Nuotrauka Nuotrauka

Ka veiksi penktadienį?

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
geroDumo
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2009-01-19, 22:55
Reputacija: 0

Ka veiksi penktadienį?

Standartinė geroDumo »

Artėjant savaitei į pabaigą, visad pagalvoju apie penktadienį ir ką įdomaus nuveikus atėjus savaitgaliui. Bet dažniausiai jokių planų nebūna, ir viskas įvyksta eksprontu, arba dar būna taip jog prisigalvoji visokiausios įdomios veiklos, bet nevisada pavyksta viską igyvendint.

o kaip jūs? planuojat ką nors ar laukiat kokių pasiūlymų? ar noris kur nors nuvažiuot, ką nors aplankyt ar tiesiog geriau namie ramiai pasėdėt?

P.S. rytoj Bob Marley gimtadienis ir musėj bus Bob Marley B-day Bashment. gal kas nors ten galvoja nuvaryt?
Jah Is My Guide
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Į Musę norėčiau nulėkti, bet man ryt šimtadienis ;] Tai su kitom klasėm kažkokį malūną išsinuomavom, tai bus fun tikiuosi. Nors muzika bus šūdina :\ Jungle, dnb ne mainstream'as, tai niekas neleis ten man jos klausyti, bet nieko.. Į mokyklą eisiu pasipuošęs tradiciniu Panevėžio kostiumu ;] Gąsdinsiu mažesnius :D
geroDumo
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2009-01-19, 22:55
Reputacija: 0

Standartinė geroDumo »

kažkaip ankstokai tas 100dienis, arba man čia tik atrodo taip, nes jau nebebamenu tiskei kada man jis buvo ir po jo mes net nieko nesinuomavom o visi kas kur norėjo varė ;]] o dėl musės dar irgi tikslei nežinau ar varysiu, bet jau senokai buvau kažkur išėjus muzikos pasiklausyt tai gal reiks nulėkt:
Jah Is My Guide
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Na čia nuo mokyklos tradicijų priklauso ;] Pas mus stengiasi vieningai visi, nors mano klasė žiauri. Nieko kartu nenuveiksi, tai ir dabar prisiplakėm prie kitų dviejų klasių :[
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Man irgi rytoj simtadienis, bet su klase nk nemastom. Tikriausiai kaip ir kiekviena savaitgali bus --==::~~ :bong: :D :]
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

ganjaFAMA rašė: Į mokyklą eisiu pasipuošęs tradiciniu Panevėžio kostiumu ;] Gąsdinsiu mažesnius :D
"nike" ar "adidas"? :D :D :D
togetha brotha
geroDumo
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2009-01-19, 22:55
Reputacija: 0

Standartinė geroDumo »

na ką, šiandien gražiai paminim Bob Marley 64tąjį gimtadienį :x: --==::~~
Jah Is My Guide
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Man tai visada kaip na zlo taip iskrenta, kad koki ketvirtadieni (ar seip savaites vidury, ar visa savaite is eiles kasdien) istinka kokia atsitiktine neregeta, negirdeta mocna tusa... O savaitgali tada chilinu :D
O seip baliavojam mes tai kasdien px savaitgalis ar savaites vidurys :D Jau kokius 5-6 pastaruosius metus :]
Pilypas is kanapiu
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

O kaip darbui atsiliepia vakareliai savaites vidury?
Anonymous

Standartinė Anonymous »

badnews rašė:
ganjaFAMA rašė: Į mokyklą eisiu pasipuošęs tradiciniu Panevėžio kostiumu ;] Gąsdinsiu mažesnius :D
"nike" ar "adidas"? :D :D :D
Nu pas mane toks maišytas buvo :D Kepurę pasiskolinau ADIDAS AIR (paskui man paaiškino, kad kaip ir nebūna Adidas AIR), batus radau kur seniau kūno kultūrą darydavau. Firma tiesiog AIR. Ne Nike AIR, o tiesiog AIR :D Kelnytes tai tokie treningiukai mėlyni (namuose nešioju juos), o viršus tai kažkokio futbolo klubo ten.. Teta seniau iš Vokietijos atvežė. Tai toks keistas pojūtis.. Patogu, bet kažkaip nejauku.. Nors išėjęs į miestą savas pasijutau :D Pajutau į mane plaukiantį respect'ą iš sportiškai apsirengusių Panevėžio jaunuolių :D :D
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

ganjaFAMA rašė:
badnews rašė:
ganjaFAMA rašė: Į mokyklą eisiu pasipuošęs tradiciniu Panevėžio kostiumu ;] Gąsdinsiu mažesnius :D
"nike" ar "adidas"? :D :D :D
Nu pas mane toks maišytas buvo :D Kepurę pasiskolinau ADIDAS AIR (paskui man paaiškino, kad kaip ir nebūna Adidas AIR), batus radau kur seniau kūno kultūrą darydavau. Firma tiesiog AIR. Ne Nike AIR, o tiesiog AIR :D Kelnytes tai tokie treningiukai mėlyni (namuose nešioju juos), o viršus tai kažkokio futbolo klubo ten.. Teta seniau iš Vokietijos atvežė. Tai toks keistas pojūtis.. Patogu, bet kažkaip nejauku.. Nors išėjęs į miestą savas pasijutau :D Pajutau į mane plaukiantį respect'ą iš sportiškai apsirengusių Panevėžio jaunuolių :D :D
Nesiodamas mieste treningus tu neturetum jaustis nepatogiai, jeigu tavo mintys ir poelgiai nera kaip tikru forsu. Jei tu esi normalus ir niekam nieko blogo nedarai, tai kodel tu turetum jaustis blogai :?:
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Todėl, kad yra kažkokios taisyklės ir reikia žinoti, kur kokį rūbą devėti. Į laidotuves neisi su treningais, nors tu ir neesi piktas :)
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Ne tai turejau galvoje. Savaime suprantama i laidotuves eisi su kostiumu, o siaip eidamas i miesta gali uzsivilkti tuos treningus. Svarbu, kad jaustumeisi patogiai ;)
Renatasx
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2009-05-10, 14:47
Reputacija: 0

Standartinė Renatasx »

Na kaip as, tai kiekviena penktadieni su draugais po pora bamboliu ant galvos :D
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Tai kada rukai, jeigu savaitgali geri?
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

juk rukai kada nori, paskutiniu metu net darbe uzpalinu, reik vazhiuot kur uz kauno taj, kad linksmiau butu trukt per pypkute.

P.S. Naktibaldai kada alaus? zhinau vaista nuo alkoholio, nu bent kiekis mazhesnis kai zvejoji :D
Rašyti atsakymą