, nesigauna, patirtis ir pigumas ateina su laiku,todėl siūlyčiau pradžiai kažką nusipirkti gatavo o paskui jau meistrauti,kopijuoti ir tt.
Nesutinku dėl pirkimo gatavo, aš pirmą kartą auginu. Kibirai statybiniai, pirkau šlangeles, jungtis, kompresorių, siurbliuką,EMAS trašas, media, taimerius, LEDus(18(3W)-2/12/4-475nm,660nm,630nm) atsisiunčiau iš Kinijos. Susimontavau kaip galimybės leido, matuoklių neturiu, vanduo Norvegiškas, na kol kas viskas auga, kaip bus toliau matysim, dienoraščio šį kartą nevesiu, nes pasiruošti reikėtų rimčiau. Ateityje, trašų išvis nenaudosiu, sujungsiu hidroponiką su gėlavandeniu akvariumu.
Aš noriu pasakyti, galima pirkti gatavus įrenginius, galima pačiam gamintis, bet prieš pradedant auginti aš visas temas susijusias su auginimu perskaičiau, kai kurias po kelis kartus ir ateityje dar prie jų grįšiu ir naujokams palinkėčiau(labai garsiai X( ) negrūzinkit senių su debiliškais klausimais kaip pvz:...nusipirkau sėklas ko man dar trūksta?... SKAITYKIT TEMAS :V:
http://imageshack.us/photo/my-images/23 ... 75550.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/54 ... 75116.jpg/
Gal kada teko zemiu pirk Norvegijoje? Jei taip, kokias pirkai? Nes kiek as radau tai vienos durpes, nieko gero. Komposto ir trasu zydejimui taipat niekur neradau :/ Pas mane vandens PH apie 6.5. Jeigu neturi su kuo pamatuoti, gali nusipirkt testeri gyvunu parduotuvei, kaina apie 200kr.
Herb is not something you create, herb is a plant. /// Bob Marley
tindiriuska
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2012-03-17, 12:47
Reputacija: 0

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė tindiriuska »

Žemių pirkti neteko, bet mačiau kokios jos yra, buvo pradžioje mintis žemėse auginti, bet pasidomėjau daugiau ir nusprendžiau griebti iškart hidroponiką, trašų iš tikro nelabai yra, bet žydėjimui man regis Europrise mačiau. Šiaip Osle netyčia aptikau growerių parduotuvę, ten buvo cana ir dar kitų trašų ir visa kita ko reikia mūsų broliui, bet visada galima ir internetu atsisiųsti išeis pigiau, tik aš nesiųsčiau i Norvegiją, nes uždės muitą, aš siunčiuos į Lietuvą, o iš ten ar draugai ar pats. Matuoklius šiaip turiu(Lietuvoj pamiršau), bet dėkui už nuorodą, aš mažesnes dozes naudoju nei rekomenduojama, tai kol kas problemų nėra. :V:
L1nas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2012-07-16, 13:00
Reputacija: 0

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė L1nas »

Tindiriuska, gali placiau papasakot apie savo ledus? is kokio webo pirkai, ir panasiai viska. ar patenkintas ledais?
tindiriuska
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2012-03-17, 12:47
Reputacija: 0

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė tindiriuska »

L1nas rašė:Tindiriuska, gali placiau papasakot apie savo ledus? is kokio webo pirkai, ir panasiai viska. ar patenkintas ledais?
Temoje apie LEDus parašysiu.
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė wauris »

Vo zmogus tindiriuska ir rankos ne is siknos auga ir galva ant peciu laikosi, ne kaip kiti ateina ir mano kad viska susakys ,respect tau seni :V: pasidalink kiek laiko augalam ir kaip pili trasas as irgi is EMAS naudoju dabar pergyvenu kad nenudeginciau ar dar ko nepridirbciau :)
tindiriuska
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2012-03-17, 12:47
Reputacija: 0

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė tindiriuska »

wauris rašė:Vo zmogus tindiriuska ir rankos ne is siknos auga ir galva ant peciu laikosi, ne kaip kiti ateina ir mano kad viska susakys ,respect tau seni :V: pasidalink kiek laiko augalam ir kaip pili trasas as irgi is EMAS naudoju dabar pergyvenu kad nenudeginciau ar dar ko nepridirbciau :)
Parašiau truputį prie tavo dienoraščio, aš daiginti pradėjau rugpjūčio antroj pusėj, bet pamiršau matuoklius, tai bijau perdozuoti, ir dar buvau savaitei išvykęs, tai draugeliai sumakalavo mano sistemą ir kažkur savaitę buvo be apšvietimo. Ir dėkui už pagyras. :V:
lozorius
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2012-10-10, 14:27
Reputacija: 0

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė lozorius »

Blin uzsikrusau ieskotie.padekit kas nors as noriu nukirpti vieno krumo virsune tik nezinau ir net nerandu niekur.po kiek savaiciu galima nukirpti virsune?
tindiriuska
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2012-03-17, 12:47
Reputacija: 0

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė tindiriuska »

lozorius rašė:Blin uzsikrusau ieskotie.padekit kas nors as noriu nukirpti vieno krumo virsune tik nezinau ir net nerandu niekur.po kiek savaiciu galima nukirpti virsune?
aukščiau 4-5 tikrų lapų kerpi.
bambukas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2012-09-07, 20:55
Reputacija: 0

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė bambukas »

sveiki, norejau paklausti ziurejau viena video ir buvo dvieju rusiu zemes tarp vienu zemiu uzaugo daug didesnis augalas http://www.greenhouseseeds.nl/shop/jack ... nised.html kad ji pazet reikia paspausti GROW SESSIONS VIDEO.
taigi gal kas gali pasakyti kas tai per zeme kur uzaugo daug didesnis augalas? dekui is anksto :)
lozorius
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2012-10-10, 14:27
Reputacija: 0

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė lozorius »

bambukas rašė:sveiki, norejau paklausti ziurejau viena video ir buvo dvieju rusiu zemes tarp vienu zemiu uzaugo daug didesnis augalas http://www.greenhouseseeds.nl/shop/jack ... nised.html kad ji pazet reikia paspausti GROW SESSIONS VIDEO.
taigi gal kas gali pasakyti kas tai per zeme kur uzaugo daug didesnis augalas? dekui is anksto :)
Isiklausyk ka ten kalba --==::~~
lozorius
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2012-10-10, 14:27
Reputacija: 0

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė lozorius »

tindiriuska rašė:
lozorius rašė:Blin uzsikrusau ieskotie.padekit kas nors as noriu nukirpti vieno krumo virsune tik nezinau ir net nerandu niekur.po kiek savaiciu galima nukirpti virsune?
aukščiau 4-5 tikrų lapų kerpi.
Dekui
bambukas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2012-09-07, 20:55
Reputacija: 0

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė bambukas »

lozorius rašė:
bambukas rašė:sveiki, norejau paklausti ziurejau viena video ir buvo dvieju rusiu zemes tarp vienu zemiu uzaugo daug didesnis augalas http://www.greenhouseseeds.nl/shop/jack ... nised.html kad ji pazet reikia paspausti GROW SESSIONS VIDEO.
taigi gal kas gali pasakyti kas tai per zeme kur uzaugo daug didesnis augalas? dekui is anksto :)
Isiklausyk ka ten kalba --==::~~
as nesuprantu anglu kalbos :/
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė Broniusx »

bambukas rašė:
lozorius rašė:
bambukas rašė:sveiki, norejau paklausti ziurejau viena video ir buvo dvieju rusiu zemes tarp vienu zemiu uzaugo daug didesnis augalas http://www.greenhouseseeds.nl/shop/jack ... nised.html kad ji pazet reikia paspausti GROW SESSIONS VIDEO.
taigi gal kas gali pasakyti kas tai per zeme kur uzaugo daug didesnis augalas? dekui is anksto :)
Isiklausyk ka ten kalba --==::~~
as nesuprantu anglu kalbos :/
Oooo, legendinis video :) Didesnis augalas augo Hidroponineje sistemoje. Mazesnis zemese.
bambukas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2012-09-07, 20:55
Reputacija: 0

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė bambukas »

bet kiek zejau ten ir kazkokios zemes gal ten Hidroponine sistema, bet kaip ji padaryta bo man atrodo, kad ji skiresesi nuo tu kitu hydroponics sistemu, ar ne?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė runkelis »

apie kokia sistema suda malate ir kas ten buvo uzkrauta? wilmose gali coco naudoti... gal ir is tolo jums atrodo kaip zemes :) bet i wilmas galima ir zemes uzkrauti... tik yra tam tikri dozatoriai,(dripers"iai).
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė runkelis »

labai atsiprasau gal neteisingai engl. parasiau. jeigu bus kam aktuoalu tai galesiu pasitaisyt. dekoju uz supratinguma!!!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Technologijos: Hidroponika

Standartinė Lar »

O ką mielėji galvojate apie pjūvenu substrata? niekur info neradau tik žinau jog pjūvenos puva apie 3-5men per tiėk laiko turėtu būti imanoma kažka užauginti . Ir kas svarbiausia pjūvenos gana neblogai drėgme laiko .
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Hidroponika
    Ciakis » » forume DIY
    30 Atsakymai
    8660 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas PerSėjas
  • IKEA micro grow Hidroponika - traukos kamera V 1.0 :)
    Ciakis » » forume Technologijos
    10 Atsakymai
    5555 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis
  • Technologijos: CO2
    Diego » » forume Technologijos
    171 Atsakymai
    102608 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Arkis
  • Technologijos: Mikorizė
    Sigma » » forume Technologijos
    28 Atsakymai
    20085 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Doom'as
  • Technologijos: Klonavimas
    ``~Pa|pa_andre$~`` » » forume Technologijos
    211 Atsakymai
    128332 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzas