Nuotrauka Nuotrauka

Pratesiant banditu tema :D

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė Noplaya »

Uzuojauta del suniuko. Man labai patinka sie sunys.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė naktibaldas »

:} :} Paaaaaagaliau, pagaliau, pagaliau!!! :D Va pries pusvalandi perrasiau ta masiniuka teiseto savininko motinai, nu jis taip norejo. Aisku, normaliai jie nemoka, vistiek gavau prapizdonu, kad negraziai elgiuosi su klientais, kad nieks taip ziauriai nedaro, kaip as su tais nurasymais.Nurasyti man, ko gero, net ir nebutu pavyke, svarbiausia propoganda tokia buvau paleides :D So, pazvengem vieni is kitu, viskas issisprende liux. Ir savo atstovejau, ir be jokiu aksesu viskas issisprende, pagaliau gerai, kad ir jiems gerai baiges, vistiek zapadlo padarius man nemalonu butu, nors ir tokiems fruktams.
Ateityje hebra jei ka, bent jau ranka rasyta pirkimo/pardavimo sutartele apsiforminkit!!! As tai jau pasimokiau. Fuuuu, o kiek vakaru buvo pradiskutuota su draugais apie sia situacija, kiek as galva lauziau.... Kaip akmuo nuo krutines nusirito, kad nebuvo jokiu razboru, kad nebuvo jokiu nurasymu, kad viskas civilizuotai, ir galiausiai, kad priesu neisigijau, kad i slyva negavau.
JIE LIKO NETEISUS!!!! .\
Pilypas is kanapiu
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė Manttukas »

naktibaldas rašė::} :} Paaaaaagaliau, pagaliau, pagaliau!!! :D Va pries pusvalandi perrasiau ta masiniuka teiseto savininko motinai, nu jis taip norejo. Aisku, normaliai jie nemoka, vistiek gavau prapizdonu, kad negraziai elgiuosi su klientais, kad nieks taip ziauriai nedaro, kaip as su tais nurasymais.Nurasyti man, ko gero, net ir nebutu pavyke, svarbiausia propoganda tokia buvau paleides :D So, pazvengem vieni is kitu, viskas issisprende liux. Ir savo atstovejau, ir be jokiu aksesu viskas issisprende, pagaliau gerai, kad ir jiems gerai baiges, vistiek zapadlo padarius man nemalonu butu, nors ir tokiems fruktams.
Ateityje hebra jei ka, bent jau ranka rasyta pirkimo/pardavimo sutartele apsiforminkit!!! As tai jau pasimokiau. Fuuuu, o kiek vakaru buvo pradiskutuota su draugais apie sia situacija, kiek as galva lauziau.... Kaip akmuo nuo krutines nusirito, kad nebuvo jokiu razboru, kad nebuvo jokiu nurasymu, kad viskas civilizuotai, ir galiausiai, kad priesu neisigijau, kad i slyva negavau.
JIE LIKO NETEISUS!!!! .\
Valioooo, parukom :x:
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė ice »

taiva neprireike molotovo kokleilio,va uz toky poksta mane buvo uzdare-gerai kad Svedijoj
ganja uber alles
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė Manvydas »

ice rašė:taiva neprireike molotovo kokleilio,va uz toky poksta mane buvo uzdare-gerai kad Svedijoj
Atleisk,neužpiso tavęs girtis,kaip tave visur uždarinėja ir koks tu ahujenas bahūras?
Ne ten pataikei.Jau nusibost pradeda.Dar pamiršai pridėt "sheisse".
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė naktibaldas »

ice rašė:taiva neprireike molotovo kokleilio,va uz toky poksta mane buvo uzdare-gerai kad Svedijoj
Ir labai gerai, kad neprireike, nors svarsciau toki varianta, jei pradetu spaust mane del tu babkiu, kuriu as neskolingas, atpyzdintu. Bet is to nieko gero, va tave uzdare, pas mane irgi butu kipisas kiles, tada jau draugu pagalbos prasyt, ramybes jausmas prarastas...
Pilypas is kanapiu
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė wind »

nu krc cia kaip sashmatuose visa istorija :D wienas ta padare kitas kitoki zingsni :D krc ir pabaiga kad liko lygiosios :D
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
2pac_4_life
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2008-12-15, 22:47
Reputacija: 0

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė 2pac_4_life »

Manau viskas labai teisingai išsisprendė :D
:V:
Rastafa.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Pratesiant banditu tema :D

Standartinė PsY »

užuojauta :/
PsYchotherapist
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas