Nuotrauka Nuotrauka

Dovana panelei Kaledu proga

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
omax
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-08-03, 12:46
Reputacija: 0

Standartinė omax »

Pritariu raMai, bet jus norit nueit nupirk ir viskas. Juk tai pats lengviausias kelias. Reikia ko nors originalesnio, na nebent jūs ir jūsų panelė esate materialistai ir jums svarbiau pakabukai, auskarai ar kitokie brangus dalykėliai. Galima nupirkti akvariumą (o gal jau tokį turi) su 2 skirtingų spalvų žuvytėm, kurios simbolizuotu jus abu... Na daug yra tokių originalių dovanų, galima maža šuniuką padovanoti, o jei jau norit iš papuošalų ką nors dovanoti, tai nepatingėkit ant pakabuko ar žiedo jūsų abiejų pirmas raides išgraviruoti. Čia priklauso ką tas žmogus mėgsta ir kokios jo yra vertybės...
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

omax rašė: Galima nupirkti akvariumą (o gal jau tokį turi) su 2 skirtingų spalvų žuvytėm, kurios simbolizuotu jus abu...
R-E-S-P-E-C-T!!!
:x: Tas kai nusišneka 420 *
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

raMa rašė:
omax rašė: Galima nupirkti akvariumą (o gal jau tokį turi) su 2 skirtingų spalvų žuvytėm, kurios simbolizuotu jus abu...
R-E-S-P-E-C-T!!!

O cia tai zmogus lovelasas! :D
XZ ar kokia bobike nuo tokios dovanos neliktu apsalus :D :D
Pilypas is kanapiu
omax
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-08-03, 12:46
Reputacija: 0

Standartinė omax »

Jei žmogų tikrai myli ir jis tau yra brangus pats nenorėsi dovanot banalaus pakabuko ir t.t., norisi dovanoti kažką, kas įstrigtų atmintyje ilgiau. Čia kiekvienas gerai pagalvojęs sumastytų dar ne tokių dovanų. ;) Laiko liko ne per daugiausiai, todėl paskubėkit sukti makaules.
P.S. Šia taisyklė dovanok kitam ko pats nori netinka, manau panelei žole ar bongas nelabai padarys įspūdį. :D
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

omax rašė:Jei žmogų tikrai myli ir jis tau yra brangus pats nenorėsi dovanot banalaus pakabuko ir t.t., norisi dovanoti kažką, kas įstrigtų atmintyje ilgiau. Čia kiekvienas gerai pagalvojęs sumastytų dar ne tokių dovanų. ;) Laiko liko ne per daugiausiai, todėl paskubėkit sukti makaules.
P.S. Šia taisyklė dovanok kitam ko pats nori netinka, manau panelei žole ar bongas nelabai padarys įspūdį. :D
nebent pucia
:x: Tas kai nusišneka 420 *
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Geriausia dovana panelei nuo vaikino: prisižadėti, kad daugiau niekada neberūkys marihuanos :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

hipiukas rašė:Geriausia dovana panelei nuo vaikino: prisižadėti, kad daugiau niekada neberūkys marihuanos :D

Hipis, TU TEISUS! :]
Pilypas is kanapiu
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

O man atrodo kad geriausia butu padaryti tokia fiske kaip pasiimti ja is darbo nusivezti i kokia brange vynine, ten is anksto paruosti romantiska aplinka, degustuoti vyna, uzkandant pwz sokoladu, veliau nuvezti i koki viesbuti, lipti vonion su rozem ir tada jau galima pamylet...
Manau tai panai paliktu nenudildoma ispudi, draugems girtusi :]
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Legalize it! rašė:O man atrodo kad geriausia butu padaryti tokia fiske kaip pasiimti ja is darbo nusivezti i kokia brange vynine, ten is anksto paruosti romantiska aplinka, degustuoti vyna, uzkandant pwz sokoladu, veliau nuvezti i koki viesbuti, lipti vonion su rozem ir tada jau galima pamylet...
Manau tai panai paliktu nenudildoma ispudi, draugems girtusi :]
Žinoma - romantika, ir visa kita - gražu, miela ir t.t.. Bet... Kalėdų progą? Juk kalėdos - šneka žvėreliai, kalėdų seneliai vaikšto, elniai, eglutės, dovanėlės.. Mano nuomone visai netinkama aplinka tokioms staigmenoms :)

Man kalėdos asociuojasi su dovanelių išvyniojimu iš to šventinio popieriaus :] Plėšyti, draskyti, mesti ant grindų tą popierių ir džiaugtis kažkokia dovanėle :D

Yra gimtadienis, valentino diena, draugavimo pradžios diena ir pnš :)
Man rodos tokiomis dienomis ir reiktų dovanoti extra-sextra-romantic-super-duper-uper-looper vakarą :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Kelione i Laplandija.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

hipiukas rašė:
Legalize it! rašė:O man atrodo kad geriausia butu padaryti tokia fiske kaip pasiimti ja is darbo nusivezti i kokia brange vynine, ten is anksto paruosti romantiska aplinka, degustuoti vyna, uzkandant pwz sokoladu, veliau nuvezti i koki viesbuti, lipti vonion su rozem ir tada jau galima pamylet...
Manau tai panai paliktu nenudildoma ispudi, draugems girtusi :]
Žinoma - romantika, ir visa kita - gražu, miela ir t.t.. Bet... Kalėdų progą? Juk kalėdos - šneka žvėreliai, kalėdų seneliai vaikšto, elniai, eglutės, dovanėlės.. Mano nuomone visai netinkama aplinka tokioms staigmenoms :)

Man kalėdos asociuojasi su dovanelių išvyniojimu iš to šventinio popieriaus :] Plėšyti, draskyti, mesti ant grindų tą popierių ir džiaugtis kažkokia dovanėle :D

Yra gimtadienis, valentino diena, draugavimo pradžios diena ir pnš :)
Man rodos tokiomis dienomis ir reiktų dovanoti extra-sextra-romantic-super-duper-uper-looper vakarą :D
Tokiu atveju galima padovanot Boing 747 uzviniota popieriuje sventiniam, tegu vinioja ir dziaugias :D :x:
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

jei du žmonės myli vienas kitą tai:
1. tikrai nekyla klausimas ką dovanoti.
2. bet kokia dovana tiks, nes ne dovanos parodo mūsų meilę, atsidavimą ir ištikimybę, o kasdienybė.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Nu ajsku, kiekvienas saves negerbiantis galetu padovanot grandinele kokia metaline....
Man tai paciam butu nejauku, megstu dowanot geras dowanas
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

suprantu tave, aš irgi.
Kevo
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2009-01-20, 00:08
Reputacija: 0

Standartinė Kevo »

naktibaldas rašė:
Sigma rašė:Man visada yra labai keista, kai žmonės interneto forumuose pradeda tokių dalykų klausinėt. Mes gi nei kiek nepažįstam to žmogaus ir nežinom kas jam galėtų patikt. Absurdai kažkokie.

Panelei... Pamylėt reiktų taip, kad kitą ir dar kitą dieną drebančiom kojom vaikščiotų :) Ir patiks, ir atsimins ilgai, ir anūkams turės ką papasakot :D

Pamylet... :D Cia seniau taip tik budava- prie laisvos Lietuvos, o daba tingi visi bobas pist, pucia geriau. Seniau net manjakai pagaudavo boba, tai ispisdavo pro visus galus kiek tik eina, kol boba nuo pisiaus gala gaudavo, o daba ka, pagauna, apvagia, supyzdina und alles in ordung :D

O jei rimtai, tai padovanok panai dujini baloncika, jei neturi. Prasmingesne dovana, nei koks pakabukas.
jo, kad gintusi nuo taves :D :D jei lysi nereikalingu momentu :D
Love you MERRY JANE!
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Laiku pastebėta :]
zodziu4
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012-06-26, 22:46
Reputacija: 0

Re: Dovana panelei Kaledu proga

Standartinė zodziu4 »

Gero vyno buteli ir daug geliu :bong:
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Dovana panelei Kaledu proga

Standartinė Temidė »

Čia jau grynai nuo panelės priklauso. :D Man asmeniškai kad ir pakabukas patiktų, ypač jei koks idėjinis (su kanapės lapu, pvz.). O jei dovanotų vyno butelį ir gėlių arba vestųsi į restoraną vyno degustuot, tai labai nusivilčiau tokiu žmogumi. Aišku, mano žmogus taip net nesugalvotų daryti, nes žinotų, kokia aš esu ir bent jau tai, kas man tikrai nepatinka.
Ir nebūtinai mylintiems žmonėms nekyla klausimų, ką dovanoti kitam. Ypač jei draugauja neseniai, tai gali nepažinoti pakankamai vienas kito.
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Dovana panelei Kaledu proga

Standartinė Temidė »

Ai, be to, jei mergina sako, kad dovanos nereikia (kad ir kokia proga tai būtų) – NETIKĖKIT. :D
benchy
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-04-30, 20:38
Reputacija: 0

Re: Dovana panelei Kaledu proga

Standartinė benchy »

Patariu, bent jau šokolado nupirkit :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Padėkite išrinkti dovaną
    ganjaFAMA » » forume Prašau žodžio!
    17 Atsakymai
    8090 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ganjaFAMA