Nuotrauka Nuotrauka

Pakeliam nuotaiką :)

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Pakeliam nuotaiką :)

Standartinė hipiukas »

Gal į šitą temą galime sumesti visokius bajeriukus kurie prasklaidina nuotaiką? Tuos bajeriukus kur vaikinam ikiša barygos visokius grikius, ar ramunėles :D
Visai neseniai su draugais buvom užsukę į McDonals, ten jie užsisakė kažkokius sumuštinius. Ir štai ką pastebėjau :D

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Iliuminatas »

SYE-lə-SYE-bin
Tioskis
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2009-05-17, 00:28
Reputacija: 0

Standartinė Tioskis »

Iliuminatas rašė:Nutapiau apelsiną.

http://img16.imageshack.us/img16/1018/img4489x.jpg
geeeras :)
Mylėk ir puoselėk - jis tau atsidėkos
kirmeliux
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2009-01-18, 16:10
Reputacija: 0

Standartinė kirmeliux »

Iliuminantas - grazu !( (Y)
Putelnikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2009-06-25, 03:07
Reputacija: 0

Standartinė Putelnikas »

Iliuminatas rašė:Nutapiau apelsiną.

http://img16.imageshack.us/img16/1018/img4489x.jpg
Grazumelis :)
Play some Reggae music! :)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Gera tema, galiu paporinti kas siandien nutiko tikrai juokingo :)
So, ten kur dabar gyvenu, turim kieme viena sustryla, bande bangas kelt ne karta, kisasi kur nereikia, save pristate kaip 'as seimo darbuotojas'. :D As cia pastaruoju metu kai uzgeres buvau, tai daznokai pas mane atitinkama fauna i kiema atvarydavo, uzstatydavo kiema masinom, nu gal muzika per garsiai tvodavo, bet elementaraus etiketo nepazeidziau, nors ir linksminausi. Mentai vazinedavo kasdien! Kai paklausdavau is kur jus pareigunai, atsakas buvo- o ka tu manai mes cia savo noru? Paskui mentai prasitare, kad turim toki arogantiska diegeli kaimynysteje, kad nera niekam per ji ramybes, guli hatoj, smaugia zasi, o kita ranka mobilka minko ir mentus visiems kvietineja. Esu gaves baudu, kad masina buvau palikes ant vejos ( nes kitur 3 kiemu spinduliu nebuvo laisvos vietos), bet niekada negalvojau, kad mentus kvietinet gali zmogus, kurio prabangus R klases mersas, specialiai statomas ant zoles, ir taip, kad visi matytu.
Siandien istikojom proga, kai sito sustrylos (pavardziu ir rajono neminesiu) V road'as buvo buvo paliktas prie pat laiptines duru, ant saligatvio. Mocas buvo be gailescio nuspirtas ant asfalto, griuvo skaudziai :D + atsirado zmogus, kuris nepabijojo parasyt pareiskimo, kad vaiksciojo su vaiku ir einant saligatviu, ant vaiko vos neuzvirto ten priparkuotas motociklas :D
Pilypas is kanapiu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Tak deržat! Tiems seimo dievams reik žmogaus rankų teismą patirt.
BOB - Bombs Over Bagdad!
RAD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2009-05-03, 16:03
Reputacija: 0

Standartinė RAD »

naktibaldas rašė:Mocas buvo be gailescio nuspirtas ant asfalto, griuvo skaudziai :D + atsirado zmogus, kuris nepabijojo parasyt pareiskimo, kad vaiksciojo su vaiku ir einant saligatviu, ant vaiko vos neuzvirto ten priparkuotas motociklas
Nice. :D
naktibaldas rašė:save pristate kaip 'as seimo darbuotojas'
Nesuprasi kaip kasnors gali prisistatinėti seimo darbuotoju. Normalus žmogus, jei likimas nutrenktų dirbti į tokią prasmirdusią skylę, garantuotai gėdintųsi ir niekam nesakytų, kad ten dirba..
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

as tai drysciau priestarau. juk seime, lietuvos isrinkietiji sedi, privijegiliuotieji. juk jej tu seime manau kad atu visur zalia sviesa.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Bongmaster rašė:as tai drysciau priestarau. juk seime, lietuvos isrinkietiji sedi, privijegiliuotieji. juk jej tu seime manau kad atu visur zalia sviesa.

O paziurek kiek ten idiotu, klounu ir narkomanu :D Vien ka untanukas, nedzinsku vaikis, reiskia :D Esu didelis jo gerbejas, nu pizdec kaip jis man nuotaika kelia :D :D apsiciulpusi zilinsko haria, a matet, kad akys pas ji kaip pas herika :D Senas psichonautas izopas :D O visiems diriguoja varlinskas :D Pas mus toks seimas, kad ten net papa nesibodima issitraukti ir viesai zysti savo benkarta :D
Maniskis erelis, ko gero, tik dirba ten, gal koks ukvedys :D , nu bet sklaidosi deklaruodamas savo darboviete :D Megstu ziureti tuos ju posedzius, tai mane linksmina, kaip jie ten suda mala, tai jo portretas posedziu salej man nematytas.
Pilypas is kanapiu
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Biški bajariuko iš forumo gyvenimo :D
lazys rašė:Gerai. Dar vieną kitą savaitėlę palauksiu, kol išsigaruos azotinės trašos ;)
(Kalba ėjo apie tai, kada reikia tręšti augalą žydėjimui skirtomis trąšomis)

Vilmis rašė:pasodinau augala, jis dar neišdygo. kada ji man pradeti trešti, ir po kiek kartu i diena?
:x:
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Hm, keista, niekad nemaniau, kad cia rasysiu. Krc po kitus pasaulisu as nekeliauju. Tiesiog sapnas labai keistas buvo. Na ivyko bent jau tai miegant. O sapnas buvo toks, kad supratau, kad sapnuoju, ir savo veiksmus galejau itakot, man bent jau niekad tokiu supratimu miegant nebuvo. Persikau tiesa sakant ir nezinau ar noreciau tai patirti. Nu apyblaivis buvau tuo periodu. Turit komentaru? Prisnekejot cia man... :D Pabudau lyg ir kada pats norejau, na kaip ir pas dauguma, kurie cia svaigot :D
Pilypas is kanapiu
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Oi ne ten parasiau :D As apie tas OBE hypertransprojekcijas i Afrika :D
Pilypas is kanapiu
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Ką nenorėtum paskraidyt? Ar atsidurt ten kur svajojai?
GonDor
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2009-03-05, 13:43
Reputacija: 0

Standartinė GonDor »

naktibaldas rašė:Hm, keista, niekad nemaniau, kad čia rasysiu. Krc po kitus pasaulisu as nekeliauju. Tiesiog sapnas labai keistas buvo. Na ivyko bent jau tai miegant. O sapnas buvo toks, kad supratau, kad sapnuoju, ir savo veiksmus galejau itakot, man bent jau niekad tokiu supratimu miegant nebuvo. Persikau tiesa sakant ir nezinau ar noreciau tai patirti. Nu apyblaivis buvau tuo periodu. Turit komentaru? Prisnekejot čia man... :D Pabudau lyg ir kada pats norejau, na kaip ir pas dauguma, kurie čia svaigot :D

Tai vadinasi lucid dreaming kai supranti kad sapnuoji miegodamas.Ilgiau pasimokius gali kiekviena nakti tai daryti :)
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Standartinė Dante »

Įpac kyla įtarimas jog sapnuoji, kai rūkai per dviejų metrų aukščio kaljana :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

dzAh rašė:Ką nenorėtum paskraidyt? Ar atsidurt ten kur svajojai?

Ne, nenoreciau. Esu silpnos psichikos, mane tai gasdina. Gal visus skirtingai isnesa tiesiog;) Vienus toliau, kitus arciau. Gerai, kad sugebejau pabusti valios pastangomis. Blemba, koks kosmaras man butu koks LSD tripas!!! Ypac isgasdino, kad to uzribio tokios dideles erdves. Pasijutau lyg mandavoske, staiga igijusi visatu atsiradimo priezasciu ir egzistavimo prasmes supratima.
Pilypas is kanapiu
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Vilmis rašė:auginau auginau, bt nekas neišaugo, tik va viena diena štai kas, čia turbut ne kanape? :D

[img=http://www.freeimagehosting.net/uploads ... c335f8.jpg]
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Standartinė KingBong »

naktibaldas rašė:Hm, keista, niekad nemaniau, kad čia rasysiu. Krc po kitus pasaulisu as nekeliauju. Tiesiog sapnas labai keistas buvo. Na ivyko bent jau tai miegant. O sapnas buvo toks, kad supratau, kad sapnuoju, ir savo veiksmus galejau itakot, man bent jau niekad tokiu supratimu miegant nebuvo. Persikau tiesa sakant ir nezinau ar noreciau tai patirti. Nu apyblaivis buvau tuo periodu. Turit komentaru? Prisnekejot čia man... :D Pabudau lyg ir kada pats norejau, na kaip ir pas dauguma, kurie čia svaigot :D
Man irgi yra taip buvę. Sapnavau, kad mane gaudo didelis didelis voras ir sakau sau - čia tik sapnas, tuoj atsikelsiu ir atsikėliau. Negalvojau, kad kitiem žmonėm tai įdomu, pirmą kartą tai pasakoju. Tiesiog sapnavau, kad sapnuoju. 8/
It's just a sweet sweet herb... :x:
Rašyti atsakymą