Nuotrauka Nuotrauka

KRIZĖ

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

KRIZĖ

Standartinė hipiukas »

Nepykit, už šią temą, žinau, daugeliui jau užkniso tas žodis, tačiau vistiek paklausiu:

Kaip jūs palietė ši krizė? Ką apie ją manote?

Pradėsiu nuo savęs ir papasakosiu savo situacija. Apie savo šeimą. Turiu seserį, abu tėvus. Visi mūsų šeimoje turėjo gan neblogu darbus, pinigų netrūko, gyvenom šiek tiek daugiau nei vidutiniai žmonės (kalbant apie pinigus). Kas liko: Tėvą atleido, nes bankrotavo firma. Sesuo atleista pagal etatų mažinimą. O jų abiejų darbai buvo pelningiausi. Darbo neberanda. Mes su mama dar dirbantys, tačiau algos sumažintos per pusę. Žodžiu kol darbo birža tėvui ir sesei moka pinigus tai mūsų visų bendros pajamos sumažėjo 50 % . Kai darbo birža nebemokės pinigų, pajamos sieks 25 % kiek gaudavom ankščiau. Baisu pagalvojus..

Galiu drąsiai sakyti - mane krizė palietė labai stipriai.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: KRIZĖ

Standartinė Apvalus »

Kas liestų mano šeimą, tėvas algos negauna jau 7-as mėnuo. Nu ten numeta po kelis šimtus lt ant "pragyvenimo" tačiau tie pinigai ištirpsta per savaite ant maisto.
Mane asmeniškai nelabai palietė, aš visada save pats išlaikiau, dirbau sau, dariau sau... Na tik tiek, kad per vasarą santaupos ištirpo ir apie pirkinius tenka gerai pagalvot ar verti jie tų kelių litų. Kitaip sakant, įjungtas taupymo rėžimas.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: KRIZĖ

Standartinė Spotless »

Tiesa sakanat gavosi taip, kad pradejus galvot kaip daugiau pinigu gaut isejo jog turiu dabar daugiau pinigu negu kada nors pries tai.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: KRIZĖ

Standartinė hipiukas »

Spotless rašė:Tiesa sakanat gavosi taip, kad pradejus galvot kaip daugiau pinigu gaut isejo jog turiu dabar daugiau pinigu negu kada nors pries tai.
Ar užtektų tiek pinigų išlaikyti žmoną, vaikus, butą?
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: KRIZĖ

Standartinė putejas »

man krizė visą gyvenimą. niekad nemokėdavau taupyti pinigų, niekad įpatingai nesaugodavau savo darbo vietos, o kai prarasdavau niekad įpatingai ir neieškodavau naujo darbo...visuomet buvau ubagas ir jei nepakeisiu mastymo - ubagas ir liksiu, gyvenantis krizėje :)

papildymas: va, Spotless jau vien pagalvojes pinigus skaičiuoja :D :D :D
Anonymous

Re: KRIZĖ

Standartinė Anonymous »

Mano šeimą taip pat pailietė sunkmetis. Tėvas ilgai nedirbo, nors dabar vėl darbo atsirado. Algas apkarpė tiek tėvui, tiek motinai ir dar motina neteks darbo rugsėjo pabaigoje. Nieko gero, bet dar valgyti netrūksta. Kadangi dar mane išlaiko tėvai, tai visą vasarą be dienpinigių buvau. Neaplankyti liko visi festai ir šiaip geresni renginiai. Gerai, kad dar ganja šiek tiek suteikė laimės, bet ir ta baigės :(
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: KRIZĖ

Standartinė Jamaicaman »

Varysiu i uzsieni...
I'm back.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: KRIZĖ

Standartinė Spotless »

hipiukas rašė:
Spotless rašė:Tiesa sakanat gavosi taip, kad pradejus galvot kaip daugiau pinigu gaut isejo jog turiu dabar daugiau pinigu negu kada nors pries tai.
Ar užtektų tiek pinigų išlaikyti žmoną, vaikus, butą?
Uztektu. kai pradejau vasara jaus visa krize tevams truputuka atlyginimus atkirto bet nieko. Po to per marketinga pinigus pradejau rinkt tuo dometis ir po ~5 menesiu pareina visai neblogas atlyginimas nieko nedarant.
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Re: KRIZĖ

Standartinė Manttukas »

kad nekurt naujos temos, cia yra gyvenanciu uzsieny, kaip ten pas jumis su ta krize? lipa jau is jos? ar kaip pas mus toliau klimpsta? gal jau ymanoma uzhsidirbti? duokit info noriu palikti lietuva, nes cia dapiso jau. |.|)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: KRIZĖ

Standartinė Manvydas »

Manttukas rašė:kad nekurt naujos temos, čia yra gyvenanciu uzsieny, kaip ten pas jumis su ta krize? lipa jau is jos? ar kaip pas mus toliau klimpsta? gal jau ymanoma uzhsidirbti? duokit info noriu palikti lietuva, nes čia dapiso jau. |.|)
Žinias klausyk - sakė lipa po truputį visi jau.Tik bedarbių dar nemažai. :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: KRIZĖ

Standartinė runkelis »

isvada tokia...vis dar labai jauciasi ta krize ir uzsienyje.dabar ir uzsienieciai uz siknos susigriebia ir lekia i darbus.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: KRIZĖ

Standartinė naktibaldas »

Mane asmeniskai tai krize isvis i dugna padejo. Seniau as gerai prazyvalsia, deka to, kad visokie statybininkai ir panasi fauna gerai gyveno. Uz ju babkes pildziau ju svajones. Dabar, kai visi arba i kojine viska susideje, arba irgi, kaip ir as, bomzauja, visiskai dingo perkamoji galia. Turiu istaigu adminavimo bakalaura, bet perspektyva eiti dirbti i firma uz pusantro, ir dirbti nuo 8 iki 5. Deveti marskinukus, arba kostiuma, but pastoviai nusiskutus, sneket ta valdiska kalba ir meluot i akis zmonems, kai jie puikiai mato, kad tu jiems meluoji, mane labai gasdina. As megstu laisve ir buti nuo nieko nepriklausomas.
Tevas mano muzikantas, tai jam krize nelabai jauciasi. Aisku, maziau tu fursetu ir gimtadieniu, bet vestuves zmones vistiek svente ir sves. Pagaliau, kad ir kriziniai, bet vistiek masto, kad vestuves karta gyvenime (dazniausiai :D ) tai vistiek samdosi muzikantus. Mama mano mokytoja, kaip ir irgi nera gresmes, kad liks be darbo, nes tokia specialybe visais laikais buvo pastovi. Nebent atlyginima apkarpys. Drauge va labiau myza, nes inziniere ji. Jai jau apkarpe atlyginima perpus, gauna dabar tik pusantro, nors aria daug ir sunkiai. Parinasi, kad gali prarasti darba, nes pletra visa sustojusi.
Pilypas is kanapiu
Kratus
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2009-01-24, 15:52
Reputacija: 0

Re: KRIZĖ

Standartinė Kratus »

nu as gyvenu uzsieni , ir nepasakyceu kad cia didele krize , nu anksciau tipo gereu budavo , nu bet lietuvoi kad tokia krize butu , butumem visi dabar labai laimingi :V:
Tiriri
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: KRIZĖ

Standartinė ice »

sisivele gyvenimas jau nuo gruodzio ta krize oi matesi per naujus metus..taiva ko babajai ir kitaicai pridare prisiveise tu kaka kaip ziurkiu,o lietuviai tie tai lyginant su senaja Eu nera geri zmones ir man bloga nuo ju,taiva atgaivinti gyvenima vakar sisipazinau su vokiska miela mergiote,nu ji nors mandagi kriziniu laiku -taiva kaip toje dainoje kas is to- nu kas is to :?: ,vistiek po biski ateina pasaulio pabaiga-ta LT tai scheisse land net ir ne kriziniu laiku-nu kokia kokybe zoles is barygu scheisse gi negali pirkti to meslo,taigi lieka tik bomzauti cia ir uzsiimti siaubiakais pvz alko manstrubacija
ganja uber alles
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Re: KRIZĖ

Standartinė Arnas »

[quote="ice"]sisivele gyvenimas jau nuo gruodzio ta krize oi matesi per naujus metus..taiva ko babajai ir kitaicai pridare prisiveise tu kaka kaip ziurkiu,o lietuviai tie tai lyginant su senaja Eu nera geri zmones ir man bloga nuo ju,taiva atgaivinti gyvenima vakar sisipazinau su vokiska miela mergiote,nu ji nors mandagi kriziniu laiku -taiva kaip toje dainoje kas is to- nu kas is to :?: ,vistiek po biski ateina pasaulio pabaiga-ta LT tai scheisse land net ir ne kriziniu laiku-nu kokia kokybe zoles is barygu scheisse gi negali pirkti to meslo,taigi lieka tik bomzauti čia ir uzsiimti siaubiakais pvz alko manstrubacija[/quote]

du bist selbst scheise !
pamirsk vokiskas bobas , kurvu kurvas !
Nesveikas brakonierius :D
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: KRIZĖ

Standartinė Herbas »

Pagalvokit px ta krize, jei turi kuom apsirenkit, stogą virs galvos ir pilvas negurgia :) o jei dar kosiaka retkarčiais sutrauki tai visai fainai :V:
It's form the Earth
Anonymous

Re: KRIZĖ

Standartinė Anonymous »

Šiuolaikiniam žmogui ne vien ėdalo reikia. Norisi kažkur ir nueiti, ir kažką nuveikti, o tai kainuoja.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: KRIZĖ

Standartinė jahmate »

Nu as kadangi saves neislaikau dar tai manes labai ir nepaliete. Tik tiek kad pvz pries krize vasarom visada budavo uz ka alaus nusipirkt ar papust, o sai vasara su pinigais visiska zopa buvo nei darbo nepavyko rast nk tai taip ir sedejau max su pitaku kisenei. Bet cia lyiginant su kitais tai manes sakyciau nepaliete.
I'm a junglistic man.
Anonymous

Re: KRIZĖ

Standartinė Anonymous »

Na tai ir man vasara nebloga. Visi į festus varo, o aš ant suoliuko sėdžiu savo rajone. FUN.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: KRIZĖ

Standartinė jahmate »

Nu as sia vasara irgi nlb kur buvau isvares nes neturejau tiesiog uz ka...
I'm a junglistic man.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas