Nuotrauka Nuotrauka

Auginimo palapine (apzvalga) Green Architecture

Tobulėjantiems.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Auginimo palapine (apzvalga) Green Architecture

Standartinė Ciakis »

Green Architecture 120cmx120cm - ~100 euru is uk.

tiesa sakant uz tokia kaina maloniai stebina, storas medziagos/maylar sluoksnis, prie visu uztrauktuku 2x tos pacios medziagos sluoksnis kad sviesa nepereitu per uztrauktukus. patys uztrauktukai dideli, patogus. kol zinoma neluzta :) man is pirmo segimo perluzo laikiklis kuris kabo ant uztrauktuko. nebeda, truputis statines/dinamines virves ir pasidariau ant daugumos uztrauktuku virvines rankeneles (patogiau nebuna). daug langu 3 durys ir ju viena per 75% palapines. tinkliukas susidet smotkem viduje na liuks siaip.

pati palatke standi, su metaliniais poliais bei metaliniais kampais. vandeniui atsparus dugnas, susideda nesunkiai nors rekomenduociau 2 zmoniu :) pac sudejau vienas per koki 30minuciu

dabar apie blogiasniaja dali :) kampu siules viengubos (uztrauktuku dvigubos) :) kas yra neytiketinai negerai standziai palatkei :) man pirstas islindo per viena siule :), na nieko kitam kartui pereisiu su siuvimo masina visus kampus. kaip minejau uztrauktuku tie laikikliai labai ploni ir trapus, juos iskarto reiktu keisti kuom nors. na kaip ir viskas berods :)

siaip rekomenduociau :) pan patiko, pigi ir tikrai pakankamai kokybiska.

NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka
Bet darbe mane vadina - Veryga
imout
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2019-09-08, 00:52
Reputacija: 5

Re: Auginimo palapine (apzvalga) Green Architecture

Standartinė imout »

turiu tokia pat 240x120, visai nieko, jeigu uztrauktukus saugai ir daznai neperrinkineji :)
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Auginimo palapine (apzvalga) Green Architecture

Standartinė Ciakis »

as sakiau persiusiu viengubas siules, pana turi gera singeri tai nebus problemu. o vietoj uztrauktuku matosi iskarto kilpas padariau tad daug saugiau ir ilgaamziskiau :) (alpinizmo iprotis)
Bet darbe mane vadina - Veryga
durantas
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2020-10-05, 15:21
Reputacija: 1

Re: Auginimo palapine (apzvalga) Green Architecture

Standartinė durantas »

Kiek augalų telpa į tokią?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Auginimo palapine (apzvalga) Green Architecture

Standartinė Ciakis »

depends kaip augini. as talpinsiu 5 o glima sutalpinti kad ir 24 ar net daugiau
Bet darbe mane vadina - Veryga
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas