Nuotrauka Nuotrauka

eShops

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
metlock
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2008-09-05, 01:13
Reputacija: 0

eShops

Standartinė metlock »

Galvoju pirkt bonga, ir taip siokiu tokiu dalykeliu parukymui, tik kad kiek zn lietuvishka parduotuve internete yra tik gonzo, tai gal galetu kiti pasidalinti nuorodomis y eshopus? Taip pat galetumet pasidalint pirkimo patirtimi, svarbiausia kas domina tai atsiuntimo laikas, nes nesinoretu wisa wasara laukt kol atsius bongiuka :)
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Standartinė Jefridas »

@
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2009-09-10, 20:32. Iš viso redaguota 1 kartą.
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Standartinė Herbas »

Siūlyčiau pasigaminti pačiam, iš medžio išsidrožt, daug smagiau rūkosi, na bet jei noro nėr.... :)
It's form the Earth
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Herbas rašė:Siūlyčiau pasigaminti pačiam, iš medžio išsidrožt, daug smagiau rūkosi, na bet jei noro nėr.... :)
Na jau... Bent jau man iš medžio parūkius daugiau nei kartą atrodo lyg po to rukyčiau šūdus. Stiklo niekas nepakeis.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

o sudus rukei?
vaikai nenarkokit vartotiku.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Legalus rašė:o sudus rukei?
Ne '| Esme, kad pats medis pradeda labai smirdėti po kelių rūkymu. Tada gali megint plauti, krapštyti ar šveisti ta medį nepadės niekas.
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Standartinė Herbas »

sneki visiskas nesamones, arba nemoki pypkes gamint :) lieka tik malonus :x: kvapas ir daugiau niekas. Ar paprasta tabako pypke smirda??? ne nes tabakas kvepia, cia tas pats
It's form the Earth
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Negaminau, o pirkau. Turejau gal kokias 4 ir su visom buvo taspats. Aš sakau kaip yra.
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Standartinė KingBong »

O kuom tau www.gonzo.lt blogas? Man tai patinka ta krautuvėlė, pasirinkimas neblogas. Stikliniai, ariliniai ir dsr visokiausi bongai, grinderiai...ko tik reikia... :D :D
It's just a sweet sweet herb... :x:
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Norėčiau ten daugiau stiklinių bong'ų pasirinkimo ir kaušelių daugiau biški.
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Standartinė KingBong »

Spotless rašė:Norėčiau ten daugiau stiklinių bong'ų pasirinkimo ir kaušelių daugiau biški.
Man atrodo ten tik šiuo metu toks nubiednėjęs pasirinkimas, palauk, atsiras "Weed Star" visokiausiu.
It's just a sweet sweet herb... :x:
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Pirk bambukini bonga
Nesveikas brakonierius :D
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Standartinė KingBong »

Nepirk nei bambukinio, nei medinio. Turėjau. Nieko gero. Manau, stiklas geriausiai...
It's just a sweet sweet herb... :x:
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

bambukinis, ir aliuminis bongai prilygsta plasmasinem cigaretem.
mano nuomone geriausia akrilas arba stiklas, bet man labiau akrilas, pigiau, lengviau,daugiau spalvu,atsparus smugiam lyginant su stiklu, ir kai paimi ii rankas nebuna saltas 8)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Bongmaster rašė:bambukinis, ir aliuminis bongai prilygsta plasmasinem cigaretem.
mano nuomone geriausia akrilas arba stiklas, bet man labiau akrilas, pigiau, lengviau,daugiau spalvu,atsparus smugiam lyginant su stiklu, ir kai paimi ii rankas nebuna saltas 8)
Del bambuko ir aliuminio sutinku. Siaip man stiklo saltumas patinka kaiptik :)
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Ka as zinau, bet man per bambukini skaniausiai rukos :] :D
Nesveikas brakonierius :D
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Į medį / bambuką įsigeria dūmai, todėl po keliolikos rūkymų pradės jaustis šlykštus skonis..
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Atsiputes
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: 2006-09-02, 17:20
Reputacija: 0

Standartinė Atsiputes »

iš obuolio išsidrožk :D
o jei rimčiau ir patikimiau, tai ta gonzo krautuvėlė nesiskundžia pasirinkimo stoka, bet kažkaip man kainos nepatinka, labai jau lietuviškai kandžiojasi - už paprasta mažiuką akrilinuką mokėti virš 50lt labai jau tulžingai skamba :!:
dar gali bandyti http://public.fotki.com/bongspipes/ pats pirkau iš ten pypkučių pūdą 8)
melskimes, galbut tai jums pagelbes
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Atsiputes rašė:iš obuolio išsidrožk :D
o jei rimčiau ir patikimiau, tai ta gonzo krautuvėlė nesiskundžia pasirinkimo stoka, bet kažkaip man kainos nepatinka, labai jau lietuviškai kandžiojasi - už paprasta mažiuką akrilinuką mokėti virš 50lt labai jau tulžingai skamba :!:
dar gali bandyti http://public.fotki.com/bongspipes/ pats pirkau iš ten pypkučių pūdą 8)
Kainos palyginus su tokiomis kokios buvo headshop.lt yra tikrai normalios. Ir uz akrilini moket 50 litu yra tikrai normalu.
Atsiputes
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: 2006-09-02, 17:20
Reputacija: 0

Standartinė Atsiputes »

Spotless rašė:
Atsiputes rašė:iš obuolio išsidrožk :D
o jei rimčiau ir patikimiau, tai ta gonzo krautuvėlė nesiskundžia pasirinkimo stoka, bet kažkaip man kainos nepatinka, labai jau lietuviškai kandžiojasi - už paprasta mažiuką akrilinuką mokėti virš 50lt labai jau tulžingai skamba :!:
dar gali bandyti http://public.fotki.com/bongspipes/ pats pirkau iš ten pypkučių pūdą 8)
Kainos palyginus su tokiomis kokios buvo headshop.lt yra tikrai normalios. Ir uz akrilini moket 50 litu yra tikrai normalu.
Matai, kai gali gauti pigiau, kam mokėt brangiau ;) tas bičiulis is http://public.fotki.com/bongspipes/ mažus akrilinukus po 15 litų stumdė, tad...
melskimes, galbut tai jums pagelbes
Rašyti atsakymą