Nuotrauka Nuotrauka

Ka skaitom ?

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
bi0dileet
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2006-10-28, 20:18
Reputacija: 0

Ka skaitom ?

Standartinė bi0dileet »

Na, idomu ka cia zmones skaito ? :) Gal kas susidomejot knygom butent del :x: ? Pats labai megstu skaityt, o ypac kai bunu paputes ;) Siuo metu skaitau Remarka, vienas mano megstamiausiu rasytoju, kas dar nera skaites jo knygu rekomenduoju pradet nuo "Mylek savo artima", "Juodasis Obeliskas" ir t.t. Na ir dar dvi knygas kurias tiesiog privaloma perskaityt: "Izmaelis" ir "1984-ieji" :]
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

skaitau Castanedos knygas.
Paskutinį kartą redagavo Apvalus 2008-09-15, 14:37. Iš viso redaguota 1 kartą.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Neseniai perskaiciau A. Klarko '2001 metu odiseja'. Filma esu ziurejes, dar jaunystej, kelis kartus. Isnestas as ant sci-fi. Kadais girdejau Jono Pauliaus komentara, kad si knyga jam labai patiko, nes kalba vyksta apie dieva. Seip labiau megstu knygas, nei filmus, todel nusipirkau sia knyga. Jokiu nuorodu apie dieva as ten neradau...

P.S. mano kumyras yra Harry Harisono 'Plienine Ziurke', Dzeimsas Bolivaras diGrizas:)
Pilypas is kanapiu
Sensation
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-08-05, 11:27
Reputacija: 0

Standartinė Sensation »

Pakankamai ydomios knygos yra Dan Brown'o kurybos. Turiu jo visas 4 knygas ir nesigailiu jog nusipirkau. Pakankamai ydomi Balio Sruogos "Dievu miskas". Ydomi knyga dar "Karo sunys" Frederiko Forsyth'o.
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Dzonas Livingstonas zuvedra - Paskutine sita buvo
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Standartinė Zoom »

Apvalus rašė:skaitau Castanedos knygas.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Steveno kingo romanus
vaikai nenarkokit vartotiku.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Legalus rašė:Steveno kingo romanus
Kingas- maladec, galeciau kalbeti apie ji valandu valandas :) Esu perskaites, bene, visus jo rastus. Taciau, kad ir koks tai butu genialus rasytojas, pastebima tendencija, kad kuo toliau, tuo labiau jis ima kartotis- reiskias issikvepe. Daznai kartojasi tas pats siuzetas- jauna seima, sunus turintis antgamtiniu galiu, tevas alkoholikas ("tas' "Svytejimas" 'tamsioji puse' daugiau nepamenu perskaitytu knygu pavadinimu, bet pastebejau ta tendencija). Taciau vistiek siam rasytojui norisi ploti katuciu, jis moka uztaikyti i pacias jautriausias zmogaus sielos kerteles- kai staiga seimos narys, apsestas gaivalisku jegu, tampa priesu. Prisiminim "Ruka", trumpas romaniukstis, vos ne novele, taciau kiek siaubo jame- ir zmonos/motinos nezinomas likimas ir neviltis ir nervus tampantys 'monstrikai'. Kad ir tas Kudzas- senbernaras- gerio ir atsidavimo simbolis, taciau susirges pasiutlige tampa baisiausiu monstru. taipogi mane labai veza, kad Kingas moka sukurti labai realia aplinka. Jis panaudoja mums visiems gerai zinomas detales- gilette skustuvai, zipp ziebtuveliai, shell degalines etc, kas sudaro ispudi lyg viskas vyskta realiam pasaulyje.
Paskutinį kartą redagavo naktibaldas 2008-09-15, 21:46. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
Pilypas is kanapiu
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Ka skaitom ?

