Nuotrauka Nuotrauka

Košmaras

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Košmaras

Standartinė hipiukas »

Kol dar nepraėjo emociojos, noriu aprašyti šitos nakties "nuotykius", kurie įdomūs, o kartu ir bauginantys. Taigi.
Buvo Joninių išvakarės (užvakar). Dėgtinė, alus, daug negėriau, nes žinojau, kad vkare užtrauksiu --> --==::~~ viskas praėjo super. Seniai tokio baliaus neturėjau. Miegoti nuėjau apie 4 nakties. Saldžiai pamiegojau. Ryte apie 8 val. Atsikėliau, nusiprausiau šaltu šulinio vandeniu.. Ir taip su draugais prasedėjom iki ~16:00 val. (negėriau, nerūkiau) Parvažiavau namo, įsijungiau tv. Pusvalandį pažiūrėjau ir užmigau.. Po poros val. atsikėliau, vėl pusvalandį pažiūrėjau tv, ir vėl užmigau. Dar po poros valandų atsikėliau, pavalgiau, ir iki 1 val. žiūrėjau filmus. Na poto jau normaliam miegui pasiruošiau.
Užmerkiu akis, tačiau dar kokių 45 min. negaliu užmigti. Vartausi, blaškausi. Galiausiai pajuntu galvos svaigulį (nepiktą - malonų). Galvoju, gal čia MJ dar užveikė, nes gana daug prirūkiau. Dar po kelių minučių prasidėjo košmaras. Galiu beveik atsimerkt, užsimerkt, girdėti, mąstyti, tačiau mano kūnas surakintas. Negaliu judėti. Galvos svaigimas milžiniškas. Toks jausmas, kai būni visiškai girtas ir atsiguli į lovą - panašus svaigimas, tačiau skausmo ar pykinimo nėra. Tiesiog galvoje šimtai minčių, rodos tos mintys ir sukasi toje galvoje. Baimė. Girdžiu kaip tėvas nueina į toletą, užsidega šviesą, atidaro / uždaro duris, vėl nueina į savo kambarį. Girdžiu kaip jis jo kambaryje įjungtas kažkoks filmas. Jis mėgsta ilgai žiūrėti filmus. O aš negaliu nė garselio išleist - aš paralyžuotas. Galvoju kada šitai pasibaigs. Baimė gimdo nemalonius jausmus ir mintis. Svaigimas nepraeina. Lieka laukti... Ir šitaip pragulėjau gal kokias 3 - 4 valandas laiko, apimtas žvėriškos baimės, o gal isterijos ar paranojos, kol galiausiai užmigau normaliu miegu. Tas pašėlęs svaigimas visą tą laiką mane suko. Atsibudau, kaip ir kiekvieną dieną, žadintuvas, laikas į darbą. Tačiau širdis vis dar plakė pašėlusiu ritmu, ir tvyrojo neapsakoma baimė. Kas tai? Dėl ko? Gal ką nors panašaus esate girdėje? Gal tai papraščiausias sapnas? - Košmaras?
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Gal mažakraujystė ar kitos su kraujotaka susijusios problemos? O ir oras atitinkamas buvo. Man gėlė senus kaulų lūžius. Su kolega dar antradienį jautėm kaulais, kūnų atmosferą :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Mažakraujystė turiu. Bet niekada nieko net panašaus nebuvo. Ankščiau man sąnarius skaudėdavo, dėl keisto oro, bet pąstaruosius metus nebe. O šiandien stubrą maudžia.. Gal dėl miego prasto, o gal ir dėl oro. Kreivas stubras, todėl nervus kartais spaudžia. Bent jau taip gydytoja sakė..
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Insultas...?
Arba vodkes pergerei. Nuo etanolio taip buna. As kadais ziloj jaunystej su pankais spirito medicininio buvau prilakes, tai irgi kazkas panasaus buvo. Kai piso tas baimes jausmas, bet net ne baimes, o BAIMES pakelta kubu!
Pilypas is kanapiu
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

naktibaldas rašė:Insultas...?
Arba vodkes pergerei. Nuo etanolio taip buna. As kadais ziloj jaunystej su pankais spirito medicininio buvau prilakes, tai irgi kazkas panasaus buvo. Kai piso tas baimes jausmas, bet net ne baimes, o BAIMES pakelta kubu!
Bet šitaip man buvo jau visiškai blaivam, po paskutinio gurkšnio 21 val. praėjus.

Pastaruosius porą mėnesių labai daug rūkau žolės, vos ne kas dieną, ir po nemažą kiekį, tai mintį audžiu, kad gal dėl to man čia kas nors atsiliepia..
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

hipiukas rašė:
naktibaldas rašė:Insultas...?
Arba vodkes pergerei. Nuo etanolio taip buna. As kadais ziloj jaunystej su pankais spirito medicininio buvau prilakes, tai irgi kazkas panasaus buvo. Kai piso tas baimes jausmas, bet net ne baimes, o BAIMES pakelta kubu!
Bet šitaip man buvo jau visiškai blaivam, po paskutinio gurkšnio 21 val. praėjus.

Pastaruosius porą mėnesių labai daug rūkau žolės, vos ne kas dieną, ir po nemažą kiekį, tai mintį audžiu, kad gal dėl to man čia kas nors atsiliepia..

Tai gal pelesis plauciuose uzsiveise? 8E
Pilypas is kanapiu
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Iliuminatas »

http://lt.wikipedia.org/wiki/Miego_paralyžius

Miego paralyžius
Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Miego paralyžius - trumpalaikio paralyžiaus būklė, pasitaikanti iškart po pabudimo. Rečiau – iškart po užmigimo. Fiziologiškai jis artimai susijęs su REM miego paralyžiumi, tačiau šiuo atveju smegenys yra visiškai pabudusios, žmogus daugiau ar mažiau sąmoningas, o kūnas vis dar nevaldomas. Papildomai, šioje būklėje dažnos haliucinacijos.


Gal čia iš šitos serijos ? :/
SYE-lə-SYE-bin
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Dėkui. Pagal aprašymus kuriuos skaičiau viskas sutampa. Turbūt tai ir bus... '| Tik tiek, kad rašoma "trumpas paralyžius" "keletą minučių". Na mano 3-4 valandos nepavadinčiau "trumpu".

Nepatariu niekam šito pajausti.. Dar iki dabar šūdinai ir keistai jaučiuosi...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Hehe, nu čia normaliai, žinai viskas gerai, kad gerai baigiasi. Man buvo, galbūt kažkas panašaus, bet truko kelias sekundes, o atrodo, kad skrieju kosmosu skrieju... :D kūnas toks visas nutirpes, kaip krentant laisvu kritimu, per kūną, kaip kokį adrenalina jaučiant, nežinau kaip bepavadinus ta jausmą.
NARKOTIKAMS NE !
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Čia dar skaičiau NSO svetainėje "Beveik visuos pagrobtuosiu apimdavo taip vadinamas Miego Paralyžius" :D :D :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Pasidaryk ekspertize, kad patikrintu ar nebuvai išprievartautas :) ;) :D
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Apvalus rašė:Pasidaryk ekspertize, kad patikrintu ar nebuvai išprievartautas :) ;) :D

O pist ir testo rezultatas teigiamas... Ka jam pasiulytum daryt? Taip gyvenai gyvenai zmogus ir atsibundi viena ryta- ispistas :D :D :D
Pilypas is kanapiu
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Yra tokia kūno būsena tarp miego ir normalios formos. Gali gali gulėti taip kelias valandas. Ausyse girdėti klykimas ir žmonės tą jausmą dažnai nusako taip jog jiems atrodo jie miršta.
Pačiam teko patirt tokį dalyką ( praktikuojant astralą ).
Nuo to laiko visos praktikos užsibaigė, nes tokioje formoje atsidurti dabar netgi bijau.

