Nuotrauka Nuotrauka

Pratesiant banditu tema :D

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Pratesiant banditu tema :D

Standartinė naktibaldas »

Cia jaunuolis rase, kad merga jo parina diadkos, nezinia kaip ten kas, bet va bando siuo metu parint ir mane :D Ale banditai, tipo is smaugliu saikos :D O prasidejo viskas taip, kad pirko pas mane vienas lochas(visiskai drasiai ji taip vadinu, nes daiktus iprates vadint tikraisiais vardais :D ) masina, net ne masina, o nevaziuojanti triperi uz juokinga kaina. Buvo susitarimas- jei jis neranda reikiamu detaliu, masina grazina man, as jam grazinu babkes, buvo net atsivedes visa savo komisija, suvaziavo pilnas kiemas atmarozku, rusu radija reke ant viso rajono. Nu pas mane demokratija. :D Gaila techpasis buvo senesnio pavyzdzio ir iskarto nejo perrasyt ant jo masinos Regitroj, nes masina tam momentui buvo nevaziuojanti ir butu reikeje ja ant traliuko vezti. Pasirasiau 'raspiske', kad masina perduodu jam butinajam remontui, su ta salyga, kad po remonto jis ja persirasys ant saves.
Krc atsibundu viena ryta ir pasirodo, kad esu skolingas suma, kiek tas lochas sukiso i remonta, o sukiso dahuja, nes yra lochas ir normaliai susitvarkyt nesugebejo :D :D Bendrauja per tarpininka, tipo uzimtas jis :D Perdaviau jam, kad jis yra lochas, vapse net ne pacanas, nes nesilaiko savo zodzio ir neatsimena ka bazarina( nu stengiaus izeisti ji pa polnoi ir taikiau ten, kuri vieta, pagal jo issivystymo lygi, jam yra skaudziausia). Ir, kad kategoriskai is manes jokiu babkiu tegul nesitiki, jei nori streles- darom! Vakar pripalinau, tai zvengiau sau vienas iki asaru is sitos situacijos :D Krc zmogus kardinaliai neteisus, ir bando istumti savo tiesa. :D Noriu isspausti maximum malonumo is sitos situacijos, va nueisiu i strelka ir kazin ka jis ten bandys stumti, kad irodyti savo teisuma :D
Deja, sitoj linksmoj istorijoj yra man zaparas. Masina vis dar kabo ant manes, pagal dovanojimo sutarti patvirtinta Regitroj(taip pigiau, nei pirkimo/pardavimo sutartis). Jis uzsiima laaaabai negerais reikalais ir vazineja su MAN priklausiancia masina. Tuo bando mane santazuot, plius jis nesuinteresuotas persirasyt masinos ant saves, nes tokiom salygom jam iseina pigiau draudimas. Dar didesnis zaparas, kad vazineja su techpasiu, kuriame masinos savininkas yra asmuo, man 'padovanojes' sia masina ir draudimus jis perka to zmogaus vardu. Tai yra labai inteligentiskas zmogus, kompozitorius ir as labai nenoreciau, kad jei tas lochas padarytu avarija, tam zmogui pabrangtu draudimas.
Buvau ir regitroj ir menturoj. Zajavos rasyt nenoriu, nes tada bet kuriuo atveju liksiu neteisus, o ir nepades man ta zajava. Kam man to reikia, kad atmarozkai, kurie mano, kad as teisus, paskui automatiskai pradetu remti ji. Kad paskui masina apmyztu, ar langus isdauzytu, plius noriu pasilinksminti :D
Variantai daba pas mane tokie:
intensyviai ieskau zmogaus, kam galima butu pabashliuot, kad nurasytu ta masina nuo iskaitos nx, cia butu pats geriausias variantas ir zapadlo, apsidziauge lochas pagaliau susitvarkes ta triperi, o pasirodo jis neregistruotas ir nurasytas i svalke. Vazinetu iki pirmo mentu sustabdymo plius bauda dar pistu jam :D :D
Variantas antras, mastau, kad nebeliktu tos masinos, nebeliktu ir del ko man parintis. Jei nepasiseks igyvendinti pirma varianta, bus ta masina nurasyta su molotovo kokteiliu :D
Pontu as nebijau, tegul pontavoja kiek nori, va tie ju pontai man ir yra linksmiausia :D Esu teisus, bet kuriuo atveju, neapsivoges, nenukrysines ko nors, neapsimelaves! Vaikstau su atsuktuvu kisenej, jei pabandytu mane kisti i masina, padaryciau is jo ciklopa :D Ir menturoj man nieko nebutu uz tai, blogiausiu atveju, nes gyniausiu ne peiliu kokiu, o atsitiktinai tuo metu turetu instrumentu, nes norejo pagrobti mane! :D Nu pritriesciau normaliai jau, likciau nekaltas :D Pagal ju panetkes as irgi nekaltas, cia tik kabliukus meto ir bando mane parint :D
Blia kaip gerai butu nurasius ta triperi nuo iskaitos Regitroj... :E =( :V: :D
Pilypas is kanapiu
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė Spotless »

Lietuva, Tėvyne mūsų,
Tu didvyrių žeme,
Iš praeities Tavo sūnūs
Te stiprybę semia.
aapaulius
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2008-12-11, 11:46
Reputacija: 0

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė aapaulius »

ne ne, geriau su molotovu isspresk problemas, gi idomumo nori, per regitra daug maziau idomu :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė naktibaldas »

Nu cia pats idingiausias variantas, nors irgi variantas. Paskui man paciam tektu drausti savo kadilaka casco :D
Va per Regitra idealiausia butu [:)] ir zapadlo geras, nes masina ta jis tegales sode gelem apsisodint ir laikyt bulves joje, o faneros nemazai i ja ikises ir pasiparines nemazai :D
Kazko neskambina jis man ir nedaro tos strelkos, ciuju galvoja ka pasakys :D Nu man irgi idomu ka jis uzgiedos.. :D Elementariai labai labai smalsu $) :D
Pilypas is kanapiu
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė Legalus »

Arba abu varijantus bet jai jau nurasysi tada ir keli gerai bus jai sustabdys o jaigu nurasyt ir kanors ten padaryt kad nezinotu jis kad nurasyta dar saibu ileistu i ja :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Justaxx
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2008-05-23, 17:27
Reputacija: 0

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė Justaxx »

naktibaldas rašė:
Variantai daba pas mane tokie:
intensyviai ieskau zmogaus, kam galima butu pabashliuot, kad nurasytu ta masina nuo iskaitos nx, čia butu pats geriausias variantas ir zapadlo, apsidziauge lochas pagaliau susitvarkes ta triperi, o pasirodo jis neregistruotas ir nurasytas i svalke. Vazinetu iki pirmo mentu sustabdymo plius bauda dar pistu jam :D :D
Va čia tai kiaušai pas tave, o ir smegenų nemažai :D Pastatyk tą lochą į vietą. Parašyk kaip viskas baigėsi su juo.
:x:
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė naktibaldas »

Nu nekas kolkas. Esu parases ant lempos pareiskima i Regitra, kad pameciau techpasi, bandysiu issiimti nauja turedamas tik nuosavybe patvirtinancius dokumentus. Tikiuosi, kad masinos nereikalaus patikrai, bandysiu sakyt, kad nevaziuoja. Turedamas techpasi, as ja saltu snukiu nurasau :D
Siandien maciau ta bica pardaskoj, tai priejo, pasieme mano telefono numeri, nors tikrai turi, gal seip neturejo daugiau ka pasakyt. Sake man ijungiamas sciotcikas, jis parinasi del tu babkiu, kurias nori ismusti is manes, o visiskai neitaria, kad as jam sodriai pasikti bandau uz nugaros su tos masinos registracija :D :D Jauciu, kad pyzdy sitoj istorijoj vistiek gausiu.. !( :E Bet babkiu jam nemokesiu ir masina nurasysiu .\ =(
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:Nu nekas kolkas. Esu parases ant lempos pareiskima i Regitra, kad pameciau techpasi, bandysiu issiimti nauja turedamas tik nuosavybe patvirtinancius dokumentus. Tikiuosi, kad masinos nereikalaus patikrai, bandysiu sakyt, kad nevaziuoja. Turedamas techpasi, as ja saltu snukiu nurasau :D
Siandien maciau ta bica pardaskoj, tai priejo, pasieme mano telefono numeri, nors tikrai turi, gal šiaip neturejo daugiau ka pasakyt. Sake man ijungiamas sciotcikas, jis parinasi del tu babkiu, kurias nori ismusti is manes, o visiskai neitaria, kad as jam sodriai pasikti bandau uz nugaros su tos masinos registracija :D :D Jauciu, kad pyzdy sitoj istorijoj vistiek gausiu.. !( :E Bet babkiu jam nemokesiu ir masina nurasysiu .\ =(
Kokį gausi,nepamiršk atsuktuvo kišenėj.Arba didelio virtuvinio kindžalo,tie kur būna mėsai kapot. :D
mandari9nas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-26, 13:27
Reputacija: 0

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė mandari9nas »

Čia tokių istorijų prisiskaitę scenaristai galėtų gerą filmą paugliams sukurti. :] Pats tu ta ubagą supisk :E bus fainiau ir geriau pačiam ant širdies ;D
Viltis durnių motina, teleloto tėvas.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė naktibaldas »

Kiek jam bankiu kalsiu, tiek man desimteriopai gris atgal ir bus 8) Kaip mane toki mergos myles? !( 8() :D Naujausios naujienos, kad viskas grize i pradine situacija :D Pyzdy jau gal 50/50 bus :D :D :D :D Blia as gi teisus! O jei rimtai vel sedziu su sypsena, klausau minimal ir bb dejes ant tu torpedu :D Kiek pastebejau 70% problemu issisprendzia nesprendziamos, svarbu atitinkamai gyvent ir nedergti savo auros :D krc einu as drunc :V:
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:Kiek jam bankiu kalsiu, tiek man desimteriopai gris atgal ir bus 8) Kaip mane toki mergos myles? !( 8() :D Naujausios naujienos, kad viskas grize i pradine situacija :D Pyzdy jau gal 50/50 bus :D :D :D :D Blia as gi teisus! O jei rimtai vel sedziu su sypsena, klausau minimal ir bb dejes ant tu torpedu :D Kiek pastebejau 70% problemu issisprendzia nesprendziamos, svarbu atitinkamai gyvent ir nedergti savo auros :D krc einu as drunc :V:
Kas tas drunc yra,nežinau.Bet ką neturi draugų kurie padėtų atmarozkus palaužyt? 8|
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė putejas »

naktibaldas rašė:krc einu as drunc :V:
man tas "drunc" skamba kaip drunk :D
naktibaldai, spjauk į viską, geram rate užpūsk ir viską pamiršk. būsi daug laimingesnis :) bet ne! eisim, mušimės, parodysim, kad mes stiprūs ir agresyvūs... žmoniškumo trūkumas
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė naktibaldas »

Drunc reiskia miegot :D O draugu aisku, kad turiu ir neeiliniu :D , bet uzvirti gauju kara, cia butu didziausia nesamone. Privalau issivartyt is sitos situacijos be draugu ir be mentu :D Ir dar nemokedamas jiems ten uz bbz ka. Ir dar zapadlo iklijuosiu jam butinai!
Pilypas is kanapiu
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė Bongmaster »

:D :D :D :D geras cia. Praktiskai tu jy laika paemes uz kiausu :) %) gali oj kiek daug pridaryt.
Na zodziu sekmes tau visam sitam reikale, tegul dievas Jahas tau padeda.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė Legalus »

kas naujo? ar viskas tylu?
vaikai nenarkokit vartotiku.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė naktibaldas »

Legalus rašė:kas naujo? ar viskas tylu?
Buvau isvares i pahoda tai kaip tik skambino tuo metu, mol susitikti pasneketi. O naujo yra tas, kad jau einama link to, kad greit atsiras zmogus padesiantis sutvarkyti to grabuko nurasymo reikalus :D O telefonu tai bande mane parint, mol as 'neteisus', nu cia toks gatvinis terminas yra. O jie tai jau labai TEISUS :D Pasakiau jiems tiesiai sviesiai ka zadu padaryt su tos masinos registracija ir kad tartis su manim jau per velu, turejo proga zmoniskai viska padaryt, dabar tegul uosto bybi. Bbd as ant ju tu panetkiu, kiek pardaves masinu, tokie idiotai pasitaike pirma karta. Neprimes jie man savo taisykliu, kas butu jei paisyciau visu savo klientu issipisinejimu ir keliamu reikalavimu!?
Pilypas is kanapiu
aapaulius
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2008-12-11, 11:46
Reputacija: 0

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė aapaulius »

bet as nelabai raukiua isvis kaip IMANOMA net ir labai priekabiam bunant tave kaltint.

tu jam pigiai (o gal ne?) prakalei lauza, jis pats savo noru, del saves (o gal ne?) susiremontavo, remontevo kur pats norejo, mokejo tiek kiek pats norejo, turi dabar ta masina jis pats (o gal ne?) ir is taves vistiek reikalauja pinigu? :)) nieko negaliu suprast. kokie jo argumentai, kad tu neteisus? tipo perbrangiai prakalei, ar tipo nepasakei kokiunors masinos trukumu? ar dar kaip? :)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė naktibaldas »

aapaulius rašė:bet as nelabai raukiua isvis kaip IMANOMA net ir labai priekabiam bunant tave kaltint.

tu jam pigiai (o gal ne?) prakalei lauza, jis pats savo noru, del saves (o gal ne?) susiremontavo, remontevo kur pats norejo, mokejo tiek kiek pats norejo, turi dabar ta masina jis pats (o gal ne?) ir is taves vistiek reikalauja pinigu? :)) nieko negaliu suprast. kokie jo argumentai, kad tu neteisus? tipo perbrangiai prakalei, ar tipo nepasakei kokiunors masinos trukumu? ar dar kaip? :)
Argumentai tie, kad jis ikiso daugiau $ nei galvojo, krc jokiu argumentu isvis nera. Nu tiesiog tokie ju metodai, kai kabina zmones ant temu. Susigalvojo kaip prisipist ir bando tai igyvendint. Masina as jam pardaviau pigiai. Apie bukle as niekam niekada nemeluoju, nes nors ir netikiu dievais, bet vistiek tikiu, kad zmogus turi kaip ir aura, ir kai ant tos auros daug kas sika ar pykti laiko- gyvenimas bus lievas. Plius maza ta Lietuva, gera masinu barygos varda susigadint laabai lengva.
Cia jie bando istumti visiska lempa, as su ta masina vaziavau is Zirmunu iki Fabu, vaziavo gerai, taip jam ir pasakiau, kad tik tiek ir pazistamas su ta masina, pasakiau kiek daug nauju detaliu ten i ja sukista, o defektai islinde po to, buvo susije, kad ji pries tai garaze 2 metus stovejo nejudinama-tai irgi buvau pasakes, kad masiniukas uzsistovejes. Nu elektronika etc. Pirko jis ta masina visa savaite, kelis kartus su savo klounu 'komisija' buvo atejes i kiema. :E Pries kaimynus buvo geda geda...
As is sios istorijos noriu islisti kuo maziau sukeles bangu, nu zinai kai sako: suda apeina ne is baimes, o is smarves. Bet nuo iskaitos ja nuimti butinai pasistengsiu! Pikta ir man juk, kad ir kaip besistengiu nekreipti demesio i silpnaprocius.
Pamatytum tu ta frajeri ;) :D :D :D :D Isivesk i youtuba raktini zodi 'gobniki' ir pamatysi su kuo man tenka reikalu turet, normalus zmones, beje, isvis tokiu masinu neperka :D :D :D Idiotas ir tiek, dirbantis banditu torpeda.
Pilypas is kanapiu
aapaulius
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2008-12-11, 11:46
Reputacija: 0

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė aapaulius »

naktibaldas rašė:
aapaulius rašė:bet as nelabai raukiua isvis kaip IMANOMA net ir labai priekabiam bunant tave kaltint.

tu jam pigiai (o gal ne?) prakalei lauza, jis pats savo noru, del saves (o gal ne?) susiremontavo, remontevo kur pats norejo, mokejo tiek kiek pats norejo, turi dabar ta masina jis pats (o gal ne?) ir is taves vistiek reikalauja pinigu? :)) nieko negaliu suprast. kokie jo argumentai, kad tu neteisus? tipo perbrangiai prakalei, ar tipo nepasakei kokiunors masinos trukumu? ar dar kaip? :)
Argumentai tie, kad jis ikiso daugiau $ nei galvojo, krc jokiu argumentu isvis nera. Nu tiesiog tokie ju metodai, kai kabina zmones ant temu. Susigalvojo kaip prisipist ir bando tai igyvendint. Masina as jam pardaviau pigiai. Apie bukle as niekam niekada nemeluoju, nes nors ir netikiu dievais, bet vistiek tikiu, kad zmogus turi kaip ir aura, ir kai ant tos auros daug kas sika ar pykti laiko- gyvenimas bus lievas. Plius maza ta Lietuva, gera masinu barygos varda susigadint laabai lengva.
čia jie bando istumti visiska lempa, as su ta masina vaziavau is Zirmunu iki Fabu, vaziavo gerai, taip jam ir pasakiau, kad tik tiek ir pazistamas su ta masina, pasakiau kiek daug nauju detaliu ten i ja sukista, o defektai islinde po to, buvo susije, kad ji pries tai garaze 2 metus stovejo nejudinama-tai irgi buvau pasakes, kad masiniukas uzsistovejes. Nu elektronika etc. Pirko jis ta masina visa savaite, kelis kartus su savo klounu 'komisija' buvo atejes i kiema. :E Pries kaimynus buvo geda geda...
As is sios istorijos noriu islisti kuo maziau sukeles bangu, nu zinai kai sako: suda apeina ne is baimes, o is smarves. Bet nuo iskaitos ja nuimti butinai pasistengsiu! Pikta ir man juk, kad ir kaip besistengiu nekreipti demesio i silpnaprocius.
Pamatytum tu ta frajeri ;) :D :D :D :D Isivesk i youtuba raktini zodi 'gobniki' ir pamatysi su kuo man tenka reikalu turet, normalus zmones, beje, isvis tokiu masinu neperka :D :D :D Idiotas ir tiek, dirbantis banditu torpeda.
tai as puikiai zinau apie kokios rusies padarus tu kalbi, pats ne karta susidures, kazkiek suprantu ju mastyma ir vertybes :)

o koks modelis tos masinos?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė naktibaldas »

aapaulius rašė:
naktibaldas rašė:
aapaulius rašė:bet as nelabai raukiua isvis kaip IMANOMA net ir labai priekabiam bunant tave kaltint.

tu jam pigiai (o gal ne?) prakalei lauza, jis pats savo noru, del saves (o gal ne?) susiremontavo, remontevo kur pats norejo, mokejo tiek kiek pats norejo, turi dabar ta masina jis pats (o gal ne?) ir is taves vistiek reikalauja pinigu? :)) nieko negaliu suprast. kokie jo argumentai, kad tu neteisus? tipo perbrangiai prakalei, ar tipo nepasakei kokiunors masinos trukumu? ar dar kaip? :)
Argumentai tie, kad jis ikiso daugiau $ nei galvojo, krc jokiu argumentu isvis nera. Nu tiesiog tokie ju metodai, kai kabina zmones ant temu. Susigalvojo kaip prisipist ir bando tai igyvendint. Masina as jam pardaviau pigiai. Apie bukle as niekam niekada nemeluoju, nes nors ir netikiu dievais, bet vistiek tikiu, kad zmogus turi kaip ir aura, ir kai ant tos auros daug kas sika ar pykti laiko- gyvenimas bus lievas. Plius maza ta Lietuva, gera masinu barygos varda susigadint laabai lengva.
čia jie bando istumti visiska lempa, as su ta masina vaziavau is Zirmunu iki Fabu, vaziavo gerai, taip jam ir pasakiau, kad tik tiek ir pazistamas su ta masina, pasakiau kiek daug nauju detaliu ten i ja sukista, o defektai islinde po to, buvo susije, kad ji pries tai garaze 2 metus stovejo nejudinama-tai irgi buvau pasakes, kad masiniukas uzsistovejes. Nu elektronika etc. Pirko jis ta masina visa savaite, kelis kartus su savo klounu 'komisija' buvo atejes i kiema. :E Pries kaimynus buvo geda geda...
As is sios istorijos noriu islisti kuo maziau sukeles bangu, nu zinai kai sako: suda apeina ne is baimes, o is smarves. Bet nuo iskaitos ja nuimti butinai pasistengsiu! Pikta ir man juk, kad ir kaip besistengiu nekreipti demesio i silpnaprocius.
Pamatytum tu ta frajeri ;) :D :D :D :D Isivesk i youtuba raktini zodi 'gobniki' ir pamatysi su kuo man tenka reikalu turet, normalus zmones, beje, isvis tokiu masinu neperka :D :D :D Idiotas ir tiek, dirbantis banditu torpeda.
tai as puikiai zinau apie kokios rusies padarus tu kalbi, pats ne karta susidures, kazkiek suprantu ju mastyma ir vertybes :)

o koks modelis tos masinos?

Nesakysiu kokia masina, kam leistis i detales, na protingas zmogus tokio daikto nepirktu, tikedamasis, kad gales su juo racionaliai vazinet. Skambino man, nes nugirdo, kad bangas keliu, del masinos nurasymo. Dabar pirmadieni mol paskyre man susitikti prie Regitros, kad persirasyt masina. Arba gausiu i snuki, arba persirasys ant saves ir tuo bus viskas pamirsta. Trb suprato, kad baboniu as jiems is principo niekada neduosiu. Parasysiu, jei perdaug nesudauzys %)
Px man lochai, ir taip gedulas pas mane- ciucius mano pizdrykst
H|
Pilypas is kanapiu
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas