Nuotrauka Nuotrauka

Kas darosi Lietuvoje?

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Kas darosi Lietuvoje?

Standartinė martynass »

naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Kas darosi Lietuvoje?

Standartinė naktibaldas »



Nieko cia nevyksta, viskas normalu. Kiek as save pamenu, tai Lietuvoje niekad nebuvo ramybes. Vieni ivykiai vijo kitus. Pastarieji 2-3 salyginai ramus metai, tai dar nieko nereiskia. Tiesiog fuksas ir seip.
O jei komentuojant tavo straipsni, tai cia yra grynu gryniausia dezinformacija. Net per telika specialiai rode tuos sakini sunkiai surezgancius vyriokus, gal net specialiai savus ir pastate. Viska nurase, kad tai ne mitingas, o tautiniu mazumu, anarchistiniu organizaciju ir alkoholiku, bei asocialiu elementu iniciuotos riauses. Ten, ne nevilties apimti zmones stojo pries didelio kalibro gumines kulkas ir duju atakas, kazkokie atmatos ir anot kubilo, jie visi uz tai atsakys.
Kazin kada pats kubilas ir visa ta aferistu brigada atsakys uz tai, ko yra pridirbe?! Tikiuosi vakare liaudis pakartos sturma, ir viliuosi, kad apseis be auku. Nes tai ne riauses, tai jau nevilties klyksmas. Kitaip tie pydarai nieko isgirsti nenori. Kazin kodel verslininkus uz bankroto byla gali pasodinti i kaliuze, o jiems uz esama ekonomine situacija jokia atsakomybe negresia...
Pilypas is kanapiu
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

gaila kad tik langus sudauze geriau butu snukei sudauzyti tu sudziu.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

o kazhin,ar zhurnaliugos,sejantys panika ir suprieshinantys liaudi,atsakys kada uzh savo rashliavas? :/
togetha brotha
Adas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2009-01-03, 23:29
Reputacija: 0

Standartinė Adas »

Norėčiau ir aš šitoj temoj pasisakyti. Pats dalyvavau šiek tiek tam reikale, iki kol pamačiau ašarines dujas (jau esu jų gavęs, ir to net priešui nelinkiu..). Perėjom į kitą vietą. Ir dabar man pasakykit, kas čia per LIETUVOS palaikymas, jei tik skandavę šalies pavadinimą, pačiam teko išgirst žodžius : "ė, davai idziom tam!". Kitas klausimas būtų skirtas anarchistams: Gavote anarchiją, pasakykite, ar ji jums patinka? ;] jokio offence :x: :]
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Adas rašė:Norėčiau ir aš šitoj temoj pasisakyti. Pats dalyvavau šiek tiek tam reikale, iki kol pamačiau ašarines dujas (jau esu jų gavęs, ir to net priešui nelinkiu..). Perėjom į kitą vietą. Ir dabar man pasakykit, kas čia per LIETUVOS palaikymas, jei tik skandavę šalies pavadinimą, pačiam teko išgirst žodžius : "ė, davai idziom tam!". Kitas klausimas būtų skirtas anarchistams: Gavote anarchiją, pasakykite, ar ji jums patinka? ;] jokio offence :x: :]
Rusai puoląąąą aaaaa bėėėgam įįį rusįįį...Pačiam nejuokinga?Ten Vilnius ten 50 proc. lenkų,rusų.Nenuostabu,kad tokių frazių buvo.Aišku užknisa tokie,50 metų gyvena Lietuvoje ir neišmoksta lietuvių kalbos,tai ir tokius kiaušais apmėtyt reiktų. :x:
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

o jus kur nors matet anarchista Lietuvoj?ash ne... :D
patiktu man liberalus socializmas,bet neilgai jis tegyvuotu...
o kas del russu,tai,mano nuomone tik jie ir tepakeltu revoliucija.Tiek musu tauta tiek latviai,nemanau,kad sugebetu...bishk duju,bishk guminiu kulku,bishk vandens ir po revoliucijos :D :D :D
togetha brotha
Adas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2009-01-03, 23:29
Reputacija: 0

Standartinė Adas »

protingai jūs šnekat. bet man vistiek įdomu, kas užėjo lietuviam. vien šitas pasismaginimas kainavo valstybei 2mln. litų, o dar ir skundžias mokesčiais ir mažom algom. keista. ir šiaip nesuprantu ką durnesnio už šitą sugalvot įmanoma buvo.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Standartinė G. »

