Nuotrauka Nuotrauka

LED

Tobulėjantiems.
Rašyti atsakymą
Anonymous

LED

Standartinė Anonymous »

Sveiki. Reikia jūsų pagalbos!Ant led apšvietimo pasidarymo esu visiškai žalias... Gal kas galit pasakyt kaip reiktu viską pasidaryt pačiam ? Pvz. viewtopic.php?f=16&t=6151 norėčiau kažko panašaus kaip šiame dienoraštyje ;) ar yra pirkt lietuvoje tinkamu led lempučių mėlynų ir violetinių spalvų ? ir nuo ko jas reikėtu prijunkt ? ir kuo pigiau tuo geriau man būtu (nenoriu dar daug investuot šiam dalykui kolkas :D) :D Vienu žodžiu tikiuosi supratot ką norėjau pasakyt :D
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: LED

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Yra sukurta tema, išmok naudotis forumu. Lietuvoj perkant dalis gausis daug brangiau. Taai kaip vis dėl to, ar tau pigiau, ar Lietuvoj?... Pasiskaityk temas, apsišviesi plius minus nors į tą pusę. Kam tau LED iš viso reikia? Jei tu nenori investuot - nusipirk CFL. Jei dar ir masės reikia - HPS. Pigiau žymiai, ir ne tiek galvą sukt.
Vartotojo avataras
Supreme
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2015-01-03, 12:15
Reputacija: 8

Re: LED

Standartinė Supreme »

Anonymous rašė:Sveiki. Reikia jūsų pagalbos!Ant led apšvietimo pasidarymo esu visiškai žalias... Gal kas galit pasakyt kaip reiktu viską pasidaryt pačiam ? Pvz. viewtopic.php?f=16&t=6151 norėčiau kažko panašaus kaip šiame dienoraštyje ;) ar yra pirkt lietuvoje tinkamu led lempučių mėlynų ir violetinių spalvų ? ir nuo ko jas reikėtu prijunkt ? ir kuo pigiau tuo geriau man būtu (nenoriu dar daug investuot šiam dalykui kolkas :D) :D Vienu žodžiu tikiuosi supratot ką norėjau pasakyt :D
Svarsčiau ir aš apie ledus, bet su jais apsimoka prasidėti tik tokiu atveju, jeigu tavo growbox'as yra minimalistinis. Visais kitais atvejais gerokai labiau apsimoka naudoti MH/HPS setup'ą, pagal investicijas,sąnaudotas bei galimą išauginti derlių. Na, bet noras toks dalykas... Patarčiau pasižiūrėti youtube kaip LED setup'us pasidaro, nieko ten sudėtingo nėra, tiesiog peržiūrėjęs pagausi sujungimo tvarką ir tiek, o dėl pačių chip'ų tai pirk iš kiniečių, jei pigiai nori. Bet neužmiršk ir kokybinio faktoriaus, jog pigūs produktai turi savo savitumo :D !(
Gamta, kaip didis poetas, sugeba ir menkiausiomis priemonėmis pasiekti didžiausią efektą.
fladas
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2014-03-08, 15:39
Reputacija: 0

Re: LED

Standartinė fladas »

Led'us renkuosi del to, nes noriu sutaupyti vietos. O is lietuvos noriu pirkt, nes noriu greiciau gaut :D nu noreciau maziau investuot, bet galiu ir daugiau... Uz kokiu 50€ isseitu pasidaryt, viska perkant lietuvoj ? Man ir nereikia galingos, nes zadu tik viena augaliuka augint :) ir reiktu kad butu lempos ismatavimai tokie- 20cm plotis ir 20cm ilgis o gal dar ir mazesnis :D
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: LED

Standartinė WTČ »

Jei draugauji su litavimu ir elektronika tai pasidarysi kazka minimalaus uz 50e. Bet jei ne uzteks tau ir ufo led paneles vienam augalui.
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Rašyti atsakymą