Nuotrauka Nuotrauka

Nulaužimas.

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Nulaužimas.

Standartinė Jefridas »

@
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2009-09-10, 20:30. Iš viso redaguota 1 kartą.
Sensemilla
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-05-24, 20:57
Reputacija: 0

Re: Nulaužimas.

Standartinė Sensemilla »

Nu kolkas nieko nevairuoju, nes su paskutiniu aparatu teko paskraidyt :) O po to dar ir susimokėt. :D
Legalize It and I'll Advertise It
Princas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2008-07-03, 16:07
Reputacija: 0

Re: Nulaužimas.

Standartinė Princas »

Tai as tave ir palaikau, norejai kaip geriau gavosi kaip visada :D
O sis forumas man atrodo netgi geresnis :)
Northern Light in my box :)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Nulaužimas.

Standartinė naktibaldas »

Gaila Sensemilla, kad nebeliotalini siuo metu :D Jau norejau pasiulyt susitikt pabendraut, nes pats siuo metu mokausi dar tik ant senos kawos, o britvininku nlb pazistu, man butu idomu pasisneket, patarimu gaut, plius zapara cia daug kam ivarei, zmones del savo saugumo susiparino, butu va idomu paziuret i tavo akis, ar jos ne mento akys :D :D
O del koju dauzymo pagaliais, tai as daug loju, nesikandzioju beveik :D Ipratau su rajoniniu jaunimeliu taip bendraut, bliat neimanoma su jais kitaip :D
Pilypas is kanapiu
Sensemilla
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-05-24, 20:57
Reputacija: 0

Re: Nulaužimas.

Standartinė Sensemilla »

Nieks nesakė, kad su britvom laukstau :) Pasiskraidymui užteko ir paprastesnės priemonės ;) O del mentų, tai gali nejuokaut, nieko bendro su jais neturiu (bent jau savo noru :D ).
Legalize It and I'll Advertise It
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Nulaužimas.

Standartinė naktibaldas »

Jefridas rašė:Naktibaldai, geriau Itališkas šalmas, kaip pas mane, AGV. :D Viva la Italia šiuo atveju ;D

Sensemilla manau padėjo šiam forumui, nes kitas būtų tikrai "padaręs" daugiau problemų :)
Ką vairuoji, sensemilla? ;D Pas mane R šeši H| :D
:x: --==::~~ :bong:
Dviratizmui leistis nuo skardziu naudoju toki http://www.dviratistau.lt/upload/accs/ventec_1.jpg . Jau atsipirkes, nes turi koviniu randu, kai pagalvoji, kad galejo tai likti ant mano galvos...
Su mocu mokausi vazinet isvis be salmo :D , nes nifiga nekertu as ten kas ir kaip, nezinau apranga pirkti nauja ar deveta, nes sunkumai su finansais, visa komplekta turesiu tik kita vasara gal, taip, kad nezvenk jei kur pamatysi bica ant 88 metu kawos su shortais maike ir be salmo- cia busiu as! :D :D :D
P.S. as tik mokausi...dazniausiai po 24h po rajona pora ratu apsuku.
Pilypas is kanapiu
Sensemilla
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-05-24, 20:57
Reputacija: 0

Re: Nulaužimas.

Standartinė Sensemilla »

O dviratizmas yra gerai ;)
Legalize It and I'll Advertise It
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Nulaužimas.

Standartinė naktibaldas »

Sensemilla rašė:O dviratizmas yra gerai ;)
Oba cool, tai varom kada paextreemint kartu ;) Gal dar kas is forumieciu nori prisijungti? As tai tik megejas tame reikale, bet vaziuoju smarkiai :D !( Paskutini karta lekiau nuo gero kalno ir perkaito kaladeles, todel nespejau uzstabdyt, dar masina lenke ir plojausi ant asfalto, greitis buvo ~55. Nuo to tada susidejau sportines kalodkes :D Buciau buves be salmo, jau neberasineciau cia. Pasekmes- trukes slaunies raumuo, snukis nutarkuotas,keliai ,pirstas skilo. Dar dabar po 1.5 men slubuoju, bet ant dvirkos vel atsigaves! :D
Pilypas is kanapiu
Sensemilla
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-05-24, 20:57
Reputacija: 0

Re: Nulaužimas.

Standartinė Sensemilla »

Kur tu cia vazineji? Nu nzn ar su mano paprastuku dviratuku (http://media.photobucket.com/image/kell ... 5Small.jpg) taip rekomenduotina daryt :D O seip nzn, galima bandyt, jei tau netrukdys (nes man atrodo tarp musu nemazas amziaus skirtumas :) ). Katik --==::~~ tj nepykit jei ka nors primaliau :]
Legalize It and I'll Advertise It
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Nulaužimas.

Standartinė naktibaldas »

Sensemilla rašė:Kur tu čia vazineji? Nu nzn ar su mano paprastuku dviratuku (http://media.photobucket.com/image/kell ... 5Small.jpg) taip rekomenduotina daryt :D O šiaip nzn, galima bandyt, jei tau netrukdys (nes man atrodo tarp musu nemazas amziaus skirtumas :) ). Katik --==::~~ tai nepykit jei ka nors primaliau :]
Koks skirtumas amzius, svarbiausia pomegis tas pats. Vienam man vazinet irgi nuobodoka. Daba artimiausiu metu, jei bus geri orai trenksiuos dar prie juros, kai grisiu, parasysiu, nes supratau, kad kaip ir ne pries palakstyt :D O vazineju as visur, kartais po rajonus trankausi, cenrtas jau uzkniso, iki Zaliuju megstu numinti, taip, kad del to nesiparink. As per diena ~50km nuvarau ;) Pas mane dvirka irgi nesuperine, pigiausias is tu normalesniu firmu.
Pilypas is kanapiu
Sensemilla
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-05-24, 20:57
Reputacija: 0

Re: Nulaužimas.

Standartinė Sensemilla »

Ok, reik atsinešt taikos pypkę, kaip manai? :bong: :D
Legalize It and I'll Advertise It
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Nulaužimas.

Standartinė Jefridas »

@
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2009-09-10, 20:30. Iš viso redaguota 1 kartą.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Nulaužimas.

Standartinė Spotless »

Neatlaike adminas spaudimo :/ Ech.
Pas ka lieka domenas ? kas rupinsis hostingu ?
Anonymous

Re: Nulaužimas.

Standartinė Anonymous »

Tikiuosi atsiras žmogus, kuris gražins saitą. Vežimų skiltis labai gera..
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Nulaužimas.

Standartinė Manvydas »

Kas bus su forumu ir saitu?
Žinių,mums reik žinių. :V:
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Nulaužimas.

Standartinė hipiukas »

Taigi skaitykit, pirmam puslapy parašyta!

http://www.legalus.net/
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Nulaužimas.

Standartinė Sigma »

Buvo įsilaužta į tinklapį, pavogta visa forumo duomenų bazė su jūsų visais IP ir privačiom žinutėm. Kai kurie galit tikėtis svečių. Įsilaužėlis apsimelavęs snarglys. Painiojosi per kur laužės. Varė ant administracijos ir forumiečių. O jūs, lygiai tokie patys snargliai, patikėjot ne žmogum, kuris tiek metų rupinosi jumis, bet vagimi. Patys pradėjot varyt ant admino. Nieko, jokios pagalbos šiam tinklapiui nesat padarę. Suskiai. Patys išdavėt tinklapį. Pradėjot šikt ten kur valgot. Tokie dalykai nepateisinami ir neatleidžiami. Tai ko nusipelnėt, tą ir gausit.
BOB - Bombs Over Bagdad!
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Nulaužimas.

Standartinė putejas »

kodėl nėra teisybės? todėl, kad žmogus yra linkęs manipuliuoti kitais vardan savo "gerbūvio", tačiau nesupranta, kad tas gerbūvis yra tik laikinas ir sukurtas tų pačių žmonių. tai nėra tikroji laimė.
netolerancija. mus spaudžia nes netoleruoja mūsų mąstymo, požiūrių į vienokius ar kitokius dalykus. graudu.
prakeiktos valdžios, jų tarnai (policija, įvairios institucijos), monetarinė sistema. kas jie tokie, kad kištūsi į mūsų gyvenimus ir trukdytų mums realizuoti savo svajones, kas jie tokie, kad griauna viską ką mes sukuriam?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Nulaužimas.

Standartinė Sigma »

Yra galimybė bandyt pakeist. Bet keist turi tu pats, o ne kas kitas:
http://www.piratupartija.lt/node/81
Stok į asociaciją.
BOB - Bombs Over Bagdad!
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Nulaužimas.

Standartinė putejas »

tokių ir panašių asociacijų yra gana daug, kad ir The Venus Project. tačiau teisingai sakei, jog keisti turiu aš, o ne kas kitas. bet kuriuo atveju šiai dienai svarbiausia išsaugoti ir vystyti legalus.lt :)
Tema užrakinta