Nuotrauka Nuotrauka

Smegenų plovimas.

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė hipiukas »

Sigma rašė:Užbridai, Hipiuk, į kažkokią tamsią ir purviną duobę. Nušneki ir tiek. Ateis labiau saulėta diena ir pačiam tau bus juokinga iš viso šito. Neturiu ką daugiau pasakyt tokių absurdų tema.
:D :V:
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė putejas »

vakar ta pačia tema susiginčijau su draugu. aš jam aiškinu, kad mūsų loginis mąstymas galbūt nėra tas tikrasis ir teisingasis, kuriuo vadovaudamiesi mes tvarkomės ant žemės, a jam px, jis man aiškina, kad šiaurėje šalta ir aš jam neįrodysiu, kad ten šilta ir nesvarbu, kad jam to net neįrodinėjau :D todėl vakar aš priėjau išvados, kad žmogus yra kvailas ir pasipūtęs, manantis, kad jis visagalis ir teisus. kol žmogus neišmoks keistis viduje tol gyvensim bardake kaip ir anksčiau :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Sigma »

Gamta jau senai turi tvarką. Chaosą neša būtent žmogaus noras viską kontroliuoti. Netgi save. Geriau pasiskaitykit N. I. Kurdiumovo knygos Protingas daržas įžanginius skyrius, vietoj savo galvų marudinimo visokiais sąmokslo teorijų filmukais. Aiškiau pataps ir mažiau depresinės nuotaikos lankys. Sumažės diktatūros poreikis.
http://kurdyumov.blogas.lt
Yra kažkur ta knyga nuskanuota ir įmesta į netą.

Jei norėsis apsiskaityt daugiau šia tema, ieškokit literatūros apie matrialchalinę senovės kultūrų santvarką, Europos to laikmečio religijas. Iki tų laikų, kol atėjo į valdžią aklai viską norintys kontroliuoti.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Spotless »

putejas > kalbejau ne apie pinigus, o bendrai kas man miela :V:

Noriu truputi pakeisti diskusija kita linkme. Kad demoralizuojant ir nustumiant i krize zmogu valdyti lengviau bus tai aisku, bet ka manot apie musu salies tikinciuosius ?
Ar krikscionybe nera vienas is tu dalyku kurie lietuva susmugde nuo LDK laiku iki dabartinio šūdo.
A.Čekuolis kazkokiam savo straipsnyje parase "Jeigu lietuva nebutu krikscionybes auka dabar lietuva galetu buti europos japonija"
Nezinau ar cia yra ateistu, bet tiesiog isreiskiu nuomone, kas zmonems labausiai plauna smegenis jau nuo egipto laiku..
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė putejas »

nesam europos japonija vien del to, kad mūsų tauta nėra vieninga. toks jau mūsų bruožas, o krikščionybė dar labiau viską suvėlė
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Manvydas »

hipiukas rašė:O čia gi šneka žmonės, laisvi gi nuo visko, ne vergai. Šitas forumas jau šudvėrgystė. Taisyklių pilna, ir visų paskutiniausiam yra valdymas. Yra moderatoriai ir yra vartotojai. Yra ir įsakymų! Apie kokią savo laisvę šnekat, be jokių vadovų, jei patys tokioje sistemoje rašinėjat? Sigma, pats esi daugiau nei moderaotrius, o šneki, kad nereikia aukštensnio. Turbūt lengva šnekėt, kai jautiesi aukščiau visų. Jautiesi protingesnis, įtakingesnis. Ir ne prie ko čia tie diktatoriai ar vergai. Aš ne apie juos šnekėjau, o interpretuot ir perkurinėt kažkokiom tai paralelėm nereikia..
Tam tikros taisyklės yra būtinos ir net gi reikalingos.Bet taisyklės ir įstatymai kurie yra absurdiški - jie užima daugumą. :)
Net gi forume taisyklės yra būtinos,nes ne visi dundukai supranta,kad floodint negalima ir negerai (teršimas forumo),kad sakykim užsidėt parašą per visą ekraną yra negerai ir t.t.
Jeigu visi būtų bent kiek supratingesni,tai tų taisyklių čia forume nereiktų. :)
Kas liečia gyvenimą,tas pats.Ant žemės vaikšto daug dundukų,bepročių ir besmegenių.Todėl,šiuo metu įstatymai ir taisyklės yra reikalingi - tik aišku neabsurdiški (kad ir tos pačios Mj draudimas - man tai absurdo teatras).Be įstatymų dundukai gautų laisvę - o tada būtų ne tik karas keliuose,bet karas ir gatvėje,darbe lauke - visur.O iš žemės liktų tik griuvėsiai.Nes besmegenių yra potencialiai daugiau.Nesvarbu kokį diplomą turi,svarbu,kokį smegenų tūrį moki naudot.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Sigma »

Manvydas rašė:Ant žemės vaikšto daug dundukų,bepročių ir besmegenių.
Atidžiau pažiūrėjus, tai naujai kuriamos taisyklės yra būtent kuriamos dėl tų dundukų. Sudaroma terpė dundukams bujoti ir lipti kitiems ant sprando. Visuomenei reik nešt jų naštą. Didžiąją dalį įstatymų panaikinus, natūraliai išmirtų ir tie dundukai. Bet ne, žmogui reik viską kontroliuoti savo kreivom rankom.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Manvydas »

Sigma rašė:
Manvydas rašė:Ant žemės vaikšto daug dundukų,bepročių ir besmegenių.
Atidžiau pažiūrėjus, tai naujai kuriamos taisyklės yra būtent kuriamos dėl tų dundukų. Sudaroma terpė dundukams bujoti ir lipti kitiems ant sprando. Visuomenei reik nešt jų naštą. Didžiąją dalį įstatymų panaikinus, natūraliai išmirtų ir tie dundukai. Bet ne, žmogui reik viską kontroliuoti savo kreivom rankom.
Specialiai ir daromi tokie įstatymai,kad kuo mažiau būtų galvojančių ir neturinčių savo nuomonės.Gi kažkurioje šalyje yra,taip,kad pasirenki specialybę ir pagal ją tave tik ir mokina.Kam gi reikalingas vergui protas? :)
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė rude bwoy »

Manvydas rašė:To ir siekiama šioje žemėja - paversti žmones banda,nemąstančia vergų ir zombių banda.
Zmones yra banda, nes zmogus - socialine butybe. Niekam nereikia nieko verst.
O apskritai tai daugumai cia diskutuojanciu reiketu daugiau mastyt, maziau kartot zeitgeiste isgirstas frazes.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Manvydas »

rude bwoy rašė:
Manvydas rašė:To ir siekiama šioje žemėja - paversti žmones banda,nemąstančia vergų ir zombių banda.
Zmones yra banda, nes zmogus - socialine butybe. Niekam nereikia nieko verst.
O apskritai tai daugumai čia diskutuojanciu reiketu daugiau mastyt, maziau kartot zeitgeiste isgirstas frazes.
Kartot,ką?Aš zetgeist nežiūrėjau.Viską ką bent jau aš sakau,tai sakau iš galvos.
Iš dalies banda.Bet Juk žmogus turi protą,tai kokio bieso reikia elgtis kaip pilkai masei?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė putejas »

rude bwoy rašė:O apskritai tai daugumai čia diskutuojanciu reiketu daugiau mastyt, maziau kartot zeitgeiste isgirstas frazes.
dėl to, kad mąstau kitaip, mane ar į mane panašius laikai kvailiais lengvatikiais, kurie nesugeba mąstyti? nepyk jei patį ne taip supratau, tačiau manau, kad durninti kitus vien dėl nuomonių skirtumo - kvaila ir netolerantiška. beje mačiau abu zeitgeistus ir toną kitų dokumentikų, tačiau nei karto nekartojau ten išgirstų frazių.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Spotless »

As pavyzdziui manau, kad blogai meksikaa padare jei leido hera nesiotis su savim... Jugi vat tie dundukai nuo kuriu viskas saugoma ir pamegins.
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Jamaicaman »

Nesamones. Niekas nepateigs ir niekas ne paneigs. Tuscios kalbos be jokio atoveiksmo. Man tai atrodo beprasmiska.
I'm back.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Manvydas »

Jamaicaman rašė:Nesamones. Niekas nepateigs ir niekas ne paneigs. Tuscios kalbos be jokio atoveiksmo. Man tai atrodo beprasmiska.
Tu čia apie tą kur video šnekėjo?
Jeigu taip,tai jis buvęs KGB'istas ir žino ką šneka.
Jeigu apie mus,tai tam yra skirtos diskusijos - DISKUTUOT
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Spotless »

Jamaicaman rašė:Nesamones. Niekas nepateigs ir niekas ne paneigs. Tuscios kalbos be jokio atoveiksmo. Man tai atrodo beprasmiska.
Negalvok, kad valdzios virsune yra amerikos/rusijos prezidentas koks... Jugi pasauliniu bangu savininkai turi tiek pinigu, kad gali daryt...
O tie kurie ten virsuje sedi ir ziuri i zmones tikrai neleidzia savo pinigu havajuose. Dabar jie savo pinigus leidzia igyti valdziai.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Sigma »

Manvydas rašė:Jeigu taip,tai jis buvęs KGB'istas ir žino ką šneka.
Man tie pasipylę zeigeist ir panašūs video labiau panašūs į destrukcinę KGB stiliaus KGB šoblos veiklą. Paimi žiupsnelį akivaizdžios tiesos, užmaišai ją su smegenų pudra, pridedi sau palankių nuteikimų ir destabilizuoji įsivaizduojamo priešininko stovyklos liaudį. Visų pirma reikia pramušt į visuomenę nepasitikėjimą, o tada jau jabalink ją kaip nori. Grįžtant į realybę prie mūsų šalies valdymo aparato, tai mes turim postsovietinį aparatą su visu tos santvarkos šūdu. Problemas kelia ne kapitalizmas, o mūsų nesugebėjimas kapitalizme gyvent. O komunistinio vado-stabo atsiradusią tuštumą užpildo šarlatanai (prisiminkit kaip stipriai lipo Kašperovskis), sąmokslininkai (pvz. Šustauskas). Mes nesugebam tiesiog džiaugtis savimi, mums reik vedlio.

Rekomenduoju skaitalą:
http://www.technologijos.lt/n/zmoniu_pa ... psnis-6082
Ir filmą:
http://www.imdb.com/title/tt0079470/ Šioj komedijoj tiesios tikrai daugiau nei visuose zeigeist kartu paėmus. Neklaidinama krūvoje spec efektų, o koncentruojama tiesiai į žmogų.

O apgaulių siekiant asmeninės naudos visada buvo ir bus. Šiandien labai ryškiai pastebimos tendencijos tas apgaules maskuoti sąmokslo teorijomis, tiesiog skandint jų jūroje, prikurt atpirkimo ožių.

p.s.
Ką mes šiandien turim pas mus? Ogi Valinsko mafijos skandalėlį. Kas nors dar turi vilties, kad seime kiti kitokie? ... Nesvarbu. Dabar visų žvilgsnis koncentruojamas į kovos dėl valdžios intrigą. Tai tik eilinis mūšis. Bet kiek tam skiriama pajėgų ir resursų nušviest, paskelbt, išplėtot? Mes ką, šiandien svarbesnių problemų neturim? Per gerai gyvenam? Renkam valdžią, kad jį savo cirke, kurį vadina seimo rūmais, mus linksmintų savo pjautinėmis? Jie kitų darbų gal neturi? O po kelių mėnesių bus bac ir sužinosim, kad šiuo metu vėl prasuko eilinę aferą su kokiu Leo ir jau šaukštai po pietų. Ne pirmas kartas.

Ir dar temon:
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=23846964
Priežastis aiški: 400 metų vergijos. Lietuva yra okupuota nuo Liublino unijos laikų. Lenkų okupacija tam tikru atžvilgiu buvo dar žiauresnė nei bolševikų, nes ji pakirto tautos šaknis. Politinė klasė buvo sunaikinta. Etninis substratas paverstas vergais; vadinu tai istoriniu „užšaldymu“. O kai įvyksta jo „atšildymas“, išlenda psichologinės matricos, mąstysena, kuri buvo užšaldymo metu. Lietuvių tauta buvo užšaldyta feodalinėse struktūrose, pasižyminčiose silpna centrine valdžia ir vietos kunigaikštukų viešpatavimu.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Jamaicaman »

Kalbant apie valdzia.. O kas daugiau, jei ne, mes ,patys, ja ir issirenkam...
I'm back.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė putejas »

ryte skaičiau tą straipsnį kur sigma įmetė nuorodą iš delfi.lt. patiko to filosofo mąstymas
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė Manvydas »

Jamaicaman rašė:Kalbant apie valdzia.. O kas daugiau, jei ne, mes ,patys, ja ir issirenkam...
Čia aš seniai sakiau.
Ir juokinga,kai tie kurie rinko visokius TPP,ar konservus paskui juos keikia.
Tai n* negalvojant rinkt,o paksui pūtotis.Tie kurie neišrinko gali,bet tie kurie rinko yra kalti.Ne tik už save patį,bet už tuos kurie nerinko tokių partijų.
O tie kurie iš vis neina balsuoti yra dar didesni šūdžiai.
Yra tų partijų,ir gan neblogai atrodančių nepopulistinių ir žinančių ką šneka.Bent jau vienai aš simpatizuoju,nes jų žingsnis prieš nemažai metų buvo labai sveikintinas.Kai LSDP jungėsi su LKP(LDDP,komunistais ir vagiais,brazauskininkais,kaip pavadinsi taip nepagadinsi),tie žmonės iškart atsiskyrė,ir įkūrė savąją. :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Smegenų plovimas.

Standartinė hipiukas »

Manvydas rašė:
Jamaicaman rašė:Kalbant apie valdzia.. O kas daugiau, jei ne, mes ,patys, ja ir issirenkam...
Čia aš seniai sakiau.
Ir juokinga,kai tie kurie rinko visokius TPP,ar konservus paskui juos keikia.
Va va va... Mes bijom prisiimti savo kaltę, atsakyti už savo veiksmus, ir tik keikiam, putojames - tai kaip mes galim būti savarankiški, jei bijom patys ko nors imtis? O kai reikia apšaukti - patys pirmi.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Bongo plovimas ir kita higiena.
    Muscaria » » forume Legalus forumas
    173 Atsakymai
    96517 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas balandziodvidesimta
  • Puikūs vaistai nuo smegenų plovimo
    kurmis » » forume Legalus forumas
    6 Atsakymai
    3679 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas sandman