Nuotrauka Nuotrauka

Dovana panelei Kaledu proga

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
astutte
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-11-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Dovana panelei Kaledu proga

Standartinė astutte »

Temidė taikliai pasakė :D Mes visada tikimės dovanos, kad ir minimalios ;) O idėjų ieškokit internetinėse svetainėse ir pigiau, ir greičiau, ir paprasčiau.
zanetele9
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-12-11, 14:42
Reputacija: 0

Re: Dovana panelei Kaledu proga

Standartinė zanetele9 »

Tikrai taip visos mes tikimės dovanų. Tarkim man asmeniškai kažkokie pakabučiau tikrai nepatinka. Man norėtųsi dovanos, kuri atitiktu mane mano pomegius ir pan. Svarbu būtų ne kiek pati dovana, o tai kad visdėl to vaikinas tave girdėjo, tave bandė pažinti, pažista tave gerai ir artimai. O šiaip iš esmės man patiktų dovanos skirtos dviems, kad būtų galima kartu su vaikinu, spa, masazai, aktyvus sportas - viskas:)
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Dovana panelei Kaledu proga

Standartinė PagonisLTU »

zanetele9 rašė:Tikrai taip visos mes tikimės dovanų. Tarkim man asmeniškai kažkokie pakabučiau tikrai nepatinka. Man norėtųsi dovanos, kuri atitiktu mane mano pomegius ir pan. Svarbu būtų ne kiek pati dovana, o tai kad visdėl to vaikinas tave girdėjo, tave bandė pažinti, pažista tave gerai ir artimai. O šiaip iš esmės man patiktų dovanos skirtos dviems, kad būtų galima kartu su vaikinu, spa, masazai, aktyvus sportas - viskas:)
10 balų už reklamą :D
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Dovana panelei Kaledu proga

Standartinė SnowStorm »

Man idomu, ar jin susikure acc tam, kad pareklamuotu ta parduotuve. Ar buvo susikurus anksiau, ir reklamuoja cia vien del to, kad pamate sita tema.. :|?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Dovana panelei Kaledu proga

Standartinė G. »

Nu tu ir stouneris SnowStorm :rofl:

zanetele9, Užsiregistravo: Tre, 2013 Gru 11d.,
Pranešimai: 1

Parašytas: Tre, 2013 Gru 11d.

Pranešimo tema: Re: Dovana panelei Kaledu proga

parašas: kaledines dovanos pigiau

Google: "Dovana kaledoms panelei" :arrow: pirmas paieškos rezultatas yra šita tema :D

aišku, kad dėl reklamos. Daugiau niekada nebepamatysim, jos postų čia, esu beveik įsitikinęs tuom ;) Bet ką dabar daryti su ja? Postas tai lyg ir ne off topinis :|? Trint ir banint kaip spamerę? Ar palikt ir tikimės, jog dar sugrįš ji į šitą dešrų balių? Rašykit Taip/Ne. Sprendimas bus priimtas toks, kokį pasakys pirmas atsakęs :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
buyano
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2013-10-29, 22:29
Reputacija: 5

Re: Dovana panelei Kaledu proga

Standartinė buyano »

Jei atkreipsite demėsį tai postas prieš ją taip pat yra su reklamuojančiu parašu ir siūlymu pirkti internetu, bet posto tūrinys nenurodo tiesiogiai į nuoradą, matyt įrašo į googlę paiešką panašų tekstą kaip temos pavadinimas ir randa nuorodą į šį forumą ir tiesiog parašo. Siūlyčiau panaikint joms privilegija keisti parašus ir ištrint jų reklamą esančią jų parašuose, visgi postas atitinka tema :)
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Re: Dovana panelei Kaledu proga

Standartinė adminas »

astutte rašė:Temidė taikliai pasakė :D Mes visada tikimės dovanos, kad ir minimalios ;) O idėjų ieškokit internetinėse svetainėse ir pigiau, ir greičiau, ir paprasčiau. (parašas - nuorodą į internetinę parduotuvę)
zanetele9 rašė:Tikrai taip visos mes tikimės dovanų. Tarkim man asmeniškai kažkokie pakabučiau tikrai nepatinka. Man norėtųsi dovanos, kuri atitiktu mane mano pomegius ir pan. Svarbu būtų ne kiek pati dovana, o tai kad visdėl to vaikinas tave girdėjo, tave bandė pažinti, pažista tave gerai ir artimai. O šiaip iš esmės man patiktų dovanos skirtos dviems, kad būtų galima kartu su vaikinu, spa, masazai, aktyvus sportas - viskas:) (parašas - nuorodą į kitą nei aukščiau rašytame pranešime internetinę parduotuvę)
Ateityje, tai reikėtų tokius reklamerius trinti ir blokuoti kaip spam'ą, bet šį kartą tiek to, tegul lieka, kaip naujųjų laikų marketingo pavyzdys.

1. Kaip G. pastebėjo, ieškant per google "dovana panelei kaledoms" ar pan. teksto, pirmas paieškos rezultatas yra ši tema.
2. To užteko, kad šia tema susidomėtų netgi dvi skirtingos parduotuvės, ir jų samdyti žmonės užsiregistravo čia, ir parašė pranešimus, kuriuose buvo užslėpta reklama.
3. O dabar pamąstykite, jei net eilinės lietuviškos internetinės parduotuvėlės leidžia tam pinigus ir samdo žmones, tai akivaizdu, kad taip elgiasi ir kitos organizacijos - politinės, religinės, visuomeninės... Ir dar pamąstykite, jei net vietinė firmelė skiria tam pinigų bent jau tiek, kad nusamdytų žmogų, kuris rašo tokius pranešimus, tai kiek tam pinigų gali skirti (ir skiria) didelės tarptautinės organizacijos?
4. Džiaugiuosi, kad ši tema yra toks puikus pavyzdys, nes kai pastebiu samdyto žmogaus rašytus pranešimus, ir apie tai viešai pasakau/parašau, tai dažniausiai būnu apkaltinamas "paranoja". O tokių samdytų žmonių pranešimų yra daug. Visur. Tikrai daugiau, nei įsivaizduojate.

P.S.
runkelis rašė:vibratoriu,ir kasiaka :!:
Čia kaip tam senam anekdote... Nepatiks kasiakas - galės užsipist! :D
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Dovana panelei Kaledu proga

Standartinė Closer »

Nu rimtas bajeris čia , ir samdo, ir perka ir žudo.... buna kad tiesiog dingsta žmonės ... neparanoja tau nebesiparink :)
red.cherry
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2014-01-04, 21:33
Reputacija: 0

Re: Dovana panelei Kaledu proga

Standartinė red.cherry »

na, tiesiog viskas remias i pinigus. Organizacijos reklamuojas, bando suviliot zmones, gaut is ju pelno, naudos. Taip ir sukas visas gyvenimas. Dirbk pirk mirk rutina..
Blt net depresija kartais kelia, pagalvojus :|? todel ir nesinori man dar dirbt, ta laisve kazkaip mane traukia :D
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: Dovana panelei Kaledu proga

Standartinė Stoned4life »

red.cherry rašė:na, tiesiog viskas remias i pinigus. Organizacijos reklamuojas, bando suviliot zmones, gaut is ju pelno, naudos. Taip ir sukas visas gyvenimas. Dirbk pirk mirk rutina..
Blt net depresija kartais kelia, pagalvojus :|? todel ir nesinori man dar dirbt, ta laisve kazkaip mane traukia :D
Žinau šita jausmą, kartais pagalvoji jog jokio tikslo nėra dirbi, nes tai tiesiog vergija. Dirbi tam kad sumokėti mokesčius, apsirengti, pavalgyti, sumokėti už kurą, na dar šį bei tą nusipirkti sau ar papramogauti viskas rėmuose. Pvz pažystu pora dar pakankamai jaunų žmonių kurie uždirba tikrai didelius pinigus, bet nėra laimingi. Praktiškai visas gyvenimas darbas, nuo ryto iki išnaktų, net laisvadieniais.
Voice of the people is the voice of JAH
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Dovana panelei Kaledu proga

Standartinė G. »

Kai dirbi mėgstamą darbą, tai ir tas pats darbas tampa vos ne laisvalaikiu :) Konfucijus yra pasakęs „Susirask mėgstamą darbą ir tau niekada nereikės dirbti“. :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
red.cherry
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2014-01-04, 21:33
Reputacija: 0

Re: Dovana panelei Kaledu proga

Standartinė red.cherry »

Aha, mano megstami darbai, tai... tokie darbai, kuriuos darbu kazin ar pavadinsi.. :D Is dalies gal kaltas mano pacios noras vis patusavot, pajauti ta laisve ir nebegali sustot :|? antra vertus akademines, gaunu pasalpa, ai, kam cia dirbt pagalvoju ir tiek. kai turi darba gi vistiek padoriai turi gyvent , o cia pajamu gaunu tai ir vsio. dienos (t y naktys) kaip svente :D
bet aisku, visa gyvenima gi taip negyvensi... :|?
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Dovana panelei Kaledu proga

Standartinė kulturingas »

G. rašė:Kai dirbi mėgstamą darbą, tai ir tas pats darbas tampa vos ne laisvalaikiu :) Konfucijus yra pasakęs „Susirask mėgstamą darbą ir tau niekada nereikės dirbti“. :V:
As turiu itarima, kad ponas Konfucijus mire gana jaunas (juk tais laikais ilgai negyvendavo?).
Nes kai man suejo 30+ as nustojau isvis dirbti. Tame tarpe ir savo hobby nebeuzsiimu. Tiesiog px. Galingas jausmas - px.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Dovana panelei Kaledu proga

Standartinė G. »

O tai iš ko duoną ant stalo padedi, kultūringasai? :) ps. Konfucijus kojas pakratė ant 72
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Dovana panelei Kaledu proga

Standartinė vartotikas »

Gal tėvai turtingi buvo ?
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Padėkite išrinkti dovaną
    ganjaFAMA » » forume Prašau žodžio!
    17 Atsakymai
    8090 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ganjaFAMA