Nuotrauka Nuotrauka

Savigyna

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Būtent, kad reikalingas didelis įdirbis.
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

O ne paprasciau gera balona turet? :D pripurskei i snuki, atsitraukei, palaukei kol prades veikti- 2-5 sekundes ir tada prispardei snuki. galima tada jau ir aikido pasitreniruoti :D
beje, stebejau daugel metu marozu mahankiu taktika. tai ju taktika kuo daugiau judet, trankosi, malasi, nors tie smugiai ir mazai ko verti, bet gaunasi psichologinis spaudimas tokiu budu. Tai va balonas pries tokius laaaabai gerai. Ir kainuoja tik 20Lt, galima ju ir daugiau nusipirkti :D Tyliai veikia ir efektingai, gali, kad ir pardaskoj kur pyst i snuki ir nuejai kaip niekur nieko :D
Pilypas is kanapiu
aapaulius
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2008-12-11, 11:46
Reputacija: 0

Standartinė aapaulius »

neee, tikras sautuvas geriausiai. norit but 100% nekaltas? paleidi ispejamaji suvi ir pasakai "pisk nax nes smegenis istaskau"... ir viskas. perspetas pilietis yra, o jeigu toliau puola - jo reikalas.


as baiges kursus, zinau kas ir kaip...



arba dar nerealus dalykas, man pats nerealiausias. turet pitbuli, arba kitoki panasu gyvuneli. visur tokio aisku nepasivedziosi, bet jei zinai kad varai i kokia itartina vieta arba namuose gali sulaukt sveciu - geriau nerasi, betkoks buris narsuoliu, jei netures ginklo pamate apsiputojusi gyvuli apsimyza kaip vaikuciai. nerealus gyvunai yra pitbuliai, stafai, bulterjerai ir dar kaikurios kitos retesnes veisles, dar juolab jeigu investuoji i dresiravima, turi puiku drauga ir sunkiai iveikiama apsauga.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

aapaulius rašė:neee, tikras sautuvas geriausiai. norit but 100% nekaltas? paleidi ispejamaji suvi ir pasakai "pisk nax nes smegenis istaskau"... ir viskas. perspetas pilietis yra, o jeigu toliau puola - jo reikalas.


as baiges kursus, zinau kas ir kaip...



arba dar nerealus dalykas, man pats nerealiausias. turet pitbuli, arba kitoki panasu gyvuneli. visur tokio aisku nepasivedziosi, bet jei zinai kad varai i kokia itartina vieta arba namuose gali sulaukt sveciu - geriau nerasi, betkoks buris narsuoliu, jei netures ginklo pamate apsiputojusi gyvuli apsimyza kaip vaikuciai. nerealus gyvunai yra pitbuliai, stafai, bulterjerai ir dar kaikurios kitos retesnes veisles, dar juolab jeigu investuoji i dresiravima, turi puiku drauga ir sunkiai iveikiama apsauga.
Joo sutinku dėl šuns.
Gerai išdresiruotas šuo,ant tavęs niekad nepuls.Jei kam kyla minčių.
O šiaip naktį einant su šuniu,be antsnukio ir dar jei turi kitoj rankoj teleskopą,nemanau,kad kas šoks. :)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

nu bet matai jej pastoviai vaiksciosi su teleskopu rankoj tai uz balvona visi laikys. :|
bet seip tai jo. nors zinok jej ant kokio narkata sutiksi kuris nat baltu sokes, ar koky forsata primususy leika, tai jam jau pofik bus. soks ir wiskas.
va per jonines mano pazystamas ir jo 2 draugai, soko ant 12 snukiu prigere ir iswaike wisus. o jie nera didelio ugio. o is tu 12 buwo tokiu kur uzsikaceline belenkaip. taip kad nu visokiu buna 8)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

visoks tu visoks ;)
Nu dabar čia legalia dūra turėt tai sunkiai dar, be kapeikos neprasimusi, o mentu dirbt del duros irgi nesamone ;)
NARKOTIKAMS NE !
Anonymous

Standartinė Anonymous »

http://www.youtube.com/watch?v=D3K-mrlY ... annel_page čia gal reikėjo dėti prie juokingų vaizdelių :D:D:D BANG BANG BANG
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Žiūriu vėl mados parėjo vaikams santykius aiškintis. Stopudovai meksikietiškų ir pietų amerikos muilo operų, bei musų politikų batalijų įtaką į pasąmonę. Lygtais veikt nebūtų ką.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Standartinė Noplaya »

True true :)
KOMA
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2009-03-01, 14:20
Reputacija: 0

Standartinė KOMA »

Ash gojuryu karate treniruojuosi fig znajet kelinti metai,bet kuo toliau tuo labiau suprantu,kad gatveje plikom rankom ragas geriau turet kasta arba vezda koki,nu arba stvola, nu bet kadangi yra i mane pati varpe su puska tai kaskaip nesinori jos turet. 8E
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Beje, kokiam cia mieste toks chujetenius, kad be ginklo bajsu vaiksciot? Kiek Vilniuje bludyju visur ir naktimis, tfu tfu tfu, nebeber tu naryvu. Siandien va su dvirkom buvom stoty, shachajuj, subaciovkej, uzupy, na apvaziavom visus crienciu rajonus. Teka tas ju gyvenimelis siknos grioveliu ir tiek. Bet su plesimais, manau, bent jau Vilniuje kolkas nera dideles bedos.
... Ateis ziema..
Pilypas is kanapiu
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Standartinė Tadas »

o rudeni ir ziema bus p*ze :) nesutinku su daugumos nuomone, kad dujinis (ar balionas) yra s*das - vakare prietemoj uztenka vien tik pamojuot su pushka, neswarbu dujinis ar kovinis ar dar koks. Matyt dauguma net nera pajute to jausmo, kai nutaiko i galva ginkla - psichologiskai tai veikia laaabai stipriai(na nebent kiekviena diena su tuo susiduri, tai pripranti) ;] Teleskopai, kastetai ir pan. - nepatogu, plius uz kasteto turejima/naudojima paciam paskui gali tekti atsakyti, ir dar plius ta kasteta reik moket panaudoti!
Beje kiek pamenu is anksciau - kolkas Lietuvos istatymai gina ne nukentejusiji, o uzpuolika(perzengtos butinosios ginties ribos ir t.t....) Krc isvada, kad jei tave uzpuole su peiliu, tu ji nuginkluoji ir duodi i skudurus - gali sulaukt pats pareiskimo, kad perzengei tas ribas ir primusei uzpuolika :)
ir siaip, geriausia yra bandyt visaip atsimazint, negu iskart pult mustis, arba jei prisikabina pvz tryse - bandyt uzstumt, kad 'ka jus tryse tipo verxai, tai dw einam 1x1' ir pns :)
pats mastau grizes i Lietuva baliona nusipirkt, del sventos ramybes, nors realiai gatvej ne kart nesimusiau, nors i skudurus,manau, galeciau duot neblogai ;)
A.C.A.B
mandari9nas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-26, 13:27
Reputacija: 0

Standartinė mandari9nas »

Sigma teisingai parašei dvasinis ir fizinis pasiruošimas , o apie specnaz'a mažiau žinai , bet dalis atitinka , jie labai mažai ką pritaikė iš samurajų ,ten gi pas juos vos ne šokis , o čia trumpai drūtai . Ir šiaip aš manau žmogaus proto galia gali daug daugiau negu šiuo metu yra galima.
Tai va , dar truputi paofftopinsiu :D apie šunis: kažkada trankiau išsinešės, ant medžio pasikabinęs maišą , blet galvojau taisona užmušt galėčiau , tik šuo atbėgo , pažiurėjo man į akis , jėgos taisonui dingo mygom , tada ir supratau , kad psichologinis kontaktas yra pats svarbiausias , žiurėk į užpuolika/us žvėrio akimis , įbauginsi garantuotai, netgi praktikoje teko panaudoti , ir tai daug geriau negu kumščius laidyt .
O kasteto pliusai : kietesnis smūgis. Minusai: Gauni už jį .
Šautuvai : Dideli nepatogus , šiek tiek smarvės reik turėti juos naudoti (nešneku apie dujinius , išgąsdinti gali tik myžnius , rimtas vyras to nebijotų (bet jis ir nepultu))
Lazdos, beisbolo raketes , laužtuvai brūtaliems vaikams razborintis po kiemus lakstyt.
Golfo lazdos : Intiligentams mašinoje vežiotis ;D
Dujos : Patogu ir greita , bet ne visiem veikia (patirtis).
Tai žodžiu bėgti mokėti tikrai visada pravers , nes visgi užpuolikai nebuną dažniausiai sportininkai , nors ir rengiasi kaip jie .

Pagarbiai , mandari9nas

P.S. Vaikai nevartokite narkotiku ,o ne vaikai, nevairuokite nuo jų apsvaigę, jų tarpe randasi ir THC.
Viltis durnių motina, teleloto tėvas.
DeathMoon
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2009-07-12, 14:39
Reputacija: 0

Standartinė DeathMoon »

Tai va, užsiimu kyokushin karate.

Žodžiu prieš kelias dienas sėdžiu su draugais savo laiptinėj stoned ir vienas čiuvas eina ir varosi motorolerį. Paklausiau kas buvo, tas pyst numetė tą motorolerį priėjo prie manęs ir pradėjo šūkaut. Atseit ką aš jam čia pasakiau ir panašiai. Tada aš atsistojau ir jis sako, duok parūkyt, nu kadangi buvau tokios būsenos nenorėjau su juo muštis ir daviau. Tada paprašė pridegt, sakau va draugas turi. Ir sako, tai ką, man dar ir tą reiks išjungt? Va tada jau pradėjau triochint(gal dėl to, kad buvau apsirūkęs, o gal dėl to, kad dar neteko muštis gatvėje :] ) Kaip čia kažkas minėjo - psichologinis spaudimas. Nu kai pasiėmė žiebtuvėlį galvojau nueis, bet nė velnio. Pradėjo jis manęs klausinėt kur gyvenu, kas kaip ir jis man stuktelėjo į padychą. Va tada ir užpykau. Suleidau tris bankes. Paskutinę gavo iš kojos ir trenkėsi į asfaltą. Pamačiau, kad atsijungė jau normaliai ir tada pabėgom. :/

Taigi dabar sėdžiu blaivas ir galvoju, kad geriau nereikėjo muštis. Tiesiog reikėjo būt mandresniam už jį. Reikėjo neduot rūkyt, sakyt, jog neturiu, nenoriu nemalonumų ar panašiai.

Ir dar, patarimas :!: . Niekada nestovėkit nuleidę rankas, vieną ranką laikykit prie smakro lyg kasytumėtes barzdą, o kitą horizontaliai ties saulės rezginiu. ;)

P.S. - Vakar prasilenkiau su juo gatvėje. Arba nenorėjo manęs pažint, arba nepažino. !(
mandari9nas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-26, 13:27
Reputacija: 0

Standartinė mandari9nas »

Joo Kiokoshin yra mano pradininkas į mano vidinio pasaulio galią , bet ir iš kojų ten išmoko gerai . Niekad nemaniau , kad tiek pučiančių yra sportininkai , o gal tiesiog nebuvau susidūręs.. Dabar esu labai patenkintas , kad čia prisiregistravau . Jeah, labai džiaugiuos už jus visus :} šaunuoliai!
Viltis durnių motina, teleloto tėvas.
DeathMoon
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2009-07-12, 14:39
Reputacija: 0

Standartinė DeathMoon »

Patikėk, kiek daug sportininkų pučia. :)Jo, kyokushinas geras. Aišku daug kas skeptiškai žiūri į tai, jog negalima smūgiuot į galvą ir ten ta kalba daug ką užknisa. O kai pamato, kad dar norint išlaikyt diržus reikia techniką mokintis, tai išvis... Pusė meta šį sportą. Ir iš tikrųjų, reikia ganėtinai daug laiko suprasti, ką tu darai ir kodėl tuom užsiėmi.
alah
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-12-18, 20:57
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė alah »

Jujitsu irgi neblogai, gynybai :)
Anonymous

Re: Savigyna

Standartinė Anonymous »

Viskas gerai, tik reikia praktikos :) Pamenu tokį karatistą kur mergos mušdavo :D Žiūriu čia į judo labai panašu, tik čia dar smūgiai yra, riešų laužimai :O
Paskutinį kartą redagavo Anonymous 2009-08-16, 15:17. Iš viso redaguota 1 kartą.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Savigyna

Standartinė putejas »

nemoku jokių kovos menų, bet jei mokinčiaus tai tik kung-fu
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Bongmaster »

Mano nuomone, tai kad ir koks bebutum Karatistas ar dar koks Taikwondo ar Dziudo Bicas, kai pries tave isitrauks patranka, visos treniruotes bus veltui.(nebent tai darai del savo malonumo, o ne tik turint tiklas, kad uzpuls-apsiginsiu ir nieko daugiau)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Rašyti atsakymą