Nuotrauka Nuotrauka

Laisvė - neseniai tai buvo vertingiausias žodis.

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Laisvė - neseniai tai buvo vertingiausias žodis.

Standartinė Manvydas »

http://www.youtube.com/watch?v=bobXIwM2 ... re=related (Tie kurie stojo prieš ginklus).
http://www.youtube.com/watch?v=kLKwQ0Wl ... re=related
(Kur ta vienybė,dabar?).
http://www.youtube.com/watch?v=p4XfyvWl ... re=related
(Žūsime,kad gyventume).
http://www.youtube.com/watch?v=cSwfNCyVMLs
Lietuva,Latvija,Estija.
http://www.youtube.com/watch?v=kiG9mPBw ... re=related
(Geltona,Žalia,Raudona).


Kas neturit,ką pasakyt,ar norit pasiburnot - Tiesiog užsičiaupkit.
Kas norit,pasakyt kažką vertingo - sakykit.
Kas turit vertingos informacijos,dėkit čia.
Sėkmės.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Pirma klipuką pakeičiau,pats viso nedažiūrėjau,o ties viduriu nesąmonės skinų eit pradėjo. :D
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Puikiai matom, keičiasi laikai - keičiasi vertybės. Tai ka mes jau turim, to nevertinam.
NARKOTIKAMS NE !
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

nesvarbus rašė:Puikiai matom, keičiasi laikai - keičiasi vertybės. Tai ka mes jau turim, to nevertinam.
Puikiai supratai,kas norima buvo pasakyt. :) Nebevertinama - laisvė.Kas turėtų būt svarbiausia žmogui,nuo prigimties. :) Bet tikra laisvė,kuri nekerta moralės normų ir t.t. :x:
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Visais laikais tas pats buvo. Plykstelna žmonės kartą į šimtmetį, o po to visam šimtui po padu juos vėl sukiša.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

O ko norėtumėt dabar ? Pilietinio karo ?
Visos Lietuvos problemos ir yra senų pažiūrų valdžia kuri taip yra ir skylėta. Dabar aukštesnėse pareiguose sėdintys "bosai" apšiks galvas tūkstančiams žmonių, kad patys galėtų gyventi be vargo.
Išvis nėra ka lyginti tų laikų Lietuvą su šių dienų Lietuva. Išties aš nesu optimistiškas mūsų šalies atžvilgiu ir atsiradus geresnei progai mausiu į geresnė šalį kur yra daugiau galimybiu surasti savo vieta po saule.
Kaip kažkas sakė su laiku keičiasi ir vertybės. Kas tiesa tas ne melas.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

As su MALONUMU pranesu, kad atsiradus pirmai pasitaikusiai progai, parduociau nx ta Tevyne(siuo atveju andriukaicius, kubilius ir lesbietes visokiausias), px kam, ar rusui, ar amerikancui. Valdzios visada keisis, ir reikia prie to iprast, taipogi, kaip reikia priprast, kad gerai niekada ir nebus! Ir kur jus tai istrauket, kad bus kazkada gerai, isvadas padaret tik is to, kad pora meteliu leido straibatams uzdirbti? :D Buvom ir liksim 3-io pasaulio salimi, susitaikykit pagaliau su tai!!! MUMS niekada nebus GERAI!!! Dar visai jaunelis su tevais buvau prie radijo ir televizijos pastato, vos spejo tevas isvezti mane ir mama, kai tankai atvare. Ka man daba kazkokia lesbietka pasakys atiduot savo ( nors ir nieko verta) gyvybe uz koki Iraka ir as eisiu ... :D :D :D Myliu savo tauta, myliu savo gimtine, bet ta Lietuva, pastaruoju metu apibrezia visai ne ta savoka, del kurios as bent pirsta pajudinciau.
Ziurekit kiekvienas saves, nes ant Jusu visi BYBI dejo, parina labiau nei mafija savo zaloznikus ant babkiu!
Ko gero, musu visu, kaip pilieciu, pareiga bent jau nenusiristi iki tu lygio, katrie daba seime sedi ;) Islikim zmonemis!
Pilypas is kanapiu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Šalys = valdžia? WTF?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Sigma rašė:Šalys = valdžia? WTF?
Šalies gyvenimą netiesiogiai valdo valdžia to pasekoje ar tau gera gyventi tėvynėje priklauso nuo valdžios. Bet kad ir ką žmonės išrinktu "valdžia" visvien taps skylėta. Labai teisingai naktibaldas pasakė.
Ir šiaip Lietuva kolkas yra rėtis kurį gali sutvarkyti tik stebūklas.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Spotless rašė:
Sigma rašė:Šalys = valdžia? WTF?
Šalies gyvenimą netiesiogiai valdo valdžia to pasekoje ar tau gera gyventi tėvynėje priklauso nuo valdžios. Bet kad ir ką žmonės išrinktu "valdžia" visvien taps skylėta. Labai teisingai naktibaldas pasakė.
Ir šiaip Lietuva kolkas yra rėtis kurį gali sutvarkyti tik stebūklas.

Idomu butu padiskutuot, kas butent yra tas stebuklas. Mano akimis ziurint, tai Lietuva galetu buti vos ne svierchdierzhava Europoj! Viska mes turim ir Atomine jegaine, ir Mazeikiu nafta turejom ir N.Akmenes cemento gamykla, ir Kauno HES, krc VISKA. Ruskiai gerai buvo priinvestave i Pribaltika, nes, mano proteliu, izvelge cia strategines, 'pagerintas' teritorijas. Jie nemane, kad kada nors reiks is cia trauktis, todel dare viska 'kaip sau'.
Esu mates tuos nedastatytus energoblokus, kur kadais Vaisvila pasieke, kad nebutu davesta iki pabaigimo. tai bled, kiek ten babkiu suinvestuota!!! Kokios betono konstrukcijos!! Armaturos grynai kaip mano koja!!! Kiek babkiu ten ir kokios galimybes!!!
Stebuklas- revoliucija? :D Ale jau per velu butu, seniau reikejo ateik nakti ir paimti melagius ir ju vaikucius is ju prabangiu chatu Turniskese. :)
Pilypas is kanapiu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

naktibaldas rašė:Ale jau per velu butu, seniau reikejo ateik nakti ir paimti melagius ir ju vaikucius is ju prabangiu chatu Turniskese. :)
Aplink kažkurį tokį rajoną Vilniuje yra planuojama ar jau statoma galinga tvora. Daug galvojama, kaip padaryt, kad niekur nenuplauktų to brėžiniai.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Ką jau ką, bet atsitverti siena yra ne sprendimas. Ir revoliucijai tikrai jau per vėlu. Nesidomėjau aš tais LEO projektais, bet savaime aišku, kad valstybė sukris/sukrito į velniškas skolas ir viskas. Lietuva nebeturi ką pasiūlyti "kitiems pasauliams" visi mūsų eksporto šaltiniai yra išsekę, nekalbu apie žemės ukį ( nors tų pačių ūkininkų kuo toliau tuo mažiau ).
Reik rytoj pamegint risliau mintis isdėstyt.
Rašyti atsakymą