Šiaip tokių nesamonių nuo MJ nemanau, kad būna. Daug užsienio forumų skaitau, bet niekada tokių pojūčių žmonės nepatiria.
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Man seneu taip panasei uzeidavo miegant, bet trugdavo gal 1 min iki 3 min , bet mane suparalyzuodavo ir as kvepuot nebegaledavau, guliu suparalyzuotas viska girdziu jauciu , i nieko padaryt negaliu , bandau save kaip nuors pazadint '|
Nesveikas brakonierius :D
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Vat prisiskaiceu pakankamai apie ta miego paralyziu , bet tai ir prizvengeu is kitu komentaru, tai ateivei tai numirelei kalti :D

Pakeiskite lovos stovejimo vieta...gali buti,kad ja kerta kosminis energetinis tunelis,per kuri eina neigiamos energijos srautas. Nu bet ce sitas tai topinis :D :D :D :D
Nesveikas brakonierius :D
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

naktibaldas rašė: O pist ir testo rezultatas teigiamas... Ka jam pasiulytum daryt? Taip gyvenai gyvenai zmogus ir atsibundi viena ryta- ispistas :D :D :D
Nu bet ne šiaip išpistas, o ateivių :D Aišku girtis irgi nėra kuo, nes esmė ta pati lieka :D
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Apvalus rašė:
naktibaldas rašė: O pist ir testo rezultatas teigiamas... Ka jam pasiulytum daryt? Taip gyvenai gyvenai zmogus ir atsibundi viena ryta- ispistas :D :D :D
Nu bet ne šiaip išpistas, o ateivių :D Aišku girtis irgi nėra kuo, nes esmė ta pati lieka :D

O savo ateiviai turi specialias, visa gerai atrodancias humanoides, tokiu atveju mane tegul pisa tos kosmines geishos :D
Pilypas is kanapiu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Arnas rašė:Man seneu taip panasei uzeidavo miegant, bet trugdavo gal 1 min iki 3 min , bet mane suparalyzuodavo ir as kvepuot nebegaledavau, guliu suparalyzuotas viska girdziu jauciu , i nieko padaryt negaliu , bandau save kaip nuors pazadint '|
Kvėpuot negalėdavai, tai fotosintezę pradėdavai vykdyt, kad deguonies smegenims paduot, kurios labai greit be deguonies užsilenkia.

Tokie svaigimai būna kraujotakos problemos, o ne prievartautojai ufonautai ar vaiduokliai kekšės.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Atsiputes
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: 2006-09-02, 17:20
Reputacija: 0

Standartinė Atsiputes »

galejo suparalizuot nuo dirgikliu i pailgasias smegenis,bet nu as nemanau, kad tu ten vartoji kokius vaistus (pvz epinefrina), veikiancius i kvepavimo centra, tad si galimybe atkrenta :/
siaip tai kvepavimo centras atitinkamai reaguoja i CO2 kieki kraujyje (ne O2, kaip daug kas mano), jei fizinis kruvis dideja, tada kraujyje didėja ir angliarugstes kiekis. Del to kvepavimo centras yra dirginamas ir giliau bei dazniau kvepuojama, kad pasalinti susiskaupusi CO2. Tai gal cia pas tave atvirksciai, kai guli be plionkes, letai kvepuoji, mazai CO2, kvepavimo centras nedirginimas, kvepavimo motorika suleteja, gal net iki laikino paralyziaus. net nezinau :D
melskimes, galbut tai jums pagelbes
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

[quote="Sigma"][quote="Arnas"]Man seneu taip panasei uzeidavo miegant, bet trugdavo gal 1 min iki 3 min , bet mane suparalyzuodavo ir as kvepuot nebegaledavau, guliu suparalyzuotas viska girdziu jauciu , i nieko padaryt negaliu , bandau save kaip nuors pazadint '|[/quote]

Kvėpuot negalėdavai, tai fotosintezę pradėdavai vykdyt, kad deguonies smegenims paduot, kurios labai greit be deguonies užsilenkia.

Tokie svaigimai būna kraujotakos problemos, o ne prievartautojai ufonautai ar vaiduokliai kekšės.[/quote]

O tu seimos daktaras ar privatus ?
Nesveikas brakonierius :D
Rašyti atsakymą