Nuotrauka Nuotrauka

eShops

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Va kur tikra lūšis :D :
[ nuotrauka ]

Kalbant apie šį katiną,tai jis nesveikas. :D
Augęs lauke 7-8 mėnesius.Turintis savo charakterį,paėmus ant rankų neišbūna ilgiau 30sec.Ateina pats,kada nori.Kai susisuka tiesiog puola,arba pradeda piktai miauksėt.Šunys jam nerodiklis ir t.t.Žino ir valdo savo teritoriją.Atsiveda,kas šunį,tai katins pasišiaušia ir gaudo po namus. :D
Kam ta lūšis,jei galima turėt jos sumažintą versiją. :D
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Standartinė Jefridas »

@
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2009-09-10, 20:34. Iš viso redaguota 1 kartą.
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Iliuminatas »

SYE-lə-SYE-bin
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Iliuminatas rašė:Degutis ten :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Degu
Draugė jų turi,tai aš juos džigitais vadinu. :D
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Standartinė Noplaya »

nesvarbus rašė:
Noplaya rašė:Nusisnekejai čia ziauriai. Niekas liutu neaugina, nebent zooparkuose ir pan. Jeigu gyvunas ne nesveiku nervu tai nebuna jokiu menulio faziu... čia tas pats kaip su sunimi. Gyvunas jaucia savo verte, todel atatinkamai pagal ja ir elgiasi.
patarimas. Skaityk tekstus 2 kartus, kadangi matau pamirsti ka skaitei keli zodziai pries. aiskiai parasiau, kad nenamu salygom.
Menulio fazes, perkeltine prasme, nesu ekspertas nezinau, kas jiem galvoi sukasi, zinau, kad gali pasielgti neprognuozotai, ir visiskai nesvarbu kiek meiles ir rupescio ten jam paaukosi.
Na va, taip iseina, pats nusisnekejai zmogau ;)
Tikrai nesi? Tada nekomentuok kaip visazinis ;) Mane paliete mintis, kuria paryskinau. Tas pats, kas ir auginti kate rusyje atskirai nuo isorinio pasaulio or tiketis, kad ji ismoks kalbeti :D
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Gilus bliūdas tu. :]
NARKOTIKAMS NE !
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Standartinė Noplaya »

Neaiskiai paryskinau :) Paziurek toliau, kur italic'u sakinys eina ;) bliudas verbliudas ar ne, spresti tau, bet as nestumiu, o diskutuoju ;)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

nesvarbus rašė:Gilus bliūdas tu. :]
Vėžlį pirksi?
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

As tai dobermana laikau ir kai jaunas buvo, oi patikekit kokios jam menstros kartais uzeidavo!
O del lusies, na manau, kad laikant ir namini katina, jis 100% kada jobins is letenos ar ikas, taip ir su lusimi. Tik lusis jau kai duos, maza nepasirodys :D
O is egzotiniu padareliu as laikau Madagaskaro tarakona. Labai geras gyvunas, nepriestarauja, kad kartais savaite kita pamirstu ji pasert, nezinia kuom jis gyvas, bet mocnas, piktas ir dar snypscia :)
Ir dar karpiuka akvariume turiu. Jau koki 10 metu jis pas mane...
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:As tai dobermana laikau ir kai jaunas buvo, oi patikekit kokios jam menstros kartais uzeidavo!
O del lusies, na manau, kad laikant ir namini katina, jis 100% kada jobins is letenos ar ikas, taip ir su lusimi. Tik lusis jau kai duos, maza nepasirodys :D
O is egzotiniu padareliu as laikau Madagaskaro tarakona. Labai geras gyvunas, nepriestarauja, kad kartais savaite kita pamirstu ji pasert, nezinia kuom jis gyvas, bet mocnas, piktas ir dar snypscia :)
Ir dar karpiuka akvariume turiu. Jau koki 10 metu jis pas mane...
Joo net naminiai katinai dažnai būna neprognozuojami.Susisuka - kerta,kanda.Maniškiui kai užeina puolą ir mane ir motiną,šoka ant rankos ir apsivynioja.O lūšis,grynai laukinis gyvūnas.Susisukt gali, bet kada.
Green member
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2009-06-04, 11:31
Reputacija: 0

Standartinė Green member »

Zino, gal kas ar Maskvoje yra headshopu pasizvalgyti. Jei taip,tai brukstelkit adresiukus.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

savo bongą pirkau Kaune, Senamiesčio parduotuvėje. Tikslaus adreso nepamenu, buvau stoned kai pirkau :) Daug turi jie ir pypkučių, bongų, daugiau akrilinių, yra šeip briedo visokio, tinklelių, sietelių, kimštukų ir smulkintuvų... Sakiau kai susirasiu darbą reiks gerai užpūst ir vėl eit pirkt :D :D
Green member
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2009-06-04, 11:31
Reputacija: 0

Standartinė Green member »

Nu tai jo,bet maskvoj reikia.kur maikes ir kiti prikolai.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

putejas rašė:savo bongą pirkau Kaune, Senamiesčio parduotuvėje. Tikslaus adreso nepamenu, buvau stoned kai pirkau :) Daug turi jie ir pypkučių, bongų, daugiau akrilinių, yra šeip briedo visokio, tinklelių, sietelių, kimštukų ir smulkintuvų... Sakiau kai susirasiu darbą reiks gerai užpūst ir vėl eit pirkt :D :D
zinok geriau pirkt gonzo.lt ten kurkas pigiau. kad ir tie patys bongai, zymiai.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

Bongmaster rašė: zinok geriau pirkt gonzo.lt ten kurkas pigiau. kad ir tie patys bongai, zymiai.
buvau gonzo nusižiūrėjęs vieną gražų stiklinį bongą, ale kai reikėjo pirkti jo jau nebebuvo :( stai kodėl pirkau kitur
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Kas kur uzmate graziu lipduku ant masinos su zalia atributika? Baigiu uzgrauzt save, kad nenusipirkau Londone taip man patikusio, aerografijos imitacijos stiliaus lipduko, su Bobo veidu ir kasiaku rankoje. Tas su lapu is Gonzos irgi tiktu, tik, kad Vilniuje ner ju kur gaut...
Pilypas is kanapiu
Rašyti atsakymą