Nuotrauka Nuotrauka

Kabinejimasis prie paneles

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Kabinejimasis prie paneles

Standartinė Dendis »

Sveiki nezinau ka daryti buvo taip sventem jonines visi pazystami paskiau atvare dar vienas pazystamas ir atsiveze savo dede kuris yra sedejas ir siaip pns i mafijoza jam patiko mano panele jis jai pradejo meilintis bet saiko ribose paskiau mum padovanojo sampano buteli ir pasake isgerkit i jusu sveikata mes taip ir padarem paskiau mano draugei pasake sako vaziuosim i kino tetra manes salia nebuvo ji issigandus sako gerai ir jie sukirto rankom bet tas senis buvo girtas kaip tapke bet jam pazadas yra sventa paskiau mano draugelis paprase kad jis isvaziuoti nes jo nkas nenori tas pradejo ant jo su peiliu sokt nezinojom nkas ka daryt nes jisai is armijos ar iskur zino visokiu prikolu nu gavos taip kad jo niekas sumust negalejo paskiau jis pariciais isvaziavo namo o dbr rasineja mano panelei ji baisiausiai bijo ir nz ka daryt as ja bandau ramint ji jam neatraso bet bijo kad jos nepradetu gaudyt gatvei ir pns elgtis gal galit patart ka daryt? Buvo pasiulimas ji paduot i mentus kai ten buvom kad isvaziuotu bet jo vairuotojas pasake galit nemegint sako vaziavau masina ji sustabde mentai pamate kas jis toks ir tik atsiprase ir paleido nz ar tai tiesa ar ne bet nemanau kad melas bet ji sitaip pagavo kazlu rudoi pasak ten gyvenanciu jis ten pazysta visus mentus tj nz jau ir ka bedaryt pats esu is kauno kaip ir mano panele? Dekui uz pagalba
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Kabinejimasis prie paneles

Standartinė naktibaldas »

Dendis rašė:Sveiki nezinau ka daryti buvo taip sventem jonines visi pazystami paskiau atvare dar vienas pazystamas ir atsiveze savo dede kuris yra sedejas ir siaip pns i mafijoza jam patiko mano panele jis jai pradejo meilintis bet saiko ribose paskiau mum padovanojo sampano buteli ir pasake isgerkit i jusu sveikata mes taip ir padarem paskiau mano draugei pasake sako vaziuosim i kino tetra manes salia nebuvo ji issigandus sako gerai ir jie sukirto rankom bet tas senis buvo girtas kaip tapke bet jam pazadas yra sventa paskiau mano draugelis paprase kad jis isvaziuoti nes jo nkas nenori tas pradejo ant jo su peiliu sokt nezinojom nkas ka daryt nes jisai is armijos ar iskur zino visokiu prikolu nu gavos taip kad jo niekas sumust negalejo paskiau jis pariciais isvaziavo namo o dabar rasineja mano panelei ji baisiausiai bijo ir nz ka daryt as ja bandau ramint ji jam neatraso bet bijo kad jos nepradetu gaudyt gatvei ir pns elgtis gal galit patart ka daryt? Buvo pasiulimas ji paduot i mentus kai ten buvom kad isvaziuotu bet jo vairuotojas pasake galit nemegint sako vaziavau masina ji sustabde mentai pamate kas jis toks ir tik atsiprase ir paleido nz ar tai tiesa ar ne bet nemanau kad melas bet ji sitaip pagavo kazlu rudoi pasak ten gyvenanciu jis ten pazysta visus mentus tai nz jau ir ka bedaryt pats esu is kauno kaip ir mano panele? Dekui uz pagalba
Itariu tu esi malaletka, o tas frajeris prasigeres nevykelis, kuris tik pries malaletkas pasustravot gali. Turi jie daug ten visokiausiu prikolu ir savu istatymu, kaip, kad del bobos pacanai nenarpiugajutsa ir panasiai, bet tegul ir laikosi savo tu huiniu kuratnike sededami.
Paziurek is to kampo, kad esat lygus, tiksliau tu esi auksciau uz ji, nes jis kandis kazkoks. maciau per savo gyvenima dahuja tokiu. Elkis taip, kaip ir elgtumeisi, tiksliau privaletum elgtis tokioj situacijoj- saudyk ji, duok pyzdy su draugais, padaryk, kad jam butu negerai. Jis tave, ko gero, isvis tuscia vieta laiko, o i tavo drauge ziuri tik kaip i tavara, kuri galima kitam prastumti, arba paciam papisti. Beje, ar tau boba viska pasake kaip, kad buvo? Nebuvo jokiu dviprasmybiu is jos puses? Gal kazka pasake ne taip, kad jis toks uztikrintas, gal neapgalvotai ka leptelejo? Nesiparink zalot ji profesionaliai, jei ka, budus, manau, pats zinai. Atmink, kad jei ir bus strelka, pagal ju panetkes jis ir liks neteisus ir kaltas- lindo prie jaunuolio merginos, jaunuolis pizdy dave. Jis pats dar saviems ir sumokes uz strelka nes neteisus pasirodys.
NEPASIDUOK, tokie bando imti ant strahu ;)
Pilypas is kanapiu
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Standartinė Dendis »

