Nuotrauka Nuotrauka

Autokrosas

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Sharaas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2009-06-29, 20:01
Reputacija: 0

Autokrosas

Standartinė Sharaas »

sveiki,skaitinejau temas ir pasidare labai idomu :) ,kaikam is sio forumo dalyviu patinka autokroso varzybos?vaziuojat stebeti varzybu? ;)
mandari9nas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-26, 13:27
Reputacija: 0

Standartinė mandari9nas »

Man labiau motokrosas, neziuriu o dalyvauju megejiskose varzybose :). Bet dazniau tenka vaziuot su enduro.
Viltis durnių motina, teleloto tėvas.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Autokrosas

Standartinė naktibaldas »

Sharaas rašė:sveiki,skaitinejau temas ir pasidare labai idomu :) ,kaikam is sio forumo dalyviu patinka autokroso varzybos?vaziuojat stebeti varzybu? ;)

Respect zmones, man tai dziugu net pasidare, kad putiku saite tusinasi zmones su tokiu idomiu interesu spektru :) Nes kiek aplinkui visi galvoja, tik kad jei putikas, tai butinai visada isnestas, apsmukes rajono baubas. O cia va turim zmoniu, isejusiu net enduro mokykla! :)
Seniau, prie geresniu laiku, megdavau varyt i Moletu rali, pasiziuret, pasiklausyt, ka seni ralio liuta sneka :) Uzveda mane, kai gerai padaryta Lada, Subarikus deda :D
Pilypas is kanapiu
Sharaas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2009-06-29, 20:01
Reputacija: 0

Standartinė Sharaas »

jei yra kas is moletu parasykit man pm :)
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Autokrosas

Standartinė Jamaicaman »

Uzmaciau sita tema, o kaip tik ir domiuosi tuo. Gal labiau ne dalyvavimu, is esmes galvoju daryti bagi. Gal yra bendraminciu? :) Reiketu ir pagalbos, kai kuriais klausimais .
I'm back.
Rašyti atsakymą