Nuotrauka Nuotrauka

Ka skaitom ?

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
2bulumas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2011-03-13, 21:19
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė 2bulumas »

Tom Wolfe - Rūgštim įkrauto gėrimo testas, siuo metu.
Raver
vagydarnuor
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 2013-03-10, 09:48
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė vagydarnuor »

Tibetieciu gyvenimo ir mirties knyga, Carlos Castaneda- Kita realybe
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė BuD »

Vagydarnuor, pasiskaiciau trumpai apie sio autoriaus parasytas knygas. Cia nera, kad vien jis vartoja, "dozuoja" pastoviai? Sudominai tiek su sia knyga, tiek vel su astralu :D
vagydarnuor
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 2013-03-10, 09:48
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė vagydarnuor »

Kaip don chuanas sake, kad vieniem reikia peyoto kitiem ne. Butent Carlosui jis buvo duodamas kad sugriautu jo suvokima apie realybe, aplamai supratima kas yra zmogus. Nes dazno paklausto sistemines kapitalizmo rato ziurkes kas yra zmogus atsakytu, as bankininkas, as tomas, as tas anas, bet kas tu UZ VISO SITO LAIKINUMO? per 15 metu ismustravimo Don chuanas Carlosa :D
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė krūmas »

karlos kastaneda knygos rašo apie juodą magiją. vien žodž žiauru.

va gera knyga visiems "Mažasis princas"
:V:
vagydarnuor
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 2013-03-10, 09:48
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė vagydarnuor »

Harmonija rašė:karlos kastaneda knygos rašo apie juodą magiją. vien žodž žiauru.

va gera knyga visiems "Mažasis princas"
Neskliskite ereziju jei neskaitet 8) Skaites zinotu, kad sis nagvaliu samanas buvo taikos karys :x:
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Ka skaitom ?

Standartinė G. »

Dabar skaitau ir braukau konstituciją, narkotinių ir psichotropinių medžiagų kontrolės įstatymą, baudžiamąjį kodeksą, administracinių teisės pažeidimų kodeksą, JTO bendrąją narkotinių medžiagų konvenciją, biokuro, biodegalų ir bioalyvų įstatymą ir pramogai senolių sodininkavimo paslaptis ir patarimus :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė krūmas »

Skaičiau daug ir žinau pasekėjų. Su amžium. Magų tiek lieuvoj tiek visur dafigąąą, ir rūkančių tarpe ir namų šeimininkių, kurios nieko neveikia tik apšnekinėja, skundžiasi ir nenori valytis savo vidaus. O va tokios knygos žadina prisiminimus ir siūlo kviestis jėgas į pagalbą. Aš nepritariu tam. Gyventi sau, o ne kitiems, savo jėgom ir turim išmokt lieti iš širdies. Siūlau pamąstyt kokiu tikslu kastanedos knygos buvo rašomos, man nuo pradžių buvo įtartinos. Ir tikrai tokių knygų skaitymas yra žalingas. Užsnoiji žolyčių, tada dar gali dmt ant viršaus jei norisi padvigubint savo karmą, bet va už tai rimtas šamanas būsi galėsi valdyt ką nori tik ne rimtesnius.

Dabar tai neskaitau knygos nes nerandu tinkamos ir nenoriu to programavimo kuris sočiai visur kišamas. Tiesa kuriu krūvelę knygų kuriass perskaitysiu greitu metu bet kad nelabai traukia.
:V:
evelina.budryte
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-04-28, 11:55
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė evelina.budryte »

Seksas, narkotikai ir ekonomika
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė krūmas »

Harmonija rašė:Skaičiau daug ir žinau pasekėjų. Su amžium. Magų tiek lieuvoj tiek visur dafigąąą, ir rūkančių tarpe ir namų šeimininkių, kurios nieko neveikia tik apšnekinėja, skundžiasi ir nenori valytis savo vidaus. O va tokios knygos žadina prisiminimus ir siūlo kviestis jėgas į pagalbą. Aš nepritariu tam. Gyventi sau, o ne kitiems, savo jėgom ir turim išmokt lieti iš širdies. Siūlau pamąstyt kokiu tikslu kastanedos knygos buvo rašomos, man nuo pradžių buvo įtartinos. Ir tikrai tokių knygų skaitymas yra žalingas. Užsnoiji žolyčių, tada dar gali dmt ant viršaus jei norisi padvigubint savo karmą, bet va už tai rimtas šamanas būsi galėsi valdyt ką nori tik ne rimtesnius.

Dabar tai neskaitau knygos nes nerandu tinkamos ir nenoriu to programavimo kuris sočiai visur kišamas. Tiesa kuriu krūvelę knygų kuriass perskaitysiu greitu metu bet kad nelabai traukia.
[ nuotrauka ]
:V:
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė BuD »

Gal kas skaite Nick Brownlee "Kanapë" ( http://kitosknygos.lt/knygos/Kanape ) :?:
:V:
vagydarnuor
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 2013-03-10, 09:48
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė vagydarnuor »

Harmonija rašė:Skaičiau daug ir žinau pasekėjų. Su amžium. Magų tiek lieuvoj tiek visur dafigąąą, ir rūkančių tarpe ir namų šeimininkių, kurios nieko neveikia tik apšnekinėja, skundžiasi ir nenori valytis savo vidaus. O va tokios knygos žadina prisiminimus ir siūlo kviestis jėgas į pagalbą. Aš nepritariu tam. Gyventi sau, o ne kitiems, savo jėgom ir turim išmokt lieti iš širdies. Siūlau pamąstyt kokiu tikslu kastanedos knygos buvo rašomos, man nuo pradžių buvo įtartinos. Ir tikrai tokių knygų skaitymas yra žalingas. Užsnoiji žolyčių, tada dar gali dmt ant viršaus jei norisi padvigubint savo karmą, bet va už tai rimtas šamanas būsi galėsi valdyt ką nori tik ne rimtesnius.

Dabar tai neskaitau knygos nes nerandu tinkamos ir nenoriu to programavimo kuris sočiai visur kišamas. Tiesa kuriu krūvelę knygų kuriass perskaitysiu greitu metu bet kad nelabai traukia.
Jei skaitei,kaip gali sakyt, kad tai juoda magija? Tai yra dvasios tobulinimo gidas. Don Chuano tikslas nebuvo ismokyti, kaip palengvint savo gyvenima jegom. Su savo mokymais apie jegas, kad ir, jis tiesiog bande pakelti Castanedos vibracini lygi i kita lygi, kad jis pamatytu pasauli toki koki mato Chuanas. O kaip tu tai padarysi ar medituosi ar dmt prisersi jau yra meistro reikalas. Sakyti,kad don chuanas yra juodasis magas yra tokia pat visiska nesamone kas sakyti, jog dalai lama yra setono pasiuntinys. Protingas stengsis suprasti Castaneda ismintingas pajausti. Peace
python
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2012-08-15, 02:08
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė python »

Dalai lama tai tikrai nesventuolis :D czv agentas :D
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė krūmas »

Nėra išvis šventuolių. Patarių išvis neskaityt tokių knygų, o atsakymų ieškot savyje. Kuo daugiau skaitom kitų knygas tuo labiau pamirštam kad galim skaityti save kad patys esam knyga. Dalai lama irgi kažkoks tamsus fruktas. Man kastaneda netiko, kažkam gal to reikia, aš supratau, kad pavojinga skaityt tai ir trenkiau. Kažkas pasiduoda kitų įtakai kad paskleistų tamsiųjų gidus. Norit linksmybių eikit ir tūsinkite. Gliukų pilna.
:V:
Bumbastiklas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2012-12-22, 19:13
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė Bumbastiklas »

Nabokovo "Lolita".
Jezus :)
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2010-12-18, 22:30
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė Jezus :) »

Šiuo metu sėdžiu fotely,tel.rankoj,pašonėj H.Hesse Stiklo karoliukų žaidimas. Šeip vokiečių rašytojai yra lb stiprūs.prieš šią knygą skaičiau Getės Sielų giminystė.dar prieš tai Hesse novelių rinkinį ir Damieną(itin patiko). O dabar ateis metas filosofijai,pagrinde mano mielam bičiuliui L.A.Senekai.beprotiškai geras filosofas,stoikas. Šeip iš geresnių grožinių knygų Haruki Murakami,nurautesnių Ričardas Gavelis,jei teisingai pamenu. Tai tiek,gal kas išbandys ir patiks :)
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Ka skaitom ?

Standartinė Lar »

Ipusėjau "Diesel Fuel-Injection System Common Rail: Bosch Technical Instruction"
Ir greit ruošios skaityti "Engine Management: Advanced Tuning"

Užputus visai smagu taip isigilini , tik sunku isiminti
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Ka skaitom ?

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Protingas daržas - visiem SODININKAM :thumbup:
Bumbastiklas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2012-12-22, 19:13
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė Bumbastiklas »

Jezus :) rašė:Šiuo metu sėdžiu fotely,tel.rankoj,pašonėj H.Hesse Stiklo karoliukų žaidimas. šiaip vokiečių rašytojai yra labai stiprūs.prieš šią knygą skaičiau Getės Sielų giminystė.dar prieš tai Hesse novelių rinkinį ir Damieną(itin patiko). O dabar ateis metas filosofijai,pagrinde mano mielam bičiuliui L.A.Senekai.beprotiškai geras filosofas,stoikas. šiaip iš geresnių grožinių knygų Haruki Murakami,nurautesnių Ričardas Gavelis,jei teisingai pamenu. Tai tiek,gal kas išbandys ir patiks :)
O, žavu, kad yra žmonių, kurie skaito ir aukštesnio kalibro literatūrą. Stiklo karoliukų žaidimas, mano galva, vienas stipresnių Hesės kūrinių. Išties kerintis.
Jezus :)
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2010-12-18, 22:30
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė Jezus :) »

Kolega Bumbastiklas, gal turite ką rekomenduoti iš grožinės literatūros?nes katik pabaigiau savąją knygą(kartais renkuosi literatūra tesiog vesdamas ranka per lentyną,taip leidžiu knygai ateiti pas mane) ir mielai išbandyčiau Tavo rekomenduotą knygą. net man patikusių autorių knygų neskubu vieną po kitos ryti,nes susipažinęs su jų stilium ir ritmu,stengiuos susirasti kažką dar neskaityto,kad vėliau galėčiau vėl prie jų grįžti,žinodamas,kad patiks. Mielai pats atsidėkočiau rekomendacija,jei tik bus noro tokią gauti!
Paskutinė perskaityta knyga Ilona Maria Hilliges - Baltoji ragana(ranka pati parinko) nieko ilgai užsiliekančio nepaliks,bet kaip ir kiekviena knyga davė kažką vertingo,šiuo atveju,peno pamąstymam apie šeimą,poligamiją ir gal kažkiek realesnę situaciją Afrikoje.
Rašyti atsakymą