Iš šalies visad skaitinėjęs, nusprendžiau ir aš pasisakyti. 2mln ar ne 2mln, bet dėmesys visvien buvo atkreiptas, pastebėtas gyventojų nepasitenkinimas išrinkta valdžia. Didžiausia problema yra ta, kad valstybė neatsižvelgia į gyventojų poreikius, prezidentas pats tai tvirtina. O kas liko bedaryti gyventojams? Ateiti ir pasakyti prašau sumažinkite arba panaikinkite mokesčius? nemanau kad būtų sulaukta normalaus dėmesio. Tai ir buvo imtasi priemonių ir juk,,maištavo'' netik vilniečiai, bet ir alytiškiai, šiauliečiai,.. dar va rytoj ir klaipėdiečiai turėtų pakilt. Kaip aš suprantu, tai viskas dėl valstybės biudžeto - trūksta lėšų. Iš kur gaut? iš gyventojų surinkti dar daugiau. Viena pagyvenusi ponia labai gerai pasakė: ,,Kai aš neturiu lėšų, tai aš savo buto neremontuoju ir neprievartauju kitų kad man sušelptų''. Aišku reikia užbaigti statybas, renovacijas, steigti kažką naujo, bet nejau prieita iki ribos kai pradedama "vogti" iš gyventojų? Suprantama, kad šiemet Vilnius - Europos kultūros sostinė ir reikia gerą įvaizdį pasidaryti, kuris pravers ateityje, bet žmogiškumas ir valstybės gyventojai turėtų būti pirmoje vietoje. Iš dalies patys kalti, kad išsirinkom tokius, visa tai buvo galima numatyti priimant televizijos veidus į valdžią, kad prasidės cirkas ir t.t. ir išvis man tiesiog atrodo, kad rinktasi buvo, dėl to, kad Valinskas turėjo gerą įvaizdį, bet tas įvaizdis linksmo, šoumeno, nerimto žmogaus. Radži reikėjo išrinkt.. O ką dabar mes galim daryt, tai tik laukti pasikeitimų, nes iš šalies pažiūrėjus kokia situacija dedasi, tai liūdna net. Jeigu į mūsų, gyventojų poreikius nebus, nors kiek atsižvelgta, kad bent būtų galima normaliai gyventi, tai tegul valdžia tikisi dar ir tikrai nevieno tokio langų padaužymo, ir žmonės bus tikrai aršesni, negu per šiandienos "pasimėtymą".
gRamas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 2008-06-15, 12:49
Reputacija: 0

Standartinė gRamas »

ka jus cia svaigstat... galvojat kita valdzia butu butu kazkas kitaip? nifiga!!!!!! bullshit.... maladiec kad nuostolio padare as palaikau tuos kas ten buvo.... tegul susimasto seimunai ir visi kiti jobariai kodel taip vyksta....
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

"Policininkai nesaude" Tik siaip pirstai ir ausys lakste.
Freddy Krueger
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2004-10-23, 23:43
Reputacija: 0

Standartinė Freddy Krueger »

Noreciau padet dideli pliusa vieshosios tvarkos sargam blin manau kad buvo viskas padarita kad tik kuo maziau zmoniu butu suzalota.
Ir didelis minusas girtiem pizdukam kurie i kaire ir deshine mete akmenis butelius ir visoki kita shuda nu nereikejo taip.
Žale žolė bet ne žolė..?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Adas rašė:protingai jūs šnekat. bet man vistiek įdomu, kas užėjo lietuviam. vien šitas pasismaginimas kainavo valstybei 2mln. litų, o dar ir skundžias mokesčiais ir mažom algom. keista. ir šiaip nesuprantu ką durnesnio už šitą sugalvot įmanoma buvo.

Nu tu ir duchas... Dalyvavo ~7000 zmoniu, is ju girtu/provokatoriu ir spec. agentu max 100, bet agresija buvo panaudota pries visus taikius piliecius.
Ir is kur ten tie 2 limonai? Gal pas juos langai is svarovski kristalu sustatyti blia?
Pilypas is kanapiu
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

:D :D :D be zodziu! pripaise milijonu-bukiem lietuvaiciam galvoja prisidengsime 2milijonais!tuoj hebra varys papoilsiauti uz limoncikus!cia uz moraline zala ir seip.dabar sudes tikrai svarovskio kristalo langus ir sekanciam mitinge reusese 20milijonu isplaus.tipo patys save skriaudziam!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Pažiūrėkim į tai iš šalies. Į visuomenę kaip į didelį vieną organizmą.

Didžioji dalis Lietuvos gyventojų jaučia neapykantą valdžiai. Nesvarbu pagrįstą ar ne, bet jaučia. Nemaža dalis ne tik pagalvoję yra, kad reiktų visą seimą pakart ar iššaudyt, bet ir leptelėję. Pagrįstai ar ne, su motyvu ar be į priežastis nesigilinsim, per daug kapstymo. Tiesiog taip yra. Ir ta neapykanta vis kaupias ir kaupias jau antrą dešimtmetį. Natūralu, kad tai prasiveržia anksčiau ar vėliau. Niekaip negaliu dabar prisimint ar buvo imtasi kokių priemonių tą neapykantą suprast, mažint.
BOB - Bombs Over Bagdad!
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

toje didzioje dalyje ir as esu!as manau ponas sigma mes jau tikrai suauge ir perpilde taip pat musu kantrybe!pagaliau suaugome ir pilnai atsakome uz savo veiksmus nes esame pilnameciai....gerai kadf armijoje nebuvau siaip skelbciausi legaliam samdomu zudiku,kad isaudyti tuos nieksus uz dyka!iki gyvos galvos geriau bet zmones atsimintu ilgam bent.na nezinau gal ir nusikalbu,padekite susiprasti kaip si kipisa galima butu pabaigti be jokiu blogu keslu!taikos pyke pakurti-tas man nelimpa.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

tiesa jie nedaro nieko kad pagerint ta padeti su zmonem jie ja vis blogina savo sugalvotom nesamonem.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Legalus rašė:tiesa jie nedaro nieko kad pagerint ta padeti su zmonem jie ja vis blogina savo sugalvotom nesamonem.

Nedrisciau to pavadint nesamonem, greiciau jau aferizmu ;)
Kaip zinia kiekviena partija kazkas remia, o patekusi i valdzia, ta partija turi atstovauti savo remeju interesus.
Konservus remia pagrinde tik turtingos didziosios organizacijos, todel taip ir gaunasi, kad visokiausios maximos sumoka maziau mokesciu uz smulkiuosius verslininkus ir apskritai viskas eina link to, kad tie smulkieji verslininkai greit dirbs maximoj kasininkais.
Net policija atstovauja kazkieno interesams, nes mentu atstovas atvirai apsimelavo per telika. Sake, kad i seima buvo metomos bombos ... :D :D :D Veliau kazkur mol sulaike grupele ginkluotu asmenu, pas kuriuos rasta molotovo kokteiliai ... :D Cia tinka ta rus. patarle 'pyzdy pyzdy, no znai mieru'.
O patys seimunai mitingo metu, stoviniavo prie langu, saipesi is minios, filmavo juos mobiliaisiais telefonais, girdejau, kad net spygas rode ;)
Nieko bus kitas mitingas, iniciuotas smulkiuju verslininku, zadamas zmoniu kiekis apie 20 000. Aisku sunku bus isvengti provokaciju, nes ir pirma karta spec. agentai bande sudaryt ivaizdi, kad susirinko tik tautines mazumos, anarchistines organizacijos ir girti chuliganai.
http://www.balsas.lt/naujiena/233537/na ... a-politika
Pilypas is kanapiu
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

naktibaldas rašė:
Legalus rašė:tiesa jie nedaro nieko kad pagerint ta padeti su zmonem jie ja vis blogina savo sugalvotom nesamonem.

Nedrisciau to pavadint nesamonem, greiciau jau aferizmu ;)
Kaip zinia kiekviena partija kazkas remia, o patekusi i valdzia, ta partija turi atstovauti savo remeju interesus.
Konservus remia pagrinde tik turtingos didziosios organizacijos, todel taip ir gaunasi, kad visokiausios maximos sumoka maziau mokesciu uz smulkiuosius verslininkus ir apskritai viskas eina link to, kad tie smulkieji verslininkai greit dirbs maximoj kasininkais.
Net policija atstovauja kazkieno interesams, nes mentu atstovas atvirai apsimelavo per telika. Sake, kad i seima buvo metomos bombos ... :D :D :D Veliau kazkur mol sulaike grupele ginkluotu asmenu, pas kuriuos rasta molotovo kokteiliai ... :D Cia tinka ta rus. patarle 'pyzdy pyzdy, no znai mieru'.
O patys seimunai mitingo metu, stoviniavo prie langu, saipesi is minios, filmavo juos mobiliaisiais telefonais, girdejau, kad net spygas rode ;)
Nieko bus kitas mitingas, iniciuotas smulkiuju verslininku, zadamas zmoniu kiekis apie 20 000. Aisku sunku bus isvengti provokaciju, nes ir pirma karta spec. agentai bande sudaryt ivaizdi, kad susirinko tik tautines mazumos, anarchistines organizacijos ir girti chuliganai.
http://www.balsas.lt/naujiena/233537/na ... a-politika
Cia jau visiska virsune. Dedasi genijais, isvedineja kazkokias formules is lubu ir galu galiausiai viska dar labiau sujaukia. Ir blogiausia tai, kad tokie ivykiai jau nebe anomalija, o iprastas reiskinys. X( :/
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas