Nuotrauka Nuotrauka

Ka skaitom ?

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
estray
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2011-05-17, 15:42
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė estray »

Jezus :) rašė:Kolega Bumbastiklas, gal turite ką rekomenduoti iš grožinės literatūros?nes katik pabaigiau savąją knygą(kartais renkuosi literatūra tesiog vesdamas ranka per lentyną,taip leidžiu knygai ateiti pas mane) ir mielai išbandyčiau Tavo rekomenduotą knygą. net man patikusių autorių knygų neskubu vieną po kitos ryti,nes susipažinęs su jų stilium ir ritmu,stengiuos susirasti kažką dar neskaityto,kad vėliau galėčiau vėl prie jų grįžti,žinodamas,kad patiks. Mielai pats atsidėkočiau rekomendacija,jei tik bus noro tokią gauti!
Paskutinė perskaityta knyga Ilona Maria Hilliges - Baltoji ragana(ranka pati parinko) nieko ilgai užsiliekančio nepaliks,bet kaip ir kiekviena knyga davė kažką vertingo,šiuo atveju,peno pamąstymam apie šeimą,poligamiją ir gal kažkiek realesnę situaciją Afrikoje.

nuoikiu skaitalas universaliausis ir save atrandi tuo paciu,kaip ekstremaliajame sporte,daridamas kazka jauti adrenalina,vat toj vietoi ir yra tavasis AS..... as esu tu ne nuotikis o novele ........
Bumbastiklas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2012-12-22, 19:13
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė Bumbastiklas »

Jezus :) rašė:Kolega Bumbastiklas, gal turite ką rekomenduoti iš grožinės literatūros?nes katik pabaigiau savąją knygą(kartais renkuosi literatūra tesiog vesdamas ranka per lentyną,taip leidžiu knygai ateiti pas mane) ir mielai išbandyčiau Tavo rekomenduotą knygą. net man patikusių autorių knygų neskubu vieną po kitos ryti,nes susipažinęs su jų stilium ir ritmu,stengiuos susirasti kažką dar neskaityto,kad vėliau galėčiau vėl prie jų grįžti,žinodamas,kad patiks. Mielai pats atsidėkočiau rekomendacija,jei tik bus noro tokią gauti!
Paskutinė perskaityta knyga Ilona Maria Hilliges - Baltoji ragana(ranka pati parinko) nieko ilgai užsiliekančio nepaliks,bet kaip ir kiekviena knyga davė kažką vertingo,šiuo atveju,peno pamąstymam apie šeimą,poligamiją ir gal kažkiek realesnę situaciją Afrikoje.
Jei neskaitei, gali pabandyti E. Brontės "Vėtrų kalną". O šiaip visada gerai skaityti Dostojevskį. Turgenevo "Tėvai ir vaikai" vertas dėmesio. Kažkodėl rusų klasikai pradėjo į galvą lįsti (sena meilė). Gogolio "Mirusios sielos" ar "Revizorius" - taip pat. Ir... Dar staigai prisiminiau jautrų ir gražų kūrinį - Dikenso "Didieji lūkesčiai"...
Rekomendacijas mielai priimu, tik turiu pasakyti, kad nedomina socialinės/politinės problematikos kryptimis einančios knygos. Mėgstu kuo grynesnį grožinį kūrinį, kuo daugiau literatūros.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė KGBkid »

Light From Darkness by Samael Aun Weor.
Aš esu.
Rašyti atsakymą