Nuotrauka Nuotrauka

Lucid Dreaming

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Lucid Dreaming

Standartinė dzAh »

Kazkur buvo tema apie astraline projekcija, bet tai ne tas pats. Visu pirma kas tai yra: http://en.wikipedia.org/wiki/Lucid_dream

Lietuviskai buitiskai tai tiesiog supratimas jog tu sapnuoji. Bet tai nutinka ne bet kada. Ispradziu sapnuojiu paprasta sapna, veliau lyg ant vandens atsiguliu ore ir iriuosi varlyte.Labai malonu. (man sis atvejis yra, taip gerai zinomas,"ikirstas", kad protas mane prikelia jame-sapne)Taigi jau ne pirma karta tai nutinka ir darosi vis idomiau.

Idomu ar dar kasnors susiduria su tokiais nerealiai realiais ivykiais. Ar galbut jums yra pavyke tai suvaldyti ir keliauti kur tik nori, po savo samones klodus ar dar daugiau.

Juk jei to ismokstama, tai nereikia jokiu drugsu, viskas is gamtos 8)

Dar karta primenu, tai ne tas pats kas astraline projekcija.

Rasykite:)
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Jai skaitei carlos castaneda knygas, knygoje tai vadinama sapnavimu.Jo knygose rasoma kaip pradeti kaip ivaldyti ir pan.Aisku neraso jis ten visu smulkmenu bet yra protingu minciu....
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Apvalus rašė:Jai skaitei carlos castaneda knygas, knygoje tai vadinama sapnavimu.Jo knygose rasoma kaip pradeti kaip ivaldyti ir pan.Aisku neraso jis ten visu smulkmenu bet yra protingu minciu....
cia turbut nes pradejai nuo vidurio =] Jis dafiga tu knygu turi. As pradejau ji skaityt nuo "Sapnavimo Menas". Tai ne pirma knyga is jo pamokymu, del to buvo labai sunku skaityt.
Bet juk Lucid Dreaming ir yra viena is pereinanciu grandziu i astral projection. Juk daug zmoniu renkasi ieiti i projekcija butent per lucid dreaming. O del vandens =] Supratau, kad vanduo, kuris teka pats- turi labai daug individualios energijos, o tuo pat metu vanduo tekantis del aukshtesniu jegu veikimo- yra silpnas ir beveik neutralus. Taigi aishku laisvu vandeniu jaustis geriau =]]
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

skaitau nuo pradziu,uzkabino pirmoji knyga ir taip nusipirkau visas.....160 lt daugokai kaip knygom :D bet tikrai nesigailiu.Galetu det i vadovelius lietuviu kalbos jo istraukas,tikrai geru minciu yra.
impex
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2008-01-21, 13:21
Reputacija: 0

Standartinė impex »

Na kaip ir esu kazka tokio patyres. Ir kaip nekeista ne karta. Visa laik net nepagalvojau kad tai unikalu. Fainiausia tai kad kartais pavykdavo paciam kurti sapna - tiesiog sapnavimo metu suprasdavau kas vyksta o veliau viska pakreipdavau taip kaip noriu. Tai is ties nuostabu :) ;)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

kiekvienas vis pataria vis kitaip...taip kad nemanau kad del skonio galima gincitis!taigi del skonio nesigincijama!na ir ka jus man pasakysite jei as buvau daskrides iki saturno o draugas mano iki marso tai ka man daryti????uzsipilti daugiau degalu ir daskristi iki marso????pats pagalvok pries rasydamas,jei draugas lieps nusokti nuo namo stogo tai ka soksi???
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

runkelis rašė:kiekvienas vis pataria vis kitaip...taip kad nemanau kad del skonio galima gincitis!taigi del skonio nesigincijama!na ir ka jus man pasakysite jei as buvau daskrides iki saturno o draugas mano iki marso tai ka man daryti????uzsipilti daugiau degalu ir daskristi iki marso????pats pagalvok pries rasydamas,jei draugas lieps nusokti nuo namo stogo tai ka soksi???
Faktus iskraipai. Saturnas yra toliau uz Marsa. :idea: 8) O ne atvirksciai kaip tu teigi
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

na ir ka skrisiu iki draugo tada :D ;)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Cia kalba ne apie siaip drauga is kiemo. O apie zmogu, pasventusi savo 30 gyvenimo metu, situ reikalu analizei ir tt.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

dzAh rašė:Cia kalba ne apie siaip drauga is kiemo. O apie zmogu, pasventusi savo 30 gyvenimo metu, situ reikalu analizei ir tt.
apie castaneda tu ?
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

taip :)
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

labai idomi jo patirtis.Mane domina labai ka jis ten rase ka patyre.Pasiseke zmogui :)
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Na nezinau, gal ir pasiseke, as tai kitaip vadinu. Nori - Turi.
Istikruju skaiciau nedaug, del to nesusirades tvirtos nuomones apie ji, bet kiek teko, tai tikrai idomi. Ir jo mintys.....
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Man patiko labiau jo mokytojo aiskinimai o ne jo mintys.Jis tik klausineja bando issaiskint :)
Seip grystant prie temos,kas nakt bandau prisimint pries miega pazvelgti sau i rankas,taciau tik viena syki tai pavyko ir labai trumpam :) knygoje minima kad pratybos truksta ne vienerius metus.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Geras. Negirdejau tokios technikos.
Ar Tau teko girdet apie "Wave Discovery" Ir Robert Monroe? Tai va jo irasiu paklausiau ir nuo tada automatiskai pavyksta.
Del trumpai, tai taip taip, iprate esam prie materijos, pagalvoji apie kuna ir sugrizti.. Vat tau ir mokslas
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Ne neteko,placiau ?
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Na tai cia jau prie astralines temos reiktu.
Jis yra ir savo instituta ikures apie keliones. Tyrinejo zmones ir tt. Tai va jis instruktuoja klausantis, is esmes, tai moko suvaldyt savo vibracijas. Ikvepi naujo sviezaus oro ir pamazu pripildai juo savo kuna, pradeda nuo koju ir link galvos, isivaizduoji kekviena lastele.. Arba visus savo "zemiskus" jausmus sudedi i dezute, uzdarai ir padedi toliau:D lieki tik su savo samone.. Vadinama Hemi-Sync. Va cia biski angliskai:

In 1975, Monroe registered a patent for an audio-visual device designed to stimulate brain functions until the left and right hemispheres became synchronized. Monroe held that this state, dubbed Hemi-Sync (hemispherical synchronization), could be used to promote mental well being or to trigger an altered state of consciousness. Monroe's concept was based on an earlier hypothesis known as binaural beats and has since been expanded on a commercial basis by the self help industry.

Pasieskok intere,kurnors, nes matau, kad susidomejai.. Peace
smurkst
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2009-09-20, 11:37
Reputacija: 0

Re: Lucid Dreaming

Standartinė smurkst »

dzAh rašė:Kazkur buvo tema apie astraline projekcija, bet tai ne tas pats. Visu pirma kas tai yra: http://en.wikipedia.org/wiki/Lucid_dream

Lietuviskai buitiskai tai tiesiog supratimas jog tu sapnuoji. Bet tai nutinka ne bet kada. Ispradziu sapnuojiu paprasta sapna, veliau lyg ant vandens atsiguliu ore ir iriuosi varlyte.Labai malonu. (man sis atvejis yra, taip gerai zinomas,"ikirstas", kad protas mane prikelia jame-sapne)Taigi jau ne pirma karta tai nutinka ir darosi vis idomiau.

Idomu ar dar kasnors susiduria su tokiais nerealiai realiais ivykiais. Ar galbut jums yra pavyke tai suvaldyti ir keliauti kur tik nori, po savo samones klodus ar dar daugiau.
Man labai patinka sapne skraidyti. Dazniausiai scenarijus toks - prasideda kazkas nemalonaus sapne (pvz.: vytis ima kas nors), tada suprantu, kad sapnuoju, pradedu skristi, paskraidau kuri laika ir atsibundu. Sapna neapsakomai tikroviski. Vienasyk sapnavau , kad skridau pro priemiesti/kaima ir galvojau - tycia isidemesiu, ka pakeliui matau: namus, augalus, daiktus, kad atsibudus palyginti galeciau, ar is tiesu taip. Aisku atsibudus supratau, kad tikrove svelniai tariant skiriasi nuo sapne matytos vietos. Tarsi sapnuose ta pati vieta, tik 'patiuninguota', trissyk sudetingesne, ir erdves desniai kitokie.
Si menesi samoningai sapnavau apie 10 kartu. Nezinau, ko cia taip nuskilo - yoga nidra, sarvangasana ar tiesiog 36 val. para padejo, bet labai idomu
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Lucid Dreaming

Standartinė Jamaicaman »

Noriu ismokti sito dalyko, bet kol kas sunkiai sekasi :(
I'm back.
smurkst
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2009-09-20, 11:37
Reputacija: 0

Re: Lucid Dreaming

Standartinė smurkst »

Sako, padeda, jei per diena vis pasiziuri i rankas ir pries einant miegoti isiteigi sau, kad jei sapne pamatysi rankas, suprasi, kad sapnuoji.
Man, pavyzdziui, neiseina lucid dreaming, jei uzmiegu blogos nuotaikos, susinervinus. Kad ir vakar 8/
Rašyti atsakymą