Nuotrauka Nuotrauka

Ka skaitom ?

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė Dendis »

Ir kaip tau jo aprosomi dalykai kokie vyksta? :?: Man tai asmeniskai ziauru kartais pagalvoju kad verciau buciau nepradejas net skaityt nezinai ir rami galva... Bet dabar jau neina sustot :]
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė GanjaGoblin »

Irvine Welsh- Traukiniu Žymejimas.

Supistai gera knyga, kam patinka panašus šudas. :D
Man galvoi negerai....
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė martynass »

Sveiki, kas dar mane pamena, smagu sugrizti:) Neseniai, atsitiktinai teko susidurt su Robin Sharma, kurio kuryba tiesiog ryte prarijau. Tikrai nuostabus zmogus, kurio kuriniai padeda pakeist mastysena ir siekt dvasiniu aukstumu. Labiausiai rekomenduociau "Vienuolis, kuris pardave Ferrari", tikrai ispudinga knyga.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė White smoke »

Carlos Castaneda dabar skaitinėju.
Jungle is massive!
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė Dendis »

martynass rašė:Sveiki, kas dar mane pamena, smagu sugrizti:) Neseniai, atsitiktinai teko susidurt su Robin Sharma, kurio kuryba tiesiog ryte prarijau. Tikrai nuostabus zmogus, kurio kuriniai padeda pakeist mastysena ir siekt dvasiniu aukstumu. Labiausiai rekomenduociau "Vienuolis, kuris pardave Ferrari", tikrai ispudinga knyga.
Pritariu tikrai ispudinga knyga :) Ir apskritai jo knygos nuostabios :) Smagu kad zmogus sugeba pateikti pamokas gyvenimui romano pavidalu :)
DianaBo
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2011-03-08, 19:16
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė DianaBo »

gendalf
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2011-03-20, 12:38
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė gendalf »

hemingvejus salos vandenyne

"Morale ji nesiskyre nuo dulkiu siurblio, o siela nuo totalizatoriaus ir siaip jis ja vadino didkekse"
majakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-10-31, 10:31
Reputacija: 2

Re: Ka skaitom ?

Standartinė majakas »

O as skaitau F.DOSTOJEVSKĮ, puikus filosofas ir psihologas, visuose jo kuriniuose kalbama apie zmogu - jo vidu. Kiek daug as is jo pasisemiau, tikrai puikus rasytojas.,
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė krūmas »

s. lazarevas
:V:
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė ReikSuskaupt »

Man apskritai labiausiai patinka Remarkas, bet parukius skaityt pvz. "Vakaru fronte nieko naujo" ir viska isivaizduot - visai kiti ispudziai. Pvz. apie arkli issprogdintu pilvu, beganti ir besipainiojanti savo zarnose :) sita knyga tikrai vercia susimastyt, koks absurdiskas dalykas yra karas.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Ka skaitom ?

Standartinė putejas »

John Locke "Esė apie žmogaus intelektą"
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė breeze »

O, kaip aš šitos temos nemačiau? :)
Sabar skaitau "Wherever You Go, There You Are" Jon Kabat-Zinn. Senokai domiuosi budizmu, meditacija ir panašiai, bet vis nerandu motyvacijos išbandyti to praktikoje. Jei šita knyga (nu ir žolė :D) nepadės, galėsiu drąsiai sakyti, kad "tai ne man"..
Padekim viską ir dingstam velniop...
Anonymous

Re: Ka skaitom ?

Standartinė Anonymous »

breeze rašė:O, kaip aš šitos temos nemačiau? :)
Sabar skaitau "Wherever You Go, There You Are" Jon Kabat-Zinn. Senokai domiuosi budizmu, meditacija ir panašiai, bet vis nerandu motyvacijos išbandyti to praktikoje. Jei šita knyga (nu ir žolė :D) nepadės, galėsiu drąsiai sakyti, kad "tai ne man"..
O tu pamėgink, suprasi, visiems to reikėtų, retas kuris savo energijos neišsvaistęs, retas turi tvirtą connectą.


dabar skaitau
Aldous Huxley „Dangus ir pragaras“, „Suvokimo Durys“ tęsinys
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė breeze »

Pradėjau skaityti:
[ nuotrauka ]
The Pot Book
Julie Holland
http://thepotbook.com

Gana moksliška knyga iš serijos "visko po truputį apie kanapes". Istorija, biologija, medicina, auginimas, įstatymai, kultūra ir taip toliau. Yra net skyrelis "ką sakyti vaikams apie kanapes" (dar nedaskaičiau iki jo).
Jau perskaičiau maždaug trečdalį. Teko praleisti tik skyrių, kuriame aprašomi visų 50 JAV valstijų iš eilės įstatymai dėl kanapių (kažkaip neaktualu). Kol kas įdomiausia buvo dalis apie kanabinoidinius receptorius smegenyse. Tiesą sakant, anksčiau galvojau, kad tai briedas, pasirodo - ne :)
Šiaip knygoje surinkti skirtingų autorių tekstai (daugiausia mokslininkai ir medikai), todėl skaitosi gana sunkiai, vietomis kartojasi tos pačios mintys.
Padekim viską ir dingstam velniop...
pasakorius
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2011-12-07, 13:21
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė pasakorius »

Siuo metu krykstatevi :)
_______Plonyte raudona linija_______
Anonymous

Re: Ka skaitom ?

Standartinė Anonymous »

Bhagavad-gita laikoma didžiosios svarbos šventraščiu. Visi mąstantys pasaulio žmonės vertina ją už amžiną Absoliuto išmintį, kuri glūdi senuosiuose sanskrito tekstuose

Elektroninis variantas. Vydūno vertimas http://www.vydunas.org/BHAGAVAD_GITA.pdf ir kita nuoroda http://www.nitaigauracandra.lt/lt,knygos

Bhagavad Gitos audio knyga http://soundcloud.com/sankirtan/bhagava ... ietuviskai

Nuo seno "Bhagavad-gita" laikoma didžiosios svarbos šventraščiu. Visi mąstantys pasaulio žmonės vertina ją už amžiną Absoliuto išmintį, kuri glūdi senuosiuose sanskrito tekstuose. [ kietais viršeliais, 16 spalvotų iliustracijų, 896 puslapiai ]

Tikriausiai, dauguma svajoja išgirst atsakymus apie gyvenimą-mirtį, gyvenimo prasmę, kodėl mes čia, žemėje, kodėl mes turtingi ar skurdžiai, kodėl gyvename lietuvoje ar kitoje šalyje... Suprasti kaip buvo sukurtas pasaulis, sužinot ko iš mūsų nori Dievas. Taip pat gal kai kas nori sužinot koks yra tikras Dievo vardas? Einšteinas šitos knygos dėka darė savo mokslinius atradimus, Gandis ja gyveno ir valdė savo šalį...

Pristatau Jums vieną didžiausią visų laikų knygą, prieš kurią nublanksta Biblija, Koranas ir panašios į jas. Joje Rasite ne dviprasmius aiškinimus, o tokius, kurie yra ištikrųjų. Knygos komentarai - tai ne kokio nors paprasto raštų žinovo svaičiojimai ir jo interpretacijos, o tikro šventojo, kuris atvėrė ne vienam žmogui akis ir privertė atsisakyt daugelio degradavimo priemonių...

Šiais laikais bandoma išgydyti narkomanus, alkoholizmą, rūkymą, bet nieko paprasti žmogeliai negali padaryt, nes eina visai kitu keliu. Viskas seniai atrasta, viskas seniai sukurta, tik kai kas nori redaguot Dievo sukurtus tvarinius, lyg jie būtų už jį galingesni.

Taigi, ši knyga tik tiems, kurie nori išgirst tikrą tiesą apie viską, pradedant nuo atomo iki gyvenimo kituose planetose bei tą ką biblijoje Jėzus vadina Rojumi. Viskas smulkiai aprašoma. Tiesiog, imkite ir skaitykite.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Ka skaitom ?

Standartinė runkelis »

patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė Temidė »

Šiuo metu skaitau Carlos Castaneda „Tylos galia“ ir Burrhus Frederic Skinner „Antrasis Voldenas“.
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Ka skaitom ?

Standartinė Lar »

skaitau
A.Graham Bell ,,Modern Engine Tuning''
Michael Costin,David Phipps ,,RACING AND SPORTS CAR CHASSIS DESIG"
Grozinės literaturos neskaitau nes netai ,kad blogai ar man kazkas jose nepatinka,bet tiesiog laiko stoka . O tos paminėtos suristos su mano profesia ir man reike tobulėt
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė Temidė »

Dabar jau baigiau Castanedos „Sapnavimo menas“ ir skaitau „Aktyvioji begalybės pusė“. :) 10-tą knygą „Magiški žingsniai“ pasiliksiu pabaigai, neradau lietuviškai...
Rašyti atsakymą