Nuotrauka Nuotrauka

Turime bendraminciu :)

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
gRamas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 2008-06-15, 12:49
Reputacija: 0

Turime bendraminciu :)

Standartinė gRamas »

sweiki gal nieks nesupiks ir tikiuosi mano postas tures tik teigiamu minciu ar ideju... tai va sndn plaukiojau po neta ir atradau toki puslapiuka... nezinau ar i ta tema rasau jei ka moderatoriai perkels... www.420.lt radau idomiu straipsniu ir tt... gero narsymo!!! :D
omax
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-08-03, 12:46
Reputacija: 0

Standartinė omax »

Seniai rastas ir pamirštas... Kiek pamenu čia nieko gero nėra...
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Kaip sakant megeju puslapis. Nenoriu peikti to puslapio adminu darbo, bet anas puslapis net negali lygiuotis i si ;) :!:
gRamas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 2008-06-15, 12:49
Reputacija: 0

Standartinė gRamas »

jo as irgi pritariu sis puslapis daug rimtesnis bet jie dar jauni kaip supratau... viskas dar pries akis,kuo daugiau tokiu puslapiu tuo zmones bus labiau apsisviete... man patiko ju straipsnis apie mj 10 balu :D :bong:
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

gRamas rašė:jo as irgi pritariu sis puslapis daug rimtesnis bet jie dar jauni kaip supratau... viskas dar pries akis,kuo daugiau tokiu puslapiu tuo zmones bus labiau apsisviete... man patiko ju straipsnis apie mj 10 balu :D :bong:
Jo ir uz postus seklas dalina ,vardas,, pavarde adresas-ir gausi seklas o gal ir ikiteismini tyrima :D
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Taigi ten 14 ar 15 metų vaiko saitas. Apipisinėja juodai, iš papūgų lesalo sėklas siunčia :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Px kad siunčia ne tame esmė. Ten yra tikrai visai neblogų straipsniukų kiek pastebėjau. Tai manau kad ne vienas šito forumo dalyvis ten sėdi ir uždavinėja "durnus" klausimus, į kuriuos ir gauna atsakymus. Lengviau mum :D
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Ten toleruoju visokius, nes nėra metų apribojimo ir informacijos yra, bet man jau teko susidurti su savininku, tai nebenoriu aš ten net eiti. Pamenu sėklas Mystic Kush :D Iš 40 nei viena nesudygo :D Dabar vėl ten akcijos, tik gal dabar dalins sėklas iš dygaus lesalo ;]
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Straipsniai, tiksliau vertalai tvarkingi. Verta pasiskaityt, bet nėra jokių šaltinių pagal kuriuos būtų galima patikrinti jų skelbiamos informacijos tikrumą.

Kitas dalykas to tinklapio kūrėjo moralė... Vadint broliais ir apgaudinėt, tai...
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

O ką bahuriukas iš papūgo lesalo sėklas siuntė? :D
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Manvydas rašė:O ką bahuriukas iš papūgo lesalo sėklas siuntė? :D
Aš gavau 20 sėklų už aktyvumą, o draugas pirko dar 20. Tai daiginome pas mane ir nė viena nesudygo.. Foto tos veislės nebuvo. Na viskas ten aišku :D Gal ne papūgų lesalas, gal koks mišinys žuvims ar dar kas..
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Tai kad ir nesudygo reikėjo mest į žemę vistiek. Gal būtų išdygę ;)
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Laukiau kelias savaites ir nieko ;] Ir ne man vienam čia. Domėjausi tuo reikalu, tai nė vienam neišsirito iš lukšto :\
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Kažinau.Aš irgi už postus gavau tų sėklų(nu galvoju chaliavai,tai pabandysim ką jis ten duoda).Turiu tų sėklu,galvoju pavasarį laukan pasodint,pabandyt kas ten gausis.Tai ablomas,ar apsimoka išvis bandyt sodint,jeigu pvz. sudygs ir bus šūdas plotnas iš papūgų lesalo.Bereikalo kažką auginsiu. :D
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Manvydas rašė:Kažinau.Aš irgi už postus gavau tų sėklų(nu galvoju chaliavai,tai pabandysim ką jis ten duoda).Turiu tų sėklu,galvoju pavasarį laukan pasodint,pabandyt kas ten gausis.Tai ablomas,ar apsimoka išvis bandyt sodint,jeigu pvz. sudygs ir bus šūdas plotnas iš papūgų lesalo.Bereikalo kažką auginsiu. :D
Jei čia tas Mystic Kush tai išvis nesudygs ;] Nu gali bandyti. Aš tikrai nepasitikėčiau juo, jei ir sudygtų, tai abejoju ar kas gero būtų.. Dar čia ne vienas melas jo apie tas sėklas, bet nebenoriu gilintis ten daugiau..
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Manvydai, pasiimk kelias sėklas, nueik į žvėrelių parduotuvę, arba vet. vaistinę, pasiimk paukščių lesalo, kuriame yra kanapių sėklų (būna tokie peršviečiami pokeliai), ir palygink sėklas :) 100% bus vienodos :D
Normalių kanapių sėklos žymiai skyriasi nuo "papūginių" :)
Paskutinį kartą redagavo hipiukas 2009-01-07, 19:47. Iš viso redaguota 1 kartą.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
omax
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-08-03, 12:46
Reputacija: 0

Standartinė omax »

Kuo jos skiriasi?
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Lesalo sėklos yra gana didelės. Labai šviesios: baltos - pilkos - žalsvos spalvos, nes jos iškulamos ankščiau nei jos visiškai subresta, kadangi tokiu metu jos turi daugiausia reikalingų medžiagų. Dėl to jos sunkiai ir dygsta, nes nėra pakankamai subrendusios. O marihuaninės sėklos yra dažniausia tamsios rudos spalvos, mažesnės nei kulamūjų, subrendusios, matosi ryškūs ornamentai, tamsios sėklos...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
gRamas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 2008-06-15, 12:49
Reputacija: 0

Standartinė gRamas »

matau daug kas jau buvot susidure :D galvojau rimtesnis puslapiukas :D
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

hipiukas rašė:Lesalo sėklos yra gana didelės. Labai šviesios: baltos - pilkos - žalsvos spalvos, nes jos iškulamos ankščiau nei jos visiškai subresta, kadangi tokiu metu jos turi daugiausia reikalingų medžiagų. Dėl to jos sunkiai ir dygsta, nes nėra pakankamai subrendusios. O marihuaninės sėklos yra dažniausia tamsios rudos spalvos, mažesnės nei kulamūjų, subrendusios, matosi ryškūs ornamentai, tamsios sėklos...
gal hempo seklos :/ panashiom draugelio papuga lesinau,pakol ish zhaliavos piena virem :D
togetha brotha
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Platėjantis bendraminčiu ratas
    Darkphoric » » forume Legalus forumas
    20 Atsakymai
    8090 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dumtraukis