dekui uz palaikyma matai jam strelku pist tai px butu bet jis vienas 6 mus paimtu ir seip jis ne eilinis ir pazysta ir tu mentu ir xuju visokiu nu nezinau reikes palaukt ziuret ka jis darys o jai nesiramins ieskot kas juo uzsimtu manau siuo atveju as teisus o kad panele viska pasake tai tikrai ta zinau
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Dendis rašė:dekui uz palaikyma matai jam strelku pist tai px butu bet jis vienas 6 mus paimtu ir šiaip jis ne eilinis ir pazysta ir tu mentu ir xuju visokiu nu nezinau reikes palaukt ziuret ka jis darys o jai nesiramins ieskot kas juo uzsimtu manau siuo atveju as teisus o kad panele viska pasake tai tikrai ta zinau

Oi blt, tik nekelk pats sau is anksto ribu! Kuri kazkokias versijas ir pats save jomis parini. Nu aisku, gal as biski is savo varpines parasiau, bet jau matau situacija, kas butu, jei nueitum i mentura. Jums net pareiskimo nebutu suteikta progos rasyt, kaip irodyma tektu pateikti sms etc, ir ka..? Sakytu nu ciuvakas boba kabina ir kas cia tokio. Susidurtum su abejingumu 110%!
O, kad mentus pazista, nu ir kas, gal mentai ji zino, kaip pastovu savo remeja, nes pagautas girtas jiems kysius moka ir tiek. Kiek pastebejau, tai krutikai dazniausiai apsimelave ir ju tas 'mentus pazistu' gal nera taip, kaip atrodo, tiesiog kiekviena xyunia anie naudoja kaip instrumenta, kad panasiems i tave sopranais pasirodytu. Viskas daug paprasciau nei tau atrodo :) Neisskysk, apgink savo pana, jei nemeluoja ji tau ir kazka reiskia tau. Ziurek Vanga ne tiek daug mums ir dave jau, o ka jei tikrai, turesi nuotykiu, patirties igausi :D
Pilypas is kanapiu
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

O tavo pana pilnametė?

Jei ir toliau rašys, jus jam atrašykit, kad "Aš turiu vaikiną, ir nenoriu su tavim bendrauti, buvau išgėrus, prišnekėjau nesamonių", jei pis protą, kad "prisižadėjai, tai dabar laikykis pažado" ir toliau prisiknisinės, pasikeisk numerį. Jei toliau jos ieškos, galit drąsiai kreiptis į mentus.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Zekų žmonių prigaudinėjimo fokusai. Daugiausia mulkinimas. Teisiškai tai vadinama seksualiniu priekabiavimu. Mūsų valstybėje teoriškai tam sutvarkyti netgi popierinė tvarka yra. Tik įdomu kaip tai realiai veikia.

Jeigu kaimo švogerių vietinė savivalda yra neįgali, tai ja dažniausiai puikiai patvarko žiniasklaida ir sostinės teisėsauga. Dabar visur lėšų mažinimas, kėdžių laužymas ir galvų kapojimas. Sostinė šiandien tikrai su malonumu priims priežastis nurėžt kaimuko mentukams algas ar net postus.
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

hipiukas rašė:O tavo pana pilnametė?

Jei ir toliau rašys, jus jam atrašykit, kad "Aš turiu vaikiną, ir nenoriu su tavim bendrauti, buvau išgėrus, prišnekėjau nesamonių", jei pis protą, kad "prisižadėjai, tai dabar laikykis pažado" ir toliau prisiknisinės, pasikeisk numerį. Jei toliau jos ieškos, galit drąsiai kreiptis į mentus.

Nia, negerai taip, tegul geriau paraso sms EIK TU NACHUI ir viskas. Nes graziai pradejus bendraut uzsives ilgas dialogas, prades parint. Jokiu buvau isgerus, girtumas nera lengvinanti aplinkybe ir jokiu nesamoniu nieks isvis nesnekejo. Nu pats pagalvok, tai parasiusi ta mergina jau automatiskai kalta lieka pries ji, nes pati pripazista, kad pristume nesamoniu. Nu sakys nepykstu as ant taves, bet tavo 'atsiprasymas' man px, per velu jau. Ir ka tada?
Ispisdavoja tegul tavo pana ji ir viskas, tegul paraso, kad dede atsipisk, arba sau tetu pasieskok ir viskas ir ignoras po to. REIKIA KONKRETAUS ATSAKYMO, nes prasides parinimai, as jums sakau ;) Tik jokiu budu ne 'buvau girta ... atsiprasau...". Uz ka ji atsiprasyt isvis turi? Gal dar tegul permiega su juo viena karta, bet tik viena vieninteli, vardan to atsiprasymo? Adin raz- ne pederast gi, px.
Nx nekenciu lochu, kai sustrylos jaunima parina.
Paskutinį kartą redagavo naktibaldas 2009-06-26, 11:18. Iš viso redaguota 1 kartą.
Pilypas is kanapiu
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Jei jis neturi draugų kurie padėtų atvanoti ta durnių, tai tegul nieko iš vis nerašo jam... Nes su visokiais "eik nx loche" gali prisiloti. O po to vienas prieš tokį debilą nepašokinėsi... O jei dar nežinai zonos žargonų, paniatkių, tai dar kokiu gaidžiu išvadins, gali rimtai insipisti sau bausmę...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Siūlot jam nusileisti iki zeko lygio ir imtis su juo zonos žaidimais? Kaip manot kas geriau tokių žaidimų taisykles išmano ir kas laimės? Pasitobulint zonoj nepasiūlysit?
BOB - Bombs Over Bagdad!
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Nu jo dendi, pagal zonskas panetkes, tai duchas gauniesi truputeli, nes ten yra arba bahurai, arba duchai, tai va, iskart reikejo normaliai elgtis, pastovet, nebijot, prasileistum tai prasileistum, bet bent nepasisiukslintum, o ka ten, del to, kad pasakysi "Nelisk prie mano panos" neturetu uzmust, kad ir koks vierchas. Gal smegenu biskeli turi, arba dabar parasyk pats, arba pasuk ir nebijok. Jei tavo tiesa, gali daryti bet ką. Atsimink. Ir niekada nebijok, kai jau esi tokioi kompanijoj. Jei pamato, kad bijai, velgi lieki duchas. Bahurai nebijo ! ;) O jei nestovesi už save, tai tarp tokiu visi, visados ir visur liks duchais.
NARKOTIKAMS NE !
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Jei žiūrėti iš mano pusės rimčiau, tai aš dėl savo panos ir po kulka gulčiau. Jei kažkoks lochas mano panelei taip rašinėtų, tai man jau px būtų, ar jis sedėjes, ar klupėjęs, ar verchas ar dūchas. Jei mano žmonai blogai, vadinasi aš turiu padaryti taip, kad jai būtų gerai. Nežiūrėčiau ar aš gausiu į snukį ar sulaužys kojas. Man mano šeima, geriausi draugai yra aukščiau visko. Ir jei aš nesugebu apginti savo panelės, vadinasi aš jos nevertas.

O jei panelę laikai vien dėl grožio ar dėl to kad duoda pisti, tai žinoma, - nx čia savo snukį daužyti... Tada jau geriau palikti ją ir tą debilą, tegul aiškinasi kaip nori... O jei jūs mylit vienas kitą, tai pagalvok, ką pana padarė? Kuri prisišneka tokius dalykus, ir dar numeriuką duoda?
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

nesvarbus rašė:Nu jo dendi, pagal zonskas panetkes, tai duchas gauniesi truputeli, nes ten yra arba bahurai, arba duchai, tai va, iskart reikejo normaliai elgtis, pastovet, nebijot, prasileistum tai prasileistum, bet bent nepasisiukslintum, o ka ten, del to, kad pasakysi "Nelisk prie mano panos" neturetu uzmust, kad ir koks vierchas. Gal smegenu biskeli turi, arba dabar parasyk pats, arba pasuk ir nebijok. Jei tavo tiesa, gali daryti bet ką. Atsimink. Ir niekada nebijok, kai jau esi tokioi kompanijoj. Jei pamato, kad bijai, velgi lieki duchas. Bahurai nebijo ! ;) O jei nestovesi už save, tai tarp tokiu visi, visados ir visur liks duchais.

O mes ka zonoj gyvenam visi? Privalom laikytis zonos zakonu? Aisku, gaidziu zmogaus vadint bet kokiu atveju negalima, bet tu dar vienas fruktas ziuriu, kuris iskart bando zaist pagal svetimas taisykles. Jiems tik to ir reikia, kad pradetum zaist ju zaidima.
Krc tegul ciuvakas daro ka nori, jo reikalas, bet jei jis nori, kad sita istorija greiciau pasibaigtu ir su minimaliais nuostoliais, tegul laikosi tokios pozicijos, kad jis teisus, nieko nebijo ir svarbiausia tegul nezaidzia zeku zaidimu! Reikia elgtis konkreciai ir uztikrintai. Pagaliau nepabijok pasakyt kokius burtus tu cia sneki tu ka is viso jabanulsia aciuhaisia ciuvakas, nes ju vienintelis ginklas, tai, kad ant naru sededami neturi ka veikti ir praeina ten aukstaja mokykla, kaip zmones parinti. Psichologines knygas zekai irgi skaito ;)
Siaip nematau isvis cia dideles problemos o jei parintis, kad prisilosi tai bus tada zopa tikrai. Ner ant LT vierchu, nesiparinkit :D Tisliau vierchai tikrai ant vaiku neissipisinetu ir jus su tokiais zmonemis isvis vargu kada susidursit ;)
Eilinis bandiuga ir tiek, baikit myzt. Papidezlint pontais daug kas mokam, bet juk tuo nesiverciam ;) Jei kazkas tuo verciasi, tai cia ne is gero gyvenimo. Itariu ten koks suteneris, kuris ir savo subine uz saibas pedikams prastumtu ;)
KRC daba pamislyjau, dar dadesiu, jei esat jauni zmones, iki 20 metu pasakyk tevams ir viskas. Pamatys tas frajeris, kad isikiso suauge zmones ir atsipis.
P.S. bobai bizuna paimk gera, tik per jos durnuma juk cia viskas. Beje nepavydi, kad eiliniam bandito bybiui savo numeri dalina? Girta, dauzta, ant ratu, musmeriu prisivalgius, taip elgtis neturetu ;) Hipis cia gerai pastebejo.
Pilypas is kanapiu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Aha, jaunos mergos su vyresniais sugeba nelaimių prisidaryt. Gal ten genetiškai pas jas kas galvoj užkoduota? Ir nesvarbu, kad paskutinis debilas būna, svarbu, kad kuo panašesnis į mačo. Tikriausiai pasąmonė pamato gerą fizinio kūno genetinį kodą ir pradeda valdyt :D
BOB - Bombs Over Bagdad!
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Aš nesakau, kad reikia žaisti pagal tas panetkes, juk savo bazara stumi jam, pagal zakonus, net nelendi i pokalbi, tesiog gali pasakyt, kad negyveni tom panetkem ir gali man nebestumt čia, paprastai pašneketi galima, bet bent kažka pasakyt, nelikt bailio vietoi, kaip tu už save pastovesi taip i tave ir žiures, o jei žiūrės kaip i šiūkšlę tai taip ir elgsis, kaip su šiūkšlę. Ir čia jau nieko nepakeisi. Matai, gal pats tu pasirodei kaip asilas koks, su kuriuo galima šitaip elgtis, nu aš nežinau, neužpyk tik, bet žinau, kad jei pasirodysi kažkoks toks, jam px, jis ka nores ta padarys, o jei dar neturi jokiu pažystamu tai isvis, geriau nesivelt niekur su tokiais žmonėm :)
NARKOTIKAMS NE !
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

O gal mes visai be reikalo cia tam vaikiui patarimus duodam? O gal geriausias patarimas butu palikti ta boba nx ir viskas, kam savo kailiu rizikuot, jei ji tocnai sliundra. Hipis cia teisiausias, ko gero. As asmeniskai tokioj situacijoj pasiusciau nx ta merga ir viskas. :] Nors ir sako, kad pjanaja baba pizde ne hazeika, bet nereikia tuo vadovautis :D
Pilypas is kanapiu
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Standartinė Dendis »

naktibaldas rašė:
nesvarbus rašė:Nu jo dendi, pagal zonskas panetkes, tai duchas gauniesi truputeli, nes ten yra arba bahurai, arba duchai, tai va, iskart reikejo normaliai elgtis, pastovet, nebijot, prasileistum tai prasileistum, bet bent nepasisiukslintum, o ka ten, del to, kad pasakysi "Nelisk prie mano panos" neturetu uzmust, kad ir koks vierchas. Gal smegenu biskeli turi, arba dabar parasyk pats, arba pasuk ir nebijok. Jei tavo tiesa, gali daryti bet ką. Atsimink. Ir niekada nebijok, kai jau esi tokioi kompanijoj. Jei pamato, kad bijai, velgi lieki duchas. Bahurai nebijo ! ;) O jei nestovesi už save, tai tarp tokiu visi, visados ir visur liks duchais.

O mes ka zonoj gyvenam visi? Privalom laikytis zonos zakonu? Aisku, gaidziu zmogaus vadint bet kokiu atveju negalima, bet tu dar vienas fruktas ziuriu, kuris iskart bando zaist pagal svetimas taisykles. Jiems tik to ir reikia, kad pradetum zaist ju zaidima.
Krc tegul ciuvakas daro ka nori, jo reikalas, bet jei jis nori, kad sita istorija greiciau pasibaigtu ir su minimaliais nuostoliais, tegul laikosi tokios pozicijos, kad jis teisus, nieko nebijo ir svarbiausia tegul nezaidzia zeku zaidimu! Reikia elgtis konkreciai ir uztikrintai. Pagaliau nepabijok pasakyt kokius burtus tu čia sneki tu ka is viso jabanulsia aciuhaisia ciuvakas, nes ju vienintelis ginklas, tai, kad ant naru sededami neturi ka veikti ir praeina ten aukstaja mokykla, kaip zmones parinti. Psichologines knygas zekai irgi skaito ;)
Siaip nematau isvis čia dideles problemos o jei parintis, kad prisilosi tai bus tada zopa tikrai. Ner ant LT vierchu, nesiparinkit :D Tisliau vierchai tikrai ant vaiku neissipisinetu ir jus su tokiais zmonemis isvis vargu kada susidursit ;)
Eilinis bandiuga ir tiek, baikit myzt. Papidezlint pontais daug kas mokam, bet juk tuo nesiverciam ;) Jei kazkas tuo verciasi, tai čia ne is gero gyvenimo. Itariu ten koks suteneris, kuris ir savo subine uz saibas pedikams prastumtu ;)
KRC daba pamislyjau, dar dadesiu, jei esat jauni zmones, iki 20 metu pasakyk tevams ir viskas. Pamatys tas frajeris, kad isikiso suauge zmones ir atsipis.
P.S. bobai bizuna paimk gera, tik per jos durnuma juk čia viskas. Beje nepavydi, kad eiliniam bandito bybiui savo numeri dalina? Girta, dauzta, ant ratu, musmeriu prisivalgius, taip elgtis neturetu ;) Hipis čia gerai pastebejo.
Kas tau sake kad as ji dave savo numeri ? atejo pas jos systra to dedes sunenas kuris kadaise buvo mano draugas ir paprase to nr ji nieko negalvojus ir dave... O jai jau jus tokie baxurai kad vostik kazkas atsitinka raukiat savo siknas ir begat tai kokie dar patarimai is jusu?
As ja tikrai myliu ir nebijau uz ja stovet... Tik man kyla klausimas ar palaukt dar pora dienu ir ziuret ar jis nustos rasinet ar paciam imtis iniciatyvos ir jam parasyt?
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Palauk, poto pats imkis iniciatyvos. Keletą dienų. TYLA PRIES AUDRĄ
NARKOTIKAMS NE !
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

Tokius zonskus shaudyt reikia :!: vistiek nieks nepasiges.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

hebra be provokaciju!turi pats galva ant peciu!prisirukys ir dar ka nuzudys...nepagalvojote apie tai?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Kokio ji amziaus?
Pilypas is kanapiu
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • ar jus pripratot prie zoles?
    nesFeikas » » forume Legalus forumas
    133 Atsakymai
    73485 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis
  • Vasario 6d. 13:00 prie Seimo atvyksiančių žmonių sąrašas
    putejas » » forume Legalus forumas
    142 Atsakymai
    54880 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas IN dream