Standartinė naktibaldas »

bi0dileet rašė:Na, idomu ka cia zmones skaito ? :) Gal kas susidomejot knygom butent del :x: ? Pats labai megstu skaityt, o ypac kai bunu paputes ;) Siuo metu skaitau Remarka, vienas mano megstamiausiu rasytoju, kas dar nera skaites jo knygu rekomenduoju pradet nuo "Mylek savo artima", "Juodasis Obeliskas" ir t.t. Na ir dar dvi knygas kurias tiesiog privaloma perskaityt: "Izmaelis" ir "1984-ieji" :]
As jokiu budu nenoriu kritikuoti sio rasytojo, taciau jis kazkuo primena S.Kinga. Jo kuryboje taip pat pastebimas siuzetu kartojimasis:) pvz "trys draugai' ir "Gyvenimas skolon", na, gal autoriu ikvepe realus isgyvenimai, taciau pastebima panasi veiksmu gija- pokarine suirute, gyvenimo prasmes nebuvimas, alkoholizmas, tada staiga atsiranda dziova serganti mergina, kuri romano pabaigoje butinai mirs. Dvasinis senu kovos draugu rysys. Vienas is ju lenktynininkas...
Neturiu visiskai jokio supratimo apie literatura, seip tik megstu skaityti, gal toks siuzetu kartojimasis ir nera smerkiamas kritiku:)
Pilypas is kanapiu
bi0dileet
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2006-10-28, 20:18
Reputacija: 0

Re: Ka skaitom ?

Standartinė bi0dileet »

As jokiu budu nenoriu kritikuoti sio rasytojo, taciau jis kazkuo primena S.Kinga. Jo kuryboje taip pat pastebimas siuzetu kartojimasis:) pvz "trys draugai' ir "Gyvenimas skolon", na, gal autoriu ikvepe realus isgyvenimai, taciau pastebima panasi veiksmu gija- pokarine suirute, gyvenimo prasmes nebuvimas, alkoholizmas, tada staiga atsiranda dziova serganti mergina, kuri romano pabaigoje butinai mirs. Dvasinis senu kovos draugu rysys. Vienas is ju lenktynininkas...
Neturiu visiskai jokio supratimo apie literatura, seip tik megstu skaityti, gal toks siuzetu kartojimasis ir nera smerkiamas kritiku:)
Na vat kaip tik tu knygu neskaites, ryt butinai imsiu is bibliotekos, o ka tik pabaigiau "Mylek savo artima", hehe pabaiga jau pasakei ;) Skaitau beveik tik klasika, bet va uzsiminei apie Kinga, kokia knyga patartum paskaityt, visgi itariu, kad tai bus pirma ir paskutini is tos serijos, tai noreciau kokia viena is geresniu paskaityt :]
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Visi Kingo romanai neblogi nedrisciau kuri nors isskirti, pasakyk kas labiau domina, ar mistika, ar seip sewbiakai vulgaris, parekomenduosiu tada kazka. Vienuose veiksmas labiau nutoles nuo realybes, kituose gi, kaip 'Mizere' viskas vyksta gana realiai:)
Man asmeniskai labiausiai patiko "Rukas" ir "Svytejimas' tik pastarasis biski istemptas, uztat kulminacija ispudinga.

O kas link siuzetu pasikartojimu, tai turbut be reikalo isvis paminejau tai.. Dar vienas is mano megstamiausiu rasytoju Harry Harrison, bet ten irgi tiek serijoje apie Plienine ziurke, tiek serijoje apie Dievu planeta, yra ant visko padejes ciuvakas, vagis ir alkasas, taciau sedi bobai po padu. Bbz gal tai paties autoriaus atspindys:)
Pilypas is kanapiu
bi0dileet
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2006-10-28, 20:18
Reputacija: 0

Standartinė bi0dileet »

Sian pasiemiau Exuperio "Citadele", pradzia daug zadanti, o ir knyga viena is jo rimciausiu, to paties autoriaus dar skaiciau "Mazasis princas" vaikams parasyta, bet skirta suaugusiem, arba atvirksciai. Bei Remarko "Laikas gyventi ir laikas mirti". Is Kingo dar nieko neimiau, nes nezinojau kokia rinktis. Is tiesu nei is mistikos, nei is siaubo neesu dar jokiu knygu skaites, tai butu idomu koki rimta siaubaka paskaityt, he, galit mane kaimeiciu vadint, bet juk dar ir siaubo knygos buna ;))
bi0dileet
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2006-10-28, 20:18
Reputacija: 0

Standartinė bi0dileet »

Citadeles uzteko 30 puslapiu, daugiau nenoriu '|
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Bandziau skaityt Dale Carnegie "Nustok rupintis ir pradek gyventi"... Huinia narodnaja, vos ne tas pats primityvus smegenu plovimas, kaip ir "Lengvas budas mesti rukyt". Vapse, perskaicius pirma knygos sakini (...gyvenau NY, prekiavau automobiliais ir jauciausi pats nelaimingiausias zmogus...) knygele iskeliavo i siuksliu kibira.
Pilypas is kanapiu
omax
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-08-03, 12:46
Reputacija: 0

Standartinė omax »

naktibaldas rašė:Bandziau skaityt Dale Carnegie "Nustok rupintis ir pradek gyventi"... Huinia narodnaja, vos ne tas pats primityvus smegenu plovimas, kaip ir "Lengvas budas mesti rukyt". Vapse, perskaicius pirma knygos sakini (...gyvenau NY, prekiavau automobiliais ir jauciausi pats nelaimingiausias zmogus...) knygele iskeliavo i siuksliu kibira.

Būtent todėl ir reikia perskaityt šiek tiek prieš imantis iš bibliotekos ar perkant, man irgi taip yra, daug kas Hary Poterį gyrė, sako net suaugusiems įdomu, tai irgi perskaičiau pora lapu ir draugo broliui padovanojau... :D Tokia vaikiška man ji... Na ne vaikiška, bet kažkas nepatiko, nors ir iš vaikystei skaitytų gerų yra: Antuanas de Sent-Egziuperi Mažasis Princas. Kai vaikas buvau, viską visai kitaip supratau, o dabar kai jau 2 kartus perskaičiau labai tai susimastyt verčianti knyga... Kas senai skaitė siūlau perskaityti, patys pamatysit, kad suvokimas pasikeitė.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Man patinka Graziausios Haufo pasakos rasytojas Haufas Vilhelmas ten tokios baisios pasakeles. Parukius labai idomu net kartais baisu pacem pasidaro :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

omax rašė:..., daug kas Hary Poterį gyrė, sako net suaugusiems įdomu, tai irgi perskaičiau pora lapu ir draugo broliui padovanojau... :D Tokia vaikiška man ji... Na ne vaikiška, bet kažkas nepatiko, ...
Nes komercinis nuodas smegenims yra.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

naktibaldas rašė:Visi Kingo romanai neblogi nedrisciau kuri nors isskirti, pasakyk kas labiau domina, ar mistika, ar seip sewbiakai vulgaris, parekomenduosiu tada kazka. Vienuose veiksmas labiau nutoles nuo realybes, kituose gi, kaip 'Mizere' viskas vyksta gana realiai:)
Man asmeniskai labiausiai patiko "Rukas" ir "Svytejimas' tik pastarasis biski istemptas, uztat kulminacija ispudinga.

O kas link siuzetu pasikartojimu, tai turbut be reikalo isvis paminejau tai.. Dar vienas is mano megstamiausiu rasytoju Harry Harrison, bet ten irgi tiek serijoje apie Plienine ziurke, tiek serijoje apie Dievu planeta, yra ant visko padejes ciuvakas, vagis ir alkasas, taciau sedi bobai po padu. Bbz gal tai paties autoriaus atspindys:)
as tai nznau, man stiveno kingo ispudis, kad jis 23 valandas is 24 spausdina tiesiog, kaip konvejeris grynai, o ne ranku darbas =]] Del to broku ir gauna. O jau iki tokiu marazmu daeina, kad man paciam idomu, ar jis irgi atskiram pasauly kaip ir michael jackson gyvena, ar tiesiog yra isprotejes i lenta su seilem
Parduodu TIK narkotikus, TIK mentams
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Kaip tik siuo metu skaitau Romualdo Gradausko "Gyvenimas po klevu". Knyga tikrai gera nors ir trumpa, labai kritikuojanti sovietine santvarka ivesta lietuvoje
omax
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-08-03, 12:46
Reputacija: 0

Standartinė omax »

Sigma rašė:
omax rašė:..., daug kas Hary Poterį gyrė, sako net suaugusiems įdomu, tai irgi perskaičiau pora lapu ir draugo broliui padovanojau... :D Tokia vaikiška man ji... Na ne vaikiška, bet kažkas nepatiko, ...
Nes komercinis nuodas smegenims yra.
Pritariu 100%... Kai kurie kaip maniakai perka, skaito po kelis kartus... O del ko? Todel, kad reklama gera padare? Jog kažkoks gėjūkštis filme suvaidino? '|
Rašyti atsakymą