Nuotrauka Nuotrauka

Automatinis laistymas

Tobulėjantiems.
ANB
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2007-03-11, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė ANB »

Melyne rašė:
naktibaldas rašė:
akrobaTIK rašė:Vandens siurbliukas ? 200l/h maziausiai teradau :) Bet kitur panaudojau. Su auto laistymu tai sakau su ta Oaze labai gerai tinka.
puikiai tiktu tas siurbliukas kur masinoj langu apiplovimo skysti purskia;)
Galbut buna ir kitokie, bet.. pvz "bulkos" siurbliuko tokia sistema kad jo paemimo vamzdelis turi but panardintas o su slangute nepumpuoja. Rezervuare nebent ant kokios pludes kabint kad senkant vandeniui leistusi ir jis pats. Paprasciausias variantas nueini i akvariumu parduotuve ir isten nusiperki vandeniui siurbliuka ar is siaip kurnors.. O 200l/h normaliai visai. tarkim 10 augalu tai ant kiekvieno po 20l/h (0.333l/min).
arba apacioj indo arba dugne sone paarai skylute ir ikishi ta galiuka siurbliuko kuris sukdamasisi traukia vandeni
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now. –Chinese Proverb
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

ANB rašė:
Herbalist rašė:
Bronius007 rašė:Ko pykstates zalieji broliai (ir seserys), man rodos tas katalogas nachaliavai:
http://www.ganja.co.uk/catalogue-request/index.html
Jo, as uzsisakiau, paziuresiu ar atsius :)
ten meila ivedei ? o tau kokinors meila kad patvirtint uzsakyma atsiunte ar ne ? nes ash kad nespamintu ivedziau lieva meila kurio nebetikrinu nes ten kruvos spamo ajna ... tai nzn man laukti ar nueiti pernauja uzsisakyti?
peace V
nelabai atsimenu ar man i ta meila kanors atsiunte, man rodos nereikejo ten nieko per emaila patvirtint ar pan.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Automatinis laistymas?
    heartagram » » forume Technologijos
    2 Atsakymai
    2989 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas mr.green
  • Vanduo, laistymas, laistymo dažnumas ir pan.
    mymosaz » » forume Herbariumas
    271 Atsakymai
    112